bărbaţi simplu Zgura Holland Amersfoort Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 3-a rundă
Pedro Martinez Portero [1]  
Guilherme Clezar  
12:00
a 3-a rundă
Elliot Benchetrit [6]  
Daniel Masur [11]  
13:00
a 3-a rundă
Jelle Sels  
Mats Moraing [5]  
13:00
a 3-a rundă
Jan Choinski  
Kimmer Coppejans [2]  
13:00
a 3-a rundă
Ivan Gakhov  
Zdenek Kolar [9]  
14:00
a 3-a rundă
Uladzimir Ignatik [13]  
Blaz Rola [3]  
15:30
a 3-a rundă
Sebastian Fanselow  
Igor Sijsling [q]  
19:30
a 3-a rundă
Daniel Gimeno-Traver [10]  
Mohamed Safwat [7]  
bărbaţi simplu Hard Canada Gatineau Challenger seturi 1 2 3 4 5
02:50
a 2-a rundă
Vasek Pospisil [9WC]  
Maximilian Neuchrist [ALT]  
17:00
a 3-a rundă
Maxime Janvier [13]  
Michael Mmoh [4]  
18:20
a 3-a rundă
Jason Murray Kubler [10]  
Dudi Sela [5]  
18:20
a 3-a rundă
Cem Ilkel  
Marc Polmans [11]  
18:20
a 3-a rundă
Enzo Couacaud [15]  
Soon-Woo Kwon [2]  
20:00
a 3-a rundă
Peter Polansky [3]  
Joao Menezes  
20:00
a 3-a rundă
Yasutaka Uchiyama [8]  
Darian King [12]  
19.07.19
01:30
a 3-a rundă
Alexis Galarneau [WC]  
Duckhee Lee [16]  
bărbaţi simplu Iarbă USA Newport seturi 1 2 3 4 5
20:00
Sfert de finală
Mischa Zverev  
Marcel Granollers  
22:00
Sfert de finală
Alexander Bublik [7]  
Tennys Sandgren  
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16:30
a 2-a rundă
Alejandro Mendoza  
Jean Thirouin  
16:30
a 2-a rundă
David Fox  
Luis Patino [2]  
16:30
a 2-a rundă
Felix Corwin [3]  
Nicholas Alexander Reyes [q]  
16:30
a 2-a rundă
Jack Draper [1]  
Isaac Stoute  
16:30
a 2-a rundă
Blu Baker [JR]  
Christian Langmo [8]  
18:00
a 2-a rundă
Justin Roberts [q]  
Gage Brymer [7]  
18:00
a 2-a rundă
Kalman L. Boyd [q]  
Mikal Statham  
18:00
a 2-a rundă
Nicolas Mejia [5]  
Joshua Ortlip [q]  
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Castelo Branco seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
David Jorda Sanchis [SE]  
Maxime Tchoutakian  
12:00
a 2-a rundă
Romain Bauvy [q]  
Albano Olivetti [2]  
12:00
a 2-a rundă
Terence Das [q]  
Nuno Borges [7]  
13:30
a 2-a rundă
Francisco Dias [WC]  
Eduardo Struvay [6]  
13:30
a 2-a rundă
Marat Deviatiarov [PR]  
Tiago Cacao [4]  
13:30
a 2-a rundă
Pablo Vivero Gonzalez [5]  
Nicolas Alvarez Varona [JR]  
15:00
a 2-a rundă
Rayane Roumane [3]  
Andrej Glvac [PR]  
15:00
a 2-a rundă
Antoine Cornut-Chauvinc [1]  
Filipe Brandao [q]  
bărbaţi simplu Zgura Italy M15 Gubbio seturi 1 2 3 4 5
13:00
a 2-a rundă
Gonzalo Villanueva [3]  
Giovanni Rizzuti [q]  
13:00
a 2-a rundă
