Sopot Challenger 2018 scoruri live, rezultate live

Sopot Challenger live, ˆ64K+H

bărbaţi simplu Zgura Poland Sopot Challenger seturi 1 2 3 4 5
05.08.18
Finală
Paolo Lorenzi 2 7 6 6
Daniel Gimeno-Traver 1 62 75 3
04.08.18
Semifinală
Daniel Gimeno-Traver 2 7 6
Pedro Cachin 0 5 1
04.08.18
Semifinală
Paolo Lorenzi 2 6 6
Zdenek Kolar 0 4 0
03.08.18
Sfert de finală
Daniel Gimeno-Traver 2 6 7
Tommy Robredo 0 4 64
03.08.18
Sfert de finală
Paolo Lorenzi 2 3 6 6
Oscar Otte 1 6 3 2
03.08.18
Sfert de finală
Pedro Cachin 2 6 3 6
Thiemo de Bakker 1 3 6 2
03.08.18
Sfert de finală
Zdenek Kolar 2 6 2 7
Maxime Janvier 1 4 6 5
01.08.18
a 2-a rundă
Paolo Lorenzi 2 7 6
Jan Choinski 0 5 0
01.08.18
a 2-a rundă
Thiemo de Bakker 2 6 6
Gianluca Mager 0 4 1
01.08.18
a 2-a rundă
Oscar Otte 2 6 5 7
Pawel Cias 1 2 7 5
01.08.18
a 2-a rundă
Pedro Cachin 2 7 6
Artem Smirnov 0 5 2
02.08.18
a 2-a rundă
Tommy Robredo 2 6 3 6
Hugo Dellien 1 2 6 3
02.08.18
a 2-a rundă
Daniel Gimeno-Traver 2 6 6
Daniel Michalski 0 1 1
02.08.18
a 2-a rundă
Maxime Janvier 2 6 6
Roberto Marcora 0 1 3
02.08.18
a 2-a rundă
Zdenek Kolar 2 6 6
Alexey Vatutin 0 3 3
30.07.18
1-a rundă
Gianluca Mager 2 6 6
Thomaz Bellucci 0 4 2
30.07.18
1-a rundă
Pawel Cias 2 7 6
Andrea Collarini 0 66 3
30.07.18
1-a rundă
Daniel Michalski 2 6 6
Michal Dembek 0 2 4
31.07.18
1-a rundă
Tommy Robredo 2 7 3 6
Aleksandr Nedovesov 1 5 6 1
31.07.18
1-a rundă
Daniel Gimeno-Traver 2 7 6
Wojciech Marek 0 5 4
31.07.18
1-a rundă
Paolo Lorenzi 2 6 6
Nicola Kuhn 0 3 0
31.07.18
1-a rundă
Artem Smirnov 2 6 1 7
Casper Ruud 1 2 6 5
31.07.18
1-a rundă
Thiemo de Bakker 2 7 6
Mats Moraing 0 64 2
31.07.18
1-a rundă
Roberto Marcora 2 6 6
Dimitar Kuzmanov 0 3 3
31.07.18
1-a rundă
Hugo Dellien 1 7 3
Vladyslav Manafov retragere 0 5 0
31.07.18
1-a rundă
Alexey Vatutin 2 7 6
Martin Cuevas 0 64 3
31.07.18
1-a rundă
Oscar Otte 2 7 6
Filip Horansky 0 5 0
31.07.18
1-a rundă
Pedro Cachin 2 7 6
Kamil Majchrzak 0 62 1
31.07.18
1-a rundă
Jan Choinski 2 0 6 6
Gleb Sakharov 1 6 4 1
31.07.18
1-a rundă
Maxime Janvier 2 6 6
Miljan Zekic 0 3 1
31.07.18
1-a rundă
Zdenek Kolar 2 3 6 6
Tristan Lamasine 1 6 3 3
30.07.18
Calificare
Roberto Marcora 2 6 6
Artem Smirnov 0 3 4
30.07.18
Calificare
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Jan Zielinski 0 0 1
30.07.18
Calificare
Vladyslav Manafov 2 6 3 6
Renzo Olivo 1 1 6 3
30.07.18
Calificare
Maxime Janvier 2 6 6
Christopher O'Connell 0 2 4
29.07.18
2-a rundă de calif.
Artem Smirnov 2 6 6
Bartlomiej Andrzejczak 0 4 1
29.07.18
2-a rundă de calif.
