Istanbul 2019 scoruri live, rezultate live

TEB BNP Paribas Istanbul Cup - Istanbul live, $250K, site-ul oficial

femei simplu Zgura Turkey Istanbul seturi 1 2 3 4 5
28.04.19
Finală
Petra Martic 2 1 6 6
Marketa Vondrousova 1 6 4 1
27.04.19
Semifinală
Petra Martic 1 6
Margarita Gasparyan retragere 0 1
27.04.19
Semifinală
Marketa Vondrousova 2 6 6
Barbora Strycova 0 2 1
26.04.19
Sfert de finală
Barbora Strycova 2 0 7 6
Elena Rybakina 1 6 66 0
26.04.19
Sfert de finală
Petra Martic 2 7 4 7
Kristina Mladenovic 1 64 6 62
26.04.19
Sfert de finală
Margarita Gasparyan 2 7 6
Veronika Kudermetova 0 5 4
26.04.19
Sfert de finală
Marketa Vondrousova 2 6 6
Lara Arruabarrena 0 1 2
24.04.19
a 2-a rundă
Barbora Strycova 2 6 1 6
Sorana Cirstea 1 2 6 3
24.04.19
a 2-a rundă
Lara Arruabarrena 2 6 6
Rebecca Peterson 0 3 2
24.04.19
a 2-a rundă
Margarita Gasparyan 2 1 6 7
Mihaela Buzarnescu 1 6 4 5
24.04.19
a 2-a rundă
Elena Rybakina 2 6 6
Pauline Parmentier 0 0 4
25.04.19
a 2-a rundă
Petra Martic 2 4 7 6
Ana Bogdan 1 6 5 3
25.04.19
a 2-a rundă
Kristina Mladenovic 2 6 6
Kateryna Kozlova 0 1 2
25.04.19
a 2-a rundă
Veronika Kudermetova 2 6 7
Timea Babos 0 0 64
25.04.19
a 2-a rundă
Marketa Vondrousova 2 6 6
Svetlana Kuznetsova 0 4 3
22.04.19
1-a rundă
Petra Martic 2 3 6 6
Tamara Zidansek 1 6 1 3
22.04.19
1-a rundă
Rebecca Peterson 2 6 2 6
Pemra Ozgen 1 1 6 0
22.04.19
1-a rundă
Margarita Gasparyan 2 7 4 6
Johanna Larsson 1 66 6 3
23.04.19
1-a rundă
Svetlana Kuznetsova 2 6 7
Cagla Buyukakcay 0 3 64
23.04.19
1-a rundă
Barbora Strycova 2 5 7 6
Viktoria Kuzmova 1 7 5 4
23.04.19
1-a rundă
Pauline Parmentier 2 6 6
Evgeniya Rodina 0 1 1
23.04.19
1-a rundă
Mihaela Buzarnescu 2 6 6
Julia Glushko 0 4 4
23.04.19
1-a rundă
Sorana Cirstea 2 2 6 6
Irina Maria Bara 1 6 0 0
23.04.19
1-a rundă
Lara Arruabarrena 2 6 7
Carla Suarez Navarro 0 4 5
23.04.19
1-a rundă
Timea Babos 2 6 6
Ivana Jorovic 0 4 4
23.04.19
1-a rundă
Veronika Kudermetova 2 6 6
Maria Sakkari 0 3 4
23.04.19
1-a rundă
Elena Rybakina 2 3 6 6
Katerina Siniakova 1 6 2 4
24.04.19
1-a rundă
Kristina Mladenovic 2 6 6
Dayana Yastremska 0 3 4
24.04.19
1-a rundă
Ana Bogdan 1 6 1
Kirsten Flipkens retragere 0 1 0
24.04.19
1-a rundă
Kateryna Kozlova 1 6 1
Anastasia Potapova retragere 0 3 0
24.04.19
1-a rundă
Marketa Vondrousova 2 6 6
Ajla Tomljanovic 0 3 3
22.04.19
Calificare
Ana Bogdan 2 6 6
Ipek Oz 0 0 2
22.04.19
Calificare
Kateryna Kozlova 2 6 6
Alexandra Dulgheru 0 2 4
22.04.19
Calificare
Irina Maria Bara 2 2 6 6
Julia Glushko 1 6 4 2
22.04.19
Calificare
Veronika Kudermetova 2 6 6
Martina Di Giuseppe 0 4 1
22.04.19
Calificare
Ivana Jorovic 2 6 6
Yana Sizikova 0 1 2
22.04.19
Calificare
Elena Rybakina 1 6 3
Timea Babos retragere 0 4 0
21.04.19
1-a rundă de calif.
