Ostrava Challenger 2010 scoruri live, rezultate live

Ostrava Challenger live, $42.5K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Ostrava Challenger seturi 1 2 3 4 5
02.05.10
Finală
Lukas Rosol 2 7 4 7
Ivan Dodig 1 5 6 64
01.05.10
Semifinală
Lukas Rosol 2 7 6
Pavel Snobel 0 5 3
01.05.10
Semifinală
Ivan Dodig 2 7 6
Antonio Veic 0 5 3
30.04.10
Sfert de finală
Pavel Snobel 2 7 6
Attila Balazs 0 66 3
30.04.10
Sfert de finală
Lukas Rosol 2 7 3 6
Ivo Minar 1 61 6 3
30.04.10
Sfert de finală
Ivan Dodig 2 5 6 6
Roberto Bautista Agut 1 7 3 4
30.04.10
Sfert de finală
Antonio Veic 2 5 6 6
Martin Fischer 1 7 4 0
28.04.10
a 2-a rundă
Pavel Snobel 2 6 7
Filip Krajinovic 0 2 5
28.04.10
a 2-a rundă
Ivo Minar 2 6 6
Juan-Pablo Brzezicki 0 1 1
28.04.10
a 2-a rundă
Lukas Rosol 2 6 6
David Marrero 0 2 3
28.04.10
a 2-a rundă
Attila Balazs 2 6 6
Jan Hernych 0 2 2
29.04.10
a 2-a rundă
Roberto Bautista Agut 2 1 6 6
Martin Klizan 1 6 4 3
29.04.10
a 2-a rundă
Ivan Dodig 2 6 6 6
Adrian Menendez-Maceiras 1 74 2 2
29.04.10
a 2-a rundă
Martin Fischer 2 2 7 6
Grzegorz Panfil 1 6 65 4
29.04.10
a 2-a rundă
Antonio Veic 2 6 7
Andreas Haider-Maurer 0 4 67
26.04.10
1-a rundă
Jan Hernych 2 6 7
Jonathan Dasnieres de Veigy 0 4 5
26.04.10
1-a rundă
Lukas Rosol 2 4 6 6
Teimuraz Gabashvili 1 6 3 0
26.04.10
1-a rundă
Antonio Veic 2 6 7
Philipp Oswald 0 4 5
26.04.10
1-a rundă
Attila Balazs 2 6 3 6
Pavol Cervenak 1 3 6 2
27.04.10
1-a rundă
Pavel Snobel 2 6 3 6
Uladzimir Ignatik 1 4 6 1
27.04.10
1-a rundă
Juan-Pablo Brzezicki 2 5 6 6
Jiri Vesely 1 7 2 2
27.04.10
1-a rundă
Roberto Bautista Agut 2 3 6 6
Jan Mertl 1 6 1 4
27.04.10
1-a rundă
Ivo Minar 2 4 6 7
Mario Ancic 1 6 4 5
27.04.10
1-a rundă
David Marrero 2 3 6 6
Dawid Olejniczak 1 6 3 4
27.04.10
1-a rundă
Adrian Menendez-Maceiras 2 6 6
John Millman 0 3 3
27.04.10
1-a rundă
Grzegorz Panfil 2 6 6
Adrian Ungur 0 1 4
27.04.10
1-a rundă
Ivan Dodig 2 6 6
Yannick Mertens 0 1 2
27.04.10
1-a rundă
Andreas Haider-Maurer 2 6 6
David Guez 0 3 3
27.04.10
1-a rundă
Martin Fischer 2 6 5 6
Jiri Vanek 1 3 7 3
27.04.10
1-a rundă
Martin Klizan 1 5
Karol Beck retragere 0 0
27.04.10
1-a rundă
Filip Krajinovic 2 6 6
Martin Prikryl 0 1 0
26.04.10
Calificare
Pavel Snobel 2 7 6
Jaroslav Pospisil 0 5 3
26.04.10
Calificare
Dawid Olejniczak 2 4 6 7
Nikola Mektic 1 6 4 65
26.04.10
Calificare
Jan Mertl 2 6 7
David Novak 0 4 5
26.04.10
Calificare
Filip Krajinovic 2 6 6
Alexander Flock 0 1 4
26.04.10
2-a rundă de calif.
Pavel Snobel 2 6 6
Ladislav Chramosta 0 3 2
26.04.10
2-a rundă de calif.
Dawid Olejniczak 2 7 4 7
David Savic 1 64 6 65
26.04.10
2-a rundă de calif.
Jan Mertl 2 6 3 7
Florin Mergea 1 3 6 5
26.04.10
2-a rundă de calif.
Jaroslav Pospisil 2 2 6 6
Michal Pazicky 1 6 3 2
26.04.10
2-a rundă de calif.
