Spain F5 (Murcia) 2018 scoruri live, rezultate live

Spain F5 (Murcia) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Spain Spain F5 (Murcia) seturi 1 2 3 4 5
18.02.18
Finală
Miljan Zekic 2 6 3 6
Daniel Gimeno-Traver 1 4 6 3
17.02.18
Semifinală
Daniel Gimeno-Traver 2 6 6
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 3 4
17.02.18
Semifinală
Miljan Zekic 2 7 6
Eduard Esteve Lobato 0 5 2
16.02.18
Sfert de finală
Daniel Gimeno-Traver 2 3 7 6
Ivan Gakhov 1 6 66 3
16.02.18
Sfert de finală
Sergio Gutierrez-Ferrol 2 6 6
Carlos Alcaraz Garfia 0 0 4
16.02.18
Sfert de finală
Miljan Zekic 2 6 6
David Vega Hernandez 0 2 2
16.02.18
Sfert de finală
Eduard Esteve Lobato 1 6 4
Raul Brancaccio retragere 0 0 2
15.02.18
a 2-a rundă
Daniel Gimeno-Traver 2 3 6 7
Oriol Roca Batalla 1 6 1 5
15.02.18
a 2-a rundă
Sergio Gutierrez-Ferrol 2 6 6
Bruno Sant'Anna 0 4 1
15.02.18
a 2-a rundă
Miljan Zekic 2 4 6 6
Gian Marco Moroni 1 6 1 3
15.02.18
a 2-a rundă
David Vega Hernandez 2 6 6
Andrey Chepelev 0 2 4
15.02.18
a 2-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Alberto Colas Sanchez 0 2 2
15.02.18
a 2-a rundă
Ivan Gakhov 2 1 6 6
Miguel Semmler 1 6 2 3
15.02.18
a 2-a rundă
Raul Brancaccio 2 6 6
Marc Giner 0 2 4
15.02.18
a 2-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia 2 7 7
Nikita Tatyanin 0 5 65
13.02.18
1-a rundă
Miljan Zekic 2 7 5 6
Aaron Cortes Alcaraz 1 5 7 3
13.02.18
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Pietro Licciardi 0 0 1
13.02.18
1-a rundă
Bruno Sant'Anna 2 7 6
Javier Barranco Cosano 0 5 2
13.02.18
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Jose Fco. Vidal Azorin 0 2 3
13.02.18
1-a rundă
Miguel Semmler 2 6 6
Francisco Andreu Garcia 0 4 1
13.02.18
1-a rundă
Nikita Tatyanin 2 4 6 6
Enrico Burzi 1 6 4 3
13.02.18
1-a rundă
Andrey Chepelev 2 6 6
Edoardo Eremin 0 2 4
14.02.18
1-a rundă
Daniel Gimeno-Traver 2 6 6
Dante Gennaro 0 2 2
14.02.18
1-a rundă
Sergio Gutierrez-Ferrol 2 6 6
Shalva Dzhanashia 0 3 0
14.02.18
1-a rundă
Marc Giner 2 6 6
Carlos Sanchez Jover 0 4 1
14.02.18
1-a rundă
David Vega Hernandez 2 7 2 7
Mario Vilella Martinez 1 62 6 5
14.02.18
1-a rundă
Ivan Gakhov 2 7 6
Sergi Perez Contri 0 5 3
14.02.18
1-a rundă
Gian Marco Moroni 2 6 6
Mikhail Korovin 0 4 3
14.02.18
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 6 6
Yshai Oliel 0 3 4
14.02.18
1-a rundă
Alberto Colas Sanchez 1 w/o
Javier Marti 0
14.02.18
1-a rundă
Carlos Alcaraz Garfia 2 7 4 7
Federico Gaio 1 5 6 63
12.02.18
Calificare
Aaron Cortes Alcaraz 2 7 6
Yan Bondarevskiy 0 5 3
12.02.18
Calificare
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6
Vasisht Cheruku 0 2 3
12.02.18
Calificare
Mikhail Korovin 2 4 6 6
Carlos Lopez Montagud 1 6 1 3
12.02.18
Calificare
Sergi Perez Contri 2 1 6 7
Oleg Prihodko 1 6 0 5
12.02.18
Calificare
Andrey Chepelev 2 7 6
Benjamin Dhoe 0 65 2
12.02.18
Calificare
Alberto Colas Sanchez 2 6 6
Ernesto Turegano Julian 0 4 2
12.02.18
Calificare
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Bruno Mardones 0 2 3
12.02.18
Calificare
Carlos Alcaraz Garfia 2 5 6 7
Juan Pablo Canas Garcia 1 7 1 63
11.02.18
2-a rundă de calif.