Alexandra Dulgheru 2 3 6 6
Tereza Mrdeza 1 6 2 3
21.04.19
1-a rundă de calif.
Julia Glushko 2 6 6
Zeynep Sonmez 0 3 2
21.04.19
1-a rundă de calif.
Martina Di Giuseppe 2 6 6
Viktoriya Tomova 0 3 2
21.04.19
1-a rundă de calif.
Ana Bogdan 2 2 6 6
Anna Bondar 1 6 3 3
21.04.19
1-a rundă de calif.
Timea Babos 2 7 6 6
Barbara Haas 1 5 74 1
21.04.19
1-a rundă de calif.
Kateryna Kozlova 2 6 6
Berfu Cengiz 0 0 2
21.04.19
1-a rundă de calif.
Yana Sizikova 1 6 1
Danka Kovinic retragere 0 3 2
21.04.19
1-a rundă de calif.
Irina Maria Bara 2 6 6
Arina Rodionova 0 1 1
21.04.19
1-a rundă de calif.
Veronika Kudermetova 2 7 6
Giuliana Olmos 0 67 1
21.04.19
1-a rundă de calif.
Ivana Jorovic 2 6 3 6
Ipek Soylu 1 1 6 2
21.04.19
1-a rundă de calif.
Ipek Oz 2 6 6
Fanny Stollar 0 3 1
21.04.19
1-a rundă de calif.
Elena Rybakina 1 6 1
Valentyna Ivakhnenko retragere 0 1 0
femei dublu Zgura Turkey Istanbul seturi 1 2 3 4 5
28.04.19
Finală
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 6 6
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria 0 1 0
27.04.19
Semifinală
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 6 6
Cornelia Lister/Renata Voracova 0 2 2
27.04.19
Semifinală
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria 2 6 6
Monique Adamczak/Jessica Moore 0 3 4
25.04.19
Sfert de finală
Cornelia Lister/Renata Voracova 2 6 6
Margarita Gasparyan/Maria Sakkari 0 1 4
25.04.19
Sfert de finală
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria 2 4 6 10
Xenia Knoll/Fanny Stollar 1 6 4 4
26.04.19
Sfert de finală
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 6 6 10
Andreea Mitu/Alexandra Panova 1 76 3 6
26.04.19
Sfert de finală
Monique Adamczak/Jessica Moore 1 w/o
Barbora Strycova/Marketa Vondrousova 0
22.04.19
1-a rundă
Monique Adamczak/Jessica Moore 2 7 2 11
Melis Sezer/Ipek Soylu 1 65 6 9
22.04.19
1-a rundă
Andreea Mitu/Alexandra Panova 2 6 6
Prarthana Thombare/Eva Wacanno 0 2 2
23.04.19
1-a rundă
Alexa Guarachi/Sabrina Santamaria 2 7 6 12
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos 1 5 72 10
23.04.19
1-a rundă
Xenia Knoll/Fanny Stollar 2 6 7
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson 0 2 5
24.04.19
1-a rundă
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 6 6
Cagla Buyukakcay/Pemra Ozgen 0 2 4
24.04.19
1-a rundă
Barbora Strycova/Marketa Vondrousova 2 6 6
Veronika Kudermetova/Galina Voskoboeva 0 3 1
24.04.19
1-a rundă
Cornelia Lister/Renata Voracova 2 3 6 10
Irina Maria Bara/Mihaela Buzarnescu 1 6 4 7
24.04.19
1-a rundă
Margarita Gasparyan/Maria Sakkari 2 7 3 10
Anna Danilina/Yana Sizikova 1 5 6 8
<