M25 Santa Margherita 2019 scoruri live, rezultate live

M25 Santa Margherita Di Pula live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
08.04.19
Finală
Laurent Lokoli 2 5 7 6
Miljan Zekic 1 7 5 2
06.04.19
Semifinală
Miljan Zekic 2 6 7
Nerman Fatic 0 2 5
06.04.19
Semifinală
Laurent Lokoli 2 7 6
Peter Torebko 0 5 2
05.04.19
Sfert de finală
Peter Torebko 2 7 7
Zsombor Piros 0 65 62
05.04.19
Sfert de finală
Miljan Zekic 2 7 6
Alexander Weis 0 5 2
05.04.19
Sfert de finală
Laurent Lokoli 2 6 6
Matteo Martineau 0 2 0
05.04.19
Sfert de finală
Nerman Fatic 2 6 6
Peter Nagy 0 4 2
04.04.19
a 2-a rundă
Peter Torebko 2 6 4 6
Christopher Heyman 1 4 6 2
04.04.19
a 2-a rundă
Miljan Zekic 2 6 6
Eduard Esteve Lobato 0 3 4
04.04.19
a 2-a rundă
Laurent Lokoli 2 6 6
Bruno Sant'Anna 0 1 1
04.04.19
a 2-a rundă
Nerman Fatic 2 3 7 6
Fabrizio Ornago 1 6 5 1
04.04.19
a 2-a rundă
Peter Nagy 2 6 6
Walter Trusendi 0 2 0
04.04.19
a 2-a rundă
Alexander Weis 2 6 6
Alexandar Lazarov 0 4 4
04.04.19
a 2-a rundă
Matteo Martineau 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 4 3
04.04.19
a 2-a rundă
Zsombor Piros 2 4 6 6
Bogdan Ionut Apostol 1 6 4 4
02.04.19
1-a rundă
Peter Torebko 2 6 6
Alessandro Petrone 0 3 3
02.04.19
1-a rundă
Miljan Zekic 2 6 7
Riccardo Di Nocera 0 1 5
02.04.19
1-a rundă
Bruno Sant'Anna 2 6 7
Nam Hoang Ly 0 1 5
02.04.19
1-a rundă
Laurent Lokoli 2 6 3 6
Lenny Hampel 1 3 6 2
02.04.19
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 3 6 6
Nicolo Turchetti 1 6 1 4
02.04.19
1-a rundă
Christopher Heyman 2 7 4 6
Nicolae Frunza 1 62 6 4
02.04.19
1-a rundă
Matteo Martineau 2 6 2 6
Alejandro Gomez 1 2 6 0
02.04.19
1-a rundă
Zsombor Piros 2 4 6 6
Giovanni Fonio 1 6 3 0
03.04.19
1-a rundă
Walter Trusendi 2 2 6 7
Andrea Basso 1 6 0 5
03.04.19
1-a rundă
Fabrizio Ornago 2 3 6 6
Giovanni Rizzuti 1 6 3 1
03.04.19
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 1 5
Omar Giacalone retragere 0 1
03.04.19
1-a rundă
Nerman Fatic 2 6 6
Mike Loccisano 0 4 1
03.04.19
1-a rundă
Peter Nagy 2 6 1 6
Simone Roncalli 1 3 6 1
03.04.19
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Gianluca Di Nicola 0 2 4
03.04.19
1-a rundă
Alexander Weis 2 6 4 6
Davide Galoppini 1 3 6 4
03.04.19
1-a rundă
Alexandar Lazarov 2 6 3 6
Manfred Fellin 1 4 6 4
02.04.19
Calificare
Omar Giacalone 1 6 4
Dragos Nicolae Madaras retragere 0 2 2
02.04.19
Calificare
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Yan Sabanin 0 4 3
02.04.19
Calificare
Gianluca Di Nicola 2 6 6
Adrian Obert 0 4 3
02.04.19
Calificare
Peter Nagy 2 6 7
Gibril Diarra 0 2 5
02.04.19
Calificare
Giovanni Rizzuti 2 6 3 10
Claudio Fortuna 1 3 6 6
02.04.19
Calificare
Davide Galoppini 2 6 6
Luca George Tatomir 0 1 3
02.04.19
Calificare
Simone Roncalli 2 6 6
Gabor Borsos 0 1 2
02.04.19
Calificare
Manfred Fellin 2 6 6
Michael Zhu 0 0 2
01.04.19
1-a rundă de calif.
Gibril Diarra 2 6 6
Hendrik Jebens 0 2 2
01.04.19
1-a rundă de calif.
Yan Sabanin 2 6 6
Yu Lun Xie 0 3 1
01.04.19
1-a rundă de calif.
Omar Giacalone 2 6 6
Giacomo Dambrosi 0 1 3
01.04.19
1-a rundă de calif.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Daniel Damian 0 4 3
01.04.19
1-a rundă de calif.
Gianluca Di Nicola 2 6 6
Alexei Filenkov 0 0 0
01.04.19
1-a rundă de calif.
Gabor Borsos 2 6 6
Michele Fois 0 3 3
01.04.19
1-a rundă de calif.
Luca George Tatomir 2 5 6 10
Vlad Victor Cornea 1 7 2 7
01.04.19
1-a rundă de calif.
Adrian Obert 1 5
Marcel Marlon Sudzum retragere 0 2
01.04.19
1-a rundă de calif.
Giovanni Rizzuti 2 6 6
Matteo Masala 0 1 1
01.04.19
1-a rundă de calif.
Manfred Fellin 2 6 6
Milan Radojkovic 0 0 1
bărbaţi dublu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
01.04.19
Finală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6 10
Bogdan Ionut Apostol/Nicolae Frunza 1 75 4 4
01.04.19
Semifinală
Bogdan Ionut Apostol/Nicolae Frunza 1 w/o
Eduard Esteve Lobato/Nerman Fatic 0
01.04.19
Semifinală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 7 6
Bruno Sant'Anna/Alexander Weis 0 65 2
01.04.19
Sfert de finală
Bogdan Ionut Apostol/Nicolae Frunza 2 6 5 10
Milan Radojkovic/Peter Torebko 1 4 7 8
01.04.19
Sfert de finală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 7 10
Gabor Borsos/Peter Nagy 1 73 5 6
01.04.19
Sfert de finală
Eduard Esteve Lobato/Nerman Fatic 2 2 6 10
Giacomo Dambrosi/Riccardo Di Nocera 1 6 3 2
01.04.19
Sfert de finală
Bruno Sant'Anna/Alexander Weis 2 6 6
Alejandro Gomez/Michael Zhu 0 4 4
01.04.19
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol/Nicolae Frunza 2 7 6
Daniel Damian/Luca George Tatomir 0 5 1
01.04.19
1-a rundă
Gabor Borsos/Peter Nagy 2 6 6
Hendrik Jebens/Adrian Obert 0 3 0
01.04.19
1-a rundă
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Laurent Lokoli/Matteo Martineau 0 3 4
01.04.19
1-a rundă
Alejandro Gomez/Michael Zhu 2 6 6
Alexei Filenkov/Yan Sabanin 0 4 2
01.04.19
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato/Nerman Fatic 2 6 6
Lenny Hampel/Alexandar Lazarov 0 3 3
01.04.19
1-a rundă
Giacomo Dambrosi/Riccardo Di Nocera 1 w/o
Claudio Fortuna/Omar Giacalone 0
01.04.19
1-a rundă
Bruno Sant'Anna/Alexander Weis 1 w/o
Gibril Diarra/Miljan Zekic 0
<