Romania F4 (Bucharest) 2017 scoruri live, rezultate live

Romania F4 (Bucharest) live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Romania Romania F4 (Bucharest) seturi 1 2 3 4 5
25.06.17
Finală
Pedro Sakamoto 2 6 6
Michiel De Krom 0 1 3
24.06.17
Semifinală
Pedro Sakamoto 2 6 6
Sebastien Boltz 0 2 2
24.06.17
Semifinală
Michiel De Krom 2 2 6 7
Miguel Semmler 1 6 1 64
23.06.17
Sfert de finală
Pedro Sakamoto 2 6 6
Claudio Fortuna 0 0 3
23.06.17
Sfert de finală
Sebastien Boltz 2 7 0 6
Mircea-Alexandru Jecan 1 65 6 4
23.06.17
Sfert de finală
Miguel Semmler 1 6 5 6
Nicolae Frunza retragere 0 7 0
23.06.17
Sfert de finală
Michiel De Krom 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 4 2
22.06.17
a 2-a rundă
Claudio Fortuna 2 6 3 6
Edris Fetisleam 1 3 6 2
22.06.17
a 2-a rundă
Pedro Sakamoto 1 6
Darius Florin Bragusi retragere 0 1
22.06.17
a 2-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 1 6 2 6 2
Adrian Ungur retragere 0 7 2 0
22.06.17
a 2-a rundă
Sebastien Boltz 2 4 6 6
Bogdan Borza 1 6 3 4
22.06.17
a 2-a rundă
Bogdan Ionut Apostol 2 6 5 6
Dragos Nicolae Madaras 1 1 7 0
22.06.17
a 2-a rundă
Miguel Semmler 2 4 6 6
Vladislav Melnic 1 6 3 2
22.06.17
a 2-a rundă
Nicolae Frunza 2 6 6
Alexandru Vasile Manole 0 3 0
22.06.17
a 2-a rundă
Michiel De Krom 2 6 7
Luciano Betella 0 2 5
20.06.17
1-a rundă
Sebastien Boltz 2 6 6
Vasile Antonescu 0 1 4
20.06.17
1-a rundă
Bogdan Borza 2 6 6
Andrei Stefan Apostol 0 3 1
21.06.17
1-a rundă
Adrian Ungur 2 6 6
Ken Onishi 0 2 0
21.06.17
1-a rundă
Claudio Fortuna 2 6 5 6
Paco Climent Gregori 1 4 7 4
21.06.17
1-a rundă
Pedro Sakamoto 2 6 3 6
Dan Alexandru Tomescu 1 2 6 3
21.06.17
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Matei Adrian Georgescu 0 2 1
21.06.17
1-a rundă
Darius Florin Bragusi 2 6 6
Valentin Vanta 0 4 0
21.06.17
1-a rundă
Luciano Betella 2 4 7 6
Filipp Kekercheni 1 6 5 4
21.06.17
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol 2 5 7 6
Aaron Addison 1 7 66 3
21.06.17
1-a rundă
Miguel Semmler 2 6 5 6
Riccardo Maiga 1 4 7 2
21.06.17
1-a rundă
Nicolae Frunza 2 6 6
Marc Dijkhuizen 0 3 2
21.06.17
1-a rundă
Alexandru Vasile Manole 2 6 1 6
George Botezan 1 4 6 4
21.06.17
1-a rundă
Vladislav Melnic 2 4 7 7
Vlad Andrei Dancu 1 6 66 62
21.06.17
1-a rundă
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Alejo Vilaro 0 4 3
21.06.17
1-a rundă
Michiel De Krom 2 7 6 6
Cristian Florentin Voinea 1 5 72 2
21.06.17
1-a rundă
Edris Fetisleam 2 6 6
Razvan Bobleaga 0 4 1
19.06.17
Calificare
Darius Florin Bragusi 2 6 6
Gabriel Tumasonis 0 3 0
19.06.17
Calificare
Luciano Betella 2 6 6
Calin Manda 0 3 4
19.06.17
Calificare
Bogdan Ionut Apostol 2 7 6
Neven Krivokuca 0 5 1
19.06.17
Calificare
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Daniel Cozma 0 0 4
19.06.17
Calificare
Razvan Bobleaga 2 1 7 6
Alejo Vilaro 1 6 65 3
19.06.17
Calificare
Vladislav Melnic 2 6 6
Alexandru Danes 0 4 3
19.06.17
Calificare
Dan Alexandru Tomescu 1 6 2
Gabi Adrian Boitan retragere 0 4 0
19.06.17
Calificare
Edris Fetisleam 2 6 6
Cristian Florentin Voinea 0 2 3
19.06.17
2-a rundă de calif.
