W25 Solarino 2019 scoruri live, rezultate live

W25 Solarino live, $25K

femei simplu Carpet Italy W25 Solarino seturi 1 2 3 4 5
25.11.19
Finală
Giulia Gatto-Monticone 2 2 6 7
Jana Fett 1 6 3 5
23.11.19
Semifinală
Giulia Gatto-Monticone 2 7 6
Tereza Mrdeza 0 5 3
23.11.19
Semifinală
Jana Fett 2 6 1 6
Oceane Dodin 1 3 6 4
22.11.19
Sfert de finală
Giulia Gatto-Monticone 2 7 6
Olga Saez Larra 0 62 3
22.11.19
Sfert de finală
Tereza Mrdeza 2 6 6
Amanda Carreras 0 2 4
22.11.19
Sfert de finală
Oceane Dodin 2 6 7
Indy De Vroome 0 2 5
22.11.19
Sfert de finală
Jana Fett 2 6 6
Mariam Bolkvadze 0 2 3
20.11.19
a 2-a rundă
Amanda Carreras 1 w/o
Monica Niculescu 0
21.11.19
a 2-a rundă
Giulia Gatto-Monticone 2 6 6
Tayisiya Morderger 0 2 1
21.11.19
a 2-a rundă
Tereza Mrdeza 2 0 6 6
Lucia Bronzetti 1 6 3 3
21.11.19
a 2-a rundă
Olga Saez Larra 2 6 3 6
Laura Schaeder 1 3 6 4
21.11.19
a 2-a rundă
Indy De Vroome 2 7 6
Marina Bassols Ribera 0 63 4
21.11.19
a 2-a rundă
Oceane Dodin 2 6 4 6
Federica Di Sarra 1 1 6 3
21.11.19
a 2-a rundă
Mariam Bolkvadze 2 6 6 6
Julia Payola 1 75 1 0
21.11.19
a 2-a rundă
Jana Fett 2 6 7
Susan Bandecchi 0 2 62
19.11.19
1-a rundă
Monica Niculescu 2 6 6
Monika Kilnarova 0 4 3
19.11.19
1-a rundă
Federica Di Sarra 2 6 6
Claudia Giovine 0 2 4
19.11.19
1-a rundă
Amanda Carreras 2 6 4 6
Joanne Zuger 1 2 6 3
19.11.19
1-a rundă
Laura Schaeder 2 6 4 7
Katharina Hobgarski 1 3 6 66
19.11.19
1-a rundă
Tayisiya Morderger 2 6 6
Yana Morderger 0 3 2
19.11.19
1-a rundă
Jana Fett 2 6 6
Federica Bilardo 0 1 1
19.11.19
1-a rundă
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Sara Gambogi 0 3 0
20.11.19
1-a rundă
Giulia Gatto-Monticone 2 6 7
Stefania Rubini 0 0 65
20.11.19
1-a rundă
Tereza Mrdeza 2 7 6
Camilla Rosatello 0 66 2
20.11.19
1-a rundă
Olga Saez Larra 2 7 6
Martina Caregaro 0 5 4
20.11.19
1-a rundă
Indy De Vroome 2 6 6
Jodie Anna Burrage 0 3 3
20.11.19
1-a rundă
Oceane Dodin 2 6 6
Lucrezia Stefanini 0 2 3
20.11.19
1-a rundă
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Destinee Martins 0 3 2
20.11.19
1-a rundă
Susan Bandecchi 2 1 6 6
Federica Rossi 1 6 3 2
20.11.19
1-a rundă
Lucia Bronzetti 2 6 1 7
Lara Salden 1 2 6 5
20.11.19
1-a rundă
Julia Payola 2 6 7
Claudia Coppola 0 0 62
18.11.19
Calificare
Claudia Giovine 2 3 6 11
Federica Arcidiacono 1 6 2 9
18.11.19
Calificare
Federica Di Sarra 2 6 6
Emma Davis 0 0 0
18.11.19
Calificare
Laura Schaeder 2 7 6
Giulia Crescenzi 0 64 0
18.11.19
Calificare
Yana Morderger 2 5 6 13
Joanne Zuger 1 7 3 11
18.11.19
Calificare
Julia Payola 2 6 6
Alina Shcherbinina 0 3 3
18.11.19
Calificare
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Malene Helgo 0 4 3
18.11.19
Calificare
Federica Rossi 2 4 6 10
Monika Kilnarova 1 6 3 7
18.11.19
Calificare
Destinee Martins 2 3 6 10
Veronika Erjavec 1 6 1 8
17.11.19
1-a rundă de calif.
