bărbaţi simplu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Gianluca Mager 2 6 6 6
Tommy Robredo 1 1 74 1
bărbaţi simplu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Steven Diez 2 6 7
Enrique Lopez-Perez 0 3 66
20.09.19
Sfert de finală
Marc Polmans 2 3 6 6
Ji Sung Nam 1 6 1 4
20.09.19
Sfert de finală
John Millman 2 7 6
Jiri Vesely 0 65 1
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Kacper Zuk 2 6 7
Marsel Ilhan 0 1 63
20.09.19
Sfert de finală
Vitaliy Sachko 2 5 6 6
Sebastian Prechtel 1 7 4 0
20.09.19
Sfert de finală
Michael Vrbensky 2 6 4 6
Kai Wehnelt 1 4 6 4
20.09.19
Sfert de finală
Ivan Nedelko 2 6 6
Mike Urbanija 0 0 4
bărbaţi simplu Zgura China M15 Nanchang seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Luca Castelnuovo 2 3 7 6
Yuanfeng Li 1 6 5 3
20.09.19
Sfert de finală
Dusty H. Boyer 2 6 6
Hao Wu 0 3 2
20.09.19
Sfert de finală
Ryota Tanuma 2 6 6
Kaza Vinayak Sharma 0 4 1
20.09.19
Sfert de finală
Makoto Ochi 2 6 6
Jianhui Li 0 2 2
bărbaţi simplu Indoor Hard Finland M15 Pajulahti seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Savriyan Danilov 2 4 6 6
Lucas Catarina 1 6 4 4
20.09.19
Sfert de finală
Robert Strombachs 2 6 6
Alexander Zgirovsky 0 3 1
20.09.19
Sfert de finală
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Alibek Kachmazov 0 3 2
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan M15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Sergey Fomin 2 6 6
George Tsivadze 0 3 3
20.09.19
Sfert de finală
Vladyslav Manafov 2 6 6
Mikhail Fufygin 0 3 2
20.09.19
Sfert de finală
Matvey Khomentovskiy 2 6 7
Vladimir Korolev 0 2 5
20.09.19
Sfert de finală
Alexey Zakharov 2 6 6
Dostanbek Tashbulatov 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Targu Mures seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Nicholas David Ionel 2 6 6
Bogdan Borza 0 4 3
20.09.19
Sfert de finală
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Nikita Mashtakov 0 4 3
20.09.19
Sfert de finală
Oleksii Krutykh 2 6 6
Sebastian Gima 0 3 1
bărbaţi simplu Zgura Serbia M15 Zlatibor seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Marko Miladinovic 2 5 6 6
Karlo Kranic 1 7 3 4
20.09.19
Sfert de finală
Matija Pecotic 2 6 6
Duje Kekez 0 3 4
bărbaţi simplu Hard Australia M25 Cairns seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Maverick Banes 1 7 4
Bradley Mousley retragere 0 5 2
20.09.19
Sfert de finală
Vladyslav Orlov 2 6 6
Thomas Fancutt 0 4 1
20.09.19
Sfert de finală
Blake Mott 2 6 6
Brandon Walkin 0 1 2
20.09.19
Sfert de finală
Brydan Klein 2 7 4 6
Alexis Musialek 1 5 6 3
bărbaţi simplu Hard USA M25 Houston seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
a 2-a rundă
Alexander Sarkissian 1 5 6 2
Sam Riffice retragere 0 7 2 0
20.09.19
a 2-a rundă
Ronald Hohmann 2 6 3 6
Axel Geller 1 2 6 3
20.09.19
a 2-a rundă
Dragos Constantin Ignat 2 6 4 6
Andrew Watson 1 2 6 1
20.09.19
a 2-a rundă
Liam Caruana 2 6 6
Tadeas Paroulek 0 1 1
20.09.19
a 2-a rundă
Oliver Crawford 2 3 7 7
Ricardo Rodriguez-Pace 1 6 62 66
20.09.19
a 2-a rundă
