bărbaţi simplu Indoor Hard USA Champaign Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Stefan Kozlov 2 6 4 7
Simon Carr 1 2 6 64
12.11.19
1-a rundă
Aleksandar Kovacevic 2 6 6
Evan Hoyt 0 4 2
12.11.19
1-a rundă
Brandon Nakashima 2 6 6 6
Strong Kirchheimer 1 3 74 1
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland Helsinki Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Mischa Zverev 2 6 6
Michael Vrbensky 0 3 3
12.11.19
1-a rundă
Geoffrey Blancaneaux 2 6 4 6
Vit Kopriva 1 2 6 3
12.11.19
a 2-a rundă
Norbert Gombos 2 6 6
Nerman Fatic 0 2 3
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Gorazd Srbljak 2 7 4 6
Dimitriy Voronin 1 5 6 2
12.11.19
1-a rundă
Roi Ginat 2 6 6
Efe Comu 0 3 1
12.11.19
1-a rundă
Luka Pavlovic 2 6 7
Juan Pablo Paz 0 3 5
bărbaţi simplu Hard Greece M15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Mick Veldheer 2 6 6
Ioannis Stamoulos 0 0 0
12.11.19
1-a rundă
Alexander Erler 2 6 3 6
Toby Martin 1 3 6 3
12.11.19
1-a rundă
Jonas Trinker 1 6 3
Thomas Fancutt retragere 0 3 0
bărbaţi simplu Indoor Hard France M15 Villers Les seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Thomas Laurent 2 4 6 7
Quentin Robert (1994) 1 6 4 5
12.11.19
1-a rundă
Kyrian Jacquet 2 7 6
Erik Crepaldi 0 5 3
12.11.19
1-a rundă
Mats Rosenkranz 2 7 5 6
Boris Fassbender 1 66 7 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Italy Ortisei Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Uladzimir Ignatik 2 6 6 6
Guilherme Clezar 1 4 74 1
12.11.19
1-a rundă
Enrico Dalla Valle 2 6 7
Mirza Basic 0 4 66
12.11.19
1-a rundă
Maxime Hamou 1 6 7 6
Aldin Setkic 2 74 69 74
12.11.19
1-a rundă
Francesco Forti 2 6 6
Vaclav Safranek 0 3 4
12.11.19
a 2-a rundă
Elliot Benchetrit 2 6 6
Julian Ocleppo 0 3 0
bărbaţi simplu Hard India Pune Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Kaza Vinayak Sharma 2 7 6 6
Tejas Chaukulkar 1 61 75 4
12.11.19
1-a rundă
Markos Kalovelonis 2 6 6
N. Vijay Sundar Prashanth 0 2 4
12.11.19
1-a rundă
Ergi Kirkin 2 1 7 6
David Pichler 1 6 5 2
12.11.19
a 2-a rundă
Jay Clarke 2 6 6
Calvin Hemery 0 4 4
12.11.19
a 2-a rundă
Shuichi Sekiguchi 2 6 6
Roman Blokhin 0 3 0
12.11.19
1-a rundă
Aziz Dougaz 2 6 7
Adil Kalyanpur 0 3 63
12.11.19
1-a rundă
Dalwinder Singh 2 6 6
Kunal Anand 0 3 4
12.11.19
a 2-a rundă
Manish Sureshkumar 2 6 7
Rio Noguchi 0 3 64
12.11.19
1-a rundă
Sidharth Rawat 2 6 3 6
Arjun Kadhe 1 2 6 3
femei simplu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Isabella Shinikova 2 6 6
Bibiane Schoofs 0 2 4
12.11.19
1-a rundă
Kyoka Okamura 2 5 6 6
Peangtarn Plipuech 1 7 3 3
12.11.19
1-a rundă
Viktoriya Tomova 1 6 2 3
Susan Bandecchi retragere 0 4 6 0
12.11.19
1-a rundă
Naiktha Bains 2 6 6 7
Arina Rodionova 1 3 73 5
12.11.19
1-a rundă
Kaja Juvan 2 6 6
Emily Webley-Smith 0 1 2
12.11.19
1-a rundă
Storm Sanders 2 6 6
Ching-Wen Hsu 0 1 4
12.11.19
1-a rundă
Timea Babos 2 2 6 6
Aldila Sutjiadi 1 6 4 3
12.11.19
1-a rundă
Ya-Yi Yang 2 6 6
Joanna Garland 0 3 3
femei simplu Hard Japan W100 Tokyo seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
Calificare
Erina Hayashi 2 6 4 10
Michika Ozeki 1 3 6 7
12.11.19
Calificare
Makoto Ninomiya 2 6 6 10
Risa Ushijima 1 74 4 4
12.11.19
Calificare
Eri Hozumi 2 6 6
Naho Sato 0 2 1
12.11.19
1-a rundă
Tatjana Maria 2 6 6
Chanel Simmonds 0 3 3
12.11.19
1-a rundă
Xinyun Han 2 6 6
Dabin Kim 0 3 1
12.11.19
1-a rundă
Na-Lae Han 2 7 6
Ayano Shimizu 0 5 4
femei simplu Zgura Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Gebriela Mihaylova 2 3 6 6
Cristina Ene 1 6 0 4
12.11.19
1-a rundă
Aiko Yoshitomi 2 7 6
Fanni Gecsek 0 63 2
12.11.19
1-a rundă
Ilay Yoruk 2 4 6 6
