bărbaţi simplu Zgura Austria Austria F4 (St. seturi 1 2 3 4 5
13:00
1-a rundă
Peter Goldsteiner Peter Goldsteiner serviciu 1 7 4 1 0
Matthias Haim [4] 1 5 6 2 0
femei simplu Zgura Hungary Baja seturi 1 2 3 4 5
14:00
Calificare
Ksenia Laskutova 1 6 3 30
Mila Mejic Mila Mejic serviciu 0 2 1 30
15:30
Calificare
Miriam Bianca Bulgaru 0 0 30
Gabriela Nicole Tatarus Gabriela Nicole Tatarus serviciu 0 1 40
15:10
Calificare
Petia Arshinkova 0 1 30
Barbora Palcatova Barbora Palcatova serviciu 0 1 30
14:30
Calificare
Tatiana Pieri Tatiana Pieri serviciu 0 0 30
Cristina Ene 0 0 30
bărbaţi simplu Zgura Belgium Belgium F5 (Duinbergen) seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
Nick Broekhof [q] 0 2 3 40
Tom Pisane [WC] Tom Pisane serviciu 1 6 5 40
bărbaţi simplu Zgura France France F15 (Troyes) seturi 1 2 3 4 5
14:10
1-a rundă
Amaury Delmas [q] 1 6 1 0
Antoine Cornut-Chauvinc [6] Antoine Cornut-Chauvinc serviciu 0 4 2 0
bărbaţi simplu Zgura Germany Hamburg seturi 1 2 3 4 5
16:00
1-a rundă
David Ferrer David Ferrer serviciu 0 0 0
Rudolf Molleker [WC] 0 1 30
bărbaţi dublu Zgura Germany Hamburg seturi 1 2 3 4 5
15:20
1-a rundă
Nikola Mektic/Alexander Peya [3] 0 4 3 0
David Marrero/Aisam Qureshi David Marrero/Aisam Qureshi serviciu 1 6 0 0
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F20 (Pontedera) seturi 1 2 3 4 5
14:30
1-a rundă
Tomas Martin Etcheverry 0 4 3 30
Riccardo Balzerani Riccardo Balzerani serviciu 1 6 1 0
femei dublu Hard China Nanchang seturi 1 2 3 4 5
16:00
1-a rundă
Chen Liang/Saisai Zheng 0 6 4 0
Naiktha Bains/Qiu Yu Ye [4] Naiktha Bains/Qiu Yu Ye serviciu 1 72 3 0
16:00
1-a rundă
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies Beatrice Gumulya/Jessy Rompies serviciu 1 6 5 40
Yanni Liu/Yue Yuan [WC] 0 1 2 30
femei simplu Hard France Les Contamines Montjoie seturi 1 2 3 4 5
12:30
Calificare
Nora Ayala Serra Nora Ayala Serra serviciu 1 7 6 6
Sandy Marti 0 5 6 3
14:10
Calificare
Pauline Demel Pauline Demel serviciu 0 0 40
Pauline Payet 0 5 40
bărbaţi simplu Zgura Morocco Morocco F2 (Meknes) seturi 1 2 3 4 5
13:00
1-a rundă
Tomas Lipovsek Puches [3] 1 6 3 6 30
Felipe Martinez Sarrasague Felipe Martinez Sarrasague serviciu 1 4 6 5 15
femei simplu Zgura Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
15:00
Calificare
Veronika Kudermetova 1 7 0 5
Valentyna Ivakhnenko 2 63 6 7
15:30
Calificare
Deborah Chiesa 0 6 0
Sofya Lansere Sofya Lansere serviciu 0 6 0
femei dublu Zgura Russia Moscow seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Anna Kalinskaya/Viktoria Kuzmova Anna Kalinskaya/Viktoria Kuzmova serviciu 0 0 0
Kateryna Kozlova/Natalia Vikhlyantseva 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Italy Padova Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:00
Calificare
Agustin Velotti 1 6 0 15
Juan Pablo Varillas Juan Pablo Varillas serviciu 0 3 4 15
