Prostejov Challenger 2020 scoruri live, rezultate live

Prostejov Challenger live, ˆ137K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.09.20
Finală
Kamil Majchrzak 2 6 7
Pablo Andujar 0 2 65
11.09.20
Semifinală
Pablo Andujar 2 6 6
Stefano Travaglia 0 0 3
11.09.20
Semifinală
Kamil Majchrzak 2 4 6 6
Jiri Lehecka 1 6 1 2
10.09.20
Sfert de finală
Pablo Andujar 2 6 7
Jozef Kovalik 0 2 63
10.09.20
Sfert de finală
Stefano Travaglia 2 3 6 6
Martin Klizan 1 6 2 1
10.09.20
Sfert de finală
Kamil Majchrzak 2 6 6
Aleksandar Vukic 0 4 1
10.09.20
Sfert de finală
Jiri Lehecka 2 6 6
Filip Horansky 0 1 1
09.09.20
a 2-a rundă
Pablo Andujar 1 6 3
Lorenzo Giustino retragere 0 0 0
09.09.20
a 2-a rundă
Martin Klizan 2 1 7 6
Pedro Martinez Portero 1 6 66 1
09.09.20
a 2-a rundă
Stefano Travaglia 2 7 6
Dmitry Popko 0 65 4
09.09.20
a 2-a rundă
Jozef Kovalik 2 6 2 6
Cedrik-Marcel Stebe 1 1 6 2
09.09.20
a 2-a rundă
Filip Horansky 2 6 6
Taro Daniel 0 3 4
09.09.20
a 2-a rundă
Aleksandar Vukic 2 7 6
Jiri Vesely 0 64 3
09.09.20
a 2-a rundă
Kamil Majchrzak 2 6 6
Marc Polmans 0 3 2
09.09.20
a 2-a rundă
Jiri Lehecka 2 7 6
Nikola Milojevic 0 64 3
07.09.20
1-a rundă
Martin Klizan 2 6 6
Alex Bolt 0 3 3
07.09.20
1-a rundă
Lorenzo Giustino 2 2 6 6
Daniel Elahi Galan 1 6 3 4
07.09.20
1-a rundă
Stefano Travaglia 2 3 6 6
Dalibor Svrcina 1 6 1 1
07.09.20
1-a rundă
Jozef Kovalik 2 7 6
Hyeon Chung 0 65 2
07.09.20
1-a rundă
Cedrik-Marcel Stebe 2 5 6 6
Evgeny Donskoy 1 7 2 2
07.09.20
1-a rundă
Filip Horansky 2 6 6
Lukas Rosol 0 4 3
07.09.20
1-a rundă
Taro Daniel 2 4 6 6
Facundo Bagnis 1 6 4 3
07.09.20
1-a rundă
Nikola Milojevic 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 4 3
07.09.20
1-a rundă
Marc Polmans 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 1 4
07.09.20
1-a rundă
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Steven Diez 0 2 4
07.09.20
1-a rundă
Aleksandar Vukic 2 6 6
Henri Laaksonen 0 4 3
07.09.20
1-a rundă
Jiri Lehecka 2 7 4 7
Frederico Ferreira Silva 1 65 6 5
08.09.20
1-a rundă
Pablo Andujar 2 6 6
Zdenek Kolar 0 4 3
08.09.20
1-a rundă
Jiri Vesely 2 6 6
Ilya Ivashka 0 2 3
08.09.20
1-a rundă
Dmitry Popko 2 3 6 6
Yannick Maden 1 6 4 1
08.09.20
1-a rundă
Kamil Majchrzak 2 6 6
Roman Safiullin 0 4 4
06.09.20
Calificare
Filip Horansky 2 6 5 6
Carlos Taberner 1 3 7 1
06.09.20
Calificare
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 3 2
06.09.20
Calificare
Aleksandar Vukic 2 6 3 6
Dmitry Popko 1 2 6 2
06.09.20
Calificare
Roman Safiullin 2 6 6
Lukas Rosol 0 3 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Teimuraz Gabashvili 1 3
Lukas Lacko retragere 0 0
05.09.20
1-a rundă de calif.
Lukas Rosol 2 6 6
Jonas Forejtek 0 4 2
05.09.20
1-a rundă de calif.
Filip Horansky 2 6 6
Nicola Kuhn 0 3 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Frederico Ferreira Silva 1 6 2
Viktor Troicki retragere 0 2 0
05.09.20
1-a rundă de calif.
Dmitry Popko 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 4 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Aleksandar Vukic 2 6 6
Brayden Schnur 0 2 4
05.09.20
1-a rundă de calif.
Roman Safiullin 2 6 7
Vit Kopriva 0 3 66
05.09.20
1-a rundă de calif.
Carlos Taberner 2 1 6 7
Alex Molcan 1 6 2 5
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
11.09.20
Finală
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 2 10
N.sriram Balaji/Divij Sharan 1 2 6 6
10.09.20
Semifinală
N.sriram Balaji/Divij Sharan 2 6 7
David Poljak/Dalibor Svrcina 0 1 5
10.09.20
Semifinală
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 1 10
Sander Arends/David Pel 1 1 6 7
09.09.20
Sfert de finală
N.sriram Balaji/Divij Sharan 2 6 6
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 0 4 1
09.09.20
Sfert de finală
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 6
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 0 4 4
09.09.20
Sfert de finală
Sander Arends/David Pel 2 6 5 10
Steven Diez/David Vega Hernandez 1 4 7 7
09.09.20
Sfert de finală
David Poljak/Dalibor Svrcina 2 6 6
Tomislav Brkic/Luca Margaroli 0 2 3
08.09.20
1-a rundă
N.sriram Balaji/Divij Sharan 2 3 6 10
Alex Bolt/Marc Polmans 1 6 3 6
08.09.20
1-a rundă
Steven Diez/David Vega Hernandez 2 6 6
Harri Heliovaara/Denys Molchanov 0 4 4
08.09.20
1-a rundă
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 7
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 0 3 5
08.09.20
1-a rundă
Sander Arends/David Pel 2 6 7
Yannick Maden/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 64
08.09.20
1-a rundă
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 2 7 6
Kamil Majchrzak/Szymon Walkow 0 66 3
08.09.20
1-a rundă
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 2 6 6
Evgeny Donskoy/Teimuraz Gabashvili 0 1 4
08.09.20
1-a rundă
Tomislav Brkic/Luca Margaroli 2 6 6
Frederik Nielsen/Tim Puetz 0 4 4
08.09.20
1-a rundă
David Poljak/Dalibor Svrcina 2 6 6 10
Dominik Kellovsky/Jiri Lehecka 1 73 2 7
<