Davide Galoppini [8]  
Francesco Passaro [JR]  
13:00
a 2-a rundă
Pasquale De Giorgio [WC]  
Tomas Martin Etcheverry [7]  
14:30
a 2-a rundă
Giorgio Ricca  
Giuseppe La Vela [WC]  
14:30
a 2-a rundă
Alessandro Procopio [q]  
Facundo Diaz Acosta [4]  
14:30
a 2-a rundă
Mattia Frinzi  
Omar Giacalone  
19:30
a 2-a rundă
Marco Miceli  
Adelchi Virgili  
22:00
a 2-a rundă
Federico Arnaboldi [q]  
Giovanni Fonio [2]  
bărbaţi simplu Zgura Austria M15 Kramsach seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Wilson Leite [8]  
Mick Veldheer  
12:00
a 2-a rundă
Andrea Bolla [q]  
David Pichler [2]  
12:00
a 2-a rundă
Nicolas Parizzia [q]  
Bart Van Den Berg  
12:00
a 2-a rundă
Tomas Machac [1]  
Sebastian Prechtel  
13:30
a 2-a rundă
William Ma [q]  
Sandro Kopp [WC]  
13:30
a 2-a rundă
Patrik Hartmeier  
Mariano Kestelboim [6]  
14:00
a 2-a rundă
Edoardo Lavagno [q]  
Ergi Kirkin [5]  
15:40
a 2-a rundă
Ronald Slobodchikov [4]  
Davide Tortora [JR]  
bărbaţi simplu Zgura Estonia M15 Parnu seturi 1 2 3 4 5
10:00
1-a rundă
Vladimir Ivanov  
Karl Kiur Saar  
10:00
1-a rundă
Peter Goldsteiner  
Roni Mikael Hietaranta [q]  
10:00
1-a rundă
Kenneth Raisma [WC]  
Tristan Meraut [q]  
10:00
1-a rundă
Daniil Glinka [WC]  
Eero Vasa [q]  
10:00
1-a rundă
Alexander Shevchenko [8]  
Adrian Oetzbach [q]  
11:30
1-a rundă
Jurgen Zopp [1WC]  
Andrey Uvarov [q]  
11:30
1-a rundă
Julius Tverijonas  
Mathieu Scaglia [q]  
11:30
1-a rundă
Lawrence Bataljin [q]  
Zizou Bergs [2]  
11:30
1-a rundă
Maxime Pauwels [4]  
Nikita Mashtakov  
11:30
1-a rundă
Martins Rocens [q]  
Alexander Donski  
13:00
a 2-a rundă
Luigi Sorrentino  
Maxim Ratniuk  
bărbaţi simplu Zgura Slovakia M15 Piestany seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Marek Semjan  
Petr Nouza [8]  
11:00
a 2-a rundă
Petr Hajek  
Marko Miladinovic [7]  
11:00
a 2-a rundă
Fabian Marozsan  
Pavel Nejedly [2]  
12:30
a 2-a rundă
Martins Podzus [6]  
Dalibor Svrcina [JR]  
12:30
a 2-a rundă
Vit Kopriva [3]  
Vitaliy Sachko [q]  
12:30
a 2-a rundă
Oleksii Krutykh  
Artem Dubrivnyy [4]  
14:00
a 2-a rundă
Lukas Klein [1]  
Andrew Paulson [JR]  
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Simone Roncalli [3]  
Tom Pisane  
11:00
a 2-a rundă
Alexander Weis [7]  
Bart Stevens  
12:30
a 2-a rundă
Shunsuke Wakita [q]  
Sebastian Baez [2]  
12:30
a 2-a rundă
Lorenzo Brunetti  
Erik Crepaldi [4]  
12:30
a 2-a rundă
Giovanni Calvano [q]  
Duje Ajdukovic [8]  
12:30
a 2-a rundă
Max Houkes  
Nicolas Alberto Arreche [5]  
14:00
a 2-a rundă
