Taipei City Challenger 2018 scoruri live, rezultate live

Taipei City Challenger live, $150K+H

bărbaţi simplu Carpet Taipei (CHN) Taipei City Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Yuki Bhambri 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 3 4
14.04.18
Semifinală
Yuki Bhambri 2 3 6 6
Tatsuma Ito 1 6 3 4
14.04.18
Semifinală
Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Go Soeda 0 69 4
13.04.18
Sfert de finală
Go Soeda 2 7 6
Evgeny Donskoy 0 64 4
13.04.18
Sfert de finală
Tatsuma Ito 2 3 7 7
Jason Jung 1 6 69 64
13.04.18
Sfert de finală
Yuki Bhambri 2 6 6
Chien-Hsun Lo 0 4 2
13.04.18
Sfert de finală
Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Dudi Sela 0 4 2
11.04.18
a 2-a rundă
Go Soeda 2 6 6
Ti Chen 0 3 1
11.04.18
a 2-a rundă
Chien-Hsun Lo 2 6 6 6
Yusuke Takahashi 1 3 75 3
12.04.18
a 2-a rundă
Dudi Sela 2 6 1 6
Tung-Lin Wu 1 3 6 3
12.04.18
a 2-a rundă
Tatsuma Ito 2 4 7 6
Soon-Woo Kwon 1 6 64 4
12.04.18
a 2-a rundă
Jason Jung 2 6 7
Matthew Ebden 0 2 64
12.04.18
a 2-a rundă
Evgeny Donskoy 2 6 6
Saketh-Sai Myneni 0 2 4
12.04.18
a 2-a rundă
Yuki Bhambri 2 6 6
Matthias Bachinger 0 4 4
12.04.18
a 2-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 7 6 7
Lloyd Harris 1 63 73 65
09.04.18
1-a rundă
Go Soeda 2 7 6
Dayne Kelly 0 64 4
09.04.18
1-a rundă
Soon-Woo Kwon 2 7 4 6
Alex Bolt 1 65 6 3
09.04.18
1-a rundă
Tung-Lin Wu 2 6 7
Andrew Whittington 0 3 61
10.04.18
1-a rundă
Ti Chen 2 7 6
Ruan Roelofse 0 68 3
10.04.18
1-a rundă
Saketh-Sai Myneni 2 4 7 6
Prajnesh Gunneswaran 1 6 62 4
10.04.18
1-a rundă
Matthew Ebden 2 6 6
Tsung-Hua Yang 0 3 4
10.04.18
1-a rundă
Jason Jung 2 6 6
Jacob Grills 0 0 3
10.04.18
1-a rundă
Yuki Bhambri 2 6 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 1 75 3 3
10.04.18
1-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 7 6 6
Thomas Fancutt 1 65 70 2
10.04.18
1-a rundă
Yusuke Takahashi 2 7 6
Chun Hsin Tseng 0 64 1
10.04.18
1-a rundă
Chien-Hsun Lo 2 6 1 6
Quentin Halys 1 3 6 3
11.04.18
1-a rundă
Dudi Sela 2 6 6
Shuichi Sekiguchi 0 4 2
11.04.18
1-a rundă
Matthias Bachinger 2 4 6 7
Kamil Majchrzak 1 6 2 65
11.04.18
1-a rundă
Tatsuma Ito 2 6 6 6
Laurynas Grigelis 1 75 4 3
11.04.18
1-a rundă
Evgeny Donskoy 2 6 6
Yu Hsiou Hsu 0 1 1
11.04.18
1-a rundă
Lloyd Harris 2 6 7
Sasi Kumar Mukund 0 4 63
09.04.18
Calificare
Ruan Roelofse 2 6 2 7
Jacob Grills 1 4 6 65
09.04.18
Calificare
Shuichi Sekiguchi 1 7 2 2
Alexander Bury retragere 0 6 0
09.04.18
Calificare
Chien-Hsun Lo 2 7 6
Ray Ho 0 67 2
09.04.18
Calificare
Thomas Fancutt 2 7 3 6
Sasi Kumar Mukund 1 63 6 4
08.04.18
2-a rundă de calif.
Alexander Bury 2 6 6
Yosuke Watanuki 0 4 2
08.04.18
2-a rundă de calif.
Ruan Roelofse 1 7 4
Brydan Klein retragere 0 6
08.04.18
2-a rundă de calif.
Shuichi Sekiguchi 2 7 7
Toshihide Matsui 0 5 66
08.04.18
2-a rundă de calif.
