W25 Prague 2019 scoruri live, rezultate live

W25 Prague live, $25K

femei simplu Zgura Czech Republic W25 Prague seturi 1 2 3 4 5
01.09.19
Finală
Barbara Haas 2 7 4 6
Julyette Steur 1 5 6 0
31.08.19
Semifinală
Barbara Haas 2 7 6
Johana Markova 0 65 2
31.08.19
Semifinală
Julyette Steur 2 6 6
Anna Bondar 0 1 2
30.08.19
Sfert de finală
Barbara Haas 2 6 5 6
Katarzyna Piter 1 2 7 4
30.08.19
Sfert de finală
Julyette Steur 2 6 6
Veronika Erjavec 0 1 1
30.08.19
Sfert de finală
Anna Bondar 2 6 6
Anastasiya Shoshyna 0 2 4
30.08.19
Sfert de finală
Johana Markova 1 6 2 3
Anastasia Zarycka retragere 0 4 6 0
29.08.19
a 2-a rundă
Katarzyna Piter 1 w/o
Maryna Zanevska 0
29.08.19
a 2-a rundă
Barbara Haas 2 6 7
Amanda Carreras 0 0 5
29.08.19
a 2-a rundă
Julyette Steur 2 6 6
Ana Sofia Sanchez 0 4 4
29.08.19
a 2-a rundă
Anastasiya Shoshyna 2 6 6
Jesika Maleckova 0 2 1
29.08.19
a 2-a rundă
Anastasia Zarycka 2 2 7 6
Anna Danilina 1 6 64 2
29.08.19
a 2-a rundă
Anna Bondar 2 6 6 6
Cindy Burger 1 2 74 3
29.08.19
a 2-a rundă
Johana Markova 2 6 6
Marina Melnikova 0 2 2
29.08.19
a 2-a rundă
Veronika Erjavec 2 6 6
Maryna Chernyshova 0 4 4
27.08.19
1-a rundă
Amanda Carreras 2 6 6
Karolina Vlckova 0 0 4
27.08.19
1-a rundă
Anna Danilina 2 6 7
Darja Vidmanova 0 2 63
27.08.19
1-a rundă
Julyette Steur 1 7 6 2
Olga Doroshina retragere 0 6 2
28.08.19
1-a rundă
Katarzyna Piter 2 6 7
Julie Gervais 0 4 5
28.08.19
1-a rundă
Marina Melnikova 2 6 6
Karolina Berankova 0 1 3
28.08.19
1-a rundă
Maryna Zanevska 2 6 6
Linnea Malmqvist 0 4 2
28.08.19
1-a rundă
Cindy Burger 2 6 6
Monika Stanikova 0 1 1
28.08.19
1-a rundă
Ana Sofia Sanchez 2 1 7 6
Nika Radisic 1 6 66 2
28.08.19
1-a rundă
Barbara Haas 2 6 6
Nikola Tomanova 0 3 3
28.08.19
1-a rundă
Jesika Maleckova 2 6 6
Karolina Kubanova 0 2 3
28.08.19
1-a rundă
Anastasiya Shoshyna 2 6 7
Ivonne Cavalle-Reimers 0 2 5
28.08.19
1-a rundă
Anastasia Zarycka 2 6 6
Anastasia Detiuc 0 2 3
28.08.19
1-a rundă
Anna Bondar 2 6 6
Magali Kempen 0 3 4
28.08.19
1-a rundă
Johana Markova 2 6 6
Estelle Cascino 0 2 3
28.08.19
1-a rundă
Maryna Chernyshova 2 7 6
Magdalena Pantuckova 0 5 2
28.08.19
1-a rundă
Veronika Erjavec 2 6 2 6
Daniela Seguel 1 3 6 4
27.08.19
Calificare
Cindy Burger 2 6 6
Nikola Novotna 0 2 0
27.08.19
Calificare
Magdalena Pantuckova 2 6 6
Maria Gutierrez Carrasco 0 4 0
27.08.19
Calificare
Linnea Malmqvist 2 6 1 10
Chantal Skamlova 1 3 6 6
27.08.19
Calificare
Karolina Kubanova 2 6 6 10
Denisa Hindova 1 1 75 5
27.08.19
Calificare
Veronika Erjavec 2 7 6
Nikola Tomanova 0 64 3
27.08.19
Calificare
Nika Radisic 2 6 6
Darya Astakhova 0 3 2
26.08.19
2-a rundă de calif.
Chantal Skamlova 2 6 4 10
Timea Jaruskova 1 2 6 8
26.08.19
2-a rundă de calif.
Cindy Burger 2 6 6 10
Petra Csabi 1 1 75 2
26.08.19
2-a rundă de calif.
Nikola Tomanova 2 4 6 10
Tereza Polanska 1 6 4 6
26.08.19
2-a rundă de calif.
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Sonja Krtenova 0 0 1
26.08.19
2-a rundă de calif.
Magdalena Pantuckova 2 6 6
Juliane Triebe 0 0 0
26.08.19
2-a rundă de calif.
Linnea Malmqvist 2 6 6
Gabriela Horackova 0 2 2
26.08.19
2-a rundă de calif.
Nikola Novotna 2 6 0 10
Suzan Lamens 1 1 6 8
26.08.19
2-a rundă de calif.
