Turkey F40 (Antalya) 2018 scoruri live, rezultate live

Turkey F40 (Antalya) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F40 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
16.12.18
Finală
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Ronald Slobodchikov 0 1 2
16.12.18
Semifinală
Oriol Roca Batalla 2 7 6
Dragos Nicolae Madaras 0 5 2
16.12.18
Semifinală
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Dejan Katic 0 1 4
14.12.18
Sfert de finală
Dejan Katic 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 4 2
14.12.18
Sfert de finală
Oriol Roca Batalla 2 6 7
Tadeas Paroulek 0 1 64
14.12.18
Sfert de finală
Ronald Slobodchikov 2 6 6 6
Pavel Kotov 1 72 3 4
14.12.18
Sfert de finală
Dragos Nicolae Madaras 2 4 6 6
Maciej Rajski 1 6 4 4
13.12.18
a 2-a rundă
Dejan Katic 2 6 6
Besir Durguti 0 3 2
13.12.18
a 2-a rundă
Maciej Rajski 1 2
Oleg Prihodko retragere 0 0
13.12.18
a 2-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 2 1
13.12.18
a 2-a rundă
Ronald Slobodchikov 2 7 6
Michael Gloeckler 0 5 1
13.12.18
a 2-a rundă
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Jeroen Vanneste 0 4 3
13.12.18
a 2-a rundă
Pavel Kotov 2 6 5 6
Bart Stevens 1 4 7 2
13.12.18
a 2-a rundă
Gorazd Srbljak 1 w/o
Nerman Fatic 0
13.12.18
a 2-a rundă
Tadeas Paroulek 2 5 6 6
Mick Veldheer 1 7 4 2
11.12.18
1-a rundă
Maciej Rajski 2 6 7
Dan Alexandru Tomescu 0 4 5
11.12.18
1-a rundă
Jeroen Vanneste 2 6 6 7
Chukang Wang 1 3 76 5
11.12.18
1-a rundă
Nerman Fatic 2 6 6
Alessandro Ceppellini 0 4 3
11.12.18
1-a rundă
Oleg Prihodko 2 7 6
Sanjar Fayziev 0 66 4
11.12.18
1-a rundă
Mick Veldheer 2 5 6 6
Vladimir Korolev 1 7 1 3
11.12.18
1-a rundă
Dragos Nicolae Madaras 2 1 6 6
Alexander Boborykin 1 6 4 0
11.12.18
1-a rundă
Gorazd Srbljak 2 6 6
Tomas Vanko 0 0 2
11.12.18
1-a rundă
Tadeas Paroulek 2 7 6
Paul Woerner 0 5 2
12.12.18
1-a rundă
Dejan Katic 2 6 7
Arjun Mehrotra 0 3 5
12.12.18
1-a rundă
Oriol Roca Batalla 2 6 6 6
Alexander Weis 1 74 2 3
12.12.18
1-a rundă
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Luigi Sorrentino 0 2 2
12.12.18
1-a rundă
Besir Durguti 2 6 6
Umut Akkoyun 0 1 0
12.12.18
1-a rundă
Pavel Kotov 2 6 4 6
Gibril Diarra 1 1 6 1
12.12.18
1-a rundă
Bart Stevens 2 6 6
Kayra Kargin 0 1 0
12.12.18
1-a rundă
Michael Gloeckler 2 6 7
Ivan Zaytsev 0 1 5
12.12.18
1-a rundă
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Daniil Strelchenko 0 0 2
10.12.18
Calificare
Gibril Diarra 2 7 6
Gokberk Ergeneman 0 67 3
10.12.18
Calificare
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Viktor Nikitin 0 0 2
10.12.18
Calificare
Luigi Sorrentino 2 6 6
Sandro Kopp 0 0 3
10.12.18
Calificare
Gorazd Srbljak 2 3 6 6
Federico Lucini 1 6 2 1
10.12.18
Calificare
Arjun Mehrotra 1 4 6 4
Gerard Escandell Juan retragere 0 6 2 2
10.12.18
Calificare
Michael Gloeckler 2 6 6
Besir Durguti 0 2 2
10.12.18
Calificare
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Chukang Wang 0 3 1
10.12.18
Calificare
Daniil Strelchenko 2 7 7
Naoki Takeda 0 5 65
10.12.18
2-a rundă de calif.
