Istanbul 2020 scoruri live, rezultate live
LiveTenis.ro
Toate meciurile
Bărbaţi
Femei
TURNEE TENIS LIVE
TOATE TURNEELE
WTA: Istanbul
WTA: W25 Prague
WTA: W25 Tarvisio
WTA: W25+H Figueira Da
WTA: W60+H Saint Malo
WTA: W15 Saint Palais
WTA: W15 Varna
CLASAMENTE TENIS
Clasament ATP
Clasament WTA
PARTENERI
Predictii tenis
Live tenis
Program
Rezultate Finale
Meciurile mele (0)
TEB BNP Paribas Istanbul Cup - Istanbul live, $275K,
site-ul oficial
Istanbul
seturi
1
2
3
4
5
13.09.20
Finală
Patricia Maria Tig
2
2
6
7
H2H
Eugenie Bouchard
1
6
1
6
4
12.09.20
Semifinală
Eugenie Bouchard
2
6
6
H2H
Paula Badosa Gibert
0
3
2
12.09.20
Semifinală
Patricia Maria Tig
2
6
6
H2H
Tereza Martincova
0
3
3
11.09.20
Sfert de finală
Eugenie Bouchard
2
3
6
7
H2H
Danka Kovinic
1
6
4
5
11.09.20
Sfert de finală
Patricia Maria Tig
2
6
6
H2H
Rebecca Peterson
0
3
1
11.09.20
Sfert de finală
Tereza Martincova
2
6
6
H2H
Aliaksandra Sasnovich
0
2
3
11.09.20
Sfert de finală
Paula Badosa Gibert
2
4
6
6
H2H
Polona Hercog
1
6
3
4
10.09.20
a 2-a rundă
Polona Hercog
2
7
6
H2H
Jasmine Paolini
0
5
4
10.09.20
a 2-a rundă
Eugenie Bouchard
2
7
6
6
H2H
Svetlana Kuznetsova
1
6
3
7
5
2
10.09.20
a 2-a rundă
Patricia Maria Tig
2
6
6
H2H
Misaki Doi
0
2
0
10.09.20
a 2-a rundă
Danka Kovinic
2
6
6
H2H
Alison Van Uytvanck
0
3
4
10.09.20
a 2-a rundă
Aliaksandra Sasnovich
2
6
6
6
H2H
Anna Schmiedlova
1
7
5
4
3
10.09.20
a 2-a rundă
Tereza Martincova
2
6
6
H2H
Caroline Garcia
0
1
4
10.09.20
a 2-a rundă
Rebecca Peterson
1
3
H2H
Margarita Betova
retragere
0
2
10.09.20
a 2-a rundă
Paula Badosa Gibert
2
6
6
H2H
Sara Sorribes Tormo
0
1
4
08.09.20
1-a rundă
Polona Hercog
2
6
6
H2H
Berfu Cengiz
0
2
3
08.09.20
1-a rundă
Aliaksandra Sasnovich
2
3
7
6
H2H
Zarina Diyas
1
6
5
1
08.09.20
1-a rundă
Anna Schmiedlova
2
7
1
6
H2H
Kaja Juvan
1
5
6
4
08.09.20
1-a rundă
Sara Sorribes Tormo
1
3
H2H
Heather Watson
retragere
0
2
08.09.20
1-a rundă
Jasmine Paolini
2
6
4
6
H2H
Stefanie Voegele
1
1
6
3
08.09.20
1-a rundă
Paula Badosa Gibert
2
6
6
H2H
Katarina Zavatska
0
1
2
09.09.20
1-a rundă
Misaki Doi
2
6
7
6
H2H
Ellen Perez
1
7
4
5
1
09.09.20
1-a rundă
Caroline Garcia
2
6
0
7
H2H
Cagla Buyukakcay
1
4
6
5
09.09.20
1-a rundă
Eugenie Bouchard
2
6
6
H2H
Viktoriya Tomova
0
2
4
09.09.20
1-a rundă
Patricia Maria Tig
2
6
7
H2H
Olga Danilovic
0
3
5
09.09.20
1-a rundă
Danka Kovinic
2
7
6
H2H
Kateryna Volodko
0
5
2
09.09.20
1-a rundă
Alison Van Uytvanck
2
6
6
H2H
Viktoria Hruncakova
0
3
4
09.09.20
1-a rundă
Tereza Martincova
2
7
6
H2H
Greetje Minnen
0
6
5
3
09.09.20
1-a rundă
Margarita Betova
2
6
6
H2H
Pemra Ozgen
0
2
0
08.09.20
Calificare
Eugenie Bouchard
2
6
6
H2H
Leonie Kung
0
4
4
08.09.20
Calificare
Tereza Martincova
2
5
7
6
H2H
Elisabetta Cocciaretto
1
7
5
3
08.09.20
Calificare
Ellen Perez
2
2
6
6
H2H
Harriet Dart
1
6
1
3
08.09.20
Calificare
Olga Danilovic
2
6
6
H2H
Dejana Radanovic
0
2
0
07.09.20
1-a rundă de calif.
