femei simplu Hard Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
Anastasiya Poplavska [q] Anastasiya Poplavska serviciu 0 5 0
Luminita Tutunaru 0 3 0
10:30
a 2-a rundă
Arabella Koller Arabella Koller serviciu 0 4 30
Cemre Anil [5WC] 0 3 40
10:30
a 2-a rundă
Jacqueline Cabaj Awad [1] Jacqueline Cabaj Awad serviciu 0 4 0
Betina Tokac 0 5 0
10:30
a 2-a rundă
Noelia Zeballos [4] Noelia Zeballos serviciu 1 6 1 40
Maria Victoria Negoita [WC] 0 2 1 0
femei simplu Hard Georgia Batumi seturi 1 2 3 4 5
08:20
a 2-a rundă
Alena Nikishina 0 4 0 0
Sadafmoh Tolibova [4] Sadafmoh Tolibova serviciu 1 6 0 0
08:50
a 2-a rundă
Daria Kudashova 0 3 15
Vasilisa Aponasenko [2] Vasilisa Aponasenko serviciu 0 3 0
09:00
a 2-a rundă
Csilla Argyelan [7] 0 5 0
Ana Shanidze Ana Shanidze serviciu 0 0 0
09:10
a 2-a rundă
Valeriya Urzhumova [5] Valeriya Urzhumova serviciu 0 1 30
Eva Garkusha [LL] 0 0 30
femei simplu Hard Australia Cairns seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
Maddison Inglis Maddison Inglis serviciu 0 1 0
Kimberly Birrell [8] 0 5 0
femei simplu Zgura Bulgaria Dobrich seturi 1 2 3 4 5
08:10
a 2-a rundă
Maria Marfutina [q] 1 6 1 0
Katarzyna Piter [8] Katarzyna Piter serviciu 0 2 4 0
10:00
a 2-a rundă
Anna Bondar [7] Anna Bondar serviciu 0 5 1 30
Alexandra Perper 1 7 0 40
10:00
a 2-a rundă
Cristina Dinu Cristina Dinu serviciu 0 3 2 A
Jaqueline Cristian [5] 1 6 2 40
bărbaţi simplu Zgura Egypt Egypt F19 (Cairo) seturi 1 2 3 4 5
09:10
a 2-a rundă
Jordan Correia Passos Do Carmo [1] 0 0 15
Anirudh Chandrasekar Anirudh Chandrasekar serviciu 0 1 15
09:10
a 2-a rundă
Luca Prevosto 0 1 0
Dante Gennaro [2] Dante Gennaro serviciu 0 0 0
11:00
a 2-a rundă
Aryan Goveas [3] 0 0 40
Rimpei Kawakami Rimpei Kawakami serviciu 0 0 40
11:00
a 2-a rundă
Jayesh Pungliya Jayesh Pungliya serviciu 0 1 40
Filip Duda [6] 0 0 30
11:00
a 2-a rundă
Neven Krivokuca Neven Krivokuca serviciu 0 1 0
Petr Hajek [7] 0 1 0
11:00
a 2-a rundă
Nini Gabriel Dica [q] Nini Gabriel Dica serviciu 0 0 30
Alexander Erler [4] 0 1 40
11:00
a 2-a rundă
Simone Roncalli [5] Simone Roncalli serviciu 0 1 40
Ondrej Krstev 0 1 30
femei simplu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
11:00
Sfert de finală
Vera Lapko [7] Vera Lapko serviciu 0 0 0
Andrea Petkovic 0 3 0
femei dublu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
11:00
Sfert de finală
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria [1] 0 2 15
Jia-Jing Lu/Junri Namigata Jia-Jing Lu/Junri Namigata serviciu 0 1 0
bărbaţi simplu Indoor Hard Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
10:20
a 2-a rundă
Yasutaka Uchiyama Yasutaka Uchiyama serviciu 0 2 0 15
Ernests Gulbis [7WC] 1 6 0 0
10:20
a 2-a rundă
Jurij Rodionov 0 5 15
Chun Hsin Tseng [WC] Chun Hsin Tseng serviciu 0 3 15
bărbaţi dublu Indoor Hard Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.09.18
08:10
1-a rundă
Mao-Xin Gong/Ze Zhang [3] Mao-Xin Gong/Ze Zhang serviciu 0 0 0
Akira Santillan/James Ward 0 0 0
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan Kazakhstan F7 (Shymkent) seturi 1 2 3 4 5
07:50
Sfert de finală
Mikalai Haliak 1 6 3 0 0
Shalva Dzhanashia [2] Shalva Dzhanashia serviciu 1 3 6 0 0