Cristian Florentin Voinea 2 6 6
Ioan Dan Abrudan 0 3 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Darius Florin Bragusi 2 6 7
Maxim Bulat 0 2 5
19.06.17
2-a rundă de calif.
Neven Krivokuca 2 7 6
Alexandru Cristian Bodnariuk 0 5 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Alexandru Danes 2 6 3 6
Razvan Marius Codescu 1 4 6 3
19.06.17
2-a rundă de calif.
Luciano Betella 2 6 6
Vlad Protopopescu 0 2 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Kristjan Tamm 0 4 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Vladimir Filip 0 2 4
19.06.17
2-a rundă de calif.
Gabriel Tumasonis 2 6 6
Vlad Cristian Niculae 0 3 4
19.06.17
2-a rundă de calif.
Alejo Vilaro 2 6 6
Laurentiu Mandocescu 0 1 0
19.06.17
2-a rundă de calif.
Calin Manda 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 0 0
19.06.17
2-a rundă de calif.
Daniel Cozma 2 6 6
George Iulian Dina 0 0 4
19.06.17
2-a rundă de calif.
Razvan Bobleaga 2 6 6
Cezar Catalin Chicosu 0 2 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Vladislav Melnic 2 6 6
Iulian Mihai Crisan Zara 0 4 3
19.06.17
2-a rundă de calif.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Sergiu Darie Medesan 0 4 1
19.06.17
2-a rundă de calif.
Edris Fetisleam 2 6 6
Radu Dimitrie Hristache Zgondea 0 0 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Eugen Durnescu 0 1 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
Cristian Florentin Voinea 2 6 6
Valentin Popescu 0 3 3
19.06.17
1-a rundă de calif.
Darius Florin Bragusi 2 7 2 7
Sergiu Ioan Bucur 1 68 6 5
19.06.17
1-a rundă de calif.
Vlad Protopopescu 1 6 2
Alin Baditoiu retragere 0 4 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Neven Krivokuca 2 6 6
Andi Jianu 0 3 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
Alexandru Danes 2 7 6
Tudor Diaconu 0 5 4
19.06.17
1-a rundă de calif.
Luciano Betella 2 6 6
Eduard Vlasceanu 0 3 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Iulian Mihai Crisan Zara 2 6 6
Neil Oberleitner 0 4 4
19.06.17
1-a rundă de calif.
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Mihai Alexandru Veiasiu 0 0 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Alexandru Vasile Manole 2 3 6 7
Cezar Cretu (ROU) 1 6 1 5
19.06.17
1-a rundă de calif.
Gabriel Tumasonis 2 6 6
Andrei Gaita 0 2 3
19.06.17
1-a rundă de calif.
Vladimir Filip 2 6 6
George David Ilie 0 1 3
19.06.17
1-a rundă de calif.
Alejo Vilaro 2 6 6
Marius Raicea 0 2 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Calin Manda 2 6 6
Dietrich Dernowski 0 2 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Maxim Bulat 2 6 6
David Pata 0 3 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Ioan Dan Abrudan 2 6 6
Andrei Bogdan Jianu 0 2 3
19.06.17
1-a rundă de calif.
Razvan Marius Codescu 2 6 6
Dimitri Morogiannis 0 2 3
19.06.17
1-a rundă de calif.
