Palermo 2019 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
WTA: Jurmala
WTA: Palermo
WTA: W25 Bytom
WTA: W25 Evansville
WTA: W25 Horb
WTA: W25 Moscow
WTA: W25 Nonthaburi
WTA: W25 Porto
WTA: W25 Vitoria Gasteiz
WTA: W60 Ashland
WTA: W60 Prague
WTA: W80 Granby
WTA: W15 Cancun
WTA: W15 Les Contamines
WTA: W15 Sandelfjord
WTA: W15 Schio
WTA: W15 Tabarka
WTA: W15 Tampere
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
Palermo Ladies Open - Palermo live, $250K
Palermo
seturi
1
2
3
4
5
28.07.19
Finală
Jil Teichmann
2
7
6
H2H
Kiki Bertens
0
6
3
2
27.07.19
Semifinală
Kiki Bertens
2
6
7
H2H
Paula Badosa Gibert
0
1
5
27.07.19
Semifinală
Jil Teichmann
2
6
6
H2H
Liudmila Samsonova
0
3
1
26.07.19
Sfert de finală
Kiki Bertens
2
6
1
6
H2H
Jasmine Paolini
1
4
6
1
26.07.19
Sfert de finală
Jil Teichmann
1
6
1
H2H
Anna-Lena Friedsam
retragere
0
0
0
26.07.19
Sfert de finală
Paula Badosa Gibert
2
6
6
H2H
Arantxa Rus
0
2
1
26.07.19
Sfert de finală
Liudmila Samsonova
2
6
6
6
H2H
Fiona Ferro
1
7
4
3
4
24.07.19
a 2-a rundă
Anna-Lena Friedsam
2
7
6
H2H
Alize Cornet
0
5
4
24.07.19
a 2-a rundă
Fiona Ferro
2
6
6
H2H
Giulia Gatto-Monticone
0
3
2
24.07.19
a 2-a rundă
Jil Teichmann
2
6
7
H2H
Gabriela Ce
0
1
6
4
24.07.19
a 2-a rundă
Liudmila Samsonova
2
6
7
H2H
Tamara Zidansek
0
2
5
25.07.19
a 2-a rundă
Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Viktoria Hruncakova
0
4
4
25.07.19
a 2-a rundă
Kiki Bertens
2
6
6
H2H
Aleksandra Krunic
0
3
1
25.07.19
a 2-a rundă
Jasmine Paolini
2
6
5
7
H2H
Irina-Camelia Begu
1
4
7
6
4
25.07.19
a 2-a rundă
Paula Badosa Gibert
2
6
6
H2H
Fanny Stollar
0
1
3
22.07.19
1-a rundă
Giulia Gatto-Monticone
1
6
1
H2H
Antonia Lottner
retragere
0
2
1
22.07.19
1-a rundă
Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Amandine Hesse
0
1
3
22.07.19
1-a rundă
Aleksandra Krunic
2
6
6
H2H
Jessica Pieri
0
2
3
22.07.19
1-a rundă
Paula Badosa Gibert
2
6
7
H2H
Pauline Parmentier
0
4
6
4
22.07.19
1-a rundă
Liudmila Samsonova
2
6
6
H2H
Jaimee Fourlis
0
3
4
22.07.19
1-a rundă
Tamara Zidansek
2
6
6
H2H
Lara Arruabarrena
0
2
3
23.07.19
1-a rundă
Alize Cornet
2
6
6
6
H2H
Martina Trevisan
1
7
5
4
1
23.07.19
1-a rundă
Irina-Camelia Begu
2
7
6
H2H
Tereza Mrdeza
0
5
2
23.07.19
1-a rundă
Kiki Bertens
2
6
6
H2H
Ekaterine Gorgodze
0
0
1
23.07.19
1-a rundă
Gabriela Ce
2
6
1
7
H2H
Georgina Garcia-Perez
1
4
6
6
4
23.07.19
1-a rundă
Anna-Lena Friedsam
2
6
7
H2H
Stefanie Voegele
0
2
6
6
23.07.19
1-a rundă
Jasmine Paolini
2
6
6
H2H
Laura Siegemund
0
1
4
23.07.19
1-a rundă
Fiona Ferro
2
6
7
H2H
Sara Sorribes Tormo
0
4
5
23.07.19
1-a rundă
Jil Teichmann
2
7
7
H2H
Daria Saville
0
6
3
5
23.07.19
1-a rundă
Viktoria Hruncakova
2
6
3
6
H2H
Elisabetta Cocciaretto
1
4
6
3
23.07.19
1-a rundă
Fanny Stollar
2
6
3
6
H2H
Sara Errani
1
1
6
4
21.07.19
Calificare
Tereza Mrdeza
2
6
5
7
H2H
Kathinka Von Deichmann
1
3
7
5
21.07.19
Calificare
Amandine Hesse
2
6
7
H2H
Liudmila Samsonova
0
4
6
10
21.07.19
Calificare
Gabriela Ce
2
7
6
H2H
Shilin Xu
0
5
0
21.07.19
Calificare
Jessica Pieri
2
4
6
6
H2H
Laura Pigossi
1
6
1
0
21.07.19
Calificare
Jaimee Fourlis
2
6
6
H2H
Georgina Garcia-Perez
0
3
3
21.07.19
Calificare
Elisabetta Cocciaretto
2
6
3
6
H2H
Fanny Stollar
1
3
6
4
20.07.19
1-a rundă de calif.
