W25 Trnava 2020 scoruri live, rezultate live

W25 Trnava live, $25K

femei simplu Indoor Hard Slovakia W25 Trnava seturi 1 2 3 4 5
16.02.20
Finală
Jaqueline Cristian 1 6 4
Sofya Lansere retragere 0 1 2
15.02.20
Semifinală
Jaqueline Cristian 2 6 5 6
Victoria Kan 1 3 7 4
15.02.20
Semifinală
Sofya Lansere 2 7 6
Jana Fett 0 5 1
14.02.20
Sfert de finală
Victoria Kan 2 7 6
Dea Herdzelas 0 5 0
14.02.20
Sfert de finală
Jaqueline Cristian 2 6 6
Julia Grabher 0 1 0
14.02.20
Sfert de finală
Jana Fett 1 6 2
Irina Khromacheva retragere 0 3 0
14.02.20
Sfert de finală
Sofya Lansere 2 6 7
Lucie Hradecka 0 1 65
13.02.20
a 2-a rundă
Lucie Hradecka 1 4 6 3
Nicoleta Dascalu retragere 0 6 3 3
13.02.20
a 2-a rundă
Irina Khromacheva 2 6 6
Elitsa Kostova 0 4 4
13.02.20
a 2-a rundă
Victoria Kan 2 6 6
Anna Bondar 0 2 3
13.02.20
a 2-a rundă
Dea Herdzelas 2 6 7
Olga Doroshina 0 4 5
13.02.20
a 2-a rundă
Julia Grabher 2 6 7
Tena Lukas 0 4 62
13.02.20
a 2-a rundă
Jaqueline Cristian 2 6 4 7
Johana Markova 1 3 6 5
13.02.20
a 2-a rundă
Jana Fett 2 6 6
Anna Kubareva 0 3 2
13.02.20
a 2-a rundă
Sofya Lansere 2 6 6
Vlada Koval 0 3 1
12.02.20
1-a rundă
Lucie Hradecka 2 6 7
Vivien Juhaszova 0 4 66
12.02.20
1-a rundă
Elitsa Kostova 2 6 6
Ayline Esina Samardzic 0 1 1
12.02.20
1-a rundă
Irina Khromacheva 2 6 6
Francesca Andrea Feodorov 0 0 2
12.02.20
1-a rundă
Victoria Kan 2 6 7
Tereza Mihalikova 0 4 5
12.02.20
1-a rundă
Nicoleta Dascalu 2 6 5 6
Reka-Luca Jani 1 3 7 1
12.02.20
1-a rundă
Julia Grabher 2 6 7
Radka Zelnickova 0 4 5
12.02.20
1-a rundă
Jaqueline Cristian 2 6 6
Alexandra Cadantu 0 2 1
12.02.20
1-a rundă
Jana Fett 2 6 4 6
Anna Siskova 1 0 6 1
12.02.20
1-a rundă
Anna Bondar 2 3 6 6
Pemra Ozgen 1 6 4 1
12.02.20
1-a rundă
Johana Markova 2 3 6 6
Yuliya Hatouka 1 6 3 4
12.02.20
1-a rundă
Anna Kubareva 2 6 6
Despina Papamichail 0 2 4
13.02.20
1-a rundă
Olga Doroshina 2 6 5 6
Camilla Rosatello 1 1 7 3
13.02.20
1-a rundă
Dea Herdzelas 2 7 4 6
Tamara Korpatsch 1 5 6 3
13.02.20
1-a rundă
Tena Lukas 2 7 4 7
Dalma Galfi 1 5 6 5
13.02.20
1-a rundă
Vlada Koval 2 6 6
Miriam Kolodziejova 0 4 2
13.02.20
1-a rundă
Sofya Lansere 2 6 6 6
Laura-Ioana Paar 1 3 76 3
11.02.20
Calificare
Irina Khromacheva 2 6 6
Anna Kubareva 0 4 2
11.02.20
Calificare
Vivien Juhaszova 2 6 6
Angelica Moratelli 0 1 3
11.02.20
Calificare
Camilla Rosatello 2 7 6
Andrea Lazaro Garcia 0 64 2
11.02.20
Calificare
Olga Doroshina 2 6 6
Aneta Laboutkova 0 2 4
11.02.20
Calificare
Dea Herdzelas 2 6 6
Karolina Berankova 0 3 3
11.02.20
Calificare
Johana Markova 2 7 7
Monika Kilnarova 0 65 5
11.02.20
Calificare
Yuliya Hatouka 2 7 6
Ganna Poznikhirenko 0 63 1
11.02.20
Calificare
Vlada Koval 2 6 6
Timea Jaruskova 0 4 0
10.02.20
1-a rundă de calif.
