M25+H Bacau 2019 scoruri live, rezultate live

M25+H Bacau live, $25K+H

bărbaţi simplu Zgura Romania M25+H Bacau seturi 1 2 3 4 5
02.06.19
Finală
Jules Okala 2 4 6 6
Manuel Pena Lopez 1 6 4 3
02.06.19
Semifinală
Manuel Pena Lopez 2 5 6 6
Dragos Nicolae Madaras 1 7 2 4
02.06.19
Semifinală
Jules Okala 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 4 4
01.06.19
Sfert de finală
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Calin Manda 0 2 4
01.06.19
Sfert de finală
Manuel Pena Lopez 2 7 6
Eduardo Struvay 0 5 3
01.06.19
Sfert de finală
Jules Okala 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 4 3
01.06.19
Sfert de finală
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 3 1
30.05.19
a 2-a rundă
Eduardo Struvay 2 7 6
Cristian Rodriguez 0 65 1
30.05.19
a 2-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 7 6
Matteo Martineau 0 5 4
30.05.19
a 2-a rundă
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Christian Lindell 0 4 4
30.05.19
a 2-a rundă
Alejandro Tabilo 2 4 6 6
Luca Tomasetto 1 6 2 3
30.05.19
a 2-a rundă
Manuel Pena Lopez 2 7 3 6
Nicolae Frunza 1 65 6 3
30.05.19
a 2-a rundă
Calin Manda 1 6 4
Pavel Krainik retragere 0 3 2
30.05.19
a 2-a rundă
Jules Okala 2 6 7
Filip Cristian Jianu 0 2 5
30.05.19
a 2-a rundă
Dragos Nicolae Madaras 2 7 6
Juan Pablo Ficovich 0 68 2
28.05.19
1-a rundă
Nicolae Frunza 2 6 6
Alafia Ayeni 0 1 4
28.05.19
1-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 3 2
29.05.19
1-a rundă
Cristian Rodriguez 2 6 7 6
Giovanni Fonio 1 76 61 2
29.05.19
1-a rundă
Eduardo Struvay 2 6 6
Riccardo Balzerani 0 2 3
29.05.19
1-a rundă
Christian Lindell 2 6 6
Bogdan Borza 0 1 3
29.05.19
1-a rundă
Pavel Krainik 2 6 6
Alexandru Vasile Manole 0 2 1
29.05.19
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Raffaele Giuliano 0 1 0
29.05.19
1-a rundă
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Johan Nikles 0 2 1
29.05.19
1-a rundă
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Radu Mihai Papoe 0 3 1
29.05.19
1-a rundă
Alejandro Tabilo 2 7 6
Vlad Victor Cornea 0 5 1
29.05.19
1-a rundă
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Valentin Vanta 0 3 1
29.05.19
1-a rundă
Calin Manda 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu 0 0 3
29.05.19
1-a rundă
Jules Okala 2 6 6
Bruno Sant'Anna 0 4 3
29.05.19
1-a rundă
Matteo Martineau 2 6 6
Petru Octavian Berdila 0 1 0
29.05.19
1-a rundă
Luca Tomasetto 2 6 6
Bogdan Andrei Manole 0 1 1
29.05.19
1-a rundă
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Omar Giacalone 0 2 1
28.05.19
Calificare
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 0 2 4
28.05.19
Calificare
Omar Giacalone 2 5 6 10
Vlad Andrei Dancu 1 7 4 5
28.05.19
Calificare
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Razvan Marius Codescu 0 2 2
28.05.19
Calificare
Calin Manda 2 6 6
Vladimir Filip 0 3 2
28.05.19
Calificare
Luca Tomasetto 2 6 2 10
Cosmin Ontica 1 3 6 6
28.05.19
Calificare
Valentin Vanta 2 6 6
Arjun Mehrotra 0 1 2
28.05.19
Calificare
Raffaele Giuliano 2 5 6 11
Dan Alexandru Tomescu 1 7 1 9
28.05.19
Calificare
Radu Mihai Papoe 2 6 7
Vasile Antonescu 0 4 5
27.05.19
1-a rundă de calif.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Dragos Petre Popeanga 0 1 0
27.05.19
1-a rundă de calif.