Benjamin Dhoe [6]  
Ameur Ben Hassen [WC]  
14:00
a 2-a rundă
Enrico Dalla Valle [1WC]  
Andrea Picchione [q]  
bărbaţi simplu Zgura Morocco M15 Tanger seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Jose Fco. Vidal Azorin [5]  
Younes Lalami Laaroussi [q]  
12:00
a 2-a rundă
Mathieu Perchicot [1]  
Louis Dussin  
12:00
a 2-a rundă
Fermin Tenti  
Paolo Dagnino [q]  
13:30
a 2-a rundă
Anas Fattar [7]  
Quentin Folliot  
13:30
a 2-a rundă
Hugo Schott  
Lamine Ouahab [2]  
13:30
a 2-a rundă
Adam Moundir [3]  
Aissa Benchakroun [WC]  
15:00
a 2-a rundă
Louis Tessa  
Michel Vernier [6]  
15:00
a 2-a rundă
Simon Anthony Ivanov [q]  
Kristian Lozan [4]  
bărbaţi simplu Zgura Georgia M15 Telavi seturi 1 2 3 4 5
09:00
a 2-a rundă
Yan Sabanin  
Valentin Vacherot [q]  
09:00
a 2-a rundă
David Poljak [1]  
Mikhail Fufygin  
09:00
a 2-a rundă
Jordan Hasson  
Yan Bondarevskiy [8]  
09:00
a 2-a rundă
Alexey Zakharov [5]  
Aleksandr Bulitski  
10:30
a 2-a rundă
George Tsivadze  
Amaury Delmas [q]  
10:30
a 2-a rundă
Djurabeck Karimov  
Dennis Uspensky  
10:30
a 2-a rundă
Saida'Lo Saidkarimov [3]  
A.j. Catanzariti [q]  
10:30
a 2-a rundă
Eric Vanshelboim [7]  
Viktor Nikitin [q]  
bărbaţi simplu Zgura France M15 Uriage seturi 1 2 3 4 5
10:30
a 2-a rundă
Kyrian Jacquet [WC]  
Sebastien Boltz [4]  
12:00
a 2-a rundă
Joffrey De Schepper  
Gabriel Petit [5]  
12:00
a 2-a rundă
Ugo Blanchet [WC]  
Raphael Lambling [q]  
13:30
a 2-a rundă
Alexis Gautier  
Maxime Hamou [2]  
13:30
a 2-a rundă
Benjamin Pietri  
Ivan Davydov  
15:00
a 2-a rundă
Clement Tabur  
Gianni Mina [WC]  
18:30
a 2-a rundă
Loris Pourroy [JR]  
Samuel Brosset [8]  
bărbaţi simplu Zgura Spain M25 Gandia seturi 1 2 3 4 5
16:40
a 2-a rundă
Albert Alcaraz Ivorra  
Alberto Barroso Campos [q]  
16:40
a 2-a rundă
Jaume Pla Malfeito [7]  
Mattia Bellucci [q]  
16:40
a 2-a rundă
Carlos Sanchez Jover  
Mario Mansilla Diez [q]  
16:40
a 2-a rundă
Hugo Gaston [1]  
Alejandro Garcia [WC]  
16:40
a 2-a rundă
Pol Martin Tiffon  
Jordan Correia Passos Do Carmo [6]  
16:40
a 2-a rundă
Sheil Kotecha [WC]  
Remy Bertola [q]  
18:10
a 2-a rundă
Timofey Skatov [5]  
Pedro Vives Marcos [IR]  
18:10
a 2-a rundă
Benjamin Winter Lopez  
Pablo Llamas Ruiz [q]  
bărbaţi simplu Hard USA M25 Iowa City seturi 1 2 3 4 5
17:00
a 2-a rundă
Evan Zhu [8]  
Nathan Ponwith [IR]  
18:30
a 2-a rundă
Alex Rybakov [3]  
Joshua Peck [q]  
18:30
a 2-a rundă
Axel Geller [6]  
Mark Whitehouse  
bărbaţi simplu Zgura Peru M25 Lima seturi 1 2 3 4 5
19:30
a 2-a rundă
Facundo Juarez [IR]  
