Romania F2 (Bacau) 2018 scoruri live, rezultate live

Romania F2 (Bacau) live, $25K+H

bărbaţi simplu Zgura Romania Romania F2 (Bacau) seturi 1 2 3 4 5
03.06.18
Finală
Jules Okala 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 1 1
02.06.18
Semifinală
Bogdan Ionut Apostol 2 6 4 6
Hernan Casanova 1 4 6 4
02.06.18
Semifinală
Jules Okala 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 3 2
01.06.18
Sfert de finală
Gonzalo Escobar 2 6 6 6
Filip Cristian Jianu 1 74 0 4
01.06.18
Sfert de finală
Hernan Casanova 2 6 7
Dragos Dima 0 1 65
01.06.18
Sfert de finală
Bogdan Ionut Apostol 2 4 7 6
Vasile-Alexandru Ghilea 1 6 67 0
01.06.18
Sfert de finală
Jules Okala 2 7 6
Orlando Luz 0 62 3
31.05.18
a 2-a rundă
Gonzalo Escobar 2 1 6 6
Alexandru Vasile Manole 1 6 1 2
31.05.18
a 2-a rundă
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Vladimir Filip 0 2 4
31.05.18
a 2-a rundă
Dragos Dima 2 6 6
Alexandar Lazarov 0 1 1
31.05.18
a 2-a rundă
Hernan Casanova 2 7 6
Olexiy Kolisnyk 0 62 0
31.05.18
a 2-a rundă
Bogdan Ionut Apostol 2 3 6 6
Edris Fetisleam 1 6 4 1
31.05.18
a 2-a rundă
Orlando Luz 2 6 6
Ulises Blanch 0 3 4
31.05.18
a 2-a rundă
Jules Okala 2 6 6
Aslan Karatsev 0 2 2
31.05.18
a 2-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Marko Tepavac 0 0 3
29.05.18
1-a rundă
Vladimir Filip 2 6 6
Constantin Sturdza 0 0 1
29.05.18
1-a rundă
Jules Okala 2 6 6
Kaichi Uchida 0 3 2
29.05.18
1-a rundă
Olexiy Kolisnyk 2 6 6 6
Davide Galoppini 1 74 3 2
29.05.18
1-a rundă
Alexandar Lazarov 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 0 0
29.05.18
1-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Tigre Hank 0 2 3
30.05.18
1-a rundă
Gonzalo Escobar 2 6 6
Andrei Stefan Apostol 0 3 1
30.05.18
1-a rundă
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Frederico Gil 0 4 3
30.05.18
1-a rundă
Dragos Dima 2 6 6
Vasile Antonescu 0 4 1
30.05.18
1-a rundă
Aslan Karatsev 2 6 6
Nicolae Frunza 0 1 2
30.05.18
1-a rundă
Hernan Casanova 2 6 6 6
Petru-Alexandru Luncanu 1 72 3 3
30.05.18
1-a rundă
Marko Tepavac 2 6 6
Tobias Simon 0 2 3
30.05.18
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Bogdan Andrei Manole 0 1 2
30.05.18
1-a rundă
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Franco Agamenone 0 2 1
30.05.18
1-a rundă
Orlando Luz 2 3 6 6
Nicholas David Ionel 1 6 1 2
30.05.18
1-a rundă
Ulises Blanch 2 6 6
Jordi Samper-Montana 0 2 4
30.05.18
1-a rundă
Edris Fetisleam 2 6 6
Youssef Hossam 0 2 1
28.05.18
Calificare
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Vladimir Filip 0 0 1
28.05.18
Calificare
Tigre Hank 1 6 4
Dan Alexandru Tomescu retragere 0 0 3
28.05.18
Calificare
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Sorin Andrei Iordache 0 3 1
28.05.18
Calificare
Andrei Stefan Apostol 2 6 6
Karol Drzewiecki 0 2 4
28.05.18
Calificare
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 3 2
28.05.18
Calificare
Vladyslav Orlov 2 6 6
Marshall Tutu 0 1 2
28.05.18
Calificare
Edris Fetisleam 2 6 6
Oleg Prihodko 0 3 3
28.05.18
Calificare
Nicholas David Ionel 2 7 5 6
Bogdan Borza 1 64 7 0
27.05.18
2-a rundă de calif.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Vlad Nicolae Catalinoiu 0 3 2
27.05.18
2-a rundă de calif.
Tigre Hank 2 6 6
Alexander Simion 0 4 3
27.05.18
2-a rundă de calif.
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Razvan Marius Codescu 0 1 3
27.05.18
2-a rundă de calif.
Marshall Tutu 2 7 6
Vlad Andrei Dancu 0 65 2
27.05.18
2-a rundă de calif.
Andrei Stefan Apostol 2 7 6
Radu Mihai Papoe 0 64 3
27.05.18
2-a rundă de calif.
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Valentin Vanta 0 2 3
27.05.18
2-a rundă de calif.
Karol Drzewiecki 2 6 6
Andrei Oprisor 0 2 3
27.05.18
2-a rundă de calif.
Bogdan Borza 2 6 6
Mihai Ducu 0 3 1
27.05.18
2-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 6 4 6
Daniel Cozma 1 1 6 3
27.05.18
2-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dumitru 1 1
Vlad Victor Cornea retragere 0 1
27.05.18
2-a rundă de calif.
Oleg Prihodko 2 6 6
Eduard Vlasceanu 0 2 4
27.05.18
2-a rundă de calif.
Sorin Andrei Iordache 2 6 6
Gabi Adrian Boitan 0 3 4
27.05.18
2-a rundă de calif.