Vasile Antonescu 2 6 6
Tudor Diaconu 0 1 1
27.05.19
1-a rundă de calif.
Omar Giacalone 2 6 6
Pietro Schiavetti 0 1 3
27.05.19
1-a rundă de calif.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Ioan Luca Vidan 0 0 2
27.05.19
1-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 6 7
Daniel Damian 0 3 5
27.05.19
1-a rundă de calif.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 2 6 0 10
Mihai Razvan Marinescu 1 3 6 8
27.05.19
1-a rundă de calif.
Cosmin Ontica 2 6 6
Eduard Vlasceanu 0 2 3
27.05.19
1-a rundă de calif.
Razvan Marius Codescu 2 6 7
David Quayle 0 4 5
27.05.19
1-a rundă de calif.
Luca Tomasetto 2 6 6
George Iulian Dina 0 4 1
27.05.19
1-a rundă de calif.
Valentin Vanta 2 6 6
Alexander Gima 0 1 2
27.05.19
1-a rundă de calif.
Arjun Mehrotra 2 6 6
Luca George Tatomir 0 1 2
27.05.19
1-a rundă de calif.
Raffaele Giuliano 2 3 6 10
Vincentiu Andrei Niculescu 1 6 4 4
27.05.19
1-a rundă de calif.
Radu Mihai Papoe 2 6 6
Robert Damian Savin 0 1 0
bărbaţi dublu Zgura Romania M25+H Bacau seturi 1 2 3 4 5
27.05.19
Finală
Alejandro Tabilo/Juan Pablo Varillas 2 7 7
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 0 65 64
27.05.19
Semifinală
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 2 6 6
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 0 3 4
27.05.19
Semifinală
Alejandro Tabilo/Juan Pablo Varillas 2 6 6
Cristian Rodriguez/Eduardo Struvay 0 3 4
27.05.19
Sfert de finală
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 7 6
Vladimir Filip/Calin Manda 0 5 4
27.05.19
Sfert de finală
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 2 6 6
Bogdan Borza/Nicolae Frunza 0 4 2
27.05.19
Sfert de finală
Cristian Rodriguez/Eduardo Struvay 2 6 6
Alexandru Vasile Manole/Dan Alexandru Tomescu 0 1 1
27.05.19
Sfert de finală
Alejandro Tabilo/Juan Pablo Varillas 2 7 6
Bogdan Ionut Apostol/Patrick Grigoriu 0 62 2
27.05.19
1-a rundă
Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 7
Alafia Ayeni/Pavel Krainik 0 1 62
27.05.19
1-a rundă
Alexandru Vasile Manole/Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Johan Nikles/Jules Okala 0 3 1
27.05.19
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol/Patrick Grigoriu 2 6 6
Bogdan Andrei Manole/Dragos Petre Popeanga 0 2 2
27.05.19
1-a rundă
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 2 6 7
Vasile Antonescu/Luca George Tatomir 0 2 5
27.05.19
1-a rundă
Cristian Rodriguez/Eduardo Struvay 2 6 6
Vlad Andrei Dancu/Matteo Martineau 0 3 4
27.05.19
1-a rundă
Bogdan Borza/Nicolae Frunza 2 6 6 10
Riccardo Balzerani/Bruno Sant'Anna 1 2 75 8
27.05.19
1-a rundă
Vladimir Filip/Calin Manda 2 6 6
Petru Octavian Berdila/Alexander Gima 0 1 1
27.05.19
1-a rundă
Alejandro Tabilo/Juan Pablo Varillas 2 6 6
Tudor Diaconu/Dragos Nicolae Madaras 0 2 1
<