Tashkent 2018 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
WTA: Wuhan
WTA: Tashkent
WTA: Clermont Ferrand
WTA: Darwin
WTA: Obidos
WTA: Santa Margherita Di
WTA: Templeton
WTA: Valencia
WTA: Anning
WTA: Antalya
WTA: Brno
WTA: Cairo
WTA: Chornomorsk
WTA: Hilton Head Island
WTA: Melilla
WTA: Monastir
WTA: Shymkent
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
Tashkent Open - Tashkent live, $250K,
site-ul oficial
Tashkent
seturi
1
2
3
4
5
29.09.18
Finală
Margarita Betova
2
6
6
H2H
Anastasia Potapova
0
2
1
28.09.18
Semifinală
Margarita Betova
2
4
6
7
H2H
Mona Barthel
1
6
1
5
28.09.18
Semifinală
Anastasia Potapova
2
6
6
H2H
Kateryna Baindl
0
2
3
27.09.18
Sfert de finală
Mona Barthel
2
6
7
H2H
Vera Lapko
0
3
5
27.09.18
Sfert de finală
Kateryna Baindl
2
6
6
H2H
Anna Schmiedlova
0
3
2
27.09.18
Sfert de finală
Margarita Betova
2
3
6
6
H2H
Fanny Stollar
1
6
2
1
27.09.18
Sfert de finală
Anastasia Potapova
2
7
2
6
H2H
Dalila Jakupovic
1
5
6
1
26.09.18
a 2-a rundă
Mona Barthel
2
7
4
6
H2H
Evgeniya Rodina
1
5
6
4
26.09.18
a 2-a rundă
Dalila Jakupovic
2
6
7
H2H
Arantxa Rus
0
1
6
6
26.09.18
a 2-a rundă
Kateryna Baindl
2
7
6
H2H
Fiona Ferro
0
5
4
26.09.18
a 2-a rundă
Anna Schmiedlova
2
7
6
H2H
Nao Hibino
0
6
5
4
26.09.18
a 2-a rundă
Margarita Betova
2
6
3
7
H2H
Tatjana Maria
1
2
6
6
2
26.09.18
a 2-a rundă
Fanny Stollar
2
7
6
H2H
Vera Zvonareva
0
6
2
4
26.09.18
a 2-a rundă
Vera Lapko
2
6
6
H2H
Ivana Jorovic
0
2
4
26.09.18
a 2-a rundă
Anastasia Potapova
2
6
6
H2H
Olga Danilovic
0
3
3
24.09.18
1-a rundă
Tatjana Maria
2
6
6
H2H
Natalia Vikhlyantseva
0
1
2
24.09.18
1-a rundă
Dalila Jakupovic
2
6
5
6
H2H
Anna Blinkova
1
4
7
4
24.09.18
1-a rundă
Anna Schmiedlova
2
6
6
H2H
Dejana Radanovic
0
3
0
24.09.18
1-a rundă
Margarita Betova
2
6
6
H2H
Sabina Sharipova
0
2
2
24.09.18
1-a rundă
Nao Hibino
2
6
6
H2H
Eugenie Bouchard
0
3
3
24.09.18
1-a rundă
Fiona Ferro
2
1
7
6
H2H
Jana Fett
1
6
6
4
1
24.09.18
1-a rundă
Fanny Stollar
2
3
6
6
H2H
Kurumi Nara
1
6
3
4
24.09.18
1-a rundă
Anastasia Potapova
2
4
7
6
H2H
Stefanie Voegele
1
6
6
3
3
25.09.18
1-a rundă
Vera Zvonareva
2
6
6
H2H
Tamara Zidansek
0
1
4
25.09.18
1-a rundă
Evgeniya Rodina
2
7
6
H2H
Magdalena Frech
0
5
2
25.09.18
1-a rundă
Arantxa Rus
2
6
6
H2H
Marta Kostyuk
0
4
3
25.09.18
1-a rundă
Mona Barthel
2
4
6
6
H2H
Nigina Abduraimova
1
6
3
3
25.09.18
1-a rundă
Kateryna Baindl
2
6
6
H2H
Irina-Camelia Begu
0
3
2
25.09.18
1-a rundă
Ivana Jorovic
2
6
6
H2H
Ekaterina Alexandrova
0
3
2
25.09.18
1-a rundă
Vera Lapko
2
6
6
H2H
Bojana Jovanovski
0
1
3
25.09.18
1-a rundă
Olga Danilovic
2
6
6
H2H
Anna Kalinskaya
0
4
1
23.09.18
Calificare
Dejana Radanovic
2
7
7
H2H
Alexandra Panova
0
5
5
23.09.18
Calificare
Ivana Jorovic
2
7
6
H2H
Bibiane Schoofs
0
6
1
3
23.09.18
Calificare
Fanny Stollar
2
7
6
H2H
Varvara Flink
0
6
4
3
23.09.18
Calificare
Anastasia Potapova
2
6
6
6
H2H
Misaki Doi
1
7
5
3
2
22.09.18
1-a rundă de calif.
