Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

femei simplu Hard UAE W100+H Dubai seturi 1 2 3 4 5
08:00
Calificare
Kateryna Bondarenko  
Daria Snigur  
08:00
Calificare
Valentyna Ivakhnenko  
Nicoleta Dascalu  
08:00
Calificare
Reka-Luca Jani  
Akgul Amanmuradova  
08:00
Calificare
Aleksandra Krunic  
Anastasia Gasanova  
08:00
Calificare
Isabella Shinikova  
Georgina Garcia-Perez  
08:00
Calificare
Chloe Paquet  
Eleonora Molinaro  
08:00
Calificare
Magdalena Frech  
Estelle Cascino  
09:30
1-a rundă
Vitalia Diatchenko  
Elena Gabriela Ruse  
11:00
1-a rundă
Bernarda Pera  
Anna-Lena Friedsam  
11:00
Calificare
Anastasiya Shoshyna  
Victoria Kan  
12:30
1-a rundă
Kristina Mladenovic  
Mayar Sherif  
13:30
1-a rundă
Dalma Galfi  
Ana Bogdan  
14:00
1-a rundă
Varvara Gracheva  
Tamara Zidansek  
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
09:00
2-a rundă de calif.
Alina Silich  
Anastasia Kovaleva  
09:00
2-a rundă de calif.
Sinead Lohan  
Sapfo Sakellaridi  
09:00
2-a rundă de calif.
Katsiaryna Skachkova  
Ekaterina Ovcharenko  
09:00
2-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu  
Linda Sevcikova  
09:00
2-a rundă de calif.
Svetlana Iansitova  
Maria Bianca Andrei  
09:00
2-a rundă de calif.
Victoria Mikhaylova  
Kajsa Rinaldo Persson  
09:00
2-a rundă de calif.
Maria Manilova  
Ena Kajevic  
09:00
2-a rundă de calif.
Lara Panfilov  
Anne-Sophie Morandais  
11:30
2-a rundă de calif.
Ida Jarlskog  
Ioana Zvonaru  
11:30
2-a rundă de calif.
Ema Vasic  
Jantje Tilbuerger  
11:30
2-a rundă de calif.
Valeriya Olyanovskaya  
Olivia Gram  
11:30
2-a rundă de calif.
Eliz Maloney  
Karola Patricia Bejenaru  
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
11:00
2-a rundă de calif.
Diana Maria Mihail  
Andra Maria Nitescu  
11:00
2-a rundă de calif.
Joelle Steur  
Dejana Milenkovic  
11:00
2-a rundă de calif.
Hla Saber  
Ritage Faizy  
11:00
2-a rundă de calif.
Mariam Abd El Salam  
Dareen Elleithy  
12:00
2-a rundă de calif.
Alina Michalitsch  
Beloslava Veleva  
12:00
2-a rundă de calif.
Vitalia Stamat  
Andriana Simovic  
12:00
2-a rundă de calif.
Anja Draskovic  
Julia Klimovicz  
12:00
2-a rundă de calif.
Aalyka Ebrahim  
Yasmin Ezzat  
12:00
2-a rundă de calif.
Nada Fouad  
Farah Khalil  
12:00
2-a rundă de calif.
Jelena Kovac  
Malvika Shukla  
12:00
2-a rundă de calif.
Emma Belluomini  
Julia Keranovic  
12:00
2-a rundă de calif.
Mariam Mahmoud  
Farida Sabra  
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
10:30
Calificare
Chiara Scholl  
Diana Krasnova  
10:30
Calificare
Nicole Fossa Huergo  
Alina Lebedeva  
10:30
Calificare
Anna Davydova  
Beatris Spasova  
10:30
Calificare
Gabriela Aura Zarnoveanu  
Daria Maria Munteanu  
10:30
Calificare
Simona Ogescu  
Mariia Bergen  
10:30
Calificare
Stefana Lazar  
Adelina Krueger  
femei simplu Hard India W25 Pune seturi 1 2 3 4 5
07:30
Calificare
Corinna Dentoni  
Freya Christie  
07:30
Calificare
Ekaterina Yashina  
Jennifer Luikham  
07:30
Calificare
Olga Doroshina  
Vlada Katic  
07:30
Calificare
Mananchaya Sawangkaew  
Punnin Kovapitukted  
09:00
Calificare
Zhuoma Ni Ma  
Alicia Smith  
09:00
Calificare
Nefisa Berberovic  
Evgeniya Burdina  
09:00
Calificare
Naho Sato  
Steffi Carruthers  
09:00
Calificare
Emma Raducanu  
Jia Qi Kang  
<