Roberto Marcora 2 6 7
Johannes Haerteis 0 4 5
29.07.18
2-a rundă de calif.
Christopher O'Connell 1 w/o
Antoine Bellier 0
30.07.18
2-a rundă de calif.
Renzo Olivo 2 6 7
Karl Friberg 0 4 64
30.07.18
2-a rundă de calif.
Dimitar Kuzmanov 2 5 6 7
Grzegorz Panfil 1 7 3 64
30.07.18
2-a rundă de calif.
Vladyslav Manafov 2 6 6
Szymon Walkow 0 3 2
30.07.18
2-a rundă de calif.
Maxime Janvier 2 6 6
Jonathan Mridha 0 3 2
30.07.18
2-a rundă de calif.
Jan Zielinski 2 7 6
Cristian Rodriguez 0 5 3
28.07.18
1-a rundă de calif.
Grzegorz Panfil 2 6 6
Andrey Yakovlev 0 0 0
28.07.18
1-a rundă de calif.
Jonathan Mridha 2 6 6
Karol Drzewiecki 0 4 0
28.07.18
1-a rundă de calif.
Johannes Haerteis 2 6 6
Kamil Gajewski 0 3 2
28.07.18
1-a rundă de calif.
Szymon Walkow 2 6 2 6
Franco Agamenone 1 3 6 2
28.07.18
1-a rundă de calif.
Jan Zielinski 2 6 2 6
Yann Wojcik 1 2 6 3
28.07.18
1-a rundă de calif.
Antoine Bellier 2 6 6
Kacper Zuk 0 2 2
28.07.18
1-a rundă de calif.
Karl Friberg 1 7 4 2
Vladimir Uzhylovsky retragere 0 6 1
28.07.18
1-a rundă de calif.
Bartlomiej Andrzejczak 1 4 4
Mikhail Balmashev retragere 0 6 2
bărbaţi dublu Zgura Poland Sopot Challenger seturi 1 2 3 4 5
05.08.18
Finală
Mateusz Kowalczyk/Szymon Walkow 2 7 6
Ruben Gonzales/Nathaniel Lammons 0 66 3
04.08.18
Semifinală
Mateusz Kowalczyk/Szymon Walkow 2 7 7
Grzegorz Panfil/Gleb Sakharov 0 62 5
04.08.18
Semifinală
Ruben Gonzales/Nathaniel Lammons 1 w/o
Martin Cuevas/Hugo Dellien 0
01.08.18
Sfert de finală
Martin Cuevas/Hugo Dellien 2 6 6
Andrea Collarini/Miljan Zekic 0 2 4
02.08.18
Sfert de finală
Mateusz Kowalczyk/Szymon Walkow 2 6 6
Dane Propoggia/Scott Puodziunas 0 2 4
02.08.18
Sfert de finală
Ruben Gonzales/Nathaniel Lammons 2 6 6
Karol Drzewiecki/Kacper Zuk 0 3 1
02.08.18
Sfert de finală
Grzegorz Panfil/Gleb Sakharov 2 6 6
Franco Agamenone/Vladyslav Manafov 0 4 4
30.07.18
1-a rundă
Martin Cuevas/Hugo Dellien 2 3 6 10
Tomasz Bednarek/Vladimir Uzhylovsky 1 6 3 7
31.07.18
1-a rundă
Ruben Gonzales/Nathaniel Lammons 2 6 6
Pedro Cachin/Renzo Olivo 0 4 2
31.07.18
1-a rundă
Franco Agamenone/Vladyslav Manafov 2 6 6 13
Pawel Cias/Michal Dembek 1 3 76 11
31.07.18
1-a rundă
Andrea Collarini/Miljan Zekic 2 6 6
Zdenek Kolar/Alessandro Motti 0 4 4
31.07.18
1-a rundă
Karol Drzewiecki/Kacper Zuk 2 6 3 10
Vladyslav Orlov/Artem Smirnov 1 4 6 6
01.08.18
1-a rundă
Mateusz Kowalczyk/Szymon Walkow 2 6 7
Kamil Majchrzak/Jan Zielinski 0 2 64
01.08.18
1-a rundă
Dane Propoggia/Scott Puodziunas 2 2 6 10
Alexander Bury/Andreas Mies 1 6 1 8
01.08.18
1-a rundă
Grzegorz Panfil/Gleb Sakharov 2 6 6
Jan Choinski/Johannes Haerteis 0 3 2
<