Camilo Ugo Carabelli [2]  
bărbaţi simplu Hard Taipei (CHN) M25 Taipei seturi 1 2 3 4 5
07:20
a 2-a rundă
Yan Bai [1]  
Kousuke Ogura [q]  
08:00
a 2-a rundă
Shao-Fan Liu [q]  
Renta Tokuda [2]  
08:00
a 2-a rundă
Cheng-Yu Yu  
Yusuke Takahashi [4]  
09:30
a 2-a rundă
Sora Fukuda  
Ray Ho  
09:30
a 2-a rundă
Jesse Delaney [q]  
Wei-De Lin [q]  
bărbaţi simplu Zgura Germany M25+H Kassel seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Elmar Ejupovic  
Matej Vocel  
12:00
a 2-a rundă
Lucas Gerch [7]  
Nerman Fatic [IR]  
12:00
a 2-a rundă
Marek Gengel [q]  
Valentin Guenther [q]  
13:30
a 2-a rundă
Kai Wehnelt [IR]  
Orlando Luz [5]  
13:30
a 2-a rundă
Louis Wessels [6]  
Federico Moreno [q]  
14:00
a 2-a rundă
Sadio Doumbia [1]  
Evan Furness  
14:00
a 2-a rundă
Mats Rosenkranz [q]  
Chun Hsin Tseng [2]  
16:00
a 2-a rundă
Marvin Netuschil [4]  
Jules Okala  
bărbaţi simplu Hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger seturi 1 2 3 4 5
08:00
a 3-a rundă
Aleksandr Nedovesov [5]  
Matteo Viola [10]  
08:00
a 3-a rundă
Egor Gerasimov [4]  
Shuichi Sekiguchi [ITF]  
08:00
a 3-a rundă
Yunseong Chung [8]  
Goncalo Oliveira [9]  
08:00
a 3-a rundă
Khumoun Sultanov  
Lucas Miedler [7]  
09:00
a 3-a rundă
Arthur Rinderknech  
Sebastian Korda  
09:00
a 3-a rundă
Aleksandar Vukic [14]  
Sebastian Ofner [3]  
09:30
a 3-a rundă
Evgeny Donskoy [1]  
Ji Sung Nam [15]  
10:30
a 3-a rundă
Gastao Elias  
Mirza Basic [6]  
bărbaţi simplu Zgura Croatia Umag seturi 1 2 3 4 5
17:00
a 2-a rundă
Andrey Rublev  
Dusan Lajovic [4]  
18:00
a 2-a rundă
Facundo Bagnis  
Nino Serdarusic [WC]  
21:00
a 2-a rundă
Salvatore Caruso [q]  
Borna Coric [2]  
23:00
a 2-a rundă
Aljaz Bedene  
Jannik Sinner [WC]  
bărbaţi simplu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:30
a 3-a rundă
Jose Hernandez-Fernandez [14]  
Federico Gaio [4]  
14:30
a 3-a rundă
Oriol Roca Batalla  
Andrea Vavassori  
15:30
a 3-a rundă
Santiago Giraldo [11]  
Andrea Arnaboldi [8]  
15:30
a 3-a rundă
Roberto Marcora [7]  
Andrea Pellegrino  
16:00
a 3-a rundă
Jan Satral  
Rogerio Dutra Da Silva [10]  
18:00
a 3-a rundă
Andrej Martin [1]  
Alexandre Muller [16]  
20:30
a 3-a rundă
Alessandro Giannessi [3]  
Manuel Guinard  
22:10
a 3-a rundă
Renzo Olivo  
Francesco Forti [WC]  
bărbaţi simplu Zgura Sweden Bastad seturi 1 2 3 4 5
12:00
a 2-a rundă
Pablo Cuevas [3]  
Federico Delbonis  
14:00
a 2-a rundă
Elias Ymer [WC]  
Joao Sousa [8]  
16:00
a 2-a rundă
Dennis Novak  
Richard Gasquet [4]  
18:00
a 2-a rundă