Gibril Diarra 2 6 6
Mats Hermans 0 3 1
10.12.18
2-a rundă de calif.
Gokberk Ergeneman 2 7 6
Mert Naci Turker 0 5 3
10.12.18
2-a rundă de calif.
Naoki Takeda 2 6 7
Luigi Castelletti 0 2 5
10.12.18
2-a rundă de calif.
Besir Durguti 2 6 6
Daniil Gusev 0 1 1
10.12.18
2-a rundă de calif.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 7
Mert Alkaya 0 2 5
10.12.18
2-a rundă de calif.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Alexandru Vasile Manole 0 3 3
10.12.18
2-a rundă de calif.
Chukang Wang 2 7 6 7
Mihnea Lorin Stefan Turcu 1 5 73 66
10.12.18
2-a rundă de calif.
Sandro Kopp 2 7 6
Osmancan Soyler 0 5 3
10.12.18
2-a rundă de calif.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Horst Rieder 0 2 3
10.12.18
2-a rundă de calif.
Gerard Escandell Juan 2 6 6 6
Vlad Stoica 1 1 75 3
10.12.18
2-a rundă de calif.
Arjun Mehrotra 2 7 6
George Botezan 0 5 4
10.12.18
2-a rundă de calif.
Michael Gloeckler 2 6 6 7
Vladislav Melnic 1 2 711 65
10.12.18
2-a rundă de calif.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Milos Vukovic 0 4 1
10.12.18
2-a rundă de calif.
Daniil Strelchenko 2 6 6
Runyu Zhao 0 2 2
10.12.18
2-a rundă de calif.
Federico Lucini 2 6 6
Mateusz Terczynski 0 2 2
10.12.18
2-a rundă de calif.
Viktor Nikitin 2 6 6
Cihan Akay 0 3 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Gibril Diarra 2 6 7
Paolo Dagnino 0 2 61
08.12.18
1-a rundă de calif.
Gokberk Ergeneman 2 6 7
Amar Avdovic 0 0 5
08.12.18
1-a rundă de calif.
Besir Durguti 2 6 6
Daniil Savelev 0 2 4
08.12.18
1-a rundă de calif.
Alexandru Vasile Manole 2 6 6
Vital Flurin Leuch 0 3 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Mert Naci Turker 2 6 6
Davide Guerra 0 3 2
08.12.18
1-a rundă de calif.
George Botezan 2 6 6
Daniele Pasini 0 1 2
08.12.18
1-a rundă de calif.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 2 6 6
Igor Shrolik 0 4 2
08.12.18
1-a rundă de calif.
Mateusz Terczynski 2 6 6
Strahinja Pjeranovic 0 1 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Horst Rieder 2 6 6
Kaya Arinc 0 4 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Mats Hermans 2 6 4 6
Nenad Vladusic 1 1 6 4
08.12.18
1-a rundă de calif.
Vladislav Melnic 2 3 6 7
Andras Necz 1 6 3 63
08.12.18
1-a rundă de calif.
Dan Alexandru Tomescu 2 6 4 6
Razvan Marius Codescu 1 1 6 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Osmancan Soyler 2 6 6
Sabit Suntic 0 3 4
08.12.18
1-a rundă de calif.
Luigi Sorrentino 2 6 6
Riccardo Tavilla 0 0 2
08.12.18
1-a rundă de calif.
Chukang Wang 2 7 6
Zlatan Palazov 0 63 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Runyu Zhao 2 5 7 7
Aleksa Djordjevic 1 7 65 65
08.12.18
1-a rundă de calif.
Mert Alkaya 2 6 6
Morad-Mackey Den Drijver 0 1 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Ibrokhimjon Urinov 0 0 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Vlad Stoica 2 6 7
Vlad Cristian Niculae 0 1 62
08.12.18
1-a rundă de calif.
