Murcia Challenger 2019 scoruri live, rezultate live

Murcia Challenger live, ˆ46K+H

bărbaţi simplu Zgura Spain Murcia Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.19
Finală
Roberto Carballes Baena 2 2 6 6
Mikael Ymer 1 6 0 2
13.04.19
Semifinală
Roberto Carballes Baena 2 4 6 6
Kimmer Coppejans 1 6 2 3
13.04.19
Semifinală
Mikael Ymer 1 w/o
Tallon Griekspoor 0
12.04.19
Sfert de finală
Roberto Carballes Baena 2 6 6 7
Enrique Lopez-Perez 1 1 73 62
12.04.19
Sfert de finală
Kimmer Coppejans 2 1 7 7
Bernabe Zapata Miralles 1 6 68 5
12.04.19
Sfert de finală
Tallon Griekspoor 2 7 6
Salvatore Caruso 0 64 4
12.04.19
Sfert de finală
Mikael Ymer 2 7 6
Rudolf Molleker 0 5 0
11.04.19
a 3-a rundă
Enrique Lopez-Perez 1 6 3
Jose Hernandez-Fernandez retragere 0 4 1
11.04.19
a 3-a rundă
Salvatore Caruso 2 6 6
Pedro Cachin 0 2 4
11.04.19
a 3-a rundă
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 1 4
11.04.19
a 3-a rundă
Kimmer Coppejans 2 7 2 7
Lukas Rosol 1 5 6 5
11.04.19
a 3-a rundă
Bernabe Zapata Miralles 2 7 6
Mario Vilella Martinez 0 61 4
11.04.19
a 3-a rundă
Tallon Griekspoor 2 7 7
Pedro Sousa 0 5 66
11.04.19
a 3-a rundă
Mikael Ymer 2 7 6
Raul Brancaccio 0 5 3
11.04.19
a 3-a rundă
Rudolf Molleker 2 6 6 6
Carlos Alcaraz Garfia 1 1 75 3
09.04.19
a 2-a rundă
Pedro Sousa 2 6 6
Gerard Granollers 0 2 3
09.04.19
a 2-a rundă
Sergio Gutierrez-Ferrol 2 7 6
Thomaz Bellucci 0 64 3
09.04.19
a 2-a rundă
Salvatore Caruso 2 6 7
Carlos Boluda-Purkiss 0 0 5
09.04.19
a 2-a rundă
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Federico Gaio 0 0 4
09.04.19
a 2-a rundă
Pedro Cachin 2 3 6 6
Daniel Gimeno-Traver 1 6 3 3
09.04.19
a 2-a rundă
Tallon Griekspoor 2 3 6 7
Oriol Roca Batalla 1 6 2 65
10.04.19
a 2-a rundă
Lukas Rosol 2 2 6 7
Benjamin Bonzi 1 6 4 5
10.04.19
a 2-a rundă
Jose Hernandez-Fernandez 2 3 7 6
Ruben Bemelmans 1 6 5 2
10.04.19
a 2-a rundă
Enrique Lopez-Perez 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 1 3
10.04.19
a 2-a rundă
Kimmer Coppejans 2 6 3 6
Attila Balazs 1 4 6 3
10.04.19
a 2-a rundă
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Facundo Arguello 0 1 4
10.04.19
a 2-a rundă
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Arthur De Greef 0 4 1
10.04.19
a 2-a rundă
Raul Brancaccio 2 4 6 7
Thiago Moura Monteiro 1 6 4 61
10.04.19
a 2-a rundă
Mikael Ymer 2 6 6
Jan Choinski 0 2 4
10.04.19
a 2-a rundă
Rudolf Molleker 2 6 4 6
Tommy Robredo 1 3 6 2
10.04.19
a 2-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 7
Pedro Martinez Portero 0 3 64
08.04.19
1-a rundă
Tommy Robredo 2 6 2 6
Danilo Petrovic 1 2 6 4
08.04.19
1-a rundă
Thomaz Bellucci 2 3 6 6
Joao Domingues 1 6 4 0
08.04.19
1-a rundă
Gerard Granollers 2 6 6
David Perez Sanz 0 3 2
08.04.19
