M25+H Plaisir 2020 scoruri live, rezultate live

M25+H Plaisir live, $25K+H

bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
20.09.20
Finală
Igor Sijsling 2 7 3 7
Johan Sebastien Tatlot 1 65 6 64
19.09.20
Semifinală
Igor Sijsling 2 6 7
Yannick Mertens 0 1 63
19.09.20
Semifinală
Johan Sebastien Tatlot 2 6 5 7
Daniel Cukierman 1 4 7 5
18.09.20
Sfert de finală
Igor Sijsling 2 6 6
Guilherme Clezar 0 4 4
18.09.20
Sfert de finală
Yannick Mertens 2 7 6
Michael Geerts 0 62 0
18.09.20
Sfert de finală
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Louis Dussin 0 4 3
18.09.20
Sfert de finală
Daniel Cukierman 2 6 6 6
Roy Smith 1 710 4 4
17.09.20
a 2-a rundă
Igor Sijsling 2 6 6 6
Lucas Poullain 1 2 74 2
17.09.20
a 2-a rundă
Yannick Mertens 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 1 3
17.09.20
a 2-a rundă
Guilherme Clezar 2 6 7 6
Valentin Royer 1 77 65 4
17.09.20
a 2-a rundă
Johan Sebastien Tatlot 2 4 7 6
George Loffhagen 1 6 64 1
17.09.20
a 2-a rundă
Michael Geerts 2 6 6
Tobias Simon 0 4 4
17.09.20
a 2-a rundă
Daniel Cukierman 2 7 6
Baptiste Crepatte 0 5 2
17.09.20
a 2-a rundă
Louis Dussin 2 6 3 6
Christopher Heyman 1 2 6 2
17.09.20
a 2-a rundă
Roy Smith 2 7 7
Titouan Droguet 0 65 62
15.09.20
1-a rundă
Tobias Simon 2 7 6
Mathys Erhard 0 62 4
15.09.20
1-a rundă
Christopher Heyman 2 6 7
Tristan Lamasine 0 3 69
15.09.20
1-a rundă
Michael Geerts 2 6 6
Orlando Luz 0 4 4
15.09.20
1-a rundă
Roy Smith 2 4 7 6
Luc Fomba 1 6 65 4
15.09.20
1-a rundă
Titouan Droguet 2 6 6 6
Jc Aragone 1 70 4 4
15.09.20
1-a rundă
Valentin Royer 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 4 1
16.09.20
1-a rundă
Igor Sijsling 2 6 6
Boris Fassbender 0 1 3
16.09.20
1-a rundă
Yannick Mertens 2 1 6 6
Nicolas Barrientos 1 6 2 3
16.09.20
1-a rundă
Guilherme Clezar 2 6 6
Alexis Gautier 0 4 4
16.09.20
1-a rundă
Pedro Sakamoto 2 6 7
Cristian Rodriguez 0 2 64
16.09.20
1-a rundă
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Edan Leshem 0 2 4
16.09.20
1-a rundă
Lucas Poullain 2 6 6
Hugo Pontico 0 4 2
16.09.20
1-a rundă
Daniel Cukierman 2 1 6 6
Stefan Kozlov 1 6 3 1
16.09.20
1-a rundă
Baptiste Crepatte 2 6 6
Strong Kirchheimer 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Louis Dussin 2 2 6 6
Rayane Roumane 1 6 4 1
16.09.20
1-a rundă
George Loffhagen 2 3 7 7
Kenneth Raisma 1 6 68 63
14.09.20
Calificare
Daniel Cukierman 2 6 6
Leopold Zima 0 3 2
14.09.20
Calificare
Kenneth Raisma 2 3 6 10
Clement Tabur 1 6 4 6
14.09.20
Calificare
Boris Fassbender 2 7 6
Samuel Brosset 0 64 4
14.09.20
Calificare
Hugo Pontico 2 4 6 10
Julien De Cuyper 1 6 2 6
14.09.20
Calificare
Louis Dussin 2 6 6
Nicolas Barrientos 0 1 1
14.09.20
Calificare
George Loffhagen 2 6 6
Jonathan Eysseric 0 3 1
14.09.20
2-a rundă de calif.
Jonathan Eysseric 2 6 6
Liova Ajavon 0 1 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Nicolas Barrientos 2 6 6
Hugo Bron 0 4 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Daniel Cukierman 2 6 6
Charles Minc 0 4 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Kenneth Raisma 2 6 3 10
Amaury Raynel 1 2 6 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Boris Fassbender 2 6 6
Alexis Canter 0 3 1
14.09.20
2-a rundă de calif.
Hugo Pontico 2 6 6
Adan Freire Da Silva 0 0 0
14.09.20
2-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 7 6
Maxence Beauge 0 65 1
14.09.20
2-a rundă de calif.