Juan Ignacio Londero [6]  
Hugo Dellien  
femei simplu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
15:00
a 2-a rundă
Anastasija Sevastova  
Patricia Maria Tig  
17:00
a 2-a rundă
Aliona Bolsova  
Barbora Krejcikova  
19:00
a 2-a rundă
Martina Di Giuseppe  
Veronika Kudermetova  
21:00
a 2-a rundă
Jaqueline Cristian  
Elena Rybakina  
femei simplu Zgura Switzerland Lausanne seturi 1 2 3 4 5
12:30
a 2-a rundă
Fiona Ferro  
Mihaela Buzarnescu  
14:30
a 2-a rundă
Anastasia Potapova  
Tamara Korpatsch  
16:30
a 2-a rundă
Allie Kiick  
Samantha Stosur  
18:30
a 2-a rundă
Simona Waltert  
Jil Teichmann  
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16:30
a 2-a rundă
Thaisa Grana Pedretti  
Jaleesa Leslie  
16:30
a 2-a rundă
Ramona Mataruga  
Lina Glushko  
16:30
a 2-a rundă
Adriana Reami  
Juliana Valero  
18:00
a 2-a rundă
Justina Mikulskyte  
Michiru Furuya  
18:00
a 2-a rundă
Linnea Malmqvist  
Anna Sinclair Rogers  
18:00
a 2-a rundă
Nicole Nadel  
Solymar Colling  
18:00
a 2-a rundă
Tiphanie Fiquet  
Elizaveta Koklina  
18:00
a 2-a rundă
Olivia Gram  
Eduarda Piai  
femei simplu Hard France W15 Dijon seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Maria Herazo Gonzalez  
Natalia Orlova  
11:00
a 2-a rundă
Theo Gravouil  
Mylene Halemai  
11:00
a 2-a rundă
Victoria Kalaitzis  
Amandine Cazeaux  
12:30
a 2-a rundă
Irys Ekani  
Susanne Celik  
12:30
a 2-a rundă
Margaux Orange  
Marie Villet  
12:30
a 2-a rundă
Diana Martynov  
Marine Szostak  
14:00
a 2-a rundă
Lara Schmidt  
Mathilde Armitano  
15:00
a 2-a rundă
Zoe Richard  
Alice Robbe  
femei simplu Carpet Spain W15 Don Benito seturi 1 2 3 4 5
10:30
Sfert de finală
Ekaterina Shalimova  
Karolina Berankova  
10:30
Sfert de finală
Georgia Drummy  
Emilie Lindh Gallagher  
19:30
Sfert de finală
Celia Cervino Ruiz  
Angeles Moreno Barranquero  
femei simplu Zgura Peru W15 Lima seturi 1 2 3 4 5
18:00
a 2-a rundă
Noelia Zeballos  
Katya Townsend  
18:00
a 2-a rundă
Madeleine Kobelt  
Akilah James  
18:00
a 2-a rundă
Nadia Echeverria Alam  
Camille Townsend  
18:00
a 2-a rundă
Camila Antonella Neyra  
Camila Romero  
18:00
a 2-a rundă
Camila Soares  
Raphaelle Lacasse  
19:30
a 2-a rundă
Bianca Jolie Fernandez  
Alexa Pitt  
21:00
a 2-a rundă
Fernanda Brito  
Anastasia Iamachkine  
21:00
a 2-a rundă
Romina Ccuno  
Dana Guzman  
femei simplu Zgura Estonia W15 Parnu seturi 1 2 3 4 5
11:30
1-a rundă
Saara Orav  
Sofia Dmitrieva  
12:30
1-a rundă
Maria Manilova  
Astrid Wanja Brune Olsen  
13:00
1-a rundă
Iveta Dapkute  
