Gimcheon 2018 scoruri live, rezultate live

Gimcheon live, $15K

femei simplu Hard Republic of Korea Gimcheon seturi 1 2 3 4 5
26.08.18
Finală
Da Hye Kim 2 6 6
Hanna Chang 0 1 4
25.08.18
Semifinală
Da Hye Kim 2 6 6
Emily Appleton 0 4 3
25.08.18
Semifinală
Hanna Chang 2 6 6
Ramya Natarajan 0 2 3
24.08.18
Sfert de finală
Da Hye Kim 2 6 6
Sohyun Park 0 4 3
24.08.18
Sfert de finală
Ramya Natarajan 2 6 6
Da Ye Kim 0 3 4
24.08.18
Sfert de finală
Hanna Chang 2 6 6
Sakura Hosogi 0 2 1
24.08.18
Sfert de finală
Emily Appleton 2 6 6
Yu Jin Ahn 0 1 1
23.08.18
a 2-a rundă
Da Hye Kim 2 6 7
Yeong Won Jeong 0 3 5
23.08.18
a 2-a rundă
Ramya Natarajan 2 7 7
You-Na Sul 0 62 63
23.08.18
a 2-a rundă
Yu Jin Ahn 2 6 6
Dabin Oh 0 1 1
23.08.18
a 2-a rundă
Hanna Chang 2 6 7
Roosh Wijesundera 0 3 5
23.08.18
a 2-a rundă
Emily Appleton 2 6 6
Cherry Kim 0 4 2
23.08.18
a 2-a rundă
Da Ye Kim 2 6 6
Rio Kitagawa 0 4 2
23.08.18
a 2-a rundă
Sohyun Park 2 7 3 6
Hyojung Yea 1 5 6 4
23.08.18
a 2-a rundă
Sakura Hosogi 2 6 7
Hwui Won Wi 0 2 5
21.08.18
1-a rundă
Hyojung Yea 1 6 2
Ayaka Okuno retragere 0 4 0
21.08.18
1-a rundă
Rio Kitagawa 1 2
Sung-Hee Han retragere 0 1
21.08.18
1-a rundă
Dabin Oh 1 5
Ah Song retragere 0 3
21.08.18
1-a rundă
Yeong Won Jeong 1 1
Sang Hee Park retragere 0 2
21.08.18
1-a rundă
Hanna Chang 2 6 6
Ani Vangelova 0 3 2
21.08.18
1-a rundă
Emily Appleton 2 6 3 6
Yuka Hosoki 1 2 6 1
21.08.18
1-a rundă
Cherry Kim 2 6 6
Tamara Barad Itzhaki 0 2 4
21.08.18
1-a rundă
Sohyun Park 1 1 6 4
Se-Hyun Kim retragere 0 6 0 3
22.08.18
1-a rundă
Da Hye Kim 2 6 6
Sun Bin Kim 0 1 0
22.08.18
1-a rundă
You-Na Sul 2 7 7
Angelina Gabueva 0 5 65
22.08.18
1-a rundă
Roosh Wijesundera 2 6 2 6
Subin Park 1 2 6 2
22.08.18
1-a rundă
Ramya Natarajan 2 6 5 6
Eunji Lim 1 1 7 3
22.08.18
1-a rundă
Yu Jin Ahn 2 6 6
Alexandra Walters 0 4 4
22.08.18
1-a rundă
Da Ye Kim 2 7 6
Yubean Lee 0 5 1
22.08.18
1-a rundă
Sakura Hosogi 2 6 6
Joanna Garland 0 3 2
22.08.18
1-a rundă
Hwui Won Wi 2 6 6
Chihiro Takayama 0 4 0
21.08.18
Calificare
Chihiro Takayama 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 3 3
21.08.18
Calificare
Dabin Oh 2 6 6
Jeongyun Lee 0 4 3
21.08.18
Calificare
You-Na Sul 2 6 6
Nicole Khirin 0 1 0
21.08.18
Calificare
Ramya Natarajan 2 6 6
Ryeong Gyeong Park 0 2 1
21.08.18
Calificare
Subin Park 2 6 6
Sun Bin Kim 0 3 2
21.08.18
Calificare
Da Ye Kim 2 6 6
Dami Lee 0 3 1
21.08.18
Calificare
Yubean Lee 2 6 6
Handeul Kim 0 3 0
21.08.18
Calificare
Sakura Hosogi 2 6 6
Ya Yun Pai 0 4 4
20.08.18
2-a rundă de calif.
Ashmitha Easwaramurthi 2 6 6
En Su Youn 0 0 0
20.08.18
2-a rundă de calif.
Chihiro Takayama 2 6 6
Nikita Uberoi 0 3 3
20.08.18
2-a rundă de calif.
Dabin Oh 1 w/o
Dainhee Kim 0
20.08.18
2-a rundă de calif.
You-Na Sul 2 6 6 6
Eun Se Jang 1 1 71 4
20.08.18
2-a rundă de calif.
Jeongyun Lee 2 6 6
Seo Yeon Park 0 2 2
20.08.18
2-a rundă de calif.
Ramya Natarajan 2 6 6
Boyoung Jeong 0 2 1
20.08.18
2-a rundă de calif.
Ya Yun Pai 2 6 6
Sujin Yoon 0 1 3
20.08.18
2-a rundă de calif.
Dami Lee 2 6 6
Minseo Kim (2002) 0 4 1
20.08.18
2-a rundă de calif.