Denisa Hindova 2 6 6
Alica Rusova 0 2 2
26.08.19
2-a rundă de calif.
Karolina Kubanova 2 6 6
Ipek Oz 0 3 3
26.08.19
2-a rundă de calif.
Veronika Erjavec 2 6 6 11
Aneta Kladivova 1 75 1 9
26.08.19
2-a rundă de calif.
Nika Radisic 2 6 6
Diana Sumova 0 2 1
26.08.19
2-a rundă de calif.
Darya Astakhova 2 6 6
Katerina Tsygourova 0 2 2
26.08.19
1-a rundă de calif.
Gabriela Horackova 2 6 6
Anna Marie Kopecka 0 0 1
26.08.19
1-a rundă de calif.
Diana Sumova 1 3 6
Giorgie Jones retragere 0 6 3
26.08.19
1-a rundă de calif.
Timea Jaruskova 2 7 6
Natalia Orlova 0 61 3
26.08.19
1-a rundă de calif.
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Barbora Pokorna 0 3 1
26.08.19
1-a rundă de calif.
Juliane Triebe 2 6 4 10
Kristyna Lavickova 1 4 6 8
26.08.19
1-a rundă de calif.
Katerina Tsygourova 2 6 6
Zuzana Bohatova 0 0 1
26.08.19
1-a rundă de calif.
Sonja Krtenova 1 w/o
Lena Lutzeier 0
26.08.19
1-a rundă de calif.
Linnea Malmqvist 2 6 6
Valentina Cvackova 0 1 3
26.08.19
1-a rundă de calif.
Alica Rusova 2 6 6
Kristyna Bedrnova 0 2 1
26.08.19
1-a rundă de calif.
Aneta Kladivova 2 6 6
Klara Hajkova 0 3 4
26.08.19
1-a rundă de calif.
Nikola Novotna 2 6 5 10
Ivana Sebestova 1 3 7 7
26.08.19
1-a rundă de calif.
Denisa Hindova 2 7 6
Sarka Richterova 0 63 2
26.08.19
1-a rundă de calif.
Karolina Kubanova 2 6 6
Joanna Zawadzka 0 2 3
26.08.19
1-a rundă de calif.
Tereza Polanska 2 6 6
Sylvie Kalouskova 0 0 2
26.08.19
1-a rundă de calif.
Veronika Erjavec 2 6 6
Margarita Ignatjeva 0 1 3
26.08.19
1-a rundă de calif.
Darya Astakhova 2 6 6
Ludmila Kareisova 0 0 4
26.08.19
1-a rundă de calif.
Petra Csabi 2 1 7 11
Petra Sedlackova 1 6 5 9
femei dublu Zgura Czech Republic W25 Prague seturi 1 2 3 4 5
26.08.19
Finală
Suzan Lamens/Marina Melnikova 2 6 5 10
Katarzyna Piter/Anastasiya Shoshyna 1 2 7 8
26.08.19
Semifinală
Suzan Lamens/Marina Melnikova 2 6 4 10
Veronika Erjavec/Nika Radisic 1 2 6 6
26.08.19
Semifinală
Katarzyna Piter/Anastasiya Shoshyna 1 w/o
Anna Bondar/Anastasia Zarycka 0
26.08.19
Sfert de finală
Veronika Erjavec/Nika Radisic 2 4 6 10
Anastasia Detiuc/Johana Markova 1 6 3 6
26.08.19
Sfert de finală
Suzan Lamens/Marina Melnikova 2 6 0 10
Ivonne Cavalle-Reimers/Daniela Seguel 1 2 6 6
26.08.19
Sfert de finală
Anna Bondar/Anastasia Zarycka 2 6 6
Petra Krejsova/Jesika Maleckova 0 4 4
26.08.19
Sfert de finală
Katarzyna Piter/Anastasiya Shoshyna 2 6 6
Karolina Berankova/Kristyna Lavickova 0 2 0
26.08.19
1-a rundă
Petra Krejsova/Jesika Maleckova 2 6 6
Nikola Novotna/Sarka Richterova 0 3 4
26.08.19
1-a rundă
Anastasia Detiuc/Johana Markova 2 6 6
Magali Kempen/Chantal Skamlova 0 2 2
26.08.19
1-a rundă
Veronika Erjavec/Nika Radisic 2 6 6
Petra Mihokova/Katerina Tsygourova 0 0 0
26.08.19
1-a rundă
Ivonne Cavalle-Reimers/Daniela Seguel 2 6 6
Estelle Cascino/Ana Sofia Sanchez 0 2 2
26.08.19
1-a rundă
Suzan Lamens/Marina Melnikova 2 6 6
Tereza Polanska/Karolina Vlckova 0 1 1
26.08.19
1-a rundă
Anna Bondar/Anastasia Zarycka 2 6 6
Darya Astakhova/Margarita Ignatjeva 0 3 2
26.08.19
1-a rundă
Katarzyna Piter/Anastasiya Shoshyna 2 6 1 11
Karolina Kubanova/Nikola Tomanova 1 2 6 9
26.08.19
1-a rundă
Karolina Berankova/Kristyna Lavickova 2 7 6
Amanda Carreras/Linnea Malmqvist 0 66 4
<