Claudia Giovine 2 6 6
Ekaterina Ovcharenko 0 1 1
17.11.19
1-a rundă de calif.
Federica Di Sarra 2 6 6
Alija Merdeeva 0 0 2
17.11.19
1-a rundă de calif.
Laura Schaeder 2 6 5 10
Sara Lanca 1 1 7 8
17.11.19
1-a rundă de calif.
Federica Arcidiacono 2 6 6
Valentina Losciale 0 4 1
17.11.19
1-a rundă de calif.
Yana Morderger 2 6 6
Anna Popescu 0 1 1
17.11.19
1-a rundă de calif.
Giulia Crescenzi 2 4 6 10
Ioana Loredana Rosca 1 6 1 5
17.11.19
1-a rundă de calif.
Julia Payola 2 6 6
Eliz Maloney 0 4 4
17.11.19
1-a rundă de calif.
Malene Helgo 2 6 6
Arina Atyushova 0 0 1
17.11.19
1-a rundă de calif.
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Valeria Koussenkova 0 1 0
17.11.19
1-a rundă de calif.
Monika Kilnarova 2 6 6
Beatrice Ricci 0 1 0
17.11.19
1-a rundă de calif.
Joanne Zuger 2 6 6
Matilde Paoletti 0 2 4
17.11.19
1-a rundă de calif.
Veronika Erjavec 2 7 6
Darya Lavrichenko 0 5 1
17.11.19
1-a rundă de calif.
Destinee Martins 2 7 5 10
Tamara Malesevic 1 5 7 7
17.11.19
1-a rundă de calif.
Alina Shcherbinina 2 6 1 10
Nicole Gadient 1 0 6 7
17.11.19
1-a rundă de calif.
Emma Davis 2 6 6
Nuria Brancaccio 0 4 2
18.11.19
1-a rundă de calif.
Federica Rossi 2 6 3 10
Olga Parres Azcoitia 1 3 6 7
femei dublu Carpet Italy W25 Solarino seturi 1 2 3 4 5
18.11.19
Finală
Tayisiya Morderger/Yana Morderger 2 6 6
Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca 0 3 4
18.11.19
Semifinală
Tayisiya Morderger/Yana Morderger 2 6 6
Claudia Giovine/Tereza Mrdeza 0 3 4
18.11.19
Semifinală
Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca 2 6 7
Federica Di Sarra/Camilla Rosatello 0 3 67
18.11.19
Sfert de finală
Tayisiya Morderger/Yana Morderger 1 w/o
Jodie Anna Burrage/Jana Fett 0
18.11.19
Sfert de finală
Federica Di Sarra/Camilla Rosatello 2 6 6
Emma Davis/Valeria Koussenkova 0 1 1
18.11.19
Sfert de finală
Claudia Giovine/Tereza Mrdeza 2 6 6
Mariam Bolkvadze/Monika Kilnarova 0 4 2
18.11.19
Sfert de finală
Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Eliz Maloney/Destinee Martins 0 4 1
18.11.19
1-a rundă
Federica Di Sarra/Camilla Rosatello 2 6 6
Isabelle Haverlag/Anna Popescu 0 2 2
18.11.19
1-a rundă
Claudia Giovine/Tereza Mrdeza 2 6 6
Nuria Brancaccio/Federica Rossi 0 2 0
18.11.19
1-a rundă
Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Nicole Gadient/Sara Lanca 0 2 1
18.11.19
1-a rundă
Eliz Maloney/Destinee Martins 2 6 6
Claudia Coppola/Joanne Zuger 0 4 1
18.11.19
1-a rundă
Jodie Anna Burrage/Jana Fett 1 w/o
Malene Helgo/Katharina Hobgarski 0
18.11.19
1-a rundă
Mariam Bolkvadze/Monika Kilnarova 2 7 6
Matilde Paoletti/Beatrice Ricci 0 67 2
18.11.19
1-a rundă
Emma Davis/Valeria Koussenkova 2 1 6 12
Arina Atyushova/Darya Lavrichenko 1 6 4 10
<