Parma Challenger 2020 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
ATP: French Open (juniors)
ATP: Paris
ATP: Barcelona Challenger
ATP: Parma Challenger
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Setubal
ATP: M15 Sharm El
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
Parma Challenger live, ˆ46K,
site-ul oficial
Parma Challenger
seturi
1
2
3
4
5
12.10.20
Finală
Frances Tiafoe
2
6
3
6
H2H
Salvatore Caruso
1
3
6
4
10.10.20
Semifinală
Salvatore Caruso
2
6
6
H2H
Alexei Popyrin
0
4
4
10.10.20
Semifinală
Frances Tiafoe
2
3
6
6
H2H
Federico Delbonis
1
6
3
4
09.10.20
Sfert de finală
Federico Delbonis
2
4
6
6
H2H
Marco Cecchinato
1
6
2
2
09.10.20
Sfert de finală
Salvatore Caruso
2
6
2
6
H2H
Laslo Djere
1
4
6
4
09.10.20
Sfert de finală
Frances Tiafoe
2
7
7
H2H
Filippo Baldi
0
6
3
5
09.10.20
Sfert de finală
Alexei Popyrin
2
6
6
7
H2H
Juan Pablo Ficovich
1
7
6
4
5
07.10.20
a 2-a rundă
Salvatore Caruso
2
6
7
H2H
Tomas Machac
0
2
5
07.10.20
a 2-a rundă
Laslo Djere
2
7
4
6
H2H
Sumit Nagal
1
5
6
4
07.10.20
a 2-a rundă
Filippo Baldi
1
4
6
3
H2H
Gianluca Mager
retragere
0
6
3
1
07.10.20
a 2-a rundă
Frances Tiafoe
2
6
3
6
H2H
Lorenzo Musetti
1
3
6
3
08.10.20
a 2-a rundă
Federico Delbonis
2
6
6
H2H
Paolo Lorenzi
0
1
4
08.10.20
a 2-a rundă
Marco Cecchinato
2
7
6
H2H
Philipp Kohlschreiber
0
5
3
08.10.20
a 2-a rundă
Juan Pablo Ficovich
2
6
6
H2H
Mitchell Krueger
0
1
4
08.10.20
a 2-a rundă
Alexei Popyrin
2
6
6
H2H
Alexandre Muller
0
4
4
05.10.20
1-a rundă
Paolo Lorenzi
2
7
6
H2H
Prajnesh Gunneswaran
0
6
5
2
05.10.20
1-a rundă
Gianluca Mager
2
7
7
H2H
Yannick Hanfmann
0
5
6
5
05.10.20
1-a rundă
Laslo Djere
2
6
6
H2H
Jason Jung
0
2
4
05.10.20
1-a rundă
Filippo Baldi
2
5
7
6
H2H
Taro Daniel
1
7
6
5
1
05.10.20
1-a rundă
Sumit Nagal
2
6
6
H2H
Giulio Zeppieri
0
4
4
05.10.20
1-a rundă
Tomas Machac
1
6
4
H2H
Juan Pablo Varillas
retragere
0
2
2
05.10.20
1-a rundă
Lorenzo Musetti
2
6
6
H2H
Federico Gaio
0
3
2
06.10.20
1-a rundă
Philipp Kohlschreiber
2
6
6
H2H
Thiago Seyboth Wild
0
3
1
06.10.20
1-a rundă
Federico Delbonis
2
6
7
H2H
Andreas Seppi
0
1
6
6
06.10.20
1-a rundă
Mitchell Krueger
2
6
6
H2H
Denis Istomin
0
4
4
06.10.20
1-a rundă
Salvatore Caruso
2
4
6
6
H2H
Hugo Grenier
1
6
3
4
06.10.20
1-a rundă
Marco Cecchinato
2
6
6
H2H
Kamil Majchrzak
0
3
4
06.10.20
1-a rundă
Alexandre Muller
2
6
4
6
H2H
Maxime Cressy
1
3
6
3
06.10.20
1-a rundă
Juan Pablo Ficovich
2
6
7
H2H
Danilo Petrovic
0
3
6
5
06.10.20
1-a rundă
Frances Tiafoe
2
7
6
H2H
Blaz Rola
0
6
1
3
06.10.20
1-a rundă
Alexei Popyrin
1
1
2
H2H
Juan Ignacio Londero
retragere
0
6
1
04.10.20
Calificare
Filippo Baldi
2
6
7
H2H
Francesco Passaro
0
2
6
3
04.10.20
Calificare
Alexandre Muller
2
6
7
H2H
Roberto Cid Subervi
0
4
5
04.10.20
Calificare
Hugo Grenier
2
6
6
H2H
Ulises Blanch
0
4
4
04.10.20
Calificare
Tomas Machac
2
6
6
H2H
Juan Pablo Ficovich
0
4
4
03.10.20
1-a rundă de calif.