Clement Tabur 2 6 7
David Quayle 0 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Leopold Zima 2 6 6
Maxence Bertimon 0 3 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Julien De Cuyper 2 6 7 10
Hugo Schott 1 71 66 7
14.09.20
2-a rundă de calif.
Samuel Brosset 2 6 6 10
Ugo Blanchet 1 2 75 7
14.09.20
2-a rundă de calif.
George Loffhagen 2 6 6
Lilian Breut 0 4 0
13.09.20
1-a rundă de calif.
Jonathan Eysseric 2 6 6
Hugo Pierre 0 3 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Nicolas Barrientos 2 6 6
Antoine Ghibaudo 0 1 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Hugo Schott 2 7 6
Arthur Bouquier 0 5 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Charles Minc 2 6 6
Guillaume Delamarre 0 0 0
13.09.20
1-a rundă de calif.
Daniel Cukierman 2 6 6
Tom Paris 0 1 0
13.09.20
1-a rundă de calif.
Alexis Canter 2 6 6 10
Alexandre De Villepin 1 75 3 5
13.09.20
1-a rundă de calif.
Kenneth Raisma 2 6 6
Mesa Mei 0 1 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Boris Fassbender 2 6 6
Charles Bertimon 0 4 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Maxence Beauge 2 6 3 11
Jurgen Briand 1 4 6 9
13.09.20
1-a rundă de calif.
Hugo Pontico 2 6 6
Quin Verstegen 0 4 2
13.09.20
1-a rundă de calif.
Louis Dussin 2 7 4 10
Lucas Magnaudet 1 5 6 3
13.09.20
1-a rundă de calif.
Ugo Blanchet 2 6 6
Serafin Zund 0 2 2
13.09.20
1-a rundă de calif.
Clement Tabur 2 6 6
Rudy Ceccon 0 1 2
13.09.20
1-a rundă de calif.
Leopold Zima 2 6 6
Pierre Delage 0 3 3
13.09.20
1-a rundă de calif.
Maxence Bertimon 2 6 6
Nicolas Tepmahc 0 2 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Julien De Cuyper 1 w/o
Ethan Gaubert 0
13.09.20
1-a rundă de calif.
Adan Freire Da Silva 1 6 4
Francisco Comesana retragere 0 4 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Hugo Bron 2 6 6
Tristan Da Lio 0 2 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Samuel Brosset 2 7 3 10
Antoine Monaco 1 5 6 5
13.09.20
1-a rundă de calif.
George Loffhagen 2 6 6
Bradley Paliska 0 1 2
13.09.20
1-a rundă de calif.
David Quayle 2 6 6
Espen Lagarde 0 2 3
13.09.20
1-a rundă de calif.
Liova Ajavon 2 4 6 10
Patrick Foley 1 6 4 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Lilian Breut 2 6 6
Paul Aroca 0 0 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Amaury Raynel 2 6 6
Paul Valsecchi 0 3 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
18.09.20
Finală
Michael Geerts/Strong Kirchheimer 2 6 6 10
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 1 2 74 4
18.09.20
Semifinală
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 2 7 6
Daniel Cukierman/Edan Leshem 0 65 4
18.09.20
Semifinală
Michael Geerts/Strong Kirchheimer 2 6 7
Lucas Poullain/Clement Tabur 0 2 5
16.09.20
Sfert de finală
Daniel Cukierman/Edan Leshem 2 6 6
Patrick Foley/David Quayle 0 2 2
16.09.20
Sfert de finală
Lucas Poullain/Clement Tabur 2 6 6
Baptiste Crepatte/Titouan Droguet 0 2 2
16.09.20
Sfert de finală
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 2 6 7
Igor Sijsling/Glenn Smits 0 3 66
16.09.20
Sfert de finală
Michael Geerts/Strong Kirchheimer 2 7 6
Christopher Heyman/Yannick Mertens 0 63 1
15.09.20
1-a rundă
Daniel Cukierman/Edan Leshem 2 4 6 10
Jonathan Eysseric/David Marrero 1 6 3 4
15.09.20
1-a rundă
Lucas Poullain/Clement Tabur 2 2 7 10
Mesa Mei/Roy Smith 1 6 5 7
15.09.20
1-a rundă
Igor Sijsling/Glenn Smits 2 6 6
Luc Fomba/Paul Valsecchi 0 2 2
15.09.20
1-a rundă
Christopher Heyman/Yannick Mertens 2 6 6
Maxence Beauge/Samuel Brosset 0 3 3
15.09.20
1-a rundă
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 2 3 6 10
Jc Aragone/Stefan Kozlov 1 6 3 7
15.09.20
1-a rundă
Patrick Foley/David Quayle 2 6 6
Alexandre De Villepin/Espen Lagarde 0 4 4
15.09.20
1-a rundă
Baptiste Crepatte/Titouan Droguet 2 7 6
Nicolas Barrientos/Cristian Rodriguez 0 67 4
15.09.20
1-a rundă
Michael Geerts/Strong Kirchheimer 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez/Orlando Luz 0 4 4
<