Aaron Cortes Alcaraz 2 6 6
Alberto Cammarata 0 2 4
11.02.18
2-a rundă de calif.
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 2 6
Angel Alonso-Campos 1 3 6 3
11.02.18
2-a rundă de calif.
Mikhail Korovin 2 6 6
Dariusz Lipka 0 1 2
11.02.18
2-a rundă de calif.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 7
Adrian Exposito 0 2 65
11.02.18
2-a rundă de calif.
Bruno Mardones 2 6 6
Samy Grace 0 1 3
11.02.18
2-a rundă de calif.
Benjamin Dhoe 2 6 6
Alberto Berbegal Moreno 0 2 3
11.02.18
2-a rundă de calif.
Sergi Perez Contri 2 3 6 6
Eduard Guell Bartrina 1 6 2 2
11.02.18
2-a rundă de calif.
Oleg Prihodko 2 6 6
Gonzalo Ferrer 0 4 2
11.02.18
2-a rundă de calif.
Andrey Chepelev 2 6 6
Oscar Mancineiras Cornella 0 1 3
11.02.18
2-a rundă de calif.
Carlos Lopez Montagud 2 6 6
Alex Martinez 0 4 1
11.02.18
2-a rundă de calif.
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Jakob Johansson-Holm 0 4 1
11.02.18
2-a rundă de calif.
Vasisht Cheruku 2 6 1 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 4 6 4
11.02.18
2-a rundă de calif.
Alberto Colas Sanchez 2 6 6
Juan Carlos Garcia Garcia 0 1 1
11.02.18
2-a rundă de calif.
Ernesto Turegano Julian 2 6 6
David Sanchez Herrero 0 4 2
11.02.18
2-a rundă de calif.
Francisco Andreu Garcia 2 6 6
Rio Noguchi 0 2 3
12.02.18
2-a rundă de calif.
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 6 6
Hugo Largo 1 74 2 3
11.02.18
1-a rundă de calif.
Angel Alonso-Campos 2 6 6
Tamirlan Teberikov 0 0 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Dariusz Lipka 2 6 7
Chanon Phunsawat 0 1 5
11.02.18
1-a rundă de calif.
Alberto Cammarata 2 6 6
Guillem Arno Blasi 0 3 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Aaron Cortes Alcaraz 2 6 6
Carlos Matarredona Valor 0 1 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Alberto Berbegal Moreno 2 6 7 6
Sergio Barranco 1 73 5 2
11.02.18
1-a rundă de calif.
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6
Carles Batlle 0 4 2
11.02.18
1-a rundă de calif.
Oscar Mancineiras Cornella 2 6 7
Mikel Aranzabal 0 2 5
11.02.18
1-a rundă de calif.
Mikhail Korovin 2 6 6
Ansu Bhuyan 0 1 3
11.02.18
1-a rundă de calif.
Juan Pablo Canas Garcia 2 6 6
Jaime Fermosell Delgado 0 2 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Bruno Mardones 2 6 6
Sergio Noguera Navarro 0 3 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Eduard Guell Bartrina 2 6 6
Egor Matvievici 0 2 0
11.02.18
1-a rundă de calif.
Benjamin Dhoe 2 6 4 6
Alvaro Blanco Damea 1 4 6 2
11.02.18
1-a rundă de calif.
Sergi Perez Contri 2 3 6 6
Ivan Marrero Curbelo 1 6 2 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
David Sanchez Herrero 2 6 6
Paco Aledo 0 2 2
11.02.18
1-a rundă de calif.
Jakob Johansson-Holm 2 2 6 7
Alejandro Vedri Asensi 1 6 3 611
11.02.18
1-a rundă de calif.
Hugo Largo 2 3 6 6
Rafael Mazon-Hernandez 1 6 2 0
11.02.18
1-a rundă de calif.
