M25 Santa Margherita 2019 scoruri live, rezultate live

M25 Santa Margherita Di Pula live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
21.04.19
Finală
Christian Lindell 2 6 6
Hugo Gaston 0 2 0
20.04.19
Semifinală
Christian Lindell 2 7 1 6
Jan Satral 1 63 6 4
20.04.19
Semifinală
Hugo Gaston 2 6 6
Wilson Leite 0 3 3
19.04.19
Sfert de finală
Jan Satral 2 6 6
Giovanni Fonio 0 4 0
19.04.19
Sfert de finală
Wilson Leite 2 6 6
Samuele Ramazzotti 0 4 1
19.04.19
Sfert de finală
Christian Lindell 2 7 3 6
Liam Caruana 1 65 6 2
19.04.19
Sfert de finală
Hugo Gaston 2 3 6 6
Kirill Kivattsev 1 6 3 0
18.04.19
a 2-a rundă
Jan Satral 2 7 6
Laurent Lokoli 0 5 3
18.04.19
a 2-a rundă
Wilson Leite 2 7 6
Toby Martin 0 5 2
18.04.19
a 2-a rundă
Christian Lindell 2 6 6
Lenny Hampel 0 4 3
18.04.19
a 2-a rundă
Liam Caruana 2 6 3 6
David Pichler 1 3 6 3
18.04.19
a 2-a rundă
Giovanni Fonio 2 6 6
Gabriele Bosio 0 2 3
18.04.19
a 2-a rundă
Samuele Ramazzotti 2 2 7 6
Luca Giacomini 1 6 5 4
18.04.19
a 2-a rundă
Kirill Kivattsev 2 6 3 7
Ronald Slobodchikov 1 1 6 5
18.04.19
a 2-a rundă
Hugo Gaston 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 3 1
16.04.19
1-a rundă
Laurent Lokoli 2 6 6
Michael Zhu 0 2 1
16.04.19
1-a rundă
Liam Caruana 2 6 5 6
Nerman Fatic 1 1 7 4
16.04.19
1-a rundă
Kirill Kivattsev 2 6 6
Alejandro Gomez 0 0 2
16.04.19
1-a rundă
Gabriele Bosio 2 6 7
Alexandar Lazarov 0 1 65
17.04.19
1-a rundă
Jan Satral 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 3 4
17.04.19
1-a rundă
Wilson Leite 2 6 6
Evan Furness 0 1 4
17.04.19
1-a rundă
Christian Lindell 2 6 6
Riccardo Balzerani 0 2 2
17.04.19
1-a rundă
Toby Martin 2 6 6
Duje Kekez 0 2 3
17.04.19
1-a rundă
Ronald Slobodchikov 2 7 6 6
Alexander Weis 1 5 76 2
17.04.19
1-a rundă
David Pichler 2 6 6 6
Benjamin Pietri 1 75 3 4
17.04.19
1-a rundă
Lenny Hampel 2 4 6 6
Marco Bortolotti 1 6 2 3
17.04.19
1-a rundă
Luca Giacomini 2 3 7 6
Pascal Meis 1 6 5 1
17.04.19
1-a rundă
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Yanik Kaelin 0 4 2
17.04.19
1-a rundă
Giovanni Fonio 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 3 0
17.04.19
1-a rundă
Samuele Ramazzotti 2 7 6
Francesco Forti 0 5 2
17.04.19
1-a rundă
Hugo Gaston 2 6 6
Gibril Diarra 0 4 2
16.04.19
Calificare
Gibril Diarra 2 7 7
Sebastian Prechtel 0 64 65
16.04.19
Calificare
Wilson Leite 2 6 7
Remy Bertola 0 4 62
16.04.19
Calificare
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6 12
Fabian Marozsan 1 72 1 10
16.04.19
Calificare
Toby Martin 2 6 3 10
Matej Sabanov 1 2 6 4
16.04.19
Calificare
Duje Kekez 2 6 6 10
Vlad Victor Cornea 1 75 4 5
16.04.19
Calificare
David Pichler 2 0 6 11
Alessandro Ingarao 1 6 4 9
16.04.19
Calificare
Alexander Weis 2 6 6
Dragos Nicolae Madaras 0 3 1
16.04.19
Calificare
Benjamin Pietri 2 2 7 11
Federico Iannaccone 1 6 5 9
15.04.19
1-a rundă de calif.
