Nurnberg 2019 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
WTA: Strasbourg
WTA: Nurnberg
WTA: W25 Caserta
WTA: W25 Goyang
WTA: W25 Jerusalem
WTA: W25 Karuizawa
WTA: W25 Nonthaburi
WTA: W25 Singapore
WTA: W15 Antalya
WTA: W15 Cancun
WTA: W15 Cantanhede
WTA: W15 Heraklion
WTA: W15 Tabarka
WTA: W15 Tacarigua
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
Nurnberger Versicherungscup - Nurnberg live, $250K,
site-ul oficial
Nurnberg
seturi
1
2
3
4
5
25.05.19
Finală
Yulia Putintseva
2
4
6
6
H2H
Tamara Zidansek
1
6
4
2
24.05.19
Semifinală
Yulia Putintseva
2
6
7
H2H
Sorana Cirstea
0
4
5
24.05.19
Semifinală
Tamara Zidansek
2
7
6
H2H
Katerina Siniakova
0
6
4
2
23.05.19
Sfert de finală
Sorana Cirstea
2
4
6
6
H2H
Nina Stojanovic
1
6
4
2
23.05.19
Sfert de finală
Yulia Putintseva
2
7
6
7
H2H
Anna-Lena Friedsam
1
5
7
5
6
2
23.05.19
Sfert de finală
Katerina Siniakova
2
1
6
6
H2H
Madison Brengle
1
6
4
0
23.05.19
Sfert de finală
Tamara Zidansek
2
6
2
6
H2H
Veronika Kudermetova
1
4
6
3
22.05.19
a 2-a rundă
Sorana Cirstea
2
6
6
6
H2H
Laura-Ioana Paar
1
4
7
6
0
22.05.19
a 2-a rundă
Madison Brengle
2
7
6
H2H
Kristyna Pliskova
0
6
6
0
22.05.19
a 2-a rundă
Anna-Lena Friedsam
2
6
6
H2H
Andrea Petkovic
0
3
1
22.05.19
a 2-a rundă
Yulia Putintseva
2
7
6
H2H
Mona Barthel
0
6
8
1
22.05.19
a 2-a rundă
Nina Stojanovic
2
6
0
6
H2H
Sara Sorribes Tormo
1
1
6
3
22.05.19
a 2-a rundă
Veronika Kudermetova
2
6
6
H2H
Ekaterina Alexandrova
0
0
4
22.05.19
a 2-a rundă
Katerina Siniakova
2
4
6
6
H2H
Johanna Larsson
1
6
0
3
22.05.19
a 2-a rundă
Tamara Zidansek
2
6
6
H2H
Ajla Tomljanovic
0
3
4
19.05.19
1-a rundă
Madison Brengle
2
7
6
H2H
Evgeniya Rodina
0
6
3
3
19.05.19
1-a rundă
Yulia Putintseva
1
6
3
H2H
Dalila Jakupovic
retragere
0
2
0
19.05.19
1-a rundă
Sara Sorribes Tormo
1
7
9
3
H2H
Vera Lapko
retragere
0
6
1
20.05.19
1-a rundă
Mona Barthel
2
6
3
6
H2H
Paula Ormaechea
1
3
6
2
21.05.19
1-a rundă
Andrea Petkovic
2
6
6
H2H
Cagla Buyukakcay
0
3
2
21.05.19
1-a rundă
Laura-Ioana Paar
2
6
6
H2H
Quirine Lemoine
0
1
3
21.05.19
1-a rundă
Anna-Lena Friedsam
2
4
6
6
H2H
Irina-Camelia Begu
1
6
3
3
21.05.19
1-a rundă
Ekaterina Alexandrova
2
6
6
H2H
Jana Cepelova
0
4
2
21.05.19
1-a rundă
Nina Stojanovic
2
7
2
6
H2H
Alison Riske
1
6
6
6
2
21.05.19
1-a rundă
Veronika Kudermetova
2
6
6
6
H2H
Vitalia Diatchenko
1
4
7
4
2
21.05.19
1-a rundă
Tamara Zidansek
2
7
3
6
H2H
Misaki Doi
1
6
4
6
4
22.05.19
1-a rundă
Johanna Larsson
2
7
6
H2H
Svetlana Kuznetsova
0
5
4
22.05.19
1-a rundă
Sorana Cirstea
2
7
6
H2H
Kirsten Flipkens
0
6
6
2
22.05.19
1-a rundă
Kristyna Pliskova
2
6
6
H2H
Jule Niemeier
0
1
3
22.05.19
1-a rundă
Ajla Tomljanovic
2
6
7
H2H
Sabine Lisicki
0
2
5
22.05.19
1-a rundă
Katerina Siniakova
2
1
6
6
H2H
Mandy Minella
1
6
3
2
19.05.19
Calificare
Cagla Buyukakcay
2
6
6
H2H
Katharina Hobgarski
0
3
3
19.05.19
Calificare
Laura-Ioana Paar
2
3
7
6
H2H
Raluca Georgiana Serban
1
6
5
2
19.05.19
Calificare
Quirine Lemoine
2
6
6
H2H
Valentyna Ivakhnenko
0
1
2
19.05.19
Calificare
Jana Cepelova
2
3
6
6
H2H
Katharina Gerlach
1
6
4
4
19.05.19
Calificare
Nina Stojanovic
2
7
5
6
H2H
Dejana Radanovic
1
6
4
7
1
19.05.19
Calificare
Jule Niemeier
2
6
7
H2H
Destanee Aiava
0
2
5
18.05.19
1-a rundă de calif.