Bibiane Schoofs
2
7
6
H2H
Akgul Amanmuradova
0
5
3
22.09.18
1-a rundă de calif.
Alexandra Panova
2
4
6
6
H2H
Harriet Dart
1
6
1
1
22.09.18
1-a rundă de calif.
Misaki Doi
2
6
6
H2H
Amandine Hesse
0
3
2
22.09.18
1-a rundă de calif.
Varvara Flink
2
6
3
6
H2H
Elena Rybakina
1
4
6
3
22.09.18
1-a rundă de calif.
Dejana Radanovic
2
6
6
H2H
Viktoriya Tomova
0
2
4
22.09.18
1-a rundă de calif.
Ivana Jorovic
2
1
7
6
H2H
Conny Perrin
1
6
6
4
4
22.09.18
1-a rundă de calif.
Fanny Stollar
2
6
3
6
H2H
Barbora Stefkova
1
4
6
1
22.09.18
1-a rundă de calif.
Anastasia Potapova
2
6
6
H2H
Yasmina Karimjanova
0
3
1
Tashkent
seturi
1
2
3
4
5
29.09.18
Finală
Olga Danilovic/Tamara Zidansek
2
7
6
H2H
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru
0
5
3
28.09.18
Semifinală
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru
2
4
6
10
H2H
Margarita Betova/Anastasia Potapova
1
6
2
6
28.09.18
Semifinală
Olga Danilovic/Tamara Zidansek
2
4
7
10
H2H
Nao Hibino/Oksana Kalashnikova
1
6
6
9
4
26.09.18
Sfert de finală
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru
2
3
6
12
H2H
Paula Kania/Yana Sizikova
1
6
2
10
26.09.18
Sfert de finală
Margarita Betova/Anastasia Potapova
2
6
6
H2H
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk
0
2
4
27.09.18
Sfert de finală
Nao Hibino/Oksana Kalashnikova
2
6
6
H2H
Kateryna Baindl/Vera Zvonareva
0
4
3
27.09.18
Sfert de finală
Olga Danilovic/Tamara Zidansek
2
7
6
H2H
Dalila Jakupovic/Vera Lapko
0
5
4
24.09.18
1-a rundă
Nao Hibino/Oksana Kalashnikova
2
6
6
H2H
Chantal Skamlova/Eva Wacanno
0
0
2
24.09.18
1-a rundă
Paula Kania/Yana Sizikova
2
6
6
H2H
Barbora Stefkova/Renata Voracova
0
3
1
24.09.18
1-a rundă
Margarita Betova/Anastasia Potapova
2
7
6
H2H
Nigina Abduraimova/Anna Kalinskaya
0
5
3
24.09.18
1-a rundă
Olga Danilovic/Tamara Zidansek
2
2
6
10
H2H
Nicola Geuer/Bibiane Schoofs
1
6
3
4
25.09.18
1-a rundă
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru
2
7
6
H2H
Anna Blinkova/Fanny Stollar
0
6
1
4
25.09.18
1-a rundă
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk
2
7
4
10
H2H
Monique Adamczak/Jessica Moore
1
5
6
8
25.09.18
1-a rundă
Kateryna Baindl/Vera Zvonareva
2
6
7
H2H
Akgul Amanmuradova/Eugenie Bouchard
0
2
5
26.09.18
1-a rundă
Dalila Jakupovic/Vera Lapko
2
3
6
10
H2H
Alexandra Panova/Galina Voskoboeva
1
6
2
6
<