Gibril Diarra 2 6 6
Moritz Thiem 0 4 3
15.04.19
1-a rundă de calif.
Wilson Leite 2 6 6
Pedro Gabriel Rodrigues 0 3 1
15.04.19
1-a rundă de calif.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Niclas Loccisano 0 0 0
15.04.19
1-a rundă de calif.
Toby Martin 2 6 6
Marcel Marlon Sudzum 0 1 2
15.04.19
1-a rundă de calif.
Duje Kekez 2 6 6
Luca Amelio 0 0 2
15.04.19
1-a rundă de calif.
Matej Sabanov 2 6 6
Milan Radojkovic 0 3 2
15.04.19
1-a rundă de calif.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Patrik Hartmeier 0 1 2
15.04.19
1-a rundă de calif.
David Pichler 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 0 2
15.04.19
1-a rundă de calif.
Sebastian Prechtel 2 6 6
Scott Puodziunas 0 4 4
15.04.19
1-a rundă de calif.
Alexander Weis 2 6 6
Davide Pozzi 0 2 1
15.04.19
1-a rundă de calif.
Remy Bertola 2 6 6
Yu Lun Xie 0 1 0
15.04.19
1-a rundă de calif.
Benjamin Pietri 2 6 6
Afonso Salgado 0 2 4
15.04.19
1-a rundă de calif.
Dragos Nicolae Madaras 2 4 6 10
Mike Loccisano 1 6 4 2
15.04.19
1-a rundă de calif.
Alessandro Ingarao 2 6 6
Stephanos Schinas 0 0 1
15.04.19
1-a rundă de calif.
Federico Iannaccone 2 6 6
Ivan Sabanov 0 0 4
15.04.19
1-a rundă de calif.
Fabian Marozsan 2 6 6
Delf Gohlke 0 1 4
bărbaţi dublu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
15.04.19
Finală
Hunter Johnson/Yates Johnson 2 6 6 10
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 1 3 72 5
15.04.19
Semifinală
Hunter Johnson/Yates Johnson 2 6 7
Luca Giacomini/Alexander Weis 0 2 68
15.04.19
Semifinală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Marco Bortolotti/Giovanni Fonio 0 1 3
15.04.19
Sfert de finală
Hunter Johnson/Yates Johnson 2 6 6
Federico Iannaccone/Samuele Ramazzotti 0 0 3
15.04.19
Sfert de finală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 7
Alejandro Gomez/Michael Zhu 0 3 5
15.04.19
Sfert de finală
Luca Giacomini/Alexander Weis 2 6 6
Federico Arnaboldi/Gianmarco Ferrari 0 4 2
15.04.19
Sfert de finală
Marco Bortolotti/Giovanni Fonio 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir 0 2 1
15.04.19
1-a rundă
Hunter Johnson/Yates Johnson 2 6 6
Evan Furness/Jan Satral 0 3 2
15.04.19
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir 2 3 6 10
Enrico Dalla Valle/Francesco Forti 1 6 4 7
15.04.19
1-a rundă
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 1 2
Nerman Fatic/Lenny Hampel retragere 0 1
15.04.19
1-a rundă
Federico Iannaccone/Samuele Ramazzotti 2 6 6
Gibril Diarra/Milan Radojkovic 0 2 2
15.04.19
1-a rundă
Luca Giacomini/Alexander Weis 2 3 6 10
David Pichler/Scott Puodziunas 1 6 1 7
15.04.19
1-a rundă
Alejandro Gomez/Michael Zhu 2 6 3 10
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 1 4 6 8
15.04.19
1-a rundă
Marco Bortolotti/Giovanni Fonio 2 6 6
Riccardo Balzerani/Remy Bertola 0 4 3
15.04.19
1-a rundă
Federico Arnaboldi/Gianmarco Ferrari 2 5 6 10
Sebastian Prechtel/Moritz Thiem 1 7 2 3
<