bărbaţi simplu Zgura Argentina Argentina F2 (Villa seturi 1 2 3 4 5
19:10
a 2-a rundă
Gabriel Alejandro Hidalgo  
Gonzalo Villanueva [7]  
bărbaţi simplu Zgura Bosnia and Herzeg. Bosnia & Herzegovina seturi 1 2 3 4 5
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Tomislav Jotovski [3]  
Samm Butler  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Tom Kocevar-Desman  
Ljubomir Celebic [6]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Elmar Ejupovic [1]  
Deni Zmak  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Duje Kekez [5]  
Luca Prevosto  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Ioannis Stergiou  
Danylo Kalenichenko [2]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Alexandros Skorilas [q]  
Fran Zvonimir Zgombic [8]  
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Czech Republic F2 seturi 1 2 3 4 5
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Michal Konecny [6]  
Filip Duda  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Philipp Davydenko  
Robin Stanek [5]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Bruno Sant'Anna [1]  
Simon Beaupain [q]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Dominik Kellovsky  
Peter Heller [8]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Bart Van Den Berg  
Sekou Bangoura [2]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Patrik Rikl [7q]  
Ondrej Krstev  
bărbaţi simplu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
16:30
a 2-a rundă
Lukas Rosol [q]  
Steve Johnson [6]  
17:30
a 2-a rundă
Stan Wawrinka [3WC]  
Jared Donaldson  
19:30
a 2-a rundă
Noah Rubin [q]  
Fabio Fognini [2WC]  
bărbaţi simplu Zgura Hungary Hungary F3 (Balatonalmadi) seturi 1 2 3 4 5
24.05.18
01:00
Sfert de finală
Pascal Meis [3]  
Bogdan Bobrov [7]  
24.05.18
01:00
Sfert de finală
Samuel Bensoussan [1]  
David Szintai  
24.05.18
01:00
Sfert de finală
Denys Klok [8]  
Marko Tepavac [2]  
24.05.18
01:00
Sfert de finală
Tomas Liska  
Mick Lescure [4]  
bărbaţi simplu Zgura Italy Italy F11 (Napoli) seturi 1 2 3 4 5
19:40
1-a rundă
Ulises Blanch  
Jules Okala  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Patricio Heras [1]  
Alexander Lazov  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Maxime Tabatruong  
Andrea Guerrieri [q]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Davide Galoppini  
Raul Brancaccio  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Lenny Hampel [3]  
Tim Van Rijthoven [PR]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Corrado Summaria [WC]  
Enrico Dalla Valle [WC]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Pasquale De Giorgio [LL]  
Frederico Gil [4]  
bărbaţi simplu Hard Mexico Mexico F3 (Cordoba) seturi 1 2 3 4 5
19:40
a 2-a rundă
Adam El Mihdawy  
Jorge Brian Panta Herreros  
23:00
a 2-a rundă
Christopher Diaz-Figueroa [3]  
Gerardo Lopez Villasenor  
23:00
a 2-a rundă
Wilfredo Gonzalez [7]  
Carlos Palencia [WC]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Dusty H. Boyer  
Lucas Gomez [8]  
bărbaţi simplu Zgura France Lyon seturi 1 2 3 4 5
19:00
a 2-a rundă
Gilles Simon  
Joris De Loore [LL]  
bărbaţi simplu Zgura Romania Romania F1 (Bucharest) seturi 1 2 3 4 5
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Dragos Dima [1]  
Simone Roncalli  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Vlad Victor Cornea [q]  
Teodor-Dacian Craciun  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Bogdan Ionut Apostol [8]  
Vladislav Melnic  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Matthias Haim [4]  
Bogdan Borza  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Thomas Yaka Kofi Setodji  
