Tashkent Challenger 2017 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
ATP: Shanghai
ATP: Buenos Aires Challenger
ATP: Fairfield Challenger
ATP: Ortisei Challenger
ATP: Tashkent Challenger
ATP: Australia F7 (Cairns)
ATP: Egypt F29 (Sharm
ATP: France F23 (Saint
ATP: Germany F14 (Oberhaching)
ATP: Italy F33 (Santa
ATP: Nigeria F4 (Lagos)
ATP: Roja de
ATP: Thailand F8 (Nonthaburi)
ATP: Tunisia F30 (Hammamet)
ATP: Turkey F38 (Antalya)
ATP: USA F33 (Houston)
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
Tashkent Challenger live, $150K+H,
site-ul oficial
Tashkent Challenger
seturi
1
2
3
4
5
14.10.17
Finală
Guillermo Garcia-Lopez
2
6
7
H2H
Kamil Majchrzak
0
1
6
1
13.10.17
Semifinală
Guillermo Garcia-Lopez
2
7
6
H2H
Denis Istomin
0
6
5
4
13.10.17
Semifinală
Kamil Majchrzak
2
6
4
6
H2H
Marek Jaloviec
1
4
6
3
12.10.17
Sfert de finală
Guillermo Garcia-Lopez
2
6
6
H2H
Vaclav Safranek
0
3
3
12.10.17
Sfert de finală
Denis Istomin
2
6
6
H2H
Uladzimir Ignatik
0
3
3
12.10.17
Sfert de finală
Marek Jaloviec
2
6
5
7
H2H
Gleb Sakharov
1
4
7
5
12.10.17
Sfert de finală
Kamil Majchrzak
2
6
6
H2H
Mohamed Safwat
0
3
0
11.10.17
a 2-a rundă
Guillermo Garcia-Lopez
2
7
6
H2H
Denys Molchanov
0
5
1
11.10.17
a 2-a rundă
Denis Istomin
2
6
6
H2H
Aldin Setkic
0
4
1
11.10.17
a 2-a rundă
Uladzimir Ignatik
2
6
6
H2H
Danilo Petrovic
0
4
2
11.10.17
a 2-a rundă
Mohamed Safwat
2
6
3
6
H2H
Thomas Fabbiano
1
3
6
2
11.10.17
a 2-a rundă
Gleb Sakharov
2
7
0
6
H2H
Alexander Bublik
1
6
8
6
2
11.10.17
a 2-a rundă
Marek Jaloviec
2
6
6
H2H
Konstantin Kravchuk
0
2
4
11.10.17
a 2-a rundă
Vaclav Safranek
2
6
7
H2H
Matteo Berrettini
0
4
6
3
11.10.17
a 2-a rundă
Kamil Majchrzak
2
6
1
6
H2H
Yuki Bhambri
1
4
6
4
09.10.17
1-a rundă
Thomas Fabbiano
2
6
6
H2H
Temur Ismailov
0
3
1
09.10.17
1-a rundă
Uladzimir Ignatik
1
5
H2H
Adam Pavlasek
retragere
0
1
09.10.17
1-a rundă
Mohamed Safwat
2
6
6
H2H
Teimuraz Gabashvili
0
4
0
09.10.17
1-a rundă
Gleb Sakharov
2
6
7
H2H
Mirza Basic
0
3
6
6
09.10.17
1-a rundă
Alexander Bublik
2
7
5
7
H2H
Djurabeck Karimov
1
6
5
7
5
10.10.17
1-a rundă
Guillermo Garcia-Lopez
2
6
6
H2H
Denis Yevseyev
0
2
3
10.10.17
1-a rundă
Denis Istomin
2
6
6
7
H2H
Farrukh Dustov
1
7
3
1
5
10.10.17
1-a rundă
Konstantin Kravchuk
2
7
6
H2H
Ivan Nedelko
0
6
5
3
10.10.17
1-a rundă
Aldin Setkic
2
7
6
H2H
Sanjar Fayziev
0
6
3
4
10.10.17
1-a rundă
Denys Molchanov
2
6
5
6
H2H
Khumoun Sultanov
1
4
7
4
10.10.17
1-a rundă
Yuki Bhambri
1
3
H2H
Aleksandr Nedovyesov
retragere
0
0
10.10.17
1-a rundă
Danilo Petrovic
2
6
6
6
H2H
Luca Margaroli
1
3
7
5
3
10.10.17
1-a rundă
Marek Jaloviec
2
7
6
H2H
Ivan Gakhov
0
6
5
2
10.10.17
1-a rundă
Vaclav Safranek
1
w/o
H2H
Lloyd Harris
0
10.10.17
1-a rundă
Kamil Majchrzak
2
6
7
H2H
Marc Polmans
0
4
6
8
10.10.17
1-a rundă
Matteo Berrettini
2
7
2
6
H2H
Enrique Lopez-Perez
1
6
2
6
2
09.10.17
Calificare
Denys Molchanov
2
6
6
H2H
Alexander Lazov
0
1
2
09.10.17
Calificare
Luca Margaroli
2
4
7
7
H2H
Ivan Gakhov
1
6
5
6
3
09.10.17
Calificare
Danilo Petrovic
2
7
4
6
H2H
Vishnu Vardhan
1
5
6
3
09.10.17
Calificare
Denis Yevseyev
2
6
1
6
H2H
Ivan Nedelko
1
1
6
2
08.10.17
2-a rundă de calif.
