Turkey F37 (Antalya) 2018 scoruri live, rezultate live

Turkey F37 (Antalya) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F37 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
25.11.18
Finală
Edris Fetisleam 2 7 6
Dante Gennaro 0 68 1
24.11.18
Semifinală
Dante Gennaro 1 6 1
Dejan Katic retragere 0 4 0
24.11.18
Semifinală
Edris Fetisleam 2 6 6
Gabriel Donev 0 1 4
23.11.18
Sfert de finală
Dejan Katic 2 2 7 6
Eduard Esteve Lobato 1 6 5 4
23.11.18
Sfert de finală
Dante Gennaro 2 6 6
Facundo Juarez 0 2 1
23.11.18
Sfert de finală
Gabriel Donev 2 6 3 6
Thomas Statzberger 1 2 6 2
23.11.18
Sfert de finală
Edris Fetisleam 2 6 6
Rayane Roumane 0 2 1
22.11.18
a 2-a rundă
Dejan Katic 2 4 6 6
Plamen Milushev 1 6 4 3
22.11.18
a 2-a rundă
Dante Gennaro 2 6 6
Benjamin Dhoe 0 1 2
22.11.18
a 2-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Cing-Yang Meng 0 0 0
22.11.18
a 2-a rundă
Thomas Statzberger 2 6 1 6
Franco Capalbo 1 4 6 4
22.11.18
a 2-a rundă
Gabriel Donev 2 2 6 6
Shao-Fan Liu 1 6 2 3
22.11.18
a 2-a rundă
Facundo Juarez 2 6 6
Vincentiu Andrei Niculescu 0 1 3
22.11.18
a 2-a rundă
Rayane Roumane 2 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 4 4
22.11.18
a 2-a rundă
Edris Fetisleam 2 6 7
Oriol Roca Batalla 0 4 5
20.11.18
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Geronimo Espin Busleiman 0 4 4
20.11.18
1-a rundă
Thomas Statzberger 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 4 1
20.11.18
1-a rundă
Franco Capalbo 2 6 6
Flemming Peters 0 4 1
20.11.18
1-a rundă
Cing-Yang Meng 1 6 5
Hugo Largo retragere 0 1 2
20.11.18
1-a rundă
Rayane Roumane 2 6 6
Bulut Ozcelik 0 2 3
20.11.18
1-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Uisung Park 0 3 2
21.11.18
1-a rundă
Dejan Katic 2 6 6
Yeongseok Jeong 0 2 1
21.11.18
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 3 2
21.11.18
1-a rundă
Dante Gennaro 2 6 6
Grigoriy Korobeynikov 0 2 2
21.11.18
1-a rundă
Gabriel Donev 2 4 6 6
Davide Galoppini 1 6 3 4
21.11.18
1-a rundă
Plamen Milushev 2 6 6
Samuel Pointon 0 0 3
21.11.18
1-a rundă
Benjamin Dhoe 2 6 6
Senne Braun 0 4 1
21.11.18
1-a rundă
Shao-Fan Liu 2 7 6 6
Grigoriy Lomakin 1 69 74 2
21.11.18
1-a rundă
Vincentiu Andrei Niculescu 2 6 5 7
Burak Bilgin 1 3 7 5
21.11.18
1-a rundă
Facundo Juarez 2 6 6
Ivan Nedelko 0 3 4
21.11.18
1-a rundă
Edris Fetisleam 2 6 6
Ivan Marrero Curbelo 0 0 0
19.11.18
Calificare
Plamen Milushev 2 7 6
Maurizio Speziali 0 5 3
19.11.18
Calificare
Samuel Pointon 2 6 4 6
Gregorio Cordonnier 1 3 6 3
19.11.18
Calificare
Grigoriy Korobeynikov 2 6 6
Alexander Simion 0 2 2
20.11.18
Calificare
Shao-Fan Liu 2 6 6
Federico Lucini 0 4 2
20.11.18
Calificare
Ivan Marrero Curbelo 2 6 7
Hristo Valeov 0 4 64
20.11.18
Calificare
Yeongseok Jeong 2 6 6
Venci Ivanov 0 2 1
20.11.18
Calificare
Edris Fetisleam 2 6 6
Floris Podzimek 0 2 0
20.11.18
Calificare
Senne Braun 1 6 4
Sergio Barranco retragere 0 1 1
19.11.18
2-a rundă de calif.
Gregorio Cordonnier 2 6 6
Damir Makhmudov 0 0 0
19.11.18
2-a rundă de calif.
Plamen Milushev 2 6 6
Cristian Florentin Voinea 0 3 0
19.11.18
2-a rundă de calif.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Sorin Andrei Iordache 0 1 4
19.11.18
2-a rundă de calif.
Sergio Barranco 2 6 6
David Martirosian 0 1 3
19.11.18
2-a rundă de calif.
Samuel Pointon 2 6 6
Gabriel Sanchez 0 2 0
19.11.18
2-a rundă de calif.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6
Jung Hoon Kim 0 0 1
19.11.18
2-a rundă de calif.
Grigoriy Korobeynikov 2 6 6
Oscar Mancineiras Cornella 0 3 3
19.11.18
2-a rundă de calif.
Maurizio Speziali 2 6 6
Carles Batlle 0 4 4
19.11.18
2-a rundă de calif.
Yeongseok Jeong 2 6 6
Nicholas Adesalu 0 2 2
19.11.18
2-a rundă de calif.