Jacob Grills 2 4 7 6
Cheng-Yu Yu 1 6 5 3
08.04.18
2-a rundă de calif.
Sasi Kumar Mukund 2 7 7
Shao-Fan Liu 0 610 64
08.04.18
2-a rundă de calif.
Chien-Hsun Lo 2 6 6
Hugo Grenier 0 3 3
08.04.18
2-a rundă de calif.
Thomas Fancutt 2 6 2 6
Antoine Escoffier 1 3 6 2
08.04.18
2-a rundă de calif.
Ray Ho 1 4 7 3
Jimmy Wang retragere 0 6 6
07.04.18
1-a rundă de calif.
Jimmy Wang 2 6 6
Kuan-Yi Lee 0 3 1
07.04.18
1-a rundă de calif.
Toshihide Matsui 2 6 6
Cing-Yang Meng 0 3 4
07.04.18
1-a rundă de calif.
Alexander Bury 2 7 7
Bang Shuo Yin 0 612 62
07.04.18
1-a rundă de calif.
Ruan Roelofse 2 6 6
Chen Chang 0 0 3
07.04.18
1-a rundă de calif.
Shuichi Sekiguchi 2 6 7
Vishnu Vardhan 0 4 5
07.04.18
1-a rundă de calif.
Cheng-Yu Yu 2 7 6
Tsung-Hao Huang 0 5 1
07.04.18
1-a rundă de calif.
Jacob Grills 2 6 2 6
Yunseong Chung 1 3 6 2
07.04.18
1-a rundă de calif.
Sasi Kumar Mukund 2 7 4 6
Wei-De Lin 1 62 6 4
07.04.18
1-a rundă de calif.
Hugo Grenier 1 6
Matthew Barton retragere 0 4
07.04.18
1-a rundă de calif.
Chien-Hsun Lo 2 6 6
Tyler Lu 0 0 3
07.04.18
1-a rundă de calif.
Thomas Fancutt 2 7 7
Luca Margaroli 0 5 5
07.04.18
1-a rundă de calif.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Hao Yuan Ng 0 4 4
07.04.18
1-a rundă de calif.
Ray Ho 2 7 3 6
N.Sriram Balaji 1 64 6 1
bărbaţi dublu Carpet Taipei (CHN) Taipei City Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.04.18
Finală
Matthew Ebden/Andrew Whittington 2 6 5 10
Prajnesh Gunneswaran/Saketh-Sai Myneni 1 4 7 6
13.04.18
Semifinală
Matthew Ebden/Andrew Whittington 2 6 6
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana 0 3 4
14.04.18
Semifinală
Prajnesh Gunneswaran/Saketh-Sai Myneni 2 2 6 14
Yu Hsiou Hsu/Jimmy Wang 1 6 4 12
11.04.18
Sfert de finală
Matthew Ebden/Andrew Whittington 2 6 6
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan 0 4 4
12.04.18
Sfert de finală
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana 2 6 3 10
Jonathan Erlich/Frederik Nielsen 1 0 6 6
12.04.18
Sfert de finală
Prajnesh Gunneswaran/Saketh-Sai Myneni 2 7 6
Ruben Gonzales/Christopher Rungkat 0 5 4
13.04.18
Sfert de finală
Yu Hsiou Hsu/Jimmy Wang 1 2
Alexander Bury/Hsien-Yin Peng retragere 0 1
09.04.18
1-a rundă
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan 2 7 6 10
Ti Chen/Chu-Huan Yi 1 5 75 8
10.04.18
1-a rundă
Matthew Ebden/Andrew Whittington 2 6 7
Luca Margaroli/Ramkumar Ramanathan 0 3 5
10.04.18
1-a rundă
Yu Hsiou Hsu/Jimmy Wang 2 6 7
Brydan Klein/Ruan Roelofse 0 4 65
11.04.18
1-a rundă
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana 2 6 6 10
Tatsuma Ito/Toshihide Matsui 1 72 3 6
11.04.18
1-a rundă
Ruben Gonzales/Christopher Rungkat 2 6 5 10
Kuan-Yi Lee/Shao-Fan Liu 1 4 7 5
11.04.18
1-a rundă
Alexander Bury/Hsien-Yin Peng 2 6 6
Jason Jung/Go Soeda 0 2 3
11.04.18
1-a rundă
Jonathan Erlich/Frederik Nielsen 2 7 7
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang 0 61 62
11.04.18
1-a rundă
Prajnesh Gunneswaran/Saketh-Sai Myneni 2 6 7
Tung-Lin Wu/Cheng-Yu Yu 0 4 5
<