1-a rundă
Attila Balazs 2 6 6
Riccardo Bonadio 0 2 1
08.04.19
1-a rundă
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Carlos Lopez Montagud 0 4 1
08.04.19
1-a rundă
Carlos Boluda-Purkiss 2 6 6
Ivan Nedelko 0 2 0
08.04.19
1-a rundă
Federico Gaio 2 6 6
Tobias Kamke 0 1 4
08.04.19
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 1 6 4 5
Pere Riba retragere 0 4 6 3
08.04.19
1-a rundă
Pedro Cachin 2 6 6
Lucas Miedler 0 3 3
08.04.19
1-a rundă
Benjamin Bonzi 2 6 3 6
Ivan Gakhov 1 3 6 3
08.04.19
1-a rundă
Bernabe Zapata Miralles 2 6 1 6
Johan Sebastien Tatlot 1 2 6 1
09.04.19
1-a rundă
Jose Hernandez-Fernandez 2 6 3 7
Andrea Vavassori 1 2 6 63
09.04.19
1-a rundă
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Nicolas Almagro 0 2 2
09.04.19
1-a rundă
Jan Choinski 2 6 6
David Vega Hernandez 0 3 3
09.04.19
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 6 7 6
Fabricio Neis 1 73 62 3
09.04.19
1-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia 2 7 6
Gleb Sakharov 0 66 4
08.04.19
Calificare
David Vega Hernandez 2 6 6
Fabricio Neis 0 3 2
08.04.19
Calificare
Andrea Vavassori 2 6 6
Diego Barreto Sanchez 0 2 1
bărbaţi dublu Zgura Spain Murcia Challenger seturi 1 2 3 4 5
13.04.19
Finală
Marcus Daniell/David Marrero 2 6 6
Rameez Junaid/Andrei Vasilevski 0 4 4
12.04.19
Semifinală
Marcus Daniell/David Marrero 2 4 6 10
Ariel Behar/Andrea Vavassori 1 6 3 2
12.04.19
Semifinală
Rameez Junaid/Andrei Vasilevski 2 6 6 10
Fabricio Neis/David Vega Hernandez 1 3 73 4
11.04.19
Sfert de finală
Fabricio Neis/David Vega Hernandez 2 6 6
Ivan Gakhov/Enrique Lopez-Perez 0 4 1
11.04.19
Sfert de finală
Marcus Daniell/David Marrero 2 6 6 10
Thomaz Bellucci/Guillermo Duran 1 74 2 7
11.04.19
Sfert de finală
Ariel Behar/Andrea Vavassori 1 w/o
Kimmer Coppejans/Lukas Rosol 0
11.04.19
Sfert de finală
Rameez Junaid/Andrei Vasilevski 2 6 6
Raul Brancaccio/Sergio Martos Gornes 0 3 3
09.04.19
1-a rundă
Raul Brancaccio/Sergio Martos Gornes 2 6 6
Benjamin Bonzi/Mark Vervoort 0 1 4
09.04.19
1-a rundă
Marcus Daniell/David Marrero 2 4 6 10
Facundo Arguello/Pedro Cachin 1 6 3 8
09.04.19
1-a rundă
Kimmer Coppejans/Lukas Rosol 2 6 6
Carlos Boluda-Purkiss/Sergio Gutierrez-Ferrol 0 3 4
09.04.19
1-a rundă
Rameez Junaid/Andrei Vasilevski 2 5 6 10
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 1 7 2 4
10.04.19
1-a rundă
Thomaz Bellucci/Guillermo Duran 2 6 4 10
David Perez Sanz/Oriol Roca Batalla 1 4 6 6
10.04.19
1-a rundă
Fabricio Neis/David Vega Hernandez 2 6 5 10
Ruben Bemelmans/Arthur De Greef 1 2 7 7
10.04.19
1-a rundă
Ariel Behar/Andrea Vavassori 2 6 6
Nicolas Almagro/Juan-Antonio Marin 0 1 3
10.04.19
1-a rundă
Ivan Gakhov/Enrique Lopez-Perez 2 6 6
Harri Heliovaara/Luis David Martinez 0 4 4
<