Eugenie Bouchard
2
6
7
H2H
Ivana Jorovic
0
2
6
9
07.09.20
1-a rundă de calif.
Tereza Martincova
1
4
H2H
Zeynep Sonmez
retragere
0
1
07.09.20
1-a rundă de calif.
Harriet Dart
2
6
2
6
H2H
Basak Eraydin
1
3
6
0
07.09.20
1-a rundă de calif.
Dejana Radanovic
2
6
6
H2H
Indy De Vroome
0
4
1
07.09.20
1-a rundă de calif.
Ellen Perez
2
7
7
H2H
Arina Rodionova
0
6
4
6
7
07.09.20
1-a rundă de calif.
Leonie Kung
2
6
6
6
H2H
Giulia Gatto-Monticone
1
7
3
3
3
07.09.20
1-a rundă de calif.
Olga Danilovic
2
6
6
H2H
Laura-Ioana Paar
0
1
1
07.09.20
1-a rundă de calif.
Elisabetta Cocciaretto
2
6
6
7
H2H
Bibiane Schoofs
1
1
7
3
5
Istanbul
seturi
1
2
3
4
5
13.09.20
Finală
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk
2
6
6
H2H
Ellen Perez/Storm Hunter
0
1
3
12.09.20
Semifinală
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk
2
6
7
H2H
Kaitlyn Christian/Giuliana Olmos
0
3
5
12.09.20
Semifinală
Ellen Perez/Storm Hunter
2
7
6
H2H
Anna Schmiedlova/Katarina Zavatska
0
5
3
10.09.20
Sfert de finală
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk
2
6
6
H2H
Elixane Lechemia/Ingrid Neel
0
4
4
10.09.20
Sfert de finală
Anna Schmiedlova/Katarina Zavatska
2
6
6
H2H
Anna Danilina/Yana Sizikova
0
2
2
11.09.20
Sfert de finală
Kaitlyn Christian/Giuliana Olmos
2
6
4
10
H2H
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck
1
3
6
8
11.09.20
Sfert de finală
Ellen Perez/Storm Hunter
2
6
6
H2H
Naomi Broady/Erin Routliffe
0
2
2
08.09.20
1-a rundă
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck
1
4
H2H
Natela Dzalamidze/Miyu Kato
retragere
0
3
08.09.20
1-a rundă
Anna Danilina/Yana Sizikova
2
4
6
10
H2H
Ayla Aksu/Ipek Oz
1
6
3
3
08.09.20
1-a rundă
Elixane Lechemia/Ingrid Neel
2
6
6
H2H
Vivian Heisen/Emily Webley-Smith
0
4
2
08.09.20
1-a rundă
Anna Schmiedlova/Katarina Zavatska
2
6
7
H2H
Kateryna Volodko/Sharon Fichman
0
3
6
4
09.09.20
1-a rundă
Kaitlyn Christian/Giuliana Olmos
2
6
3
10
H2H
Bibiane Schoofs/Rosalie Van Der Hoek
1
4
6
7
09.09.20
1-a rundă
Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk
2
4
6
10
H2H
Lidziya Marozava/Andreea Mitu
1
6
1
8
09.09.20
1-a rundă
Naomi Broady/Erin Routliffe
2
6
6
H2H
Eugenie Bouchard/Basak Eraydin
0
4
3
09.09.20
1-a rundă
Ellen Perez/Storm Hunter
2
7
6
H2H
Laura-Ioana Paar/Julia Lohoff
0
5
1
<