Szczecin Challenger 2018 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Davis Cup World
ATP: Banja Luka Challenger
ATP: Cary Challenger
ATP: Istanbul Challenger
ATP: Shanghai Challenger
ATP: Szczecin Challenger
ATP: Argentina F5 (Villa
ATP: Bolivia F1 (Santa
ATP: Canada F7 (Toronto)
ATP: Egypt F18 (Cairo)
ATP: France F17 (Mulhouse)
ATP: Great Britain F4
ATP: Italy F27 (Santa
ATP: Kazakhstan F6 (Almaty)
ATP: Romania F13 (Iasi)
ATP: Spain F27 (Seville)
ATP: Tunisia F31 (Monastir)
ATP: USA F24 (Claremont)
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
Szczecin Challenger live, ˆ127K+H,
site-ul oficial
Szczecin Challenger
seturi
1
2
3
4
5
16.09.18
Finală
Guido Andreozzi
2
6
4
6
H2H
Alejandro Davidovich Fokina
1
4
6
3
15.09.18
Semifinală
Guido Andreozzi
2
3
7
6
H2H
Facundo Arguello
1
6
6
4
4
15.09.18
Semifinală
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
2
6
H2H
Rudolf Molleker
1
1
6
2
14.09.18
Sfert de finală
Guido Andreozzi
2
7
1
6
H2H
Alexey Vatutin
1
5
6
1
14.09.18
Sfert de finală
Facundo Arguello
2
4
6
6
H2H
Rogerio Dutra Da Silva
1
6
3
2
14.09.18
Sfert de finală
Alejandro Davidovich Fokina
2
7
0
6
H2H
Gianluigi Quinzi
1
6
3
6
4
14.09.18
Sfert de finală
Rudolf Molleker
2
6
6
H2H
Roberto Marcora
0
2
4
12.09.18
a 2-a rundă
Rogerio Dutra Da Silva
2
6
6
H2H
Simone Bolelli
0
2
4
12.09.18
a 2-a rundă
Facundo Arguello
2
7
6
H2H
Roberto Carballes Baena
0
6
4
3
12.09.18
a 2-a rundă
Gianluigi Quinzi
2
6
6
H2H
Tomas Barrios Vera
0
1
3
12.09.18
a 2-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina
2
7
7
H2H
Sergio Gutierrez-Ferrol
0
5
6
0
13.09.18
a 2-a rundă
Guido Andreozzi
2
6
6
H2H
Mario Vilella Martinez
0
4
3
13.09.18
a 2-a rundă
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Andrea Arnaboldi
0
2
4
13.09.18
a 2-a rundă
Alexey Vatutin
2
6
6
6
H2H
Lorenzo Giustino
1
7
10
1
0
13.09.18
a 2-a rundă
Rudolf Molleker
2
6
7
H2H
Thiago Moura Monteiro
0
3
5
10.09.18
1-a rundă
Rogerio Dutra Da Silva
2
7
6
H2H
Pawel Juszczak
0
5
3
10.09.18
1-a rundă
Simone Bolelli
2
7
4
6
H2H
Kenny de Schepper
1
5
6
2
10.09.18
1-a rundă
Sergio Gutierrez-Ferrol
2
6
3
7
H2H
Paolo Lorenzi
1
4
6
5
10.09.18
1-a rundă
Gianluigi Quinzi
2
6
6
H2H
Karol Drzewiecki
0
3
4
11.09.18
1-a rundă
Andrea Arnaboldi
2
6
7
H2H
Ivan Gakhov
0
2
6
5
11.09.18
1-a rundă
Lorenzo Giustino
2
6
6
7
H2H
Dustin Brown
1
7
10
1
6
6
11.09.18
1-a rundă
Guido Andreozzi
2
6
6
H2H
Jan Satral
0
4
2
11.09.18
1-a rundă
Facundo Arguello
1
7
2
H2H
Nicolas Almagro
retragere
0
5
1
11.09.18
1-a rundă
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Zdenek Kolar
0
3
2
11.09.18
1-a rundă
Thiago Moura Monteiro
2
6
6
H2H
Alex Molcan
0
0
2
11.09.18
1-a rundă
Alexey Vatutin
2
6
1
6
H2H
Lorenzo Sonego
1
2
6
4
11.09.18
1-a rundă
Roberto Carballes Baena
2
7
7
H2H
Tommy Robredo
0
6
4
6
5
11.09.18
1-a rundă
Mario Vilella Martinez
2
6
6
H2H
Gian Marco Moroni
0
2
2
11.09.18
1-a rundă
Tomas Barrios Vera
2
7
7
H2H
Casper Ruud
0
6
3
6
5
11.09.18
1-a rundă
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Salvatore Caruso
0
4
2
11.09.18
1-a rundă
Rudolf Molleker
2
6
6
H2H
Maciej Rajski
0
3
2
10.09.18
Calificare
Jan Satral
2
6
6
H2H
Julian Lenz
0
2
3
10.09.18
Calificare
Facundo Arguello
2
3
6
6
H2H
Roberto Marcora
1
6
2
1
10.09.18
Calificare
Tomas Barrios Vera
2
6
6
6
H2H
Guillermo Duran
1
7
4
1
3
10.09.18
Calificare
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Ivan Gakhov
0
3
3
09.09.18
2-a rundă de calif.
Guillermo Duran
2
6
6
H2H
Jeroen Vanneste
0
1
2
09.09.18
2-a rundă de calif.
