St. Petersburg 2019 scoruri live, rezultate live

St. Petersburg Ladies Trophy - St. Petersburg live, $823K, site-ul oficial

femei simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
03.02.19
Finală
Kiki Bertens 2 7 6
Donna Vekic 0 62 4
02.02.19
Semifinală
Kiki Bertens 2 7 6
Aryna Sabalenka 0 65 2
02.02.19
Semifinală
Donna Vekic 2 6 6
Vera Zvonareva 0 2 2
01.02.19
Sfert de finală
Vera Zvonareva 2 6 7
Daria Kasatkina 0 3 63
01.02.19
Sfert de finală
Kiki Bertens 2 6 3 6
Anastasia Pavlyuchenkova 1 2 6 0
01.02.19
Sfert de finală
Donna Vekic 2 6 6
Petra Kvitova 0 4 1
01.02.19
Sfert de finală
Aryna Sabalenka 2 6 6
Ekaterina Alexandrova 0 3 4
30.01.19
a 2-a rundă
Vera Zvonareva 2 4 6 6
Julia Goerges 1 6 4 4
30.01.19
a 2-a rundă
Petra Kvitova 2 6 7
Victoria Azarenka 0 2 63
30.01.19
a 2-a rundă
Donna Vekic 2 6 6
Veronika Kudermetova 0 4 3
30.01.19
a 2-a rundă
Daria Kasatkina 1 w/o
Maria Sharapova 0
31.01.19
a 2-a rundă
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6
Jelena Ostapenko 0 4 4
31.01.19
a 2-a rundă
Kiki Bertens 2 6 6
Ysaline Bonaventure 0 4 2
31.01.19
a 2-a rundă
Ekaterina Alexandrova 2 7 6
Tereza Martincova 0 5 2
31.01.19
a 2-a rundă
Aryna Sabalenka 2 6 6
Alison Van Uytvanck 0 1 4
28.01.19
1-a rundă
Vera Zvonareva 2 6 6
Ekaterina Makarova 0 3 4
28.01.19
1-a rundă
Maria Sharapova 2 6 6
Daria Gavrilova 0 0 4
28.01.19
1-a rundă
Alison Van Uytvanck 2 6 6
Kirsten Flipkens 0 2 4
29.01.19
1-a rundă
Victoria Azarenka 2 6 6
Margarita Gasparyan 0 4 1
29.01.19
1-a rundă
Anastasia Pavlyuchenkova 2 7 7
Alize Cornet 0 5 64
29.01.19
1-a rundă
Julia Goerges 2 6 7
Maria Sakkari 0 2 5
29.01.19
1-a rundă
Ysaline Bonaventure 2 6 7
Katerina Siniakova 0 4 63
29.01.19
1-a rundă
Tereza Martincova 2 4 6 6
Yulia Putintseva 1 6 2 2
29.01.19
1-a rundă
Donna Vekic 2 4 6 6
Timea Bacsinszky 1 6 1 3
29.01.19
1-a rundă
Veronika Kudermetova 2 6 6
Olga Danilovic 0 2 1
29.01.19
1-a rundă
Jelena Ostapenko 2 6 0 6
Kristina Mladenovic 1 1 6 0
30.01.19
1-a rundă
Ekaterina Alexandrova 2 7 4 6
Katie Boulter 1 5 6 1
28.01.19
Calificare
Ysaline Bonaventure 2 6 6 6
Katie Boulter 1 73 4 2
28.01.19
Calificare
Tereza Martincova 2 6 6
Natalia Vikhlyantseva 0 4 1
28.01.19
Calificare
Margarita Gasparyan 2 6 6
Veronika Kudermetova 0 1 0
28.01.19
Calificare
Ekaterina Alexandrova 2 7 6
Anna Kalinskaya 0 64 0
27.01.19
2-a rundă de calif.
Ysaline Bonaventure 2 6 6
Viktoria Kuzmova 0 4 3
27.01.19
2-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 6 6
Magdalena Frech 0 3 2
27.01.19
2-a rundă de calif.
Margarita Gasparyan 2 6 6
Liudmila Samsonova 0 3 3
27.01.19
2-a rundă de calif.
Ekaterina Alexandrova 2 7 6
Jana Fett 0 67 0
27.01.19
2-a rundă de calif.
Katie Boulter 2 6 6 7
Katarina Zavatska 1 71 1 5
27.01.19
2-a rundă de calif.
Veronika Kudermetova 2 6 6
Belinda Bencic 0 4 3
27.01.19
2-a rundă de calif.
Natalia Vikhlyantseva 2 6 6
Andrea Petkovic 0 4 4
27.01.19
2-a rundă de calif.