Venci Ivanov 2 6 6
Nabi Kustepe 0 2 1
19.11.18
2-a rundă de calif.
Edris Fetisleam 2 6 6
Mihnea Lorin Stefan Turcu 0 0 1
19.11.18
2-a rundă de calif.
Hristo Valeov 2 6 6
Vlad Cristian Niculae 0 4 4
19.11.18
2-a rundă de calif.
Alexander Simion 2 6 6
Max Van Wijk 0 4 4
19.11.18
2-a rundă de calif.
Floris Podzimek 2 6 6
Gokalp Ayar 0 2 1
19.11.18
2-a rundă de calif.
Federico Lucini 2 6 6
Arjun Mehrotra 0 2 4
19.11.18
2-a rundă de calif.
Senne Braun 2 6 6
Gleb Smolyakov 0 1 3
18.11.18
1-a rundă de calif.
Plamen Milushev 2 6 6
Gokberk Saritas 0 0 0
18.11.18
1-a rundă de calif.
Gabriel Sanchez 2 6 3 6
Sebastian Kurzmann 1 1 6 2
18.11.18
1-a rundă de calif.
Jung Hoon Kim 2 6 6
Ritesh Dubey 0 0 1
18.11.18
1-a rundă de calif.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 2 6 6
Martin Atanasov 0 0 0
18.11.18
1-a rundă de calif.
Sorin Andrei Iordache 2 6 6
Amar Avdovic 0 2 3
18.11.18
1-a rundă de calif.
Grigoriy Korobeynikov 2 6 6
Stanley Payyappilly 0 0 0
18.11.18
1-a rundă de calif.
Damir Makhmudov 2 6 6
Klim Ivanov 0 3 2
18.11.18
1-a rundă de calif.
Venci Ivanov 2 6 6
Robert Gurtler 0 4 1
18.11.18
1-a rundă de calif.
Vlad Cristian Niculae 2 2 6 6
Michael Jalpota 1 6 3 2
18.11.18
1-a rundă de calif.
Carles Batlle 2 6 6
Sharvil Nawghare 0 1 2
18.11.18
1-a rundă de calif.
Hristo Valeov 2 6 6
Togan Makzume 0 2 1
18.11.18
1-a rundă de calif.
Alexander Simion 2 7 6
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata 0 5 4
18.11.18
1-a rundă de calif.
Floris Podzimek 2 6 7
Takara Matsuzuka 0 2 5
18.11.18
1-a rundă de calif.
Federico Lucini 2 3 6 6
Cihan Akay 1 6 4 1
18.11.18
1-a rundă de calif.
David Martirosian 2 6 7
Kerim Esiev 0 4 5
18.11.18
1-a rundă de calif.
Nicholas Adesalu 2 6 6
Damir Khalilov 0 0 1
18.11.18
1-a rundă de calif.
Senne Braun 2 6 6
Gorkem Yuksel Inan 0 1 3
bărbaţi dublu Zgura Turkey Turkey F37 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
19.11.18
Finală
Dante Gennaro/Facundo Juarez 2 3 6 10
Vlad Andrei Dancu/Edris Fetisleam 1 6 3 8
19.11.18
Semifinală
Dante Gennaro/Facundo Juarez 1 w/o
Carles Batlle/Nikolas Sanchez-Izquierdo 0
19.11.18
Semifinală
Vlad Andrei Dancu/Edris Fetisleam 2 7 6
Yeongseok Jeong/Uisung Park 0 5 1
19.11.18
Sfert de finală
Dante Gennaro/Facundo Juarez 2 6 6
Gregorio Cordonnier/Samuel Pointon 0 2 4
19.11.18
Sfert de finală
Yeongseok Jeong/Uisung Park 2 4 6 10
Dejan Katic/Grigoriy Lomakin 1 6 4 6
19.11.18
Sfert de finală
Vlad Andrei Dancu/Edris Fetisleam 2 1 6 10
Franco Capalbo/Geronimo Espin Busleiman 1 6 3 7
19.11.18
Sfert de finală
Carles Batlle/Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 w/o
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 0
19.11.18
1-a rundă
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 2 6 6
Shao-Fan Liu/Cing-Yang Meng 0 2 4
19.11.18
1-a rundă
Franco Capalbo/Geronimo Espin Busleiman 2 6 6
Kerim Esiev/Nabi Kustepe 0 0 1
19.11.18
1-a rundă
Dante Gennaro/Facundo Juarez 2 6 3 10
Amar Avdovic/Burak Bilgin 1 1 6 7
19.11.18
1-a rundă
Yeongseok Jeong/Uisung Park 2 6 7
Benjamin Dhoe/Lucas Hellfritsch 0 2 66
19.11.18
1-a rundă
Vlad Andrei Dancu/Edris Fetisleam 2 6 6
Karlo Cubelic/Jordi Walder 0 2 0
19.11.18
1-a rundă
Carles Batlle/Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 2 10
Cihan Akay/Michael Jalpota 1 4 6 4
19.11.18
1-a rundă
Gregorio Cordonnier/Samuel Pointon 2 6 6
Oscar Mancineiras Cornella/Ivan Marrero Curbelo 0 4 3
19.11.18
1-a rundă
Dejan Katic/Grigoriy Lomakin 2 6 7
Gabriel Donev/Plamen Milushev 0 2 5
<