08:10
Sfert de finală
Andrey Chepelev [1] Andrey Chepelev serviciu 0 3 3 0
Denys Klok [5] 1 6 3 0
femei simplu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
08:30
a 2-a rundă
Dalila Jakupovic Dalila Jakupovic serviciu 0 2 40
Kiki Bertens [2] 0 4 A
femei dublu Hard Republic of Korea Seoul seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Priscilla Hon/Yana Sizikova Priscilla Hon/Yana Sizikova serviciu 0 0 0
Ji-Hee Choi/Na-Lae Han [WC] 0 0 0
femei simplu Zgura Montenegro Podgorica seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Barbara Haas [1] Barbara Haas serviciu 0 2 0
Lina Gjorcheska [q] 0 2 0
11:00
a 2-a rundă
Chloe Paquet [4] Chloe Paquet serviciu 0 0 15
Helene Scholsen 0 4 0
femei simplu Zgura France Saint Malo seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Katarina Zavatska 0 0 40
Jana Cepelova Jana Cepelova serviciu 0 3 A
11:00
a 2-a rundă
Kathinka Von Deichmann [9] 0 2 15
Jasmine Paolini Jasmine Paolini serviciu 0 2 15
bărbaţi simplu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Laslo Djere [1] Laslo Djere serviciu 0 2 0
Kevin Krawietz 0 3 0
bărbaţi dublu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
11:00
Sfert de finală
Pedro Martinez Portero/Mark Vervoort [4] Pedro Martinez Portero/Mark Vervoort serviciu 0 0 0
Simone Bolelli/Gianluigi Quinzi 0 0 0
femei simplu Indoor Hard Japan Tokyo seturi 1 2 3 4 5
11:30
a 2-a rundă
Donna Vekic 0 3 40
Johanna Konta Johanna Konta serviciu 0 1 A
femei dublu Indoor Hard Japan Tokyo seturi 1 2 3 4 5
10:30
Sfert de finală
Andrea Hlavackova/Barbora Strycova [1] Andrea Hlavackova/Barbora Strycova serviciu 1 6 1 15
Miharu Imanishi/Anna Zaja 0 4 1 15
bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F28 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
08:40
a 2-a rundă
Kirill Kivattsev Kirill Kivattsev serviciu 0 2 0 40
Riccardo Bonadio [4] 1 6 1 A
08:40
a 2-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 3 0
Dejan Katic [8] Dejan Katic serviciu 0 4 15
08:40
a 2-a rundă
Paul Woerner [6] Paul Woerner serviciu 0 2 0
Vadim Alekseenko 0 3 0
10:30
a 2-a rundă
Lorenzo Bocchi Lorenzo Bocchi serviciu 1 6 1 0
Thomas Statzberger [2WC] 0 2 0 30
bărbaţi dublu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
18.09.18
08:50
1-a rundă
suspendată
Ariel Behar/Fernando Romboli [1] 1 6 3 1
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 1 3 6 08
femei simplu Zgura Argentina Buenos Aires seturi 1 2 3 4 5
19.09.18
18:40
a 2-a rundă
suspendată
Eugenia Ganga [6] 1 3 6 4 40
Anfisa Danilchenko [q] Anfisa Danilchenko serviciu 1 6 4 0 15
femei simplu Hard Tunisia Monastir seturi 1 2 3 4 5
19.09.18
15:30
1-a rundă
suspendată
Madison Westby 1 6 1 A
Vittoria Pastorino [WC] Vittoria Pastorino serviciu 0 0 0 40
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F32 (Monastir) seturi 1 2 3 4 5
19.09.18
13:10
1-a rundă
suspendată
Keivon Tabrizi 0 4 0 0
Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira [q] Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira serviciu 1 6 1 30
19.09.18
15:30
1-a rundă
suspendată
Vasko Mladenov Vasko Mladenov serviciu 1 6 6 0 30
Luca Giacomini [2] 1 74 2 0 30