Anna Kalinskaya 2 6 6
Anastasia Zarycka 0 4 3
26.01.19
1-a rundă de calif.
Andrea Petkovic 2 6 2 6
Vitalia Diatchenko 1 2 6 3
26.01.19
1-a rundă de calif.
Ysaline Bonaventure 2 6 6
Tena Lukas 0 2 4
26.01.19
1-a rundă de calif.
Tereza Martincova 2 3 6 6
Lara Arruabarrena 1 6 1 4
26.01.19
1-a rundă de calif.
Margarita Gasparyan 2 6 6
Misaki Doi 0 4 2
26.01.19
1-a rundă de calif.
Ekaterina Alexandrova 1 6 3
Valentyna Ivakhnenko retragere 0 1 0
26.01.19
1-a rundă de calif.
Belinda Bencic 2 6 6
Anhelina Kalinina 0 2 1
26.01.19
1-a rundă de calif.
Katie Boulter 2 7 3 6
Bernarda Pera 1 65 6 1
26.01.19
1-a rundă de calif.
Veronika Kudermetova 2 6 6
Martina Trevisan 0 2 3
26.01.19
1-a rundă de calif.
Magdalena Frech 2 4 6 7
Oksana Selekhmeteva 1 6 4 5
26.01.19
1-a rundă de calif.
Natalia Vikhlyantseva 2 6 6
Daria Mishina 0 1 2
26.01.19
1-a rundă de calif.
Jana Fett 2 6 6
Valentini Grammatikopoulou 0 1 1
26.01.19
1-a rundă de calif.
Liudmila Samsonova 2 6 6 6
Jasmine Paolini 1 74 0 1
26.01.19
1-a rundă de calif.
Anastasia Zarycka 2 6 2 6
Vera Lapko 1 2 6 3
26.01.19
1-a rundă de calif.
Viktoria Kuzmova 2 6 6
Dejana Radanovic 0 1 4
26.01.19
1-a rundă de calif.
Anna Kalinskaya 2 6 7
Ana Konjuh 0 4 5
26.01.19
1-a rundă de calif.
Katarina Zavatska 2 6 3 6
Tereza Smitkova 1 2 6 3
femei dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
03.02.19
Finală
Margarita Gasparyan/Ekaterina Makarova 2 7 7
Anna Kalinskaya/Viktoria Kuzmova 0 5 5
01.02.19
Semifinală
Anna Kalinskaya/Viktoria Kuzmova 2 6 2 10
Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck 1 4 6 7
02.02.19
Semifinală
Margarita Gasparyan/Ekaterina Makarova 2 6 6
Lara Arruabarrena/Alexandra Panova 0 0 2
31.01.19
Sfert de finală
Anna Kalinskaya/Viktoria Kuzmova 2 6 6
Daria Mishina/Ekaterina Shalimova 0 0 3
31.01.19
Sfert de finală
Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck 2 4 6 10
Veronika Kudermetova/Vera Lapko 1 6 1 3
31.01.19
Sfert de finală
Margarita Gasparyan/Ekaterina Makarova 2 7 6
Olga Danilovic/Aleksandra Krunic 0 5 1
31.01.19
Sfert de finală
Lara Arruabarrena/Alexandra Panova 2 7 4 12
Andreea Mitu/Raluca Olaru 1 5 6 10
28.01.19
1-a rundă
Daria Mishina/Ekaterina Shalimova 2 6 6
Monique Adamczak/Jessica Moore 0 2 4
28.01.19
1-a rundă
Lara Arruabarrena/Alexandra Panova 2 6 4 10
Kristina Mladenovic/Galina Voskoboeva 1 3 6 7
29.01.19
1-a rundă
Anna Kalinskaya/Viktoria Kuzmova 2 6 6
Timea Bacsinszky/Vera Zvonareva 0 1 3
29.01.19
1-a rundă
Veronika Kudermetova/Vera Lapko 2 7 7
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik 0 69 61
30.01.19
1-a rundă
Andreea Mitu/Raluca Olaru 2 7 6
Jelena Ostapenko/Renata Voracova 0 64 2
30.01.19
1-a rundă
Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck 2 6 5 10
Paula Kania/Yana Sizikova 1 3 7 7
30.01.19
1-a rundă
Margarita Gasparyan/Ekaterina Makarova 2 6 2 10
Victoria Azarenka/Daria Gavrilova 1 1 6 8
30.01.19
1-a rundă
Olga Danilovic/Aleksandra Krunic 2 6 6
Shuko Aoyama/Lidziya Marozava 0 4 4
<