W15 Shymkent 2019 scoruri live, rezultate live

W15 Shymkent live, $15K

femei simplu Indoor Hard Kazakhstan W15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
17.02.19
Finală
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Anastasia Tikhonova 0 2 3
16.02.19
Semifinală
Kamilla Rakhimova 2 3 6 6
Daria Kruzhkova 1 6 4 3
16.02.19
Semifinală
Anastasia Tikhonova 2 6 6
Yekaterina Dmitrichenko 0 3 4
15.02.19
Sfert de finală
Daria Kruzhkova 2 7 6 6
Ekaterina Kazionova 1 64 75 3
15.02.19
Sfert de finală
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Angelina Zhuravleva 0 3 3
15.02.19
Sfert de finală
Yekaterina Dmitrichenko 2 6 5 6
Vlada Koval 1 4 7 3
15.02.19
Sfert de finală
Anastasia Tikhonova 2 6 7 6
Anastasiya Komardina 1 73 66 3
14.02.19
a 2-a rundă
Anastasiya Komardina 2 6 6
Anna Ukolova 0 3 2
14.02.19
a 2-a rundă
Angelina Zhuravleva 2 6 6
Sadafmoh Tolibova 0 4 1
14.02.19
a 2-a rundă
Ekaterina Kazionova 2 5 7 7
Anastasia Zakharova 1 7 62 66
14.02.19
a 2-a rundă
Daria Kruzhkova 2 6 6
Elena Malygina 0 2 4
14.02.19
a 2-a rundă
Kamilla Rakhimova 2 6 6
Yelizaveta Karlova 0 1 1
14.02.19
a 2-a rundă
Yekaterina Dmitrichenko 2 3 6 6
Dariya Detkovskaya 1 6 0 1
14.02.19
a 2-a rundă
Vlada Koval 2 6 6
Gyulnara Nazarova 0 0 2
14.02.19
a 2-a rundă
Anastasia Tikhonova 2 6 6
Arlinda Rushiti 0 3 1
12.02.19
1-a rundă
Kamilla Rakhimova 2 6 6 6
Anastasia Astakhova 1 73 2 3
12.02.19
1-a rundă
Vlada Koval 2 6 6
Arina Folts 0 3 2
13.02.19
1-a rundă
Sadafmoh Tolibova 2 4 6 6
Ayumi Koshiishi 1 6 1 1
13.02.19
1-a rundă
Anastasiya Komardina 2 6 6
Anna Kubareva 0 4 0
13.02.19
1-a rundă
Angelina Zhuravleva 2 6 6
Noel Saidenova 0 4 0
13.02.19
1-a rundă
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Katyarina Paulenka 0 2 3
13.02.19
1-a rundă
Arlinda Rushiti 2 6 1 7
Tamara Curovic 1 2 6 62
13.02.19
1-a rundă
Gyulnara Nazarova 2 6 6
Zhibek Kulambayeva 0 3 2
13.02.19
1-a rundă
Dariya Detkovskaya 2 7 6
Maya Tahan 0 5 2
13.02.19
1-a rundă
Anna Ukolova 2 6 7
Viktoriya Kanapatskaya 0 4 5
13.02.19
1-a rundă
Daria Kruzhkova 2 3 6 6
Mariia Tkacheva 1 6 1 2
13.02.19
1-a rundă
Elena Malygina 2 6 6
Elina Avanesyan 0 3 1
13.02.19
1-a rundă
Yekaterina Dmitrichenko 2 6 6
Kwan Yau Ng 0 3 1
13.02.19
1-a rundă
Anastasia Tikhonova 2 6 6
Yasmina Karimjanova 0 3 1
13.02.19
1-a rundă
Anastasia Zakharova 2 6 6
Anastasiya Poplavska 0 1 0
13.02.19
1-a rundă
Yelizaveta Karlova 2 6 6
Ksenia Palkina 0 4 2
13.02.19
Calificare
Gyulnara Nazarova 2 6 6
Yuval Keren 0 2 4
13.02.19
Calificare
Elena Malygina 2 6 6 10
Sevil Yuldasheva 1 1 74 6
13.02.19
Calificare
Anastasiya Poplavska 2 7 6
Gabriella Mujan 0 5 3
13.02.19
Calificare
Anastasia Zakharova 2 6 6
Stefanya Shalakhova 0 3 3
13.02.19
Calificare
Noel Saidenova 2 6 6
Bojana Klincov 0 2 4
13.02.19
Calificare
Yelizaveta Karlova 2 6 6
Tamara Malesevic 0 4 1
11.02.19
1-a rundă de calif.