Katriin Saar  
13:00
1-a rundă
Suzan Lamens  
Maria Vittoria Viviani  
13:00
1-a rundă
Maria Lota Kaul  
Fanny Ostlund  
13:00
1-a rundă
Fiona Ganz  
Sabrina Rittberger  
13:00
1-a rundă
Lilly Elida Haseth  
Darja Semenistaja  
13:00
1-a rundă
Maria Tanasescu  
Margarita Ignatjeva  
13:00
1-a rundă
Stefanija Polischuk  
Venla Ahti  
14:30
a 2-a rundă
Anastasia Kulikova  
Karen Barritza  
14:30
a 2-a rundă
Aleksandra Pospelova  
Elena Malygina  
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Federica Arcidiacono  
Vivian Wolff  
11:00
a 2-a rundă
Agathe Timsit  
Noa Liauw A Fong  
11:00
a 2-a rundă
Marie Mettraux  
Nuria Brancaccio  
11:00
a 2-a rundă
Maelys Bougrat  
Zoziya Kardava  
12:30
a 2-a rundă
Julyette Steur  
Gabriella Mujan  
12:30
a 2-a rundă
Paula Arias Manjon  
Chelsea Vanhoutte  
14:00
a 2-a rundă
Alice Amendola  
Barbora Matusova  
14:00
a 2-a rundă
Olympe Lancelot  
Lisa-Maria Moser  
femei simplu Zgura Germany W25 Aschaffenburg seturi 1 2 3 4 5
14:00
a 2-a rundă
Despina Papamichail  
Indy De Vroome  
14:00
a 2-a rundă
Lisa Matviyenko  
Katharina Gerlach  
14:00
a 2-a rundă
Erina Hayashi  
Ekaterina Makarova (1996)  
15:30
a 2-a rundă
Polina Leykina  
Gabriella Da Silva Fick  
15:30
a 2-a rundă
Natalia Siedliska  
Jule Niemeier  
15:30
a 2-a rundă
Ivana Popovic  
Tatiana Pieri  
17:00
a 2-a rundă
Anna-Lena Friedsam  
Lena Lutzeier  
18:30
a 2-a rundă
Anna Gabric  
Katharina Hobgarski  
femei simplu Zgura Hungary W25 Baja seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Vivien Juhaszova  
Darya Astakhova  
11:00
a 2-a rundă
Lina Gjorcheska  
Petia Arshinkova  
11:00
a 2-a rundă
Szabina Szlavikovics  
Mayar Sherif  
12:30
a 2-a rundă
Cristina Ene  
Reka-Luca Jani  
12:30
a 2-a rundă
Tena Lukas  
Bianka Bekefi  
12:30
a 2-a rundă
Lara Salden  
Veronika Erjavec  
14:00
a 2-a rundă
Cindy Burger  
Dejana Radanovic  
14:00
a 2-a rundă
Dalma Galfi  
Mariam Dalakishvili  
femei simplu Hard Canada W25 Gatineau seturi 1 2 3 4 5
17:00
a 2-a rundă
Quinn Gleason  
Yuuki Tanaka  
18:30
a 2-a rundă
Susan Bandecchi  
Chieh-Yu Hsu  
20:00
a 2-a rundă
Anna Morgina  
Francoise Abanda  
femei simplu Carpet Italy W25 Imola seturi 1 2 3 4 5
13:30
a 2-a rundă
Ioana Gaspar  
Nina Stadler  
13:30
a 2-a rundă
Camilla Rosatello  
Ivonne Cavalle-Reimers  
15:00
a 2-a rundă
Angelica Moratelli  
Federica Prati  
15:00
a 2-a rundă
Sara Gambogi  
Verena Meliss  
16:30
a 2-a rundă
Paula Cristina Goncalves  
Claudia Giovine  
16:30
a 2-a rundă
Eleni Kordolaimi  
Lucia Bronzetti  
20:30
a 2-a rundă
