W25 Frydek Mistek 2020 scoruri live, rezultate live

W25 Frydek Mistek live, $25K

femei simplu Zgura Czech Republic W25 Frydek Mistek seturi 1 2 3 4 5
20.09.20
Finală
Qinwen Zheng 2 3 6 6
Gabriela Talaba 1 6 4 0
19.09.20
Semifinală
Gabriela Talaba 2 6 6
Miriam Kolodziejova 0 3 2
19.09.20
Semifinală
Qinwen Zheng 2 6 5 6
Raluca Georgiana Serban 1 3 7 4
18.09.20
Sfert de finală
Gabriela Talaba 2 7 7
Nina Potocnik 0 62 65
18.09.20
Sfert de finală
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Cindy Burger 0 3 1
18.09.20
Sfert de finală
Miriam Kolodziejova 2 4 6 7
Barbora Krejcikova 1 6 4 5
18.09.20
Sfert de finală
Qinwen Zheng 2 6 6
Johana Markova 0 3 0
17.09.20
a 2-a rundă
Cindy Burger 2 7 7
Jesika Maleckova 0 61 5
17.09.20
a 2-a rundă
Barbora Krejcikova 2 6 6
Nikola Tomanova 0 1 4
17.09.20
a 2-a rundă
Gabriela Talaba 2 6 6
Polina Leykina 0 1 2
17.09.20
a 2-a rundă
Nina Potocnik 2 6 6
Grace Min 0 3 4
17.09.20
a 2-a rundă
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Kyoka Okamura 0 4 1
17.09.20
a 2-a rundă
Johana Markova 2 2 6 6
Kristyna Lavickova 1 6 1 2
17.09.20
a 2-a rundă
Qinwen Zheng 2 6 6
Katie Volynets 0 1 1
18.09.20
a 2-a rundă
Miriam Kolodziejova 1 6 3
Irina Fetecau retragere 0 1 0
15.09.20
1-a rundă
Gabriela Talaba 2 6 6
Darja Vidmanova 0 2 1
15.09.20
1-a rundă
Irina Fetecau 2 6 6
Jamie Loeb 0 0 3
15.09.20
1-a rundă
Nina Potocnik 2 6 6
Natalie Augustinova 0 4 3
15.09.20
1-a rundă
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 1 3
15.09.20
1-a rundă
Kristyna Lavickova 2 4 6 7
Diana Marcinkevica 1 6 4 66
16.09.20
1-a rundă
Grace Min 2 6 6
Petra Csabi 0 1 1
16.09.20
1-a rundă
Polina Leykina 2 6 6
Tereza Smitkova 0 2 2
16.09.20
1-a rundă
Cindy Burger 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Barbora Krejcikova 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 0 0
16.09.20
1-a rundă
Jesika Maleckova 2 6 6
Jovana Jovic 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Nikola Tomanova 2 4 6 6
Dorka Drahota Szabo 1 6 1 3
16.09.20
1-a rundă
Kyoka Okamura 2 3 7 6
Chantal Skamlova 1 6 67 2
16.09.20
1-a rundă
Miriam Kolodziejova 2 7 6
Nagi Hanatani 0 63 3
16.09.20
1-a rundă
Johana Markova 2 6 7
Anastasia Detiuc 0 3 5
16.09.20
1-a rundă
Katie Volynets 1 6 5
Daria Lopatetskaya retragere 0 2 3
16.09.20
1-a rundă
Qinwen Zheng 2 6 6
Victoria Kan 0 0 1
15.09.20
Calificare
Polina Leykina 2 5 6 10
Kamilla Bartone 1 7 1 4
15.09.20
Calificare
Chantal Skamlova 2 6 6
Martina Colmegna 0 1 2
15.09.20
Calificare
Nikola Tomanova 2 1 7 10
Valeriya Olyanovskaya 1 6 66 5
15.09.20
Calificare
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Oana Georgeta Simion 0 4 2
15.09.20
Calificare
Sapfo Sakellaridi 1 w/o
Mira Antonitsch 0
15.09.20
Calificare
Qinwen Zheng 2 6 6
Anastasiya Shoshyna 0 3 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Polina Leykina 2 6 6
Romana Cisovska 0 1 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Chantal Skamlova 2 4 6 10
Katarina Kuzmova (2001) 1 6 4 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Nikola Tomanova 2 6 6
Lucie Petruzelova 0 3 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Martina Colmegna 2 6 6
Nicole Gadient 0 1 3
14.09.20
2-a rundă de calif.
Oana Georgeta Simion 2 6 6
Veronika Vlkovska 0 4 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Anastasiya Shoshyna 2 6 5 10
Emily Seibold 1 4 7 6
14.09.20
2-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6 12
Karolina Kubanova 1 3 75 10
14.09.20
2-a rundă de calif.
Mira Antonitsch 2 6 6
Eva Vedder 0 1 1
14.09.20
2-a rundă de calif.
Valeriya Olyanovskaya 2 6 6
Ange Oby Kajuru 0 3 4
14.09.20
2-a rundă de calif.
Kamilla Bartone 2 6 6
Laura Svatikova 0 1 2
14.09.20
2-a rundă de calif.