Oleg Prihodko 2 6 6
Guilherme Diniz 0 2 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Andrey Chepelev 2 7 6
David Gurumeta Abad 0 5 2
11.02.18
1-a rundă de calif.
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Zakhar Trapeznikov 0 4 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Adrian Exposito 2 6 6
Anas Chakrouni 0 0 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Carlos Lopez Montagud 2 7 4 6
Vullnet Tashi 1 611 6 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Marc Monclus Matamala 0 2 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Gonzalo Ferrer 2 6 6
Carles Hernandez 0 4 4
11.02.18
1-a rundă de calif.
Vasisht Cheruku 2 6 6
Alejandro Martinez Dura 0 3 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Rio Noguchi 2 6 6
Miguel Vallejo 0 2 1
11.02.18
1-a rundă de calif.
Samy Grace 2 6 2 6
Javier Molino 1 1 6 2
11.02.18
1-a rundă de calif.
Alberto Colas Sanchez 2 4 7 6
Daniil Klimov 1 6 5 2
11.02.18
1-a rundă de calif.
Ernesto Turegano Julian 2 6 7
Luis Foix 0 4 5
11.02.18
1-a rundă de calif.
Francisco Andreu Garcia 2 2 6 6
Sergio Gomez Montesa 1 6 1 0
11.02.18
1-a rundă de calif.
Carlos Alcaraz Garfia 2 7 6
Jesus Garcia Pardo 0 5 4
11.02.18
1-a rundă de calif.
Juan Carlos Garcia Garcia 2 6 7
Felipe Stepanov Zyabtchenko 0 4 64
11.02.18
1-a rundă de calif.
Alex Martinez 2 6 6 6
Martins Rocens 1 79 3 4
bărbaţi dublu Zgura Spain Spain F5 (Murcia) seturi 1 2 3 4 5
12.02.18
Finală
Eduardo Russi Assumpcao/Mario Vilella Martinez 2 3 6 10
Dante Gennaro/Bruno Sant'Anna 1 6 3 8
12.02.18
Semifinală
Eduardo Russi Assumpcao/Mario Vilella Martinez 2 7 7
Ivan Gakhov/David Vega Hernandez 0 5 66
12.02.18
Semifinală
Dante Gennaro/Bruno Sant'Anna 2 3 6 10
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio 1 6 3 7
12.02.18
Sfert de finală
Eduardo Russi Assumpcao/Mario Vilella Martinez 2 6 6
Gian Marco Moroni/Miljan Zekic 0 4 3
12.02.18
Sfert de finală
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio 2 6 5 10
Marc Fornell-Mestres/Marco Neubau 1 3 7 4
12.02.18
Sfert de finală
Ivan Gakhov/David Vega Hernandez 2 6 6
Shalva Dzhanashia/Marc Giner 0 2 3
12.02.18
Sfert de finală
Dante Gennaro/Bruno Sant'Anna 2 5 6 10
Sergio Martos Gornes/Mark Vervoort 1 7 2 5
12.02.18
1-a rundă
Marc Fornell-Mestres/Marco Neubau 2 6 6 10
Juan Pablo Canas Garcia/Aaron Cortes Alcaraz 1 71 1 8
12.02.18
1-a rundă
Eduardo Russi Assumpcao/Mario Vilella Martinez 2 6 7
Egor Matvievici/Oleg Prihodko 0 1 5
12.02.18
1-a rundă
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio 2 4 7 10
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 1 6 5 5
12.02.18
1-a rundă
Ivan Gakhov/David Vega Hernandez 2 6 6
Alberto Colas Sanchez/Jesus Garcia Pardo 0 3 4
12.02.18
1-a rundă
Sergio Martos Gornes/Mark Vervoort 2 6 7
Carlos Alcaraz Garfia/Enrico Burzi 0 4 63
12.02.18
1-a rundă
Dante Gennaro/Bruno Sant'Anna 2 6 6
Andrey Chepelev/Rio Noguchi 0 3 4
12.02.18
1-a rundă
Shalva Dzhanashia/Marc Giner 2 6 6
Paco Aledo/Sergio Noguera Navarro 0 1 1
12.02.18
1-a rundă
Gian Marco Moroni/Miljan Zekic 2 6 6
Edoardo Eremin/Pietro Licciardi 0 3 2
<