Aslan Karatsev [2]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Teodor Giusca [q]  
Vasile Antonescu [6]  
bărbaţi simplu Zgura Sweden Sweden F3 (Lund) seturi 1 2 3 4 5
24.05.18
01:00
Sfert de finală
Colin Van Beem [7]  
Louis Wessels [4]  
24.05.18
01:00
Sfert de finală
Manuel Guinard [6]  
Baptiste Crepatte [2]  
bărbaţi simplu Hard Tunisia Tunisia F20 (Jerba) seturi 1 2 3 4 5
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Quentin Gueydan [q]  
Hady Habib  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Sarp Agabigun [8]  
Davide Albertoni [q]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Calin Manda  
Aziz Dougaz [5WC]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Moez Echargui [1WC]  
Hugo Schott  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Maxime Pauwels [4]  
Alexandre Rotsaert [q]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Aziz Ouakaa  
Stefan Seifert [6]  
femei simplu Zgura Italy Caserta seturi 1 2 3 4 5
15:30
a 2-a rundă
Cindy Burger  
Alice Matteucci  
17:00
a 2-a rundă
Lisa Sabino  
Georgia Brescia  
20:00
a 2-a rundă
Teliana Pereira  
Marie Benoit  
23:00
a 2-a rundă
Stefania Rubini  
Pemra Ozgen  
femei simplu Zgura Tunisia Hammamet seturi 1 2 3 4 5
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Eleni Kordolaimi  
Miriana Tona  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Jade Suvrijn  
Nastassja Burnett  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Angelica Moratelli  
Anna Siskova  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Mathilde Armitano  
Marie Temin  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Celine Fritsch  
Tayisiya Morderger  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Adithya Karunaratne  
Danai Petroula  
femei simplu Carpet Japan Karuizawa seturi 1 2 3 4 5
06:50
1-a rundă
Tara Moore  
Asia Muhammad  
07:00
1-a rundă
Ayano Shimizu  
Tori Kinard  
07:20
1-a rundă
Mei Yamaguchi  
Risa Ushijima  
08:30
1-a rundă
Sakura Hondo  
Yue Yuan  
femei simplu Zgura Germany Nurnberg seturi 1 2 3 4 5
21:10
a 2-a rundă
Yulia Putintseva  
Alison Riske  
femei simplu Zgura Portugal Oeiras seturi 1 2 3 4 5
20:00
1-a rundă
Lucia Marzal Martinez  
Claudia Cianci  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Tamaryn Hendler  
Noelia Bouzo Zanotti [WC]  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Valeria Bhunu  
Lucia Cortez Llorca  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Maria Gutierrez Carrasco  
Ylena In-Albon  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Alicia Herrero Linana  
Maria Joao Koehler  
24.05.18
01:00
a 2-a rundă
Lucie Wargnier  
Maria Ines Fonte  
femei simplu Zgura USA Osprey seturi 1 2 3 4 5
16:00
2-a rundă de calif.
Ana Roman Dominguez  
Kariann Pierre-Louis  
20:30
1-a rundă
Salma Ewing  
Maria Sanchez  
21:30
1-a rundă
Rebecca Marino  
Chieh-Yu Hsu  
21:30
1-a rundă
Kana Daniel  
Ashley Kratzer  
bărbaţi dublu Zgura Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
21:30
Sfert de finală
Antoine Bellier/Johan Nikles [WC]  
Robert Lindstedt/Andrei Vasilevski  
bărbaţi dublu Zgura France Lyon seturi 1 2 3 4 5
16:00
Sfert de finală
Fabrice Martin/Purav Raja  
Julio Peralta/Horacio Zeballos [3]  
20:00
Sfert de finală
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop  
Rohan Bopanna/Edouard Roger-Vasselin [2]  
femei dublu Zgura France Strasbourg seturi 1 2 3 4 5
14:30
Sfert de finală
Xenia Knoll/Anna Smith  
Qiang Wang/Yafan Wang  
femei dublu Zgura Germany Nurnberg seturi 1 2 3 4 5
19:00
Sfert de finală
Demi Schuurs/Katarina Srebotnik  
Chantal Skamlova/Barbora Stefkova