David Novak 2 6 6
Adrian Sikora 0 3 3
26.04.10
2-a rundă de calif.
Alexander Flock 2 6 6
Nicolas Reissig 0 2 3
26.04.10
2-a rundă de calif.
Nikola Mektic 2 7 6
Jan Kuncik 0 5 3
26.04.10
2-a rundă de calif.
Filip Krajinovic 2 4 6 7
Jaan-Frederik Brunken 1 6 3 65
26.04.10
1-a rundă de calif.
Pavel Snobel 2 0 6 6
Marc Sieber 1 6 2 0
26.04.10
1-a rundă de calif.
Florin Mergea 2 6 6
Michael Hrevus 0 0 0
26.04.10
1-a rundă de calif.
Dawid Olejniczak 2 6 4 6
Jiri Skoloudik 1 3 6 3
26.04.10
1-a rundă de calif.
Jan Mertl 2 6 7
Martin Schulhauser 0 1 63
26.04.10
1-a rundă de calif.
Jaroslav Pospisil 2 6 6
Pavel Kukuczka 0 0 0
26.04.10
1-a rundă de calif.
Ladislav Chramosta 2 6 6
Petr Michnev 0 4 2
26.04.10
1-a rundă de calif.
David Novak 2 6 6
Kristian Pospisil 0 1 0
26.04.10
1-a rundă de calif.
Alexander Flock 2 6 6
Jiri Placek 0 1 0
26.04.10
1-a rundă de calif.
David Savic 2 3 6 6
Radim Urbanek 1 6 0 1
26.04.10
1-a rundă de calif.
Michal Pazicky 2 6 6 6
Jan Lostak 1 4 76 2
26.04.10
1-a rundă de calif.
Adrian Sikora 2 7 6
Sadik Kadir 0 64 4
26.04.10
1-a rundă de calif.
Nicolas Reissig 2 7 6
Mateusz Kowalczyk 0 5 3
26.04.10
1-a rundă de calif.
Jaan-Frederik Brunken 2 6 6
Roman Jebavy 0 3 0
26.04.10
1-a rundă de calif.
Jan Kuncik 2 6 6
Lukas Kubiena 0 1 1
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Ostrava Challenger seturi 1 2 3 4 5
26.04.10
Finală
Martin Fischer/Philipp Oswald 2 2 7 10
Tomasz Bednarek/Mateusz Kowalczyk 1 6 66 8
26.04.10
Semifinală
Martin Fischer/Philipp Oswald 2 7 7
Sadik Kadir/Lukas Rosol 0 5 5
26.04.10
Semifinală
Tomasz Bednarek/Mateusz Kowalczyk 2 6 6 10
Mario Ancic/Ivan Zovko 1 70 4 8
26.04.10
Sfert de finală
Martin Fischer/Philipp Oswald 2 6 6
Attila Balazs/David Savic 0 1 4
26.04.10
Sfert de finală
Tomasz Bednarek/Mateusz Kowalczyk 2 7 1 10
Jan Hernych/Jan Mertl 1 60 6 5
26.04.10
Sfert de finală
Sadik Kadir/Lukas Rosol 2 6 6
Philipp Marx/Igor Zelenay 0 3 4
26.04.10
Sfert de finală
Mario Ancic/Ivan Zovko 2 6 6
Filip Krajinovic/Martin Prikryl 0 4 2
26.04.10
1-a rundă
Martin Fischer/Philipp Oswald 2 6 6
Roman Jebavy/Adrian Sikora 0 3 4
26.04.10
1-a rundă
Philipp Marx/Igor Zelenay 2 6 6 10
Nikola Mektic/Antonio Veic 1 75 0 6
26.04.10
1-a rundă
Tomasz Bednarek/Mateusz Kowalczyk 2 7 6
Uladzimir Ignatik/Martin Klizan 0 62 4
26.04.10
1-a rundă
Sadik Kadir/Lukas Rosol 2 6 6
Jaroslav Pospisil/Pavel Snobel 0 3 2
26.04.10
1-a rundă
Attila Balazs/David Savic 2 6 7
Jonathan Dasnieres de Veigy/David Guez 0 4 5
26.04.10
1-a rundă
Mario Ancic/Ivan Zovko 1 w/o
Teimuraz Gabashvili/Dawid Olejniczak 0
26.04.10
1-a rundă
Filip Krajinovic/Martin Prikryl 2 6 1 10
Juan-Pablo Brzezicki/David Marrero 1 4 6 5
26.04.10
1-a rundă
Jan Hernych/Jan Mertl 2 6 6
Pavol Cervenak/Yannick Mertens 0 2 2
<