Deborah Chiesa  
Corinna Dentoni  
femei simplu Zgura Czech Republic W25 Olomouc seturi 1 2 3 4 5
11:00
a 2-a rundă
Chantal Skamlova  
Oona Orpana  
11:00
a 2-a rundă
Yana Morderger  
Tayisiya Morderger  
11:00
a 2-a rundă
Anastasia Detiuc  
Lucrezia Stefanini  
12:30
a 2-a rundă
Lucie Hradecka  
Jesika Maleckova  
12:30
a 2-a rundă
Ulrikke Eikeri  
Nikola Tomanova  
12:30
a 2-a rundă
Martina Colmegna  
Johana Markova  
14:00
a 2-a rundă
Denisa Allertova  
Monika Kilnarova  
14:00
a 2-a rundă
Nika Radisic  
Ipek Soylu  
femei simplu Hard Portugal W25 Palmela seturi 1 2 3 4 5
13:00
a 2-a rundă
Lou Adler  
Tamara Curovic  
13:00
a 2-a rundă
Francisca Jorge  
Yuliya Hatouka  
13:30
a 2-a rundă
Eden Silva  
Sarah Beth Grey  
15:00
a 2-a rundă
Pei-Chi Lee  
Maia Lumsden  
15:00
a 2-a rundă
Ines Murta  
Eva Guerrero Alvarez  
15:00
a 2-a rundă
Anastasiya Poplavska  
Guiomar Zuleta De Reales  
16:30
a 2-a rundă
Julie Gervais  
Arlinda Rushiti  
16:30
a 2-a rundă
Julia Terziyska  
Sarah-Rebecca Sekulic  
femei simplu Indoor Hard China W25 Qujing seturi 1 2 3 4 5
08:10
a 2-a rundă
Ramu Ueda  
Xu Liu Sun  
femei simplu Hard USA W60 Berkeley seturi 1 2 3 4 5
20:00
a 2-a rundă
Gail Brodsky  
Hiroko Kuwata  
22:00
a 2-a rundă
Na-Lae Han  
Ayano Shimizu  
23:20
a 2-a rundă
Mayo Hibi  
Xiaodi You  
femei simplu Zgura France W80 Biarritz seturi 1 2 3 4 5
13:00
a 2-a rundă
Viktoriya Tomova  
Gabriela Ce  
13:00
a 2-a rundă
Olga Saez Larra  
Anastasia Zarycka  
13:00
a 2-a rundă
Nadia Podoroska  
Danka Kovinic  
13:00
a 2-a rundă
Diane Parry  
Irina Ramialison  
13:30
a 2-a rundă
Sofia Shapatava  
Elitsa Kostova  
13:30
a 2-a rundă
Gaia Sanesi  
Bibiane Schoofs  
14:30
a 2-a rundă
Veronica Cepede Royg  
Margot Yerolymos  
18:00
a 2-a rundă
Jessika Ponchet  
Alize Lim  
femei simplu Hard Kazakhstan W80 Nur Sultan seturi 1 2 3 4 5
08:00
a 2-a rundă
Natalija Kostic  
Vlada Ekshibarova  
08:00
a 2-a rundă
Anastasia Zakharova  
Ksenia Palkina  
09:00
a 2-a rundă
Sabina Sharipova  
Iryna Shymanovich  
09:30
a 2-a rundă
Xin Yu Wang  
Olga Doroshina  
10:30
a 2-a rundă
Akiko Omae  
Mariam Bolkvadze  
10:30
a 2-a rundă
Vivian Heisen  
Gozal Ainitdinova  
10:30
a 2-a rundă
Kyoka Okamura  
Cagla Buyukakcay  
12:00
a 2-a rundă
Marie Bouzkova  
Zhibek Kulambayeva  
bărbaţi dublu Zgura Holland Amersfoort Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:20
Sfert de finală
Elliot Benchetrit/Johan Sebastien Tatlot  
Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori [4]  
17:30
Sfert de finală