Yuval Keren 2 6 6
Zhanel Rustemova 0 0 2
11.02.19
1-a rundă de calif.
Gyulnara Nazarova 2 7 6
Kseniya Yersh 0 5 3
11.02.19
1-a rundă de calif.
Elena Malygina 2 6 6
Arina Solomatina 0 1 2
11.02.19
1-a rundă de calif.
Sevil Yuldasheva 2 6 7
Anna Iakovleva 0 2 5
11.02.19
1-a rundă de calif.
Bojana Klincov 2 6 6
Mariya Poduraeva 0 4 3
11.02.19
1-a rundă de calif.
Gabriella Mujan 2 6 6
Diyora Alzhanova 0 2 2
11.02.19
1-a rundă de calif.
Anastasiya Poplavska 2 6 6
Viktoriia Kalinina 0 4 2
11.02.19
1-a rundă de calif.
Anastasia Zakharova 2 6 6
Ksenia Kolesnikova 0 1 0
11.02.19
1-a rundă de calif.
Tamara Malesevic 2 6 6
Dewi Dijkman 0 4 2
11.02.19
1-a rundă de calif.
Noel Saidenova 2 3 7 10
Aleksandra Pospelova 1 6 5 8
11.02.19
1-a rundă de calif.
Yelizaveta Karlova 2 6 6
Shahar Biran 0 0 4
11.02.19
1-a rundă de calif.
Stefanya Shalakhova 2 3 6 10
Adelina Baravi 1 6 2 6
femei dublu Indoor Hard Kazakhstan W15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
11.02.19
Finală
Gyulnara Nazarova/Anna Ukolova 2 6 2 10
Noel Saidenova/Kseniya Yersh 1 2 6 5
11.02.19
Semifinală
Noel Saidenova/Kseniya Yersh 2 6 6
Zhibek Kulambayeva/Kwan Yau Ng 0 2 1
11.02.19
Semifinală
Gyulnara Nazarova/Anna Ukolova 2 4 6 10
Elina Avanesyan/Viktoriya Kanapatskaya 1 6 1 6
11.02.19
Sfert de finală
Zhibek Kulambayeva/Kwan Yau Ng 2 2 6 13
Ekaterina Kazionova/Daria Kruzhkova 1 6 3 11
11.02.19
Sfert de finală
Noel Saidenova/Kseniya Yersh 2 4 7 13
Vlada Koval/Kamilla Rakhimova 1 6 5 11
11.02.19
Sfert de finală
Elina Avanesyan/Viktoriya Kanapatskaya 2 6 6
Dariya Detkovskaya/Ksenia Palkina 0 4 3
11.02.19
Sfert de finală
Gyulnara Nazarova/Anna Ukolova 2 6 6
Anna Kubareva/Anastasia Tikhonova 0 4 1
11.02.19
1-a rundă
Ekaterina Kazionova/Daria Kruzhkova 2 6 6
Tamara Curovic/Angelina Zhuravleva 0 4 1
11.02.19
1-a rundă
Vlada Koval/Kamilla Rakhimova 2 6 6
Viktoriya Gogol/Mariya Poduraeva 0 4 2
11.02.19
1-a rundă
Zhibek Kulambayeva/Kwan Yau Ng 2 7 6
Anastasiya Poplavska/Aleksandra Pospelova 0 67 3
11.02.19
1-a rundă
Noel Saidenova/Kseniya Yersh 2 6 6
Yasmina Karimjanova/Sevil Yuldasheva 0 3 3
11.02.19
1-a rundă
Elina Avanesyan/Viktoriya Kanapatskaya 2 6 6
Zhanel Rustemova/Stefanya Shalakhova 0 2 3
11.02.19
1-a rundă
Dariya Detkovskaya/Ksenia Palkina 2 6 6
Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova 0 4 4
11.02.19
1-a rundă
Gyulnara Nazarova/Anna Ukolova 2 6 6
Adelina Baravi/Ayumi Koshiishi 0 2 1
11.02.19
1-a rundă
Anna Kubareva/Anastasia Tikhonova 2 6 3 11
Yekaterina Dmitrichenko/Katyarina Paulenka 1 3 6 9
<