Vishnu Vardhan
2
6
6
6
H2H
Vladimir Uzhylovsky
1
7
5
1
2
08.10.17
2-a rundă de calif.
Denys Molchanov
2
6
6
H2H
Sanetulla Kutybaev
0
1
0
08.10.17
2-a rundă de calif.
Ivan Nedelko
2
7
6
H2H
Sergey Fomin
0
6
6
2
08.10.17
2-a rundă de calif.
Alexander Lazov
2
6
6
H2H
Richard Muzaev
0
4
1
08.10.17
2-a rundă de calif.
Luca Margaroli
1
5
H2H
Toshihide Matsui
retragere
0
1
08.10.17
2-a rundă de calif.
Danilo Petrovic
2
6
6
H2H
Amal Sultanbekov
0
1
1
08.10.17
2-a rundă de calif.
Denis Yevseyev
2
6
7
H2H
Saida'Lo Saidkarimov
0
4
5
08.10.17
2-a rundă de calif.
Ivan Gakhov
2
7
6
H2H
Romain Arneodo
0
6
3
4
07.10.17
1-a rundă de calif.
Toshihide Matsui
2
6
3
6
H2H
Grigoriy Lomakin
1
3
6
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Vishnu Vardhan
2
6
6
H2H
Aziz Dadabaev
0
2
2
07.10.17
1-a rundă de calif.
Vladimir Uzhylovsky
2
6
6
6
H2H
Jeevan Nedunchezhiyan
1
1
7
8
1
07.10.17
1-a rundă de calif.
Denys Molchanov
2
6
6
H2H
Shonigmatjon Shofayziyev
0
2
2
07.10.17
1-a rundă de calif.
Alexander Lazov
2
6
6
H2H
Alexander Pavlioutchenkov
0
3
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Luca Margaroli
2
6
7
H2H
Dmitry Surchenko
0
0
5
07.10.17
1-a rundă de calif.
Richard Muzaev
2
7
6
H2H
Shokhrukh Abdumalikov
0
5
0
07.10.17
1-a rundă de calif.
Denis Yevseyev
2
6
6
H2H
Sharobiddin Abzalov
0
2
3
07.10.17
1-a rundă de calif.
Romain Arneodo
2
7
6
H2H
Vladimir Polyakov
0
5
2
07.10.17
1-a rundă de calif.
Sanetulla Kutybaev
2
6
4
7
H2H
Olimjon Nabiev
1
4
6
5
07.10.17
1-a rundă de calif.
Saida'Lo Saidkarimov
2
6
6
H2H
Pavel Tsoy
0
2
4
07.10.17
1-a rundă de calif.
Amal Sultanbekov
2
2
7
7
H2H
Batyr Sapaev
1
6
5
5
07.10.17
1-a rundă de calif.
Sergey Fomin
2
6
7
H2H
Grigoriy Korobeynikov
0
3
6
5
Tashkent Challenger
seturi
1
2
3
4
5
13.10.17
Finală
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski
2
6
6
H2H
Yuki Bhambri/Divij Sharan
0
4
2
12.10.17
Semifinală
Yuki Bhambri/Divij Sharan
2
3
7
10
H2H
Guillermo Garcia-Lopez/Enrique Lopez-Perez
1
6
5
6
12.10.17
Semifinală
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski
2
7
7
H2H
James Cerretani/Marc Polmans
0
6
1
6
4
11.10.17
Sfert de finală
Yuki Bhambri/Divij Sharan
2
6
7
H2H
Romain Arneodo/Denys Molchanov
0
3
6
3
11.10.17
Sfert de finală
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski
2
6
3
10
H2H
Mirza Basic/Toshihide Matsui
1
3
6
4
11.10.17
Sfert de finală
James Cerretani/Marc Polmans
2
6
7
H2H
Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic
0
4
6
1
11.10.17
Sfert de finală
Guillermo Garcia-Lopez/Enrique Lopez-Perez
2
7
6
10
H2H
Thomas Fabbiano/Luca Margaroli
1
5
7
4
3
09.10.17
1-a rundă
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski
2
7
6
10
H2H
Timur Khabibulin/Aleksandr Nedovyesov
1
6
10
7
7
3
09.10.17
1-a rundă
Romain Arneodo/Denys Molchanov
2
6
7
H2H
Sanjar Fayziev/Djurabeck Karimov
0
4
6
7
09.10.17
1-a rundă
Guillermo Garcia-Lopez/Enrique Lopez-Perez
2
6
6
10
H2H
Alexander Bury/Andreas Siljestrom
1
7
5
3
6
10.10.17
1-a rundă
Yuki Bhambri/Divij Sharan
2
6
6
H2H
Guillermo Duran/Andres Molteni
0
4
2
10.10.17
1-a rundă
Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic
2
4
7
10
H2H
Alexander Bublik/Alexander Pavlioutchenkov
1
6
5
6
10.10.17
1-a rundă
James Cerretani/Marc Polmans
2
6
7
H2H
Mikhail Elgin/Denis Istomin
0
4
6
6
10.10.17
1-a rundă
Thomas Fabbiano/Luca Margaroli
2
7
7
H2H
Jeevan Nedunchezhiyan/Vishnu Vardhan
0
6
6
6
6
10.10.17
1-a rundă
Mirza Basic/Toshihide Matsui
2
6
6
H2H
Temur Ismailov/Shonigmatjon Shofayziyev
0
2
4
<