Sapfo Sakellaridi 2 6 7
Rebeka Masarova 0 2 5
14.09.20
2-a rundă de calif.
Qinwen Zheng 2 6 6
Denisa Hindova 0 4 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Polina Leykina 2 6 6
Katerina Mandelikova 0 3 2
13.09.20
1-a rundă de calif.
Chantal Skamlova 2 6 7
Klara Hajkova 0 1 5
13.09.20
1-a rundă de calif.
Nikola Tomanova 2 6 6
Suzan Lamens 0 1 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Laura Svatikova 2 3 6 10
Ganna Poznikhirenko 1 6 1 6
13.09.20
1-a rundă de calif.
Martina Colmegna 2 6 6
Nella Chiara Ondrouskova 0 2 0
13.09.20
1-a rundă de calif.
Oana Georgeta Simion 2 6 3 10
Aneta Kladivova 1 3 6 6
13.09.20
1-a rundă de calif.
Anastasiya Shoshyna 2 6 6
Lyubov Kostenko 0 1 0
13.09.20
1-a rundă de calif.
Nicole Gadient 2 6 6 10
Stephanie Judith Visscher 1 3 77 8
13.09.20
1-a rundă de calif.
Rebeka Masarova 2 6 7
Sofia Sewing 0 1 5
13.09.20
1-a rundă de calif.
Emily Seibold 2 6 6
Petra Sedlackova 0 2 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Arina Gabriela Vasilescu 2 1 6 11
Romy Koelzer 1 6 4 9
13.09.20
1-a rundă de calif.
Mira Antonitsch 2 6 6
Nikola Breckova 0 1 3
13.09.20
1-a rundă de calif.
Veronika Vlkovska 2 6 6
Ivana Sebestova 0 1 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Eva Vedder 2 6 6
Sofia Milatova 0 2 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Valeriya Olyanovskaya 2 6 6
Gabriela Horackova 0 0 3
13.09.20
1-a rundă de calif.
Katarina Kuzmova (2001) 2 6 6
Vivien Carolin Kutacova 0 1 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Denisa Hindova 2 4 7 10
Amelie Smejkalova 1 6 5 4
13.09.20
1-a rundă de calif.
Ange Oby Kajuru 2 6 6
Barbora Miklova 0 0 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Romana Cisovska 2 6 6
Linda Sevcikova 0 2 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Kamilla Bartone 2 6 6
Tereza Krenkova 0 4 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Sapfo Sakellaridi 2 6 2 10
Tereza Mihalikova 1 1 6 7
13.09.20
1-a rundă de calif.
Karolina Kubanova 2 6 6
Martina Pradova 0 3 2
13.09.20
1-a rundă de calif.
Qinwen Zheng 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 1 1
13.09.20
1-a rundă de calif.
Lucie Petruzelova 2 6 4 10
Aleksandra Pitak 1 1 6 6
femei dublu Zgura Czech Republic W25 Frydek Mistek seturi 1 2 3 4 5
19.09.20
Finală
Anastasia Detiuc/Johana Markova 2 6 6
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova 0 1 4
18.09.20
Semifinală
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova 2 6 7
Tereza Mihalikova/Chantal Skamlova 0 0 5
18.09.20
Semifinală
Anastasia Detiuc/Johana Markova 2 6 6
Jamie Loeb/Grace Min 0 2 4
18.09.20
Sfert de finală
Tereza Mihalikova/Chantal Skamlova 2 6 7
Nikola Breckova/Alica Rusova 0 0 61
18.09.20
Sfert de finală
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova 2 6 6
Polina Leykina/Diana Marcinkevica 0 1 3
18.09.20
Sfert de finală
Anastasia Detiuc/Johana Markova 2 6 6
Sofia Sewing/Katie Volynets 0 4 3
18.09.20
Sfert de finală
Jamie Loeb/Grace Min 2 6 2 10
Raluca Georgiana Serban/Anastasiya Shoshyna 1 3 6 5
15.09.20
1-a rundă
Tereza Mihalikova/Chantal Skamlova 2 7 6
Martina Colmegna/Nicole Gadient 0 5 4
15.09.20
1-a rundă
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova 2 5 7 10
Nagi Hanatani/Ange Oby Kajuru 1 7 65 5
15.09.20
1-a rundă
Anastasia Detiuc/Johana Markova 2 6 6
Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova 0 0 4
15.09.20
1-a rundă
Sofia Sewing/Katie Volynets 2 6 6
Petra Csabi/Veronika Vlkovska 0 2 1
16.09.20
1-a rundă
Polina Leykina/Diana Marcinkevica 2 6 6
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher 0 1 2
16.09.20
1-a rundă
Raluca Georgiana Serban/Anastasiya Shoshyna 2 6 5 10
Miriam Bianca Bulgaru/Nina Potocnik 1 3 7 5
16.09.20
1-a rundă
Jamie Loeb/Grace Min 2 2 7 11
Karolina Kubanova/Nikola Tomanova 1 6 5 9
16.09.20
1-a rundă
Nikola Breckova/Alica Rusova 2 7 3 10
Cindy Burger/Suzan Lamens 1 63 6 4
<