Irina Khromacheva 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 4 0
10.02.20
1-a rundă de calif.
Vivien Juhaszova 2 6 6
Anastasia Detiuc 0 3 4
10.02.20
1-a rundă de calif.
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Klara Ondrejcekova 0 2 0
10.02.20
1-a rundă de calif.
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Nika Radisic 0 2 0
10.02.20
1-a rundă de calif.
Angelica Moratelli 2 3 6 10
Chantal Skamlova 1 6 3 7
10.02.20
1-a rundă de calif.
Camilla Rosatello 2 6 6
Patricia Hlinkova 0 1 3
10.02.20
1-a rundă de calif.
Olga Doroshina 2 6 6
Katarina Kuzmova (2001) 0 2 1
10.02.20
1-a rundă de calif.
Dea Herdzelas 2 6 6
Magdalena Pantuckova 0 4 2
10.02.20
1-a rundă de calif.
Timea Jaruskova 2 3 6 10
Ylena In-Albon 1 6 2 6
10.02.20
1-a rundă de calif.
Monika Kilnarova 2 6 6
Ekaterina Yashina 0 4 2
10.02.20
1-a rundă de calif.
Johana Markova 2 6 6
Nikola Tomanova 0 3 3
10.02.20
1-a rundă de calif.
Yuliya Hatouka 2 6 6
Lea Boskovic 0 2 1
10.02.20
1-a rundă de calif.
Aneta Laboutkova 1 w/o
Olga Saez Larra 0
10.02.20
1-a rundă de calif.
Anna Kubareva 2 7 6
Barbora Miklova 0 5 2
10.02.20
1-a rundă de calif.
Karolina Berankova 2 6 6
Amina Anshba 0 3 3
10.02.20
1-a rundă de calif.
Vlada Koval 2 6 6
Romana Cisovska 0 4 2
femei dublu Indoor Hard Slovakia W25 Trnava seturi 1 2 3 4 5
15.02.20
Finală
Anna Bondar/Tereza Mihalikova 2 6 6
Amina Anshba/Anastasia Detiuc 0 4 4
14.02.20
Semifinală
Amina Anshba/Anastasia Detiuc 1 6 2
Johana Markova/Nika Radisic retragere 0 3 1
14.02.20
Semifinală
Anna Bondar/Tereza Mihalikova 2 6 7
Dalma Galfi/Reka-Luca Jani 0 2 65
13.02.20
Sfert de finală
Dalma Galfi/Reka-Luca Jani 1 w/o
Jaqueline Cristian/Jana Fett 0
13.02.20
Sfert de finală
Amina Anshba/Anastasia Detiuc 2 6 7
Miriam Bianca Bulgaru/Ylena In-Albon 0 3 63
13.02.20
Sfert de finală
Johana Markova/Nika Radisic 2 7 6
Vlada Koval/Sofya Lansere 0 62 4
13.02.20
Sfert de finală
Anna Bondar/Tereza Mihalikova 2 6 7
Vivien Juhaszova/Elitsa Kostova 0 3 64
11.02.20
1-a rundă
Dalma Galfi/Reka-Luca Jani 2 3 6 10
Ange Oby Kajuru/Radka Zelnickova 1 6 2 5
11.02.20
1-a rundă
Johana Markova/Nika Radisic 2 6 6
Angelica Moratelli/Camilla Rosatello 0 2 3
11.02.20
1-a rundă
Vlada Koval/Sofya Lansere 2 6 6
Yuliya Hatouka/Anna Kubareva 0 1 2
11.02.20
1-a rundă
Vivien Juhaszova/Elitsa Kostova 2 7 6
Karolina Berankova/Ekaterina Yashina 0 63 3
11.02.20
1-a rundă
Anna Bondar/Tereza Mihalikova 2 6 6
Karolina Kubanova/Nikola Tomanova 0 3 2
11.02.20
1-a rundă
Miriam Bianca Bulgaru/Ylena In-Albon 2 6 6
Francesca Andrea Feodorov/Ayline Esina Samardzic 0 1 3
11.02.20
1-a rundă
Jaqueline Cristian/Jana Fett 2 7 6
Alexandra Cadantu/Chantal Skamlova 0 68 1
13.02.20
1-a rundă
Amina Anshba/Anastasia Detiuc 2 6 6
Monika Kilnarova/Anna Siskova 0 3 1
<