Jan Satral
2
6
6
H2H
Andrea Pellegrino
0
1
2
09.09.18
2-a rundă de calif.
Facundo Arguello
2
2
6
6
H2H
Jorge Montero
1
6
3
2
09.09.18
2-a rundă de calif.
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Andres Molteni
0
4
0
09.09.18
2-a rundă de calif.
Julian Lenz
2
6
7
H2H
Gonzalo Lama
0
4
6
6
09.09.18
2-a rundă de calif.
Ivan Gakhov
2
7
6
H2H
Jonathan Eysseric
0
6
3
3
09.09.18
2-a rundă de calif.
Tomas Barrios Vera
2
6
6
H2H
Ronald Slobodchikov
0
0
1
09.09.18
2-a rundă de calif.
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Yann Wojcik
0
3
2
08.09.18
1-a rundă de calif.
Andres Molteni
2
3
7
7
H2H
Joao Souza
1
6
5
6
5
08.09.18
1-a rundă de calif.
Jonathan Eysseric
2
6
6
H2H
Aleksander Woznicki
0
1
2
08.09.18
1-a rundă de calif.
Guillermo Duran
2
7
5
7
H2H
Nikita Mashtakov
1
5
7
6
5
08.09.18
1-a rundă de calif.
Jorge Montero
2
6
6
H2H
Vladimir Uzhylovsky
0
2
0
08.09.18
1-a rundă de calif.
Jan Satral
2
7
6
H2H
Grzegorz Panfil
0
5
0
08.09.18
1-a rundă de calif.
Facundo Arguello
2
6
6
H2H
Alexander Bury
0
2
3
08.09.18
1-a rundă de calif.
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Adrian Andrzejczuk
0
3
2
08.09.18
1-a rundă de calif.
Gonzalo Lama
2
6
6
H2H
Sumit Nagal
0
4
4
08.09.18
1-a rundă de calif.
Julian Lenz
2
6
6
H2H
Fernando Romboli
0
1
1
08.09.18
1-a rundă de calif.
Jeroen Vanneste
2
6
6
H2H
Tomasz Bednarek
0
0
2
08.09.18
1-a rundă de calif.
Ronald Slobodchikov
2
6
6
H2H
Georgii Kravchenko
0
1
2
08.09.18
1-a rundă de calif.
Ivan Gakhov
2
6
6
H2H
Piotr Galus
0
1
3
08.09.18
1-a rundă de calif.
Andrea Pellegrino
2
6
6
H2H
Kacper Zuk
0
3
2
08.09.18
1-a rundă de calif.
Tomas Barrios Vera
2
6
6
H2H
Krzysztof Wetoszka
0
1
1
08.09.18
1-a rundă de calif.
Alejandro Davidovich Fokina
2
7
7
H2H
Michal Dembek
0
5
6
3
08.09.18
1-a rundă de calif.
Yann Wojcik
2
6
6
H2H
Patryk Kosinski
0
3
2
Szczecin Challenger
seturi
1
2
3
4
5
15.09.18
Finală
Karol Drzewiecki/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Guido Andreozzi/Guillermo Duran
0
3
4
14.09.18
Semifinală
Guido Andreozzi/Guillermo Duran
2
7
6
H2H
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
0
6
3
4
14.09.18
Semifinală
Karol Drzewiecki/Filip Polasek
2
6
3
10
H2H
Romain Arneodo/Jonathan Eysseric
1
4
6
6
12.09.18
Sfert de finală
Romain Arneodo/Jonathan Eysseric
2
7
7
H2H
Ivan Gakhov/Alexander Pavlioutchenkov
0
6
5
5
13.09.18
Sfert de finală
Guido Andreozzi/Guillermo Duran
2
7
1
10
H2H
Andres Molteni/Igor Zelenay
1
5
6
8
13.09.18
Sfert de finală
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
2
7
7
H2H
Sander Gille/Joran Vliegen
0
5
6
6
13.09.18
Sfert de finală
Karol Drzewiecki/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Grzegorz Panfil/Vladimir Uzhylovsky
0
3
1
10.09.18
1-a rundă
Grzegorz Panfil/Vladimir Uzhylovsky
2
6
6
H2H
Sergio Gutierrez-Ferrol/Mario Vilella Martinez
0
3
4
10.09.18
1-a rundă
Romain Arneodo/Jonathan Eysseric
2
6
7
H2H
Andrea Arnaboldi/Andrea Pellegrino
0
1
5
11.09.18
1-a rundă
Ivan Gakhov/Alexander Pavlioutchenkov
2
4
6
10
H2H
Ariel Behar/Fernando Romboli
1
6
3
7
11.09.18
1-a rundă
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
2
7
2
10
H2H
Rogerio Dutra Da Silva/Paolo Lorenzi
1
5
6
6
11.09.18
1-a rundă
Karol Drzewiecki/Filip Polasek
2
2
6
10
H2H
Simone Bolelli/Daniele Bracciali
1
6
2
4
12.09.18
1-a rundă
Guido Andreozzi/Guillermo Duran
2
6
2
10
H2H
Andre Begemann/Dustin Brown
1
4
6
5
12.09.18
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen
2
6
6
H2H
Yann Wojcik/Kacper Zuk
0
1
3
12.09.18
1-a rundă
Andres Molteni/Igor Zelenay
2
7
6
H2H
Tomasz Bednarek/Alexander Bury
0
5
2
<