Gerard Escandell Juan 2 7 6
Martins Rocens 0 66 2
08.12.18
1-a rundă de calif.
Arjun Mehrotra 2 6 6
Shahar Gabay 0 1 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Michael Gloeckler 2 6 6
Egor Matvievici 0 1 0
08.12.18
1-a rundă de calif.
Cihan Akay 2 6 6
Davide Gabrielli 0 4 1
08.12.18
1-a rundă de calif.
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Cesar Carmona 0 1 0
08.12.18
1-a rundă de calif.
Milos Vukovic 2 7 6
Mingyuan Yang 0 5 3
08.12.18
1-a rundă de calif.
Daniil Strelchenko 2 6 6
Klim Ivanov 0 2 2
08.12.18
1-a rundă de calif.
Federico Lucini 2 6 6
Ilia Liamkin 0 2 3
08.12.18
1-a rundă de calif.
Viktor Nikitin 2 6 4 6
Pavle Daljev 1 3 6 2
08.12.18
1-a rundă de calif.
Daniil Gusev 2 6 6
Levent Evyapan 0 2 4
10.12.18
1-a rundă de calif.
Naoki Takeda 2 6 7
Igor Straatsma 0 2 64
10.12.18
1-a rundă de calif.
Sandro Kopp 2 6 7 6
Andrej Krajcik 1 76 5 4
10.12.18
1-a rundă de calif.
Luigi Castelletti 2 4 6 6
Olimjon Nabiev 1 6 3 2
bărbaţi dublu Zgura Turkey Turkey F40 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
10.12.18
Finală
Dragos Nicolae Madaras/Tadeas Paroulek 1 w/o
Mats Hermans/Bart Stevens 0
10.12.18
Semifinală
Mats Hermans/Bart Stevens 2 7 6
Vladimir Korolev/Pavel Kotov 0 65 4
10.12.18
Semifinală
Dragos Nicolae Madaras/Tadeas Paroulek 2 7 6 10
Alexander Boborykin/Sanjar Fayziev 1 5 73 4
10.12.18
Sfert de finală
Mats Hermans/Bart Stevens 1 w/o
Alessandro Ceppellini/Alexander Weis 0
10.12.18
Sfert de finală
Vladimir Korolev/Pavel Kotov 2 3 6 10
Tuna Altuna/Maciej Rajski 1 6 3 3
10.12.18
Sfert de finală
Dragos Nicolae Madaras/Tadeas Paroulek 2 6 6
Olimjon Nabiev/Ibrokhimjon Urinov 0 3 1
10.12.18
Sfert de finală
Alexander Boborykin/Sanjar Fayziev 2 6 6
Razvan Marius Codescu/Vladislav Melnic 0 3 4
10.12.18
1-a rundă
Mats Hermans/Bart Stevens 2 6 6
Mick Veldheer/Paul Woerner 0 2 2
10.12.18
1-a rundă
Vladimir Korolev/Pavel Kotov 2 6 6
Gokberk Ergeneman/Mert Naci Turker 0 2 2
10.12.18
1-a rundă
Alessandro Ceppellini/Alexander Weis 2 6 6
Burak Bilgin/Osmancan Soyler 0 4 3
10.12.18
1-a rundă
Tuna Altuna/Maciej Rajski 2 6 3 10
Dejan Katic/Strahinja Pjeranovic 1 4 6 2
10.12.18
1-a rundă
Dragos Nicolae Madaras/Tadeas Paroulek 2 7 6
Oleg Prihodko/Mateusz Terczynski 0 68 1
10.12.18
1-a rundă
Alexander Boborykin/Sanjar Fayziev 2 6 6
Chukang Wang/Mingyuan Yang 0 3 2
10.12.18
1-a rundă
Razvan Marius Codescu/Vladislav Melnic 2 7 3 10
Vito Dell'Elba/Juan Lizariturry 1 65 6 7
10.12.18
1-a rundă
Olimjon Nabiev/Ibrokhimjon Urinov 2 1 6 10
Alexandru Vasile Manole/Dan Alexandru Tomescu 1 6 2 5
<