Turkey F24 (Istanbul) 2017 scoruri live, rezultate live

Turkey F24 (Istanbul) live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F24 (Istanbul) seturi 1 2 3 4 5
25.06.17
Finală
Dimitar Kuzmanov 2 6 2 6
Marc Sieber 1 3 6 1
24.06.17
Semifinală
Marc Sieber 2 6 6
Nicolo Turchetti 0 3 3
24.06.17
Semifinală
Dimitar Kuzmanov 2 6 6 6
Mario Vilella Martinez 1 74 4 3
23.06.17
Sfert de finală
Marc Sieber 2 6 6
Muhammet Haylaz 0 0 3
23.06.17
Sfert de finală
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Duje Kekez 0 3 2
23.06.17
Sfert de finală
Mario Vilella Martinez 2 7 6
Matthew Christopher Romios 0 5 1
23.06.17
Sfert de finală
Nicolo Turchetti 2 6 6
Mert Naci Turker 0 2 1
21.06.17
a 2-a rundă
Muhammet Haylaz 1 w/o
Kaya Gore 0
22.06.17
a 2-a rundă
Marc Sieber 2 6 6
Gabriel Donev 0 2 1
22.06.17
a 2-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Aaron Cortes Alcaraz 0 0 0
22.06.17
a 2-a rundă
Duje Kekez 2 6 6
Alexander Donski 0 4 4
22.06.17
a 2-a rundă
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Goran Markovic 0 3 2
22.06.17
a 2-a rundă
Nicolo Turchetti 2 6 6
Sarp Agabigun 0 3 2
22.06.17
a 2-a rundă
Mert Naci Turker 2 3 7 6
Zlatan Palazov 1 6 5 2
22.06.17
a 2-a rundă
Matthew Christopher Romios 2 3 6 6
Anil Yuksel 1 6 3 1
20.06.17
1-a rundă
Marc Sieber 2 6 6
Jannis Kahlke 0 4 1
20.06.17
1-a rundă
Anil Yuksel 2 6 6
Marvin Greven 0 0 3
20.06.17
1-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Cengiz Aksu 0 0 3
20.06.17
1-a rundă
Nicolo Turchetti 2 6 4 6
Koray Kirci 1 3 6 3
20.06.17
1-a rundă
Mert Naci Turker 2 6 7 6
Altug Celikbilek 1 71 63 4
20.06.17
1-a rundă
Goran Markovic 2 2 6 6
Oscar Mesquida Berg 1 6 3 3
20.06.17
1-a rundă
Kaya Gore 2 1 6 6
Gorazd Srbljak 1 6 2 4
20.06.17
1-a rundă
Matthew Christopher Romios 2 6 6
Kaloyan Dimitrov 0 1 1
20.06.17
1-a rundă
Zlatan Palazov 2 7 4 7
Sefa Suluoglu 1 64 6 5
21.06.17
1-a rundă
Duje Kekez 2 7 6
Dragos Constantin Ignat 0 65 4
21.06.17
1-a rundă
Aaron Cortes Alcaraz 2 6 6
Tolunay Sumer 0 2 1
21.06.17
1-a rundă
Muhammet Haylaz 2 6 6
Aria Harajchi 0 3 2
21.06.17
1-a rundă
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Shunsuke Wakita 0 2 4
21.06.17
1-a rundă
Sarp Agabigun 2 6 3 6
Aleksei Khomich 1 4 6 1
21.06.17
1-a rundă
Gabriel Donev 2 6 6
Boris Butulija 0 1 0
21.06.17
1-a rundă
Alexander Donski 2 6 6 6
Can Kaya 1 4 73 1
19.06.17
Calificare
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Luke Gerry 0 2 2
19.06.17
Calificare
Oscar Mesquida Berg 2 7 7
Kaya Gore 0 63 61
19.06.17
Calificare
Marvin Greven 2 6 6
Shota Meparidze 0 2 3
19.06.17
Calificare
Aleksei Khomich 2 4 6 6
Can Kaya 1 6 1 1
19.06.17
Calificare
Tolunay Sumer 1 w/o
Ivan Nedelko 0
19.06.17
Calificare
Matthew Christopher Romios 2 7 6
Berk Iliescu 0 5 3
19.06.17
Calificare
Alexander Donski 2 6 6
Umut Akkoyun 0 3 4
19.06.17
Calificare
Boris Butulija 2 6 6
Yanki Erel 0 4 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Ivan Nedelko 2 6 3 6
Fakih Najib 1 0 6 4
19.06.17
2-a rundă de calif.
Luke Gerry 2 6 6
Oezen Usakli 0 2 1
19.06.17
2-a rundă de calif.
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Cagatay Sami Soke 0 0 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Berk Iliescu 2 6 6
Atakan Gezer 0 3 4
19.06.17
2-a rundă de calif.
Shota Meparidze 2 6 6
Ege Ertas 0 0 0
19.06.17
2-a rundă de calif.
Oscar Mesquida Berg 2 6 6
Greg Polmans 0 4 1
19.06.17
2-a rundă de calif.
Marvin Greven 2 6 6
Hristo Valeov 0 3 0
19.06.17
2-a rundă de calif.
