Mouilleron Le Captif 2019 scoruri live, rezultate live

Mouilleron-Le-Captif Challenger live, ˆ92K+H, site-ul oficial

bărbaţi simplu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Mikael Ymer 2 6 6
Mathias Bourgue 0 1 4
12.10.19
Semifinală
Mathias Bourgue 2 6 4 7
Jannik Sinner 1 4 6 66
12.10.19
Semifinală
Mikael Ymer 2 6 6
Jiri Vesely 0 3 2
11.10.19
Sfert de finală
Jiri Vesely 2 6 6
Henri Laaksonen 0 2 3
11.10.19
Sfert de finală
Mathias Bourgue 2 6 7
Dennis Novak 0 3 61
11.10.19
Sfert de finală
Mikael Ymer 2 6 6
Antoine Hoang 0 3 4
11.10.19
Sfert de finală
Jannik Sinner 2 3 6 6
Marius Copil 1 6 1 4
10.10.19
a 3-a rundă
Marius Copil 2 2 7 6
Paolo Lorenzi 1 6 66 2
10.10.19
a 3-a rundă
Henri Laaksonen 2 7 6
Gianluca Mager 0 63 1
10.10.19
a 3-a rundă
Jiri Vesely 2 6 7
Ugo Humbert 0 4 68
10.10.19
a 3-a rundă
Mathias Bourgue 2 6 6
Alexandre Muller 0 4 4
10.10.19
a 3-a rundă
Dennis Novak 2 7 6
Cedrik-Marcel Stebe 0 65 3
10.10.19
a 3-a rundă
Antoine Hoang 2 6 7
Stefano Travaglia 0 2 64
10.10.19
a 3-a rundă
Mikael Ymer 2 6 1 7
Oscar Otte 1 3 6 66
10.10.19
a 3-a rundă
Jannik Sinner 2 6 7 6
Lukas Rosol 1 73 5 3
08.10.19
a 2-a rundă
Lukas Rosol 2 7 6
Gregoire Barrere 0 5 3
08.10.19
a 2-a rundă
Marius Copil 2 6 6
Mischa Zverev 0 3 3
08.10.19
a 2-a rundă
Stefano Travaglia 2 7 4 6
Roberto Marcora 1 65 6 2
08.10.19
a 2-a rundă
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6 6
Kamil Majchrzak 1 72 3 1
08.10.19
a 2-a rundă
Gianluca Mager 2 6 6
Steven Diez 0 1 2
08.10.19
a 2-a rundă
Antoine Hoang 2 6 3 6
Sergiy Stakhovsky 1 3 6 4
08.10.19
a 2-a rundă
Jannik Sinner 2 7 6
Tristan Lamasine 0 5 1
09.10.19
a 2-a rundă
Paolo Lorenzi 2 7 6
Rayane Roumane 0 69 2
09.10.19
a 2-a rundă
Henri Laaksonen 2 7 6
Carlos Taberner 0 64 4
09.10.19
a 2-a rundă
Jiri Vesely 2 6 3 7
Daniel Masur 1 4 6 67
09.10.19
a 2-a rundă
Mathias Bourgue 2 6 6
Norbert Gombos 0 3 4
09.10.19
a 2-a rundă
Oscar Otte 1 2 7 5 2
Ernests Gulbis retragere 0 6 6 0
09.10.19
a 2-a rundă
Dennis Novak 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 4 2
09.10.19
a 2-a rundă
Alexandre Muller 2 2 6 6
Corentin Moutet 1 6 3 3
09.10.19
a 2-a rundă
Mikael Ymer 2 6 6 6
Luca Vanni 1 3 75 1
09.10.19
a 2-a rundă
Ugo Humbert 2 6 6
Robin Haase 0 2 1
07.10.19
1-a rundă
Mischa Zverev 2 7 6
James Ward 0 66 3
07.10.19
1-a rundă
Sergiy Stakhovsky 2 7 7
Constant Lestienne 0 5 5
07.10.19
1-a rundă
Lukas Rosol 2 6 6
Valentin Royer 0 4 4
07.10.19
1-a rundă
Robin Haase 2 6 6
Maxime Janvier 0 3 3
07.10.19
1-a rundă
Luca Vanni 2 2 7 6
Geoffrey Blancaneaux 1 6 63 2
07.10.19
1-a rundă
Cedrik-Marcel Stebe 2 7 6
Sebastian Ofner 0 5 1
07.10.19
1-a rundă
Roberto Marcora 2 6 1 6
Elliot Benchetrit 1 4 6 3
07.10.19
1-a rundă
Tristan Lamasine 2 6 6
Adrian Menendez-Maceiras 0 3 2
07.10.19
1-a rundă
Oscar Otte 2 6 6
Manuel Guinard 0 3 2
07.10.19
1-a rundă
Carlos Taberner 2 6 6
Enrique Lopez-Perez 0 4 2
08.10.19
1-a rundă
Steven Diez 3 6 4 def.
Bernabe Zapata Miralles 0 2 1
08.10.19
1-a rundă
Mathias Bourgue 2 7 6
Lucas Miedler 0 63 4
08.10.19
1-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 2 7 6
Tobias Kamke 1 6 64 4
08.10.19
1-a rundă
Daniel Masur 2 6 3 6
Hugo Grenier 1 4 6 4
08.10.19
1-a rundă
Alexandre Muller 2 5 6 6
Tom Jomby 1 7 1 3
08.10.19
1-a rundă
Rayane Roumane 2 6 6
Quentin Halys 0 4 4
bărbaţi dublu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
13.10.19
Finală
Jonny O'Mara/Ken Skupski 2 6 6
Sander Arends/David Pel 0 1 4
11.10.19
Semifinală
Sander Arends/David Pel 2 7 6
Manuel Guinard/Lucas Miedler 0 5 4
12.10.19
Semifinală
Jonny O'Mara/Ken Skupski 2 6 6
Roman Jebavy/Igor Zelenay 0 3 3
10.10.19
Sfert de finală
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 6 5 12
Ramkumar Ramanathan/Stefano Travaglia 1 0 7 10
10.10.19
Sfert de finală
Sander Arends/David Pel 2 4 6 10
Romain Arneodo/Hugo Nys 1 6 3 4
10.10.19
Sfert de finală
Manuel Guinard/Lucas Miedler 2 6 4 10
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe 1 3 6 7
11.10.19
Sfert de finală
Jonny O'Mara/Ken Skupski 2 6 6
Purav Raja/Antonio Sancic 0 3 4
08.10.19
1-a rundă
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 6 3 10
Luke Bambridge/Ben Mclachlan 1 3 6 3
08.10.19
1-a rundă
Sander Arends/David Pel 2 2 6 10
Sander Gille/Joran Vliegen 1 6 2 4
08.10.19
1-a rundă
Manuel Guinard/Lucas Miedler 2 6 6 11
Frederik Nielsen/Aisam Qureshi 1 72 3 9
09.10.19
1-a rundă
Romain Arneodo/Hugo Nys 2 6 7
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 0 3 62
09.10.19
1-a rundă
Jonny O'Mara/Ken Skupski 2 6 6
Quentin Halys/Tristan Lamasine 0 0 2
09.10.19
1-a rundă
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe 2 7 7
Hans Podlipnik-Castillo/Tristan-Samuel Weissborn 0 65 67
09.10.19
1-a rundă
Ramkumar Ramanathan/Stefano Travaglia 2 4 6 14
Lucas Poullain/Vincent Stouff 1 6 3 12
10.10.19
1-a rundă
Purav Raja/Antonio Sancic 2 6 6
Simone Bolelli/Robin Haase 0 2 4
<