Subin Park 2 6 6
Seunghyun Lee 0 3 0
20.08.18
2-a rundă de calif.
Da Ye Kim 2 6 6
Heejin Han 0 3 4
20.08.18
2-a rundă de calif.
Ryeong Gyeong Park 2 6 6
Wing Kiu Jacqueline Lam 0 4 3
20.08.18
2-a rundă de calif.
Nicole Khirin 1 0 6 2
Hyejin Lee retragere 0 6 1 1
20.08.18
2-a rundă de calif.
Yubean Lee 2 6 6
Dohee Yim 0 1 1
20.08.18
2-a rundă de calif.
Sakura Hosogi 2 6 6
Seon Young Um 0 2 4
20.08.18
2-a rundă de calif.
Sun Bin Kim 2 6 6
Jeong Yeon Choi 0 0 4
20.08.18
2-a rundă de calif.
Handeul Kim 2 6 6
Da Bin Jun 0 3 4
19.08.18
1-a rundă de calif.
Chihiro Takayama 2 6 6
Sandeul Kim 0 3 2
19.08.18
1-a rundă de calif.
Dabin Oh 2 6 6
Soyeon Park 0 1 2
19.08.18
1-a rundă de calif.
Jeongyun Lee 2 6 6
Mi Jin Kim 0 0 0
19.08.18
1-a rundă de calif.
Seon Young Um 2 7 6
Han Byeol Lee 0 5 3
19.08.18
1-a rundă de calif.
Sujin Yoon 2 6 6
Sing Le Fan Chiang 0 0 1
19.08.18
1-a rundă de calif.
Eun Se Jang 2 6 6
Qianxin Kong 0 4 2
19.08.18
1-a rundă de calif.
Subin Park 2 2 6 6
Ye Ji Jo 1 6 3 2
19.08.18
1-a rundă de calif.
Da Ye Kim 2 6 6
Jin Yoo 0 4 2
19.08.18
1-a rundă de calif.
Wing Kiu Jacqueline Lam 2 6 6
Sang Ha Lee 0 3 1
19.08.18
1-a rundă de calif.
Nicole Khirin 2 6 6
Seolin Lee 0 2 0
19.08.18
1-a rundă de calif.
En Su Youn 2 6 6
Suhyeon Lee 0 0 0
19.08.18
1-a rundă de calif.
Yubean Lee 2 6 6
Han Gyeol Jeong 0 2 1
19.08.18
1-a rundă de calif.
Sun Bin Kim 2 6 6
Olga Sharypova 0 2 2
19.08.18
1-a rundă de calif.
Boyoung Jeong 2 6 6
Eunseo Kim 0 4 2
19.08.18
1-a rundă de calif.
Handeul Kim 2 6 6
Jooyeon Jeong 0 1 2
19.08.18
1-a rundă de calif.
Minseo Kim (2002) 2 7 6
Cheon Seog Hui 0 5 2
femei dublu Hard Republic of Korea Gimcheon seturi 1 2 3 4 5
20.08.18
Finală
Yeong Won Jeong/Sang Hee Park 2 2 7 10
Yu Jin Ahn/Se-Hyun Kim 1 6 67 8
20.08.18
Semifinală
Yeong Won Jeong/Sang Hee Park 2 7 6
Emily Appleton/Hanna Chang 0 5 3
20.08.18
Semifinală
Yu Jin Ahn/Se-Hyun Kim 2 7 6
Boyoung Jeong/Da Hye Kim 0 63 3
20.08.18
Sfert de finală
Yeong Won Jeong/Sang Hee Park 2 6 6
Ramya Natarajan/Alexandra Walters 0 2 0
20.08.18
Sfert de finală
Yu Jin Ahn/Se-Hyun Kim 2 6 6
Nikita Uberoi/Roosh Wijesundera 0 3 1
20.08.18
Sfert de finală
Boyoung Jeong/Da Hye Kim 2 6 6
Rio Kitagawa/Ani Vangelova 0 4 0
20.08.18
Sfert de finală
Emily Appleton/Hanna Chang 2 6 6
Cherry Kim/Eunji Lim 0 2 0
20.08.18
1-a rundă
Rio Kitagawa/Ani Vangelova 2 1 6 10
Sung Hee Kim/Min-Hwa Yu 1 6 2 7
20.08.18
1-a rundă
Yeong Won Jeong/Sang Hee Park 2 6 6
Yuka Hosoki/Midori Yamamoto 0 1 3
20.08.18
1-a rundă
Nikita Uberoi/Roosh Wijesundera 1 w/o
Angelina Gabueva/Ayaka Okuno 0
20.08.18
1-a rundă
Yu Jin Ahn/Se-Hyun Kim 2 6 6
Da Ye Kim/Hwui Won Wi 0 2 2
20.08.18
1-a rundă
Boyoung Jeong/Da Hye Kim 2 4 6 10
Ah Song/Hyojung Yea 1 6 4 7
20.08.18
1-a rundă
Ramya Natarajan/Alexandra Walters 2 6 7
Jeongyun Lee/Seunghyun Lee 0 3 68
20.08.18
1-a rundă
Cherry Kim/Eunji Lim 2 6 6
Tamara Barad Itzhaki/Sakura Hosogi 0 4 3
20.08.18
1-a rundă
Emily Appleton/Hanna Chang 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi/Nicole Khirin 0 2 0
<