Austin Rapp 2 7 7
Connor Farren 0 5 62
20.09.19
a 2-a rundă
Lukas Greif 2 6 6
Harrison Adams 0 3 3
20.09.19
a 2-a rundă
Hugo Gaston 2 6 7
Alex Rybakov 0 3 64
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Madrid seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Daniel Dutra Da Silva 2 6 7
Pol Martin Tiffon 0 3 5
20.09.19
Sfert de finală
Sergio Gutierrez-Ferrol 2 5 6 6
Carlos Gimeno Valero 1 7 1 4
bărbaţi simplu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Jelle Sels 2 6 6
Vaclav Safranek 0 2 2
20.09.19
Sfert de finală
Christopher O'Connell 2 7 6
Vit Kopriva 0 5 3
20.09.19
Sfert de finală
Danilo Petrovic 2 6 7
Laurent Lokoli 0 4 63
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Casper Ruud 1 6 5 3
Borna Coric 2 3 7 6
femei simplu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Semifinală
Samantha Stosur 2 2 7 6
Viktorija Golubic 1 6 64 1
femei simplu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Karolina Muchova 2 6 6
Priscilla Hon 0 3 3
20.09.19
Sfert de finală
Yafan Wang 2 6 6
Paula Badosa Gibert 0 1 3
20.09.19
Sfert de finală
Ekaterina Alexandrova 2 6 6 6
Kristie Ahn 1 70 4 4
20.09.19
Sfert de finală
Magda Linette 2 6 6
Kirsten Flipkens 0 2 3
femei simplu Hard Japan Osaka seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Angelique Kerber 1 6 4 2
Madison Keys retragere 0 4 6 1
femei simplu Zgura China W15 Anning seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Yexin Ma 2 6 6
Oleksandra Oliynykova 0 0 2
20.09.19
Sfert de finală
Meiqi Guo 2 7 6
Jiaxi Lu 0 65 3
20.09.19
Sfert de finală
Wushuang Zheng 2 7 6
Zhibek Kulambayeva 0 5 3
20.09.19
Sfert de finală
Yidi Yang 2 5 6 6
Meiling Wang 1 7 2 0
femei simplu Hard Turkey W15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Manon Arcangioli 2 6 6
Fanny Ostlund 0 4 1
20.09.19
Sfert de finală
Mariana Drazic 2 6 4 7
Maria Timofeeva 1 2 6 5
20.09.19
Sfert de finală
Eliessa Vanlangendonck 1 2 6 2
Nika Shytkouskaya 2 6 4 6
femei simplu Zgura Egypt W15 Cairo seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Nastja Kolar 2 6 1 7
Dominique Karregat 1 1 6 5
20.09.19
Sfert de finală
Federica Prati 2 6 7
Anastasia Piangerelli 0 2 6
20.09.19
Sfert de finală
Sandra Samir 2 6 6
Barbora Matusova 0 1 4
femei simplu Zgura Spain W15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Daria Mishina 2 6 6
Carlota Martinez Cirez 0 2 0
20.09.19
Sfert de finală
Marina Yudanov 0 4 2
Ali Collins 2 6 6
20.09.19
Sfert de finală
Angela Fita Boluda 2 6 6
Vicky Van De Peer 0 0 0
femei simplu Zgura Kazakhstan W15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Anastasia Zakharova 2 7 6
Yekaterina Dmitrichenko 0 64 3
20.09.19
Sfert de finală
Elina Avanesyan 2 6 6
Polina Bakhmutkina 0 3 3
20.09.19
Sfert de finală
Daria Kruzhkova 2 4 7 6
Viktoriya Kanapatskaya 1 6 5 2
20.09.19
Sfert de finală
Tamara Curovic 2 1 6 7
Evgeniya Burdina 1 6 3 5
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Martina Colmegna 2 6 6
Giorgia Pinto 0 4 2
20.09.19
Sfert de finală
Maria Herazo Gonzalez 0 4 3
Nadia Echeverria Alam 2 6 6
20.09.19