Cagla Buyukakcay
2
6
7
H2H
Emma Navarro
0
4
5
18.05.19
1-a rundă de calif.
Laura-Ioana Paar
2
6
6
H2H
Nadia Podoroska
0
4
2
18.05.19
1-a rundă de calif.
Valentyna Ivakhnenko
2
3
7
6
H2H
Stephanie Wagner
1
6
5
0
18.05.19
1-a rundă de calif.
Quirine Lemoine
2
6
4
6
H2H
Anastasiya Komardina
1
1
6
3
18.05.19
1-a rundă de calif.
Jana Cepelova
2
6
6
H2H
Olga Doroshina
0
4
3
18.05.19
1-a rundă de calif.
Dejana Radanovic
2
6
6
H2H
Anastasia Grymalska
0
3
4
18.05.19
1-a rundă de calif.
Nina Stojanovic
2
6
6
H2H
Marina Melnikova
0
4
2
18.05.19
1-a rundă de calif.
Katharina Hobgarski
2
2
6
6
H2H
Elitsa Kostova
1
6
2
2
18.05.19
1-a rundă de calif.
Katharina Gerlach
2
6
6
H2H
Pemra Ozgen
0
3
0
18.05.19
1-a rundă de calif.
Raluca Georgiana Serban
2
6
6
H2H
Sara Errani
0
4
3
18.05.19
1-a rundă de calif.
Destanee Aiava
2
6
2
6
H2H
Mira Antonitsch
1
4
6
4
18.05.19
1-a rundă de calif.
Jule Niemeier
2
6
6
H2H
Ashley Kratzer
0
1
4
Nurnberg
seturi
1
2
3
4
5
25.05.19
Finală
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu
2
4
7
10
H2H
Sharon Fichman/Nicole Melichar
1
6
6
5
5
24.05.19
Semifinală
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu
2
6
7
H2H
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik
0
1
5
24.05.19
Semifinală
Sharon Fichman/Nicole Melichar
2
6
6
H2H
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria
0
3
2
23.05.19
Sfert de finală
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu
2
6
6
H2H
Giorgia Marchetti/Laura Pigossi
0
3
4
23.05.19
Sfert de finală
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik
2
6
0
10
H2H
Shuko Aoyama/Yana Sizikova
1
3
6
5
23.05.19
Sfert de finală
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria
2
1
6
10
H2H
Mona Barthel/Anna-Lena Friedsam
1
6
2
8
23.05.19
Sfert de finală
Sharon Fichman/Nicole Melichar
2
6
6
H2H
Luisa Stefani/Nina Stojanovic
0
3
3
19.05.19
1-a rundă
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria
2
6
7
H2H
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson
0
3
5
19.05.19
1-a rundă
Mona Barthel/Anna-Lena Friedsam
2
6
6
H2H
Alena Fomina/Prarthana Thombare
0
1
4
22.05.19
1-a rundă
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu
2
6
6
H2H
Cornelia Lister/Renata Voracova
0
2
2
22.05.19
1-a rundă
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik
2
3
6
11
H2H
Katharina Hobgarski/Jule Niemeier
1
6
3
9
22.05.19
1-a rundă
Giorgia Marchetti/Laura Pigossi
2
6
6
H2H
Katharina Gerlach/Julia Lohoff
0
2
3
22.05.19
1-a rundă
Shuko Aoyama/Yana Sizikova
2
7
7
H2H
Paula Kania/Xenia Knoll
0
6
8
5
22.05.19
1-a rundă
Sharon Fichman/Nicole Melichar
2
6
4
10
H2H
Andreea Mitu/Alexandra Panova
1
3
6
6
22.05.19
1-a rundă
Luisa Stefani/Nina Stojanovic
2
6
6
H2H
Akgul Amanmuradova/Valentyna Ivakhnenko
0
3
2
<