Vladyslav Orlov 2 6 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 0 4 3
27.05.18
2-a rundă de calif.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Laurentiu Mandocescu 0 1 2
27.05.18
2-a rundă de calif.
Edris Fetisleam 2 6 6
Razvan Sabau 0 1 2
27.05.18
2-a rundă de calif.
Nicholas David Ionel 2 6 6
Adam Jones 0 2 4
26.05.18
1-a rundă de calif.
Razvan Sabau 2 6 6
Alexandru-Andrei Sumanaru 0 1 0
26.05.18
1-a rundă de calif.
Vasile-Alexandru Ghilea 2 6 6
Petru Octavian Berdila 0 1 1
26.05.18
1-a rundă de calif.
Marshall Tutu 2 6 6
Ioan Farcas 0 3 4
26.05.18
1-a rundă de calif.
Vlad Victor Cornea 2 6 6
Teodor Leahu 0 1 0
26.05.18
1-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 6 6
Alexandru Cristian Bodnariuk 0 1 2
26.05.18
1-a rundă de calif.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 2 6 6
Patriciu Balint 0 1 0
26.05.18
1-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dumitru 2 6 6
Alexander Gima 0 3 3
26.05.18
1-a rundă de calif.
Adam Jones 2 6 6
Ioan Gheorghe Pavel Iliescu 0 2 0
26.05.18
1-a rundă de calif.
Vlad Nicolae Catalinoiu 1 7 4 4
Tudor Diaconu retragere 0 6 2
26.05.18
1-a rundă de calif.
Sorin Andrei Iordache 2 6 6
George Iulian Dina 0 3 2
26.05.18
1-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dancu 2 4 6 6
Vlad Stoica 1 6 1 1
26.05.18
1-a rundă de calif.
Razvan Marius Codescu 2 6 6
Ciprian Onufrei 0 0 2
26.05.18
1-a rundă de calif.
Daniel Cozma 2 6 7
Egor Matvievici 0 4 5
26.05.18
1-a rundă de calif.
Dan Alexandru Tomescu 2 3 6 6
Eugen Durnescu 1 6 1 3
26.05.18
1-a rundă de calif.
Valentin Vanta 2 6 7
Mihai Razvan Marinescu 0 0 5
26.05.18
1-a rundă de calif.
Eduard Vlasceanu 2 7 7
Eric Tudor Adochitei Pandelea 0 5 5
26.05.18
1-a rundă de calif.
Edris Fetisleam 2 6 6 7
Vadim Alekseenko 1 4 73 64
26.05.18
1-a rundă de calif.
Laurentiu Mandocescu 2 6 6
George David Ilie 0 2 2
26.05.18
1-a rundă de calif.
Nicholas David Ionel 2 6 6
Eric Daniel Bogdan 0 3 1
26.05.18
1-a rundă de calif.
Alexander Simion 2 6 6
David Bogdan Apostol 0 2 1
26.05.18
1-a rundă de calif.
Andrei Oprisor 2 4 6 6
Tudor Stefan Gheorghita 1 6 3 4
26.05.18
1-a rundă de calif.
Mihai Ducu 2 6 6
Ioan Carp Carare 0 2 3
26.05.18
1-a rundă de calif.
Radu Mihai Papoe 2 6 6
Dan Mihai Nastase 0 1 0
bărbaţi dublu Zgura Romania Romania F2 (Bacau) seturi 1 2 3 4 5
28.05.18
Finală
Franco Agamenone/Hernan Casanova 2 6 6
Gabor Borsos/Gonzalo Escobar 0 2 3
28.05.18
Semifinală
Franco Agamenone/Hernan Casanova 2 7 3 11
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 1 5 6 9
28.05.18
Semifinală
Gabor Borsos/Gonzalo Escobar 2 6 6
Adam Taylor/Jason Taylor 0 2 3
28.05.18
Sfert de finală
Adam Taylor/Jason Taylor 2 7 2 10
Vlad Victor Cornea/Constantin Sturdza 1 66 6 6
28.05.18
Sfert de finală
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 2 7 3 10
Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu 1 63 6 6
28.05.18
Sfert de finală
Franco Agamenone/Hernan Casanova 2 6 6
Ulises Blanch/Youssef Hossam 0 2 0
28.05.18
Sfert de finală
Gabor Borsos/Gonzalo Escobar 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol/Bogdan Borza 0 4 1
28.05.18
1-a rundă
Adam Taylor/Jason Taylor 2 6 7
Karol Drzewiecki/Maciej Smola 0 4 62
28.05.18
1-a rundă
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 2 7 4 10
Petru-Alexandru Luncanu/Vladislav Melnic 1 63 6 4
28.05.18
1-a rundă
Franco Agamenone/Hernan Casanova 2 6 6 10
Tigre Hank/Aslan Karatsev 1 75 3 7
28.05.18
1-a rundă
Vasile Antonescu/Patrick Grigoriu 2 6 6
Orlando Luz/Vladyslav Orlov 0 4 2
28.05.18
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol/Bogdan Borza 2 6 6
Petru Octavian Berdila/Eugen Durnescu 0 2 0
28.05.18
1-a rundă
Vlad Victor Cornea/Constantin Sturdza 2 6 3 10
Milan Radojkovic/Marko Tepavac 1 3 6 7
28.05.18
1-a rundă
Gabor Borsos/Gonzalo Escobar 2 6 6
Vladimir Filip/Jules Okala 0 4 2
28.05.18
1-a rundă
Ulises Blanch/Youssef Hossam 2 7 3 10
Olexiy Kolisnyk/Oleg Prihodko 1 5 6 8
<