Roberto Cid Subervi
2
6
6
H2H
Federico Arnaboldi
0
3
1
03.10.20
1-a rundă de calif.
Filippo Baldi
2
6
7
H2H
Constant Lestienne
0
3
6
3
03.10.20
1-a rundă de calif.
Alexandre Muller
2
6
6
H2H
Teimuraz Gabashvili
0
3
2
03.10.20
1-a rundă de calif.
Hugo Grenier
2
6
6
H2H
Viktor Galovic
0
2
4
03.10.20
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Ficovich
2
4
6
6
H2H
Matteo Arnaldi
1
6
1
0
03.10.20
1-a rundă de calif.
Ulises Blanch
1
6
H2H
Elliot Benchetrit
retragere
0
2
03.10.20
1-a rundă de calif.
Tomas Machac
2
6
6
H2H
Alexey Vatutin
0
0
2
03.10.20
1-a rundă de calif.
Francesco Passaro
2
6
7
H2H
Marco Trungelliti
0
3
6
4
Parma Challenger
seturi
1
2
3
4
5
10.10.20
Finală
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic
2
6
6
H2H
Ariel Behar/Gonzalo Escobar
0
4
4
09.10.20
Semifinală
Ariel Behar/Gonzalo Escobar
2
6
3
13
H2H
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez
1
4
6
11
09.10.20
Semifinală
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic
2
5
6
11
H2H
Andres Molteni/Hugo Nys
1
7
4
9
08.10.20
Sfert de finală
Ariel Behar/Gonzalo Escobar
2
6
6
H2H
Prajnesh Gunneswaran/Kamil Majchrzak
0
4
1
08.10.20
Sfert de finală
Andres Molteni/Hugo Nys
2
6
6
H2H
Federico Gaio/Paolo Lorenzi
0
4
4
08.10.20
Sfert de finală
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez
2
6
6
10
H2H
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
1
3
7
2
6
08.10.20
Sfert de finală
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic
2
6
6
H2H
Sander Arends/David Pel
0
4
2
06.10.20
1-a rundă
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
2
6
6
H2H
Divij Sharan/Jack Withrow
0
2
1
06.10.20
1-a rundă
Federico Gaio/Paolo Lorenzi
2
6
6
H2H
Fernando Romboli/David Vega Hernandez
0
2
2
06.10.20
1-a rundă
Sander Arends/David Pel
2
6
6
H2H
Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez
0
4
4
07.10.20
1-a rundă
Ariel Behar/Gonzalo Escobar
2
6
4
10
H2H
Marcus Daniell/Philipp Oswald
1
2
6
4
07.10.20
1-a rundă
Andres Molteni/Hugo Nys
2
6
6
10
H2H
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop
1
7
4
4
4
07.10.20
1-a rundă
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez
2
6
7
H2H
Ben McLachlan/Denys Molchanov
0
4
6
7
07.10.20
1-a rundă
Prajnesh Gunneswaran/Kamil Majchrzak
2
6
6
H2H
Alessio De Bernardis/Francesco Passaro
0
4
2
07.10.20
1-a rundă
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic
2
7
6
H2H
Artem Sitak/Igor Zelenay
0
6
5
4
<