Sfert de finală
Chiraz Bechri 2 6 6
Diana Chehoudi 0 4 3
femei simplu Zgura Romania W25 Arad seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Nicoleta Dascalu 2 6 7
Andreea Rosca 0 1 5
20.09.19
Sfert de finală
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Conny Perrin 0 3 0
20.09.19
Sfert de finală
Ana Sofia Sanchez 0 3 3
Andreea Mitu 2 6 6
femei simplu Hard Australia W25 Cairns seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Zuzana Zlochova 2 6 6
Michika Ozeki 0 3 3
20.09.19
Sfert de finală
Maddison Inglis 2 6 6
Haruna Arakawa 0 3 2
20.09.19
Sfert de finală
Asia Muhammad 2 6 6
Yui Chikaraishi 0 2 3
20.09.19
Sfert de finală
Olivia Rogowska 2 6 6
Tereza Mihalikova 0 3 3
femei simplu Zgura Montenegro W25 Podgorica seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Barbara Haas 2 6 6
Vanda Lukacs 0 1 0
20.09.19
Sfert de finală
Amina Anshba 2 7 7
Valentini Grammatikopoulou 0 5 64
femei simplu Hard United Kingdom W25 Roehampton seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Semifinală
Nuria Parrizas-Diaz 2 7 6
Vivian Heisen 0 5 2
femei simplu Zgura France W60+H Saint Malo seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
a 2-a rundă
Jessika Ponchet 2 7 2 7
Giulia Gatto-Monticone 1 5 6 5
20.09.19
Sfert de finală
Varvara Gracheva 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 3 2
femei simplu Hard China Wuhan seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
1-a rundă de calif.
Kurumi Nara 2 4 6 6
Xin Yu Wang 1 6 3 4
20.09.19
1-a rundă de calif.
Kateryna Kozlova 2 5 7 6
Sachia Vickery 1 7 64 0
20.09.19
1-a rundă de calif.
Lauren Davis 2 6 6
Lesley Kerkhove 0 2 2
20.09.19
1-a rundă de calif.
Rebecca Peterson 2 6 6
Heather Watson 0 2 2
20.09.19
1-a rundă de calif.
Jennifer Brady 2 6 6
Yue Yuan 0 4 3
20.09.19
1-a rundă de calif.
Svetlana Kuznetsova 2 6 6
Qinwen Zheng 0 2 4
20.09.19
1-a rundă de calif.
Bernarda Pera 2 6 7
Nicole Gibbs 0 2 5
20.09.19
1-a rundă de calif.
Ellen Perez 2 3 6 6
Jil Teichmann 1 6 0 3
20.09.19
1-a rundă de calif.
Zarina Diyas 2 6 2 6
Clara Tauson 1 4 6 2
20.09.19
1-a rundă de calif.
Xinyun Han 2 2 6 6
Fiona Ferro 1 6 4 2
20.09.19
1-a rundă de calif.
Christina Mchale 2 6 7
Andrea Petkovic 0 0 5
20.09.19
1-a rundă de calif.
Veronika Kudermetova 2 7 6
Yanina Wickmayer 0 64 3
20.09.19
1-a rundă de calif.
Bethanie Mattek-Sands 2 2 6 6
Fang Ying Xun 1 6 4 3
20.09.19
1-a rundă de calif.
Tamara Zidansek 2 1 6 6
Whitney Osuigwe 1 6 4 2
20.09.19
1-a rundă de calif.
Lin Zhu 2 6 6
Gabriela Dabrowski 0 3 4
bărbaţi dublu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Sfert de finală
Ray Ho/Kuan-Yi Lee 2 6 6 10
Toshihide Matsui/Yosuke Watanuki 1 4 72 4
20.09.19
Sfert de finală
Evan King/Hunter Reese 2 3 7 10
Chun Hsin Tseng/Tung-Lin Wu 1 6 64 5
20.09.19
Sfert de finală
Yu Hsiou Hsu/Jimmy Wang 1 2 6 7
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 2 6 3 10
femei dublu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
20.09.19
Semifinală
Alexa Guarachi/Giuliana Olmos 2 7 6
Aleksandra Krunic/Lidziya Marozava 0 63 3