Daniel Cozma 2 6 6
Martin Valdo Randpere 0 2 4
19.06.17
1-a rundă de calif.
Kristjan Tamm 1 6 4
Doru Junior Borsan retragere 0 4 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Razvan Bobleaga 2 6 6
Madalin Ivan 0 2 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Vladislav Melnic 2 6 1 6
Giacomo De Carlo 1 3 6 4
19.06.17
1-a rundă de calif.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Gabriel Roveri Sidney 0 1 3
19.06.17
1-a rundă de calif.
Sergiu Darie Medesan 2 6 6
Alexander Gima 0 1 4
19.06.17
1-a rundă de calif.
Alexandru Cristian Bodnariuk 2 6 6
David Bogdan Apostol 0 3 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Radu Dimitrie Hristache Zgondea 1 6 3
Ioan Luca Vidan retragere 0 4 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Eugen Durnescu 1 7 2 3
Stefan Octavian Samoila retragere 0 6 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Vlad Cristian Niculae 2 7 6
Andrei Patrui 0 61 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Edris Fetisleam 2 6 6
Alexander Simion 0 1 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Victor-Mugurel Anagnastopol 0 2 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
Laurentiu Mandocescu 2 6 6
Alin Gerogian Tanase 0 1 4
19.06.17
1-a rundă de calif.
Cezar Catalin Chicosu 2 6 7
Joao Vitor Cieri De Moura 0 4 65
19.06.17
1-a rundă de calif.
Nicholas David Ionel 2 6 6
Daniel Marian Vasile 0 1 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
George Iulian Dina 2 6 6
Ciprian Onufrei 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Romania Romania F4 (Bucharest) seturi 1 2 3 4 5
19.06.17
Finală
Adrian Barbu/Petru-Alexandru Luncanu 1 w/o
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 0
19.06.17
Semifinală
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 2 6 6
Aaron Addison/George Botezan 0 3 1
19.06.17
Semifinală
Adrian Barbu/Petru-Alexandru Luncanu 2 6 4 10
Dragos Nicolae Madaras/Calin Manda 1 4 6 7
19.06.17
Sfert de finală
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 2 6 6
Sebastien Boltz/Darius Florin Bragusi 0 3 3
19.06.17
Sfert de finală
Adrian Barbu/Petru-Alexandru Luncanu 2 2 6 10
Filipp Kekercheni/Riccardo Maiga 1 6 3 5
19.06.17
Sfert de finală
Aaron Addison/George Botezan 2 6 6
Bogdan Borza/Vladimir Filip 0 4 3
19.06.17
Sfert de finală
Dragos Nicolae Madaras/Calin Manda 2 6 7
Daniel Cozma/Alexandru Vasile Manole 0 1 5
19.06.17
1-a rundă
Andrei Stefan Apostol/Nicolae Frunza 2 3 7 10
Michiel De Krom/Marc Dijkhuizen 1 6 5 8
19.06.17
1-a rundă
Daniel Cozma/Alexandru Vasile Manole 2 6 7
Sergiu Ioan Bucur/Andrei Patrui 0 4 5
19.06.17
1-a rundă
Adrian Barbu/Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Vasile Antonescu/Mircea-Alexandru Jecan 0 4 4
19.06.17
1-a rundă
Bogdan Borza/Vladimir Filip 1 6
Victor-Mugurel Anagnastopol/Alexander Lazov retragere 0 5
19.06.17
1-a rundă
Aaron Addison/George Botezan 2 6 6
Razvan Marius Codescu/Daniel Marian Vasile 0 0 3
19.06.17
1-a rundă
Sebastien Boltz/Darius Florin Bragusi 2 6 6 10
Jurgen Briand/Alexandru Danes 1 78 4 5
19.06.17
1-a rundă
Dragos Nicolae Madaras/Calin Manda 2 6 6
Pedro Sakamoto/Miguel Semmler 0 3 4
19.06.17
1-a rundă
Filipp Kekercheni/Riccardo Maiga 2 7 6
Matei Adrian Georgescu/Adrian Ungur 0 5 4
<