Karola Patricia Bejenaru 1 6 2 3
12.11.19
1-a rundă
Ani Vangelova 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 1 2
femei simplu Zgura Greece W15 Heraklion seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Iva Primorac 2 6 6
Dominique Schaefer 0 3 2
12.11.19
1-a rundă
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Anna Arkadianou 0 1 2
12.11.19
1-a rundă
Lisa Pigato 2 6 7
Maria Ines Fonte 0 4 5
12.11.19
1-a rundă
Draginja Vukovic 2 5 6 6
Julia Stamatova 1 7 2 2
12.11.19
1-a rundă
Francisca Jorge 0 4 1
Darya Astakhova 2 6 6
12.11.19
1-a rundă
Oleksandra Oliynykova 0 5 4
Angela Fita Boluda 2 7 6
12.11.19
1-a rundă
Ziva Falkner 2 6 7
Pia Lovric 0 4 6
femei simplu Hard Egypt W15 Sharm El seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
Calificare
Vitalia Stamat 2 6 7
Vickie Trocker 0 3 5
12.11.19
Calificare
Giorgia Pinto 2 6 6
Amira Badawi 0 1 4
12.11.19
Calificare
Ana Bianca Mihaila 2 7 6
Dinara Alloyarova 0 63 4
12.11.19
Calificare
Ellen Allgurin 2 6 6 12
Chiara Catini 1 73 4 10
12.11.19
1-a rundă
Mariam Dalakishvili 0 4 2
Arlinda Rushiti 2 6 6
femei simplu Hard India W25 Gwalior seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Sathwika Sama 2 6 6
Vanshita Pathania 0 3 4
12.11.19
1-a rundă
Freya Christie 2 6 2 6
Mihika Yadav 1 2 6 2
12.11.19
1-a rundă
Evgeniya Burdina 2 6 6 6
Shreya Tatavarthy 1 3 74 2
femei simplu Hard Thailand W25 Hua Hin seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
Calificare
Man Ying Maggie Ng 2 7 6
Supapitch Kuearum 0 5 3
12.11.19
Calificare
Patcharin Cheapchadej 2 1 6 10
Nina Stadler 1 6 3 7
12.11.19
Calificare
Sakura Hondo 2 4 7 10
Tamachan Momkoonthod 1 6 5 4
12.11.19
Calificare
Moyuka Uchijima 2 6 6
Kwan Yau Ng 0 2 1
12.11.19
Calificare
Hurricane Tyra Black 2 6 6
Himeno Sakatsume 0 4 0
12.11.19
Calificare
Mei Yamaguchi 2 6 6
Punnin Kovapitukted 0 2 4
12.11.19
Calificare
Ramu Ueda 2 6 6
Ayaka Okuno 0 1 3
12.11.19
Calificare
Chompoothip Jandakate 2 6 5 10
Michiru Furuya 1 3 7 8
12.11.19
1-a rundă
Mananchaya Sawangkaew 2 7 5 7
Xinyu Gao 1 5 7 62
12.11.19
1-a rundă
Valentyna Ivakhnenko 2 1 6 6
Yexin Ma 1 6 4 3
12.11.19
1-a rundă
Sabina Sharipova 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 3 3
femei simplu Indoor Hard Belarus W25 Minsk seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
Calificare
Suzan Lamens 2 7 3 10
Olga Doroshina 1 65 6 1
12.11.19
Calificare
Anastasia Pribylova 0 5 4
Anastasia Tikhonova 2 7 6
12.11.19
Calificare
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Veronika Pepelyaeva 0 2 4
12.11.19
Calificare
Jana Kolodynska 0 2 2
Polina Leykina 2 6 6
12.11.19
Calificare
Emma Raducanu 2 6 6
Katyarina Paulenka 0 1 4
12.11.19
Calificare
Tatsiana Sasnouskaya 2 7 7
Ilona Kremen 0 5 5
12.11.19
Calificare
Kristina Dmitruk 2 3 7 10
Vlada Koval 1 6 66 7
12.11.19
1-a rundă
Lucia Bronzetti 2 6 6
Shalimar Talbi 0 1 4
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom London seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 3 6 10
Ivan Dodig/Filip Polasek 1 6 3 6
bărbaţi dublu Hard India Pune Challenger seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Bogdan Bobrov/Ivan Nedelko 2 6 6 10
Markos Kalovelonis/Timur Khabibulin 1 4 75 3
12.11.19
1-a rundă
Brydan Klein/N. Vijay Sundar Prashanth 2 6 6
Aryan Goveas/Dhruv Sunish 0 2 1
12.11.19
1-a rundă
Steven Diez/Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Cem Ilkel/Ergi Kirkin 0 2 2
12.11.19
1-a rundă
Aziz Dougaz/Calvin Hemery 2 6 7
David Marrero/Dhruva Mulye 0 2 5
femei dublu Carpet Taipei (CHN) Taipei seturi 1 2 3 4 5
12.11.19
1-a rundă
Isabella Shinikova/Prarthana Thombare 2 7 6
Jasmin Jebawy/Alexandra Riley 0 5 3