M25 Vale Do 2020 scoruri live, rezultate live

M25 Vale Do Lobo live, $25K

bărbaţi simplu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
01.11.20
Finală
Kacper Zuk 2 6 6
Nuno Borges 0 4 3
31.10.20
Semifinală
Nuno Borges 2 6 6
Gastao Elias 0 3 4
31.10.20
Semifinală
Kacper Zuk 2 1 7 6
Chun Hsin Tseng 1 6 5 3
30.10.20
Sfert de finală
Gastao Elias 2 6 7
Viktor Galovic 0 2 60
30.10.20
Sfert de finală
Nuno Borges 2 6 6
Maxime Hamou 0 4 0
30.10.20
Sfert de finală
Kacper Zuk 2 6 7 6
Jesper De Jong 1 77 5 1
30.10.20
Sfert de finală
Chun Hsin Tseng 2 6 6 6
Pedro Cachin 1 73 3 0
29.10.20
a 2-a rundă
Gastao Elias 2 6 6
Tiago Cacao 0 1 4
29.10.20
a 2-a rundă
Viktor Galovic 2 6 6
Duje Ajdukovic 0 4 4
29.10.20
a 2-a rundă
Pedro Cachin 1 6 5
Nikolas Sanchez-Izquierdo retragere 0 1 2
29.10.20
a 2-a rundă
Maxime Hamou 2 6 6 6
Matheus Pucinelle De Almeida 1 3 72 3
29.10.20
a 2-a rundă
Nuno Borges 1 7 5 2
Raul Brancaccio retragere 0 6 0
29.10.20
a 2-a rundă
Kacper Zuk 2 7 7
Michael Geerts 0 65 63
29.10.20
a 2-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Emilio Nava 0 3 2
29.10.20
a 2-a rundă
Jesper De Jong 2 6 6
Tsung-Hua Yang 0 3 3
27.10.20
1-a rundă
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 4 3
27.10.20
1-a rundă
Pedro Cachin 2 7 1 7
Alex Molcan 1 63 6 65
27.10.20
1-a rundă
Maxime Hamou 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 1 3
27.10.20
1-a rundă
Tiago Cacao 2 4 6 6
Viktor Durasovic 1 6 3 3
27.10.20
1-a rundă
Nuno Borges 1 6 5
Alexander Ritschard retragere 0 4 4
27.10.20
1-a rundă
Jesper De Jong 2 6 6
Jonas Forejtek 0 3 2
28.10.20
1-a rundă
Gastao Elias 2 6 6
Raphael Baltensperger 0 4 1
28.10.20
1-a rundă
Viktor Galovic 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 2
28.10.20
1-a rundă
Michael Geerts 2 6 6
Wilson Leite 0 1 4
28.10.20
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 6 6
Nicolas Barrientos 0 4 4
28.10.20
1-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 3 7 6
Joao Lucas Reis Da Silva 1 6 5 4
28.10.20
1-a rundă
Kacper Zuk 2 6 7
Sebastian Fanselow 0 4 5
28.10.20
1-a rundă
Duje Ajdukovic 2 7 4 6
Jelle Sels 1 5 6 4
28.10.20
1-a rundă
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Gianluigi Quinzi 0 4 4
28.10.20
1-a rundă
Emilio Nava 2 7 6
Tim Van Rijthoven 0 65 3
28.10.20
1-a rundă
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Tomas Antonio Serrano Luis 0 2 0
27.10.20
Calificare
Wilson Leite 2 3 6 13
Matteo Arnaldi 1 6 3 11
27.10.20
Calificare
Nicolas Barrientos 2 6 7
David Volfson 0 3 5
27.10.20
Calificare
Raphael Baltensperger 2 6 6
Mariano Kestelboim 0 3 3
27.10.20
Calificare
Duje Ajdukovic 2 6 6
Luis Faria 0 1 2
27.10.20
Calificare
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Goncalo Falcao 0 4 4
27.10.20
Calificare
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Jaimee Floyd Angele 0 3 0
26.10.20
2-a rundă de calif.
Goncalo Falcao 2 6 6
Francisco Cabral 0 4 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Wilson Leite 2 6 6
Manuel Goncalves 0 1 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Barrientos 2 6 6
Filipe Brandao 0 2 2
26.10.20
2-a rundă de calif.
Mariano Kestelboim 2 6 6
Afonso Salgado 0 0 0
26.10.20
2-a rundă de calif.
Raphael Baltensperger 2 6 6
Ying Hou 0 2 1
26.10.20
2-a rundă de calif.
David Volfson 2 6 6
Charles Minc 0 3 4
26.10.20
2-a rundă de calif.
Luis Faria 2 7 7
Max Andrews 0 5 65
26.10.20
2-a rundă de calif.