Andre Begemann/Julian Lenz  
Scott Griekspoor/Tim Van Rijthoven [WC]  
18:50
Sfert de finală
N. Vijay Sundar Prashanth/Vishnu Vardhan [3]  
Gijs Brouwer/Jelle Sels [WC]  
bărbaţi dublu Hard Canada Gatineau Challenger seturi 1 2 3 4 5
17:00
Sfert de finală
Alex Lawson/Marc Polmans [3]  
Andrew Harris/Zhe Li  
19:40
Sfert de finală
Evan Hoyt/Skander Mansouri [ITF]  
John-Paul Fruttero/Ruben Gonzales [4]  
bărbaţi dublu Iarbă USA Newport seturi 1 2 3 4 5
18:00
Sfert de finală
Bradley Klahn/Denis Kudla  
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela  
21:30
Sfert de finală
Mao-Xin Gong/Ze Zhang  
Marcel Granollers/Sergiy Stakhovsky  
22:00
Sfert de finală
Matthew Ebden/Robert Lindstedt  
Marcus Daniell/Leander Paes [3]  
bărbaţi dublu Hard Kazakhstan Nur Sultan Challenger seturi 1 2 3 4 5
11:00
Sfert de finală
Lucas Miedler/Matteo Viola  
Illya Marchenko/Goncalo Oliveira  
12:20
Sfert de finală
Yunseong Chung/Ji Sung Nam [4]  
Harry Bourchier/Pavel Kotov  
12:20
Sfert de finală
Baptiste Crepatte/Arthur Rinderknech [ITF]  
Nicolas Barrientos/Facundo Mena [PR]  
12:30
Sfert de finală
Teimuraz Gabashvili/Egor Gerasimov  
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov [WC]  
bărbaţi dublu Zgura Croatia Umag seturi 1 2 3 4 5
19:00
Sfert de finală
Leonardo Mayer/Andres Molteni [4]  
Tomislav Brkic/Ante Pavic [WC]  
20:00
Sfert de finală
Simone Bolelli/Fabio Fognini  
Robin Haase/Philipp Oswald [2]  
bărbaţi dublu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:30
Sfert de finală
Alessandro Bega/Viktor Durasovic  
Andreas Siljestrom/Szymon Walkow [2]  
bărbaţi dublu Zgura Sweden Bastad seturi 1 2 3 4 5
14:00
Sfert de finală
Pablo Carreno-Busta/Joao Sousa  
Marcelo Demoliner/Nicolas Jarry [2]  
14:00
Sfert de finală
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop [1]  
Roberto Carballes Baena/Jaume Antoni Munar Clar  
17:00
Sfert de finală
Markus Eriksson/Andre Goransson [WC]  
Federico Delbonis/Horacio Zeballos [3]  
femei dublu Zgura Romania Bucharest seturi 1 2 3 4 5
15:00
Sfert de finală
Sharon Fichman/Nina Stojanovic  
Viktoria Kuzmova/Kristyna Pliskova  
17:00
Sfert de finală
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru  
Irina Maria Bara/Patricia Maria Tig  
femei dublu Zgura Switzerland Lausanne seturi 1 2 3 4 5
12:30
Sfert de finală
Mona Barthel/Xenia Knoll  
Cornelia Lister/Renata Voracova  
14:30
Sfert de finală
Monique Adamczak/Xinyun Han  
Alison Bai/Nicola Geuer  
16:30
Sfert de finală
Elixane Lechemia/Eva Wacanno  
Oksana Kalashnikova/Ena Shibahara