Punta Del Este 2020 scoruri live, rezultate live

Punta Del Este Challenger live, $54K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura Uruguay Punta Del Este seturi 1 2 3 4 5
02.02.20
Finală
Thiago Moura Monteiro 2 7 6 7
Marco Cecchinato 1 63 76 5
01.02.20
Semifinală
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 3 3
01.02.20
Semifinală
Marco Cecchinato 2 6 4 6
Andrej Martin 1 4 6 4
31.01.20
Sfert de finală
Andrej Martin 2 6 6
Facundo Bagnis 0 1 3
31.01.20
Sfert de finală
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Guilherme Clezar 0 4 1
31.01.20
Sfert de finală
Marco Cecchinato 2 6 7
Alessandro Giannessi 0 3 5
31.01.20
Sfert de finală
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 7
Geoffrey Blancaneaux 0 4 63
30.01.20
a 3-a rundă
Andrej Martin 2 6 6
Hernan Casanova 0 4 0
30.01.20
a 3-a rundă
Alessandro Giannessi 2 4 6 6
Pedro Sousa 1 6 3 4
30.01.20
a 3-a rundă
Facundo Bagnis 2 6 7
Martin Cuevas 0 3 5
30.01.20
a 3-a rundă
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Francisco Cerundolo 0 5 4
30.01.20
a 3-a rundă
Guilherme Clezar 2 7 4 7
Federico Coria 1 5 6 5
30.01.20
a 3-a rundă
Marco Cecchinato 2 6 6
Renzo Olivo 0 3 4
30.01.20
a 3-a rundă
Geoffrey Blancaneaux 1 5 6 5
Pedro Sakamoto retragere 0 7 0 0
30.01.20
a 3-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 7 4 6
Genaro Alberto Olivieri 1 65 6 4
28.01.20
a 2-a rundă
Pedro Sousa 2 6 6
Juan Manuel Cerundolo 0 4 2
28.01.20
a 2-a rundă
Alessandro Giannessi 2 5 7 6
Tomas Martin Etcheverry 1 7 5 4
28.01.20
a 2-a rundă
Facundo Bagnis 2 7 3 6
Nicolas Alvarez 1 66 6 1
28.01.20
a 2-a rundă
Guilherme Clezar 2 7 7
Andrea Collarini 0 66 63
28.01.20
a 2-a rundă
Martin Cuevas 2 2 7 6
Carlos Taberner 1 6 5 1
28.01.20
a 2-a rundă
Pedro Sakamoto 2 7 6
Joao Domingues 0 64 2
28.01.20
a 2-a rundă
Federico Coria 2 6 6
Carlos Gomez-Herrera 0 4 4
28.01.20
a 2-a rundă
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 4 3
29.01.20
a 2-a rundă
Andrej Martin 2 6 6
Diego Hidalgo 0 3 3
29.01.20
a 2-a rundă
Renzo Olivo 2 7 6
Mario Vilella Martinez 0 5 1
29.01.20
a 2-a rundă
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Mariano Kestelboim 0 4 4
29.01.20
a 2-a rundă
Marco Cecchinato 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 0 3
29.01.20
a 2-a rundă
Hernan Casanova 2 6 1 6
Thiago Seyboth Wild 1 4 6 1
29.01.20
a 2-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 4 6 7
Gianluca Mager 1 6 3 65
29.01.20
a 2-a rundă
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Facundo Mena 0 3 4
29.01.20
a 2-a rundă
Francisco Cerundolo 2 6 6
Orlando Luz 0 3 3
27.01.20
1-a rundă
Carlos Gomez-Herrera 2 6 7
Juan Pablo Ficovich 0 3 5
27.01.20
1-a rundă
Diego Hidalgo 2 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 2 1
27.01.20
1-a rundă
Guilherme Clezar 2 6 7
Pedro Cachin 0 4 60
27.01.20
1-a rundă
Martin Cuevas 2 7 6
Bruno Sant'Anna 0 64 4
27.01.20
1-a rundă
Pedro Sakamoto 2 6 6
Emiliano Troche 0 2 0
27.01.20
1-a rundă
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Juan Martin Fumeaux 0 2 0
27.01.20
1-a rundă
Nicolas Alvarez 2 3 6 6
Rafael Matos 1 6 4 3
27.01.20
1-a rundă
Orlando Luz 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli 0 4 2
27.01.20
1-a rundă
Mariano Kestelboim 2 6 3 7
Oscar Jose Gutierrez 1 4 6 5
27.01.20
1-a rundă
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Holger Vitus Nodskov Rune 0 1 2
27.01.20
1-a rundă
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Facundo Arguello 0 3 3
27.01.20
1-a rundă
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Facundo Diaz Acosta 0 4 4
28.01.20
1-a rundă
Renzo Olivo 2 6 6
Jorge Brian Panta Herreros 0 2 2
28.01.20
1-a rundă
Hernan Casanova 1 3 6 5
Gilbert Klier Junior retragere 0 6 4 0
28.01.20
1-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Sergio Galdos 0 2 4
28.01.20
1-a rundă
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Thiago Agustin Tirante 0 1 4
27.01.20
Calificare
Sergio Galdos 2 6 6
Fabricio Neis 0 4 1
27.01.20
Calificare
Gilbert Klier Junior 2 6 6
Emiliano Troche 0 4 1
bărbaţi dublu Zgura Uruguay Punta Del Este seturi 1 2 3 4 5
01.02.20
Finală
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 6
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 0 4 2
31.01.20
Semifinală
Orlando Luz/Rafael Matos 2 7 7
Nicolas Alvarez/Sergio Galdos 0 65 68
31.01.20
Semifinală
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Diego Hidalgo/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 3 2
30.01.20
Sfert de finală
Nicolas Alvarez/Sergio Galdos 1 w/o
Francisco Cerundolo/Juan Pablo Varillas 0
30.01.20
Sfert de finală
Diego Hidalgo/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Facundo Mena/Camilo Ugo Carabelli 0 4 4
30.01.20
Sfert de finală
Orlando Luz/Rafael Matos 1 w/o
Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez 0
30.01.20
Sfert de finală
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 2 3 6 10
Tomas Martin Etcheverry/Renzo Olivo 1 6 3 8
28.01.20
1-a rundă
Facundo Mena/Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Guillermo Duran/Mariano Kestelboim 0 4 4
28.01.20
1-a rundă
Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez 2 7 6
Juan Martin Fumeaux/Emiliano Troche 0 62 3
29.01.20
1-a rundă
Nicolas Alvarez/Sergio Galdos 2 6 6
Facundo Arguello/Martin Cuevas 0 4 2
29.01.20
1-a rundă
Diego Hidalgo/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 7 6
Pedro Cachin/Carlos Gomez-Herrera 0 63 3
29.01.20
1-a rundă
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 6
Guilherme Clezar/Fabricio Neis 0 3 2
29.01.20
1-a rundă
Francisco Cerundolo/Juan Pablo Varillas 1 w/o
Carlos Taberner/Mario Vilella Martinez 0
29.01.20
1-a rundă
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 1 w/o
Alessandro Giannessi/Gianluca Mager 0
29.01.20
1-a rundă
Tomas Martin Etcheverry/Renzo Olivo 2 4 6 10
Geoffrey Blancaneaux/Pedro Sakamoto 1 6 4 5
<