Jaimee Floyd Angele 2 7 6
Patrick Foley 0 61 1
26.10.20
2-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Pedro Araujo 0 4 3
26.10.20
2-a rundă de calif.
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Paulo Fernandes 0 1 4
26.10.20
2-a rundă de calif.
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Paulo Knippling 0 1 0
26.10.20
2-a rundă de calif.
Matteo Arnaldi 2 6 6
Diogo Alves 0 2 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Goncalo Falcao 2 6 6
Osgar O'Hoisin 0 2 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Filipe Brandao 2 6 6
Adan Freire Da Silva 0 3 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Wilson Leite 2 6 6
Ayman Azarioh 0 0 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Barrientos 2 6 6
Edoardo Graziani 0 3 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Max Andrews 2 6 6
Tiago Rodrigo Fernandes 0 1 2
25.10.20
1-a rundă de calif.
Charles Minc 2 6 6
Mark Vervoort 0 4 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Mariano Kestelboim 2 6 6
Tiago Torres 0 4 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Raphael Baltensperger 2 6 6
Tennyson Whiting 0 1 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
David Volfson 2 6 6
Keanu Elias Immler 0 3 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Francisco Cabral 2 6 6
Valentin De Carvalho 0 1 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Afonso Salgado 2 6 6
Guilherme Silva (POR) 0 0 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Luis Faria 2 6 6
Francisco Faria 0 3 0
25.10.20
1-a rundă de calif.
Jaimee Floyd Angele 2 6 6
Russell Henderson 0 3 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Fabio Coelho 0 4 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 5 10
Guilherme Sousa Severin 1 4 7 8
25.10.20
1-a rundă de calif.
Paulo Fernandes 2 7 7
Hugo Maia 0 5 65
25.10.20
1-a rundă de calif.
Patrick Foley 2 6 6
Illia Stoliar 0 3 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Manuel Goncalves 2 6 6
Bernardo Teixeira 0 3 3
25.10.20
1-a rundă de calif.
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Marc Guardeno 0 0 1
25.10.20
1-a rundă de calif.
Pedro Araujo 2 7 7
Seydina Andre 0 5 5
25.10.20
1-a rundă de calif.
Diogo Alves 2 6 7
Nicolas Agustin Lema 0 2 65
25.10.20
1-a rundă de calif.
Matteo Arnaldi 2 6 6
Louroi Martinez 0 1 4
25.10.20
1-a rundă de calif.
Paulo Knippling 2 6 5 12
Sebastiao Vilas 1 2 7 10
25.10.20
1-a rundă de calif.
Ying Hou 2 7 6
Daniel Ivanov 0 61 3
bărbaţi dublu Hard Portugal M25 Vale Do seturi 1 2 3 4 5
31.10.20
Finală
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 7 5 10
Nuno Borges/Francisco Cabral 1 63 7 8
30.10.20
Semifinală
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 0 0 2
30.10.20
Semifinală
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 7 6
Joao Lucas Reis Da Silva/Khumoun Sultanov 0 5 3
29.10.20
Sfert de finală
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 7 2 10
Sebastian Fanselow/Wilson Leite 1 66 6 1
29.10.20
Sfert de finală
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 7 6 10
Nicolas Barrientos/Rogerio Dutra Da Silva 1 65 72 7
29.10.20
Sfert de finală
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 2 6 6
Viktor Durasovic/Michael Geerts 0 3 4
29.10.20
Sfert de finală
Joao Lucas Reis Da Silva/Khumoun Sultanov 2 6 6
Pedro Cachin/Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 0 3
27.10.20
1-a rundă
Raul Brancaccio/Mark Vervoort 2 6 6
Mariano Kestelboim/Genaro Alberto Olivieri 0 4 3
27.10.20
1-a rundă
Nicolas Barrientos/Rogerio Dutra Da Silva 2 6 6
Matteo Arnaldi/Viktor Galovic 0 2 2
27.10.20
1-a rundă
Sebastian Fanselow/Wilson Leite 2 6 6
Fabio Coelho/Frederico Gil 0 3 4
28.10.20
1-a rundă
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6
Goncalo Falcao/Luis Faria 0 3 1
28.10.20
1-a rundă
Viktor Durasovic/Michael Geerts 2 6 6
Max Andrews/David Volfson 0 3 2
28.10.20
1-a rundă
Jesper De Jong/Jelle Sels 2 6 6
Manuel Goncalves/Hugo Maia 0 0 3
28.10.20
1-a rundă
Pedro Cachin/Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Patrick Foley/Charles Minc 0 2 4
28.10.20
1-a rundă
Joao Lucas Reis Da Silva/Khumoun Sultanov 2 3 6 10
Chun Hsin Tseng/Tsung-Hua Yang 1 6 4 6
<