femei simplu Zgura Portugal Porto seturi 1 2 3 4 5
13:00
Calificare
Jade Suvrijn Jade Suvrijn serviciu 2 6 2 7
Paula Arias Manjon 1 4 6 64
14:40
Calificare
Susan Bandecchi 1 7 4 1 0
Uxia Martinez Moral Uxia Martinez Moral serviciu 1 5 6 0 0
bărbaţi simplu Zgura Portugal Portugal F12 (Porto) seturi 1 2 3 4 5
13:50
Calificare
Riccardo Di Nocera 1 6 0 0
Jeremy Moser Jeremy Moser serviciu 0 2 0 0
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prague Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:50
1-a rundă
Patrik Rikl [WC] Patrik Rikl serviciu 0 5 6 0
Ivan Nedelko 1 7 5 0
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Prague Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:50
1-a rundă
Mariano Kestelboim/Vladimir Uzhylovsky Mariano Kestelboim/Vladimir Uzhylovsky serviciu 1 7 2 15
Tomislav Draganja/Ivan Sabanov [4] 0 69 5 30
femei simplu Zgura Norway Sandelfjord seturi 1 2 3 4 5
14:10
1-a rundă
Anastasia Shaulskaya [q] 1 6 3 0 15
Susanne Celik Susanne Celik serviciu 1 3 6 0 15
femei simplu Zgura Italy Schio seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
Eugenia Ganga 0 2 3 0
Natalie Proese Natalie Proese serviciu 1 6 4 30
15:00
1-a rundă
Martina Spigarelli [7] Martina Spigarelli serviciu 1 6 4 30
Monica Cappelletti 0 3 2 30
15:20
Calificare
Maria Del Rosario Vazquez 0 4 40
Anastasia Piangerelli Anastasia Piangerelli serviciu 0 1 40
bărbaţi dublu Zgura Switzerland Gstaad seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Sander Arends/Antonio Sancic [4] Sander Arends/Antonio Sancic serviciu 0 4 5 40
Matteo Berrettini/Daniele Bracciali [PR] 1 6 5 40
15:40
1-a rundă
Marc-Andrea Huesler/Luca Margaroli [WC] Marc-Andrea Huesler/Luca Margaroli serviciu 0 4 1 30
Adrian Bodmer/Jakub Paul [WC] 1 6 0 40
femei simplu Zgura Finland Tampere seturi 1 2 3 4 5
15:20
Calificare
Jacquline Nylander Altelius Jacquline Nylander Altelius serviciu 0 4 0 15
Alisa Axyanova 1 6 3 15
bărbaţi simplu Zgura Finland Tampere Challenger seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Tallon Griekspoor [6] Tallon Griekspoor serviciu 1 6 2 15
Geoffrey Blancaneaux 0 1 2 30
bărbaţi dublu Zgura Finland Tampere Challenger seturi 1 2 3 4 5
16:30
1-a rundă
Gabor Borsos/Gleb Sakharov Gabor Borsos/Gleb Sakharov serviciu 0 0 0
Patricio Heras/Antoine Hoang 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Italy Padova Challenger seturi 1 2 3 4 5
13:20
Calificare
suspendată
Edoardo Eremin 0 1 0
Alessandro Petrone Alessandro Petrone serviciu 0 1 0
femei simplu Zgura Czech Republic Prague seturi 1 2 3 4 5
22.07.18
16:00
1-a rundă de calif.
suspendată
Johana Markova Johana Markova serviciu 1 2 6 3 0
Petra Krejsova 1 6 3 0 0
femei simplu Zgura Italy Schio seturi 1 2 3 4 5
11:00
Calificare
suspendată
Veronica Napolitano 0 0 1 0
Jessica Bertoldo Jessica Bertoldo serviciu 1 6 1 0