St. Petersburg 2019 scoruri live, rezultate live

St. Petersburg Open - St. Petersburg live, $1.248M, site-ul oficial

bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
22.09.19
Finală
Daniil Medvedev 2 6 6
Borna Coric 0 3 1
21.09.19
Semifinală
Daniil Medvedev 2 7 7
Egor Gerasimov 0 5 5
21.09.19
Semifinală
Borna Coric 2 3 7 6
Joao Sousa 1 6 65 1
20.09.19
Sfert de finală
Joao Sousa 2 7 6
Mikhail Kukushkin 0 68 2
20.09.19
Sfert de finală
Egor Gerasimov 2 7 7
Matteo Berrettini 0 65 63
20.09.19
Sfert de finală
Daniil Medvedev 2 6 7
Andrey Rublev 0 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Borna Coric 2 3 7 6
Casper Ruud 1 6 5 3
18.09.19
a 2-a rundă
Mikhail Kukushkin 2 7 6
Damir Dzumhur 0 62 2
18.09.19
a 2-a rundă
Egor Gerasimov 2 6 6
Adrian Mannarino 0 3 1
19.09.19
a 2-a rundă
Joao Sousa 2 7 6
Karen Khachanov 0 62 4
19.09.19
a 2-a rundă
Daniil Medvedev 2 7 6
Evgeny Donskoy 0 5 3
19.09.19
a 2-a rundă
Borna Coric 1 6 5 7 3
Marton Fucsovics retragere 0 7 5 0
19.09.19
a 2-a rundă
Andrey Rublev 2 6 6 6
Richard Berankis 1 4 75 1
19.09.19
a 2-a rundă
Matteo Berrettini 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 1 2
19.09.19
a 2-a rundă
Casper Ruud 2 6 6
Salvatore Caruso 0 3 4
16.09.19
1-a rundă
Adrian Mannarino 2 7 6
Stefano Travaglia 0 5 2
16.09.19
1-a rundă
Mikhail Kukushkin 2 6 7
Jannik Sinner 0 3 64
17.09.19
1-a rundă
Richard Berankis 2 6 6
Dudi Sela 0 3 0
17.09.19
1-a rundă
Evgeny Donskoy 2 6 6
Matteo Viola 0 2 1
17.09.19
1-a rundă
Damir Dzumhur 1 7 3 3
Janko Tipsarevic retragere 0 5 6 1
17.09.19
1-a rundă
Egor Gerasimov 2 7 6
Lukas Rosol 0 5 2
17.09.19
1-a rundă
Roberto Carballes Baena 2 6 7
Martin Klizan 0 2 5
17.09.19
1-a rundă
Andrey Rublev 2 4 6 6
Ilya Ivashka 1 6 0 4
18.09.19
1-a rundă
Joao Sousa 2 6 6
Jozef Kovalik 0 2 3
18.09.19
1-a rundă
Marton Fucsovics 2 7 6
Alexey Vatutin 0 5 1
18.09.19
1-a rundă
Salvatore Caruso 2 2 6 6
Thomas Fabbiano 1 6 3 3
18.09.19
1-a rundă
Casper Ruud 2 6 6 6
Alexander Bublik 1 73 4 2
16.09.19
Calificare
Lukas Rosol 2 4 7 6
Damir Dzumhur 1 6 68 4
16.09.19
Calificare
Alexey Vatutin 2 3 6 6
Ernests Gulbis 1 6 3 2
16.09.19
Calificare
Egor Gerasimov 2 7 6 6
Roman Safiullin 1 5 74 4
16.09.19
Calificare
Ilya Ivashka 2 6 6
Matteo Viola 0 4 2
15.09.19
1-a rundă de calif.
Lukas Rosol 2 6 3 6
Evgeny Karlovskiy 1 4 6 4
15.09.19
1-a rundă de calif.
Ernests Gulbis 2 6 6
Amir Weintraub 0 1 0
15.09.19
1-a rundă de calif.
Matteo Viola 2 6 5 6
Alexander Vasilenko 1 2 7 2
15.09.19
1-a rundă de calif.
Damir Dzumhur 2 6 7
Aslan Karatsev 0 3 65
15.09.19
1-a rundă de calif.
Alexey Vatutin 2 1 6 7
Aleksandr Nedovesov 1 6 3 5
15.09.19
1-a rundă de calif.
Egor Gerasimov 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 0 4
15.09.19
1-a rundă de calif.
Ilya Ivashka 2 6 6
Evgeny Tyurnev 0 1 2
15.09.19
1-a rundă de calif.
Roman Safiullin 2 6 6
Konstantin Kravchuk 0 4 1
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
22.09.19
Finală
Divij Sharan/Igor Zelenay 2 6 3 10
Matteo Berrettini/Simone Bolelli 1 3 6 8
20.09.19
Semifinală
Matteo Berrettini/Simone Bolelli 2 7 7
Sander Gille/Joran Vliegen 0 5 5
21.09.19
Semifinală
Divij Sharan/Igor Zelenay 2 7 6
Nikola Mektic/Franko Skugor 0 5 1
19.09.19
Sfert de finală
Nikola Mektic/Franko Skugor 2 6 6
Nicholas Monroe/Andrei Vasilevski 0 4 2
19.09.19
Sfert de finală
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 6
Adrian Mannarino/Hugo Nys 0 4 4
19.09.19
Sfert de finală
Matteo Berrettini/Simone Bolelli 2 6 4 10
Frederik Nielsen/Tim Puetz 1 4 6 7
19.09.19
Sfert de finală
Divij Sharan/Igor Zelenay 2 7 5 10
Roberto Carballes Baena/Andres Molteni 1 5 7 5
16.09.19
1-a rundă
Nikola Mektic/Franko Skugor 2 6 6
Richard Berankis/Janko Tipsarevic 0 3 4
17.09.19
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 6
Jozef Kovalik/Hans Podlipnik-Castillo 0 4 4
17.09.19
1-a rundă
Adrian Mannarino/Hugo Nys 2 7 6
Alexander Bublik/Mikhail Kukushkin 0 64 3
17.09.19
1-a rundă
Nicholas Monroe/Andrei Vasilevski 2 6 6
Evgeny Donskoy/Konstantin Kravchuk 0 3 2
18.09.19
1-a rundă
Roberto Carballes Baena/Andres Molteni 2 6 6 10
Evgeny Karlovskiy/Andrey Rublev 1 75 2 2
18.09.19
1-a rundă
Matteo Berrettini/Simone Bolelli 2 6 6
Roman Jebavy/Philipp Oswald 0 2 2
18.09.19
1-a rundă
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 6 6
Marton Fucsovics/Stefano Travaglia 0 4 4
18.09.19
1-a rundă
Divij Sharan/Igor Zelenay 2 3 6 10
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 1 6 2 5
<