Aleksei Khomich 2 6 6
Martin Atanasov 0 1 3
19.06.17
2-a rundă de calif.
Tolunay Sumer 2 6 6
Adriano Quinti 0 0 3
19.06.17
2-a rundă de calif.
Can Kaya 2 6 6
Sam Mahdavi 0 0 0
19.06.17
2-a rundă de calif.
Kaya Gore 2 6 6
Gokberk Ergeneman 0 2 3
19.06.17
2-a rundă de calif.
Matthew Christopher Romios 2 1 6 6
Pavel Krainik 1 6 3 2
19.06.17
2-a rundă de calif.
Alexander Donski 2 6 7
Sergey Dorozhkin 0 2 5
19.06.17
2-a rundă de calif.
Boris Butulija 2 6 6
Omer Berk Gorgun 0 2 3
19.06.17
2-a rundă de calif.
Umut Akkoyun 2 6 6
Mert Altinalev 0 1 3
19.06.17
2-a rundă de calif.
Yanki Erel 2 6 6
Yasin Berk Cebeci 0 0 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Gokberk Ergeneman 2 6 6
Cagatay Ozseker 0 1 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Adriano Quinti 2 6 1 6
Osmancan Soyler 1 1 6 4
19.06.17
1-a rundă de calif.
Luke Gerry 2 6 6
Rasul Gojayev 0 4 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Berk Iliescu 2 6 6
Musa Eren Bas 0 1 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Oscar Mesquida Berg 2 6 6
Ramazan Nureev 0 1 4
19.06.17
1-a rundă de calif.
Marvin Greven 2 6 6
Paulius Matulevicius 0 3 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Cagatay Sami Soke 2 6 7
S Mert Ozdemir 0 0 5
19.06.17
1-a rundă de calif.
Tolunay Sumer 2 6 6
Berk Ilkel 0 4 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
Can Kaya 2 6 6
Sarp Gol 0 0 0
19.06.17
1-a rundă de calif.
Matthew Christopher Romios 2 7 6
Vincentiu Andrei Niculescu 0 66 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Martin Atanasov 2 6 6
Yoan Georgiev 0 4 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Alexander Donski 2 7 6
Vazha Shubladze 0 66 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
Omer Berk Gorgun 2 6 6
Lazar Dokov 0 1 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
Fakih Najib 2 6 6
Recep Ulas Uzun 0 2 3
19.06.17
1-a rundă de calif.
Umut Akkoyun 2 6 6
Gorkem Yuksel Inan 0 1 1
19.06.17
1-a rundă de calif.
Ege Ertas 2 6 6
David Addawoo 0 0 2
19.06.17
1-a rundă de calif.
Yanki Erel 2 6 6
Can Sekizyarali 0 1 0
bărbaţi dublu Zgura Turkey Turkey F24 (Istanbul) seturi 1 2 3 4 5
19.06.17
Finală
Marvin Greven/Jannis Kahlke 1 2
Marc Sieber/Mario Vilella Martinez retragere 0 1
19.06.17
Semifinală
Marc Sieber/Mario Vilella Martinez 2 6 6
Greg Polmans/Matthew Christopher Romios 0 2 1
19.06.17
Semifinală
Marvin Greven/Jannis Kahlke 2 2 6 11
Cengiz Aksu/Yanki Erel 1 6 2 9
19.06.17
Sfert de finală
Marc Sieber/Mario Vilella Martinez 2 6 6
Aaron Cortes Alcaraz/Aria Harajchi 0 4 3
19.06.17
Sfert de finală
Greg Polmans/Matthew Christopher Romios 2 4 6 10
Martin Atanasov/Alexander Donski 1 6 2 7
19.06.17
Sfert de finală
Cengiz Aksu/Yanki Erel 2 0 7 13
Duje Kekez/Goran Markovic 1 6 67 11
19.06.17
Sfert de finală
Marvin Greven/Jannis Kahlke 2 7 4 11
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek 1 5 6 9
19.06.17
1-a rundă
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek 2 6 6
Koray Kirci/Mert Naci Turker 0 4 4
19.06.17
1-a rundă
Aaron Cortes Alcaraz/Aria Harajchi 1 w/o
Aleksei Khomich/Shota Meparidze 0
19.06.17
1-a rundă
Duje Kekez/Goran Markovic 1 w/o
Dragos Constantin Ignat/Nicolo Turchetti 0
19.06.17
1-a rundă
Marc Sieber/Mario Vilella Martinez 2 6 6
Muhammet Haylaz/Can Kaya 0 2 3
19.06.17
1-a rundă
Greg Polmans/Matthew Christopher Romios 2 6 4 10
Sefa Suluoglu/Anil Yuksel 1 4 6 2
19.06.17
1-a rundă
Martin Atanasov/Alexander Donski 2 2 6 10
Dimitar Kuzmanov/Zlatan Palazov 1 6 3 8
19.06.17
1-a rundă
Cengiz Aksu/Yanki Erel 2 6 6
Gokberk Ergeneman/Berk Iliescu 0 2 4
19.06.17
1-a rundă
Marvin Greven/Jannis Kahlke 2 6 6
Lazar Dokov/Hristo Valeov 0 2 1
<