Tereza Mrdeza
2
6
6
H2H
Federica Bilardo
0
2
3
20.07.19
1-a rundă de calif.
Amandine Hesse
2
1
6
7
H2H
Deborah Chiesa
1
6
4
5
20.07.19
1-a rundă de calif.
Georgina Garcia-Perez
2
6
5
7
H2H
Federica Rossi
1
0
7
5
20.07.19
1-a rundă de calif.
Gabriela Ce
2
5
6
6
H2H
Katarina Zavatska
1
7
4
4
20.07.19
1-a rundă de calif.
Kathinka Von Deichmann
2
7
6
H2H
Anastasia Grymalska
0
5
1
20.07.19
1-a rundă de calif.
Laura Pigossi
2
6
6
H2H
Dalila Spiteri
0
4
2
20.07.19
1-a rundă de calif.
Shilin Xu
2
6
6
H2H
Alison Bai
0
2
3
20.07.19
1-a rundă de calif.
Jessica Pieri
2
6
6
H2H
Daniela Seguel
0
4
4
20.07.19
1-a rundă de calif.
Liudmila Samsonova
2
6
6
H2H
Nadia Podoroska
0
1
0
20.07.19
1-a rundă de calif.
Fanny Stollar
2
6
6
H2H
Cristiana Ferrando
0
1
2
20.07.19
1-a rundă de calif.
Jaimee Fourlis
2
7
4
7
H2H
Anna Bondar
1
5
6
6
9
20.07.19
1-a rundă de calif.
Elisabetta Cocciaretto
2
3
6
7
H2H
Conny Perrin
1
6
3
6
2
Palermo
seturi
1
2
3
4
5
27.07.19
Finală
Cornelia Lister/Renata Voracova
2
7
6
H2H
Ekaterine Gorgodze/Arantxa Rus
0
6
2
2
26.07.19
Semifinală
Cornelia Lister/Renata Voracova
2
7
3
10
H2H
Daria Saville/Shuai Peng
1
6
5
6
6
26.07.19
Semifinală
Ekaterine Gorgodze/Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Alison Bai/Nicola Geuer
0
3
4
24.07.19
Sfert de finală
Alison Bai/Nicola Geuer
1
6
4
H2H
Anastasia Grymalska/Rosalie Van Der Hoek
retragere
0
4
1
25.07.19
Sfert de finală
Cornelia Lister/Renata Voracova
2
7
6
H2H
Lara Arruabarrena/Paula Badosa Gibert
0
5
4
25.07.19
Sfert de finală
Daria Saville/Shuai Peng
2
6
6
10
H2H
Elisabetta Cocciaretto/Federica Rossi
1
7
6
1
3
25.07.19
Sfert de finală
Ekaterine Gorgodze/Arantxa Rus
2
7
6
H2H
Federica Bilardo/Dalila Spiteri
0
5
1
22.07.19
1-a rundă
Daria Saville/Shuai Peng
2
6
6
10
H2H
Elena Bogdan/Cristina Dinu
1
7
3
4
8
23.07.19
1-a rundă
Elisabetta Cocciaretto/Federica Rossi
1
w/o
H2H
Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone
0
23.07.19
1-a rundă
Alison Bai/Nicola Geuer
2
6
3
10
H2H
Gabriela Ce/Paula Cristina Goncalves
1
2
6
4
23.07.19
1-a rundă
Lara Arruabarrena/Paula Badosa Gibert
2
6
6
H2H
Jasmine Paolini/Sara Sorribes Tormo
0
4
2
23.07.19
1-a rundă
Anastasia Grymalska/Rosalie Van Der Hoek
2
6
7
H2H
Giorgia Marchetti/Laura Pigossi
0
4
5
23.07.19
1-a rundă
Federica Bilardo/Dalila Spiteri
2
7
2
10
H2H
Georgina Garcia-Perez/Fanny Stollar
1
5
6
8
24.07.19
1-a rundă
Ekaterine Gorgodze/Arantxa Rus
2
7
7
H2H
Prarthana Thombare/Eva Wacanno
0
6
2
6
4
<