bărbaţi simplu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:30
Sfert de finală
Taro Daniel [5]  
Jaume Antoni Munar Clar [2]  
14:30
Sfert de finală
Alejandro Davidovich Fokina [1]  
Alessandro Giannessi [7]  
bărbaţi simplu Indoor Hard USA Columbus Challenger seturi 1 2 3 4 5
18:00
Sfert de finală
Emilio Gomez [1]  
Enzo Couacaud [6]  
18:00
Sfert de finală
Roberto Quiroz [9]  
Mikael Torpegaard [2]  
19:30
Sfert de finală
Thai Kwiatkowski [5]  
Peter Polansky [4]  
21:00
Sfert de finală
Jeff Wolf [13]  
Gabriel Petit  
bărbaţi simplu Indoor Hard United Kingdom Glasgow Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:30
Sfert de finală
Roberto Marcora [6]  
Jurij Rodionov [17]  
16:00
Sfert de finală
Daniel Masur [14]  
Ramkumar Ramanathan [5]  
18:00
Sfert de finală
Tobias Kamke [9]  
Emil Ruusuvuori [4]  
bărbaţi simplu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
01:00
Semifinală
John Millman [3]  
Steven Diez [12]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
16:00
Fabio Fognini  
Jack Sock  
20:00
Stefanos Tsitsipas  
Taylor Harry Fritz  
bărbaţi simplu Zgura Turkey M15 Antalya seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
01:00
Semifinală
Ivan Nedelko [1]  
Kacper Zuk [4]  
21.09.19
01:00
Semifinală
Vitaliy Sachko  
Michael Vrbensky [5]  
bărbaţi simplu Zgura Argentina M15 Buenos Aires seturi 1 2 3 4 5
18:00
Sfert de finală
Facundo Juarez  
Maximiliano Estevez [5]  
18:00
Sfert de finală
Genaro Alberto Olivieri [6]  
Bastian Malla [4]  
18:00
Sfert de finală
Facundo Diaz Acosta [7]  
Gonzalo Villanueva [2]  
19:40
Sfert de finală
Martin Cuevas [3]  
Guido Ivan Justo  
bărbaţi simplu Hard Mexico M15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
17:00
Sfert de finală
Jorge Brian Panta Herreros [5]  
Jack Findel-Hawkins [3]  
17:00
Sfert de finală
Tyler Mercier  
Cristian Rodriguez [6]  
18:30
Sfert de finală
Alejandro Mendoza [7]  
Adam El Mihdawy [2]  
18:30
Sfert de finală
Peter Bertran  
Taha Baadi [JR]  
bărbaţi simplu Hard USA M15 Fayetteville seturi 1 2 3 4 5
18:00
Sfert de finală
Murkel Alejandro Dellien Velasco [q]  
Carl Soderlund  
18:00
Sfert de finală
Trent Bryde  
Nick Chappell [2]  
19:30
Sfert de finală
Takuto Niki [1]  
Oscar Mesquida Berg  
19:30
Sfert de finală
Rinky Hijikata [JR]  
Ivailo Keremedchiev [q]  
bărbaţi simplu Zgura China M15 Nanchang seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
01:00
Semifinală
Makoto Ochi [1]  
Ryota Tanuma [4]  
21.09.19
01:00
Semifinală
Dusty H. Boyer [3]  
Luca Castelnuovo  
bărbaţi simplu Zgura Kazakhstan M15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
01:00
Semifinală
Matvey Khomentovskiy [q]  
Alexey Zakharov [3]  
21.09.19
01:00
Semifinală
Sergey Fomin  
Vladyslav Manafov [2]  
bărbaţi simplu Zgura Tunisia M15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
13:30
Sfert de finală
Aziz Dougaz [1]  
Mateus Alves (2001)  
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Targu Mures seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
01:00
Semifinală
Bogdan Ionut Apostol [5]  
Nicholas David Ionel  
bărbaţi simplu Zgura Serbia M15 Zlatibor seturi 1 2 3 4 5
14:10
Sfert de finală
Nerman Fatic [1]  
Duje Ajdukovic [5]  
bărbaţi simplu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
15:00
Sfert de finală
Thiemo de Bakker [5]  
Wilson Leite [4]  
15:00
Sfert de finală
Marco Bortolotti [3]  
Gianluca Di Nicola  
15:00
Sfert de finală
Alessandro Petrone [8]  
Matteo Gigante [q]  
16:30
Sfert de finală
Lucas Gerch [1]  
Federico Iannaccone  
bărbaţi simplu Indoor Hard France M25+H Plaisir seturi 1 2 3 4 5
16:00
Sfert de finală
Filip Bergevi  
Mats Rosenkranz  
16:00
Sfert de finală
Gregoire Jacq [6]  
Lucas Poullain  
bărbaţi simplu Indoor Hard France Metz seturi 1 2 3 4 5
15:00
Sfert de finală
Pablo Carreno-Busta  
Aljaz Bedene  
17:00
Sfert de finală
Benoit Paire [3]  
Gregoire Barrere [WC]  
19:00
Sfert de finală
Filip Krajinovic  
Lucas Pouille [4]  
21:00
Sfert de finală
Jo-Wilfried Tsonga  
Nikoloz Basilashvili [2]  
bărbaţi simplu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
15:00
Sfert de finală
Mikhail Kukushkin [6]  
Joao Sousa  
17:00
Sfert de finală
Matteo Berrettini [3]  
Egor Gerasimov [q]  
19:00
Sfert de finală
Daniil Medvedev [1]  
Andrey Rublev [5]  
femei simplu Hard Japan Osaka seturi 1 2 3 4 5
16:00
Sfert de finală
Naomi Osaka  
Yulia Putintseva  
17:00
Sfert de finală
Camila Giorgi  
Elise Mertens  
femei simplu Zgura China W15 Anning seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
01:00
Semifinală
Yexin Ma  
Wushuang Zheng  
21.09.19
01:00
Semifinală
Meiqi Guo  
Yidi Yang  
femei simplu Zgura Argentina W15 Buenos Aires seturi 1 2 3 4 5
18:10
Sfert de finală
Julieta Estable  
Jazmin Ortenzi  
19:00
Sfert de finală
Thaisa Grana Pedretti  
Maria Paulina Perez Garcia  
19:00
Sfert de finală
Andrea Agostina Farulla Di Palma  
Maria Lourdes Carle  
19:00
Sfert de finală
Alexa Pitt  
Guillermina Naya  
femei simplu Hard USA W15 Lubbock seturi 1 2 3 4 5
19:00
Sfert de finală
Shiori Fukuda  
Jessica Livianu  
19:00
Sfert de finală
Lauren Proctor  
Mccartney Kessler  
19:00
Sfert de finală
Tiphanie Fiquet  
Dasha Ivanova  
19:00
Sfert de finală
Dalayna Hewitt  
Savannah Broadus  
femei simplu Zgura Spain W15 Melilla seturi 1 2 3 4 5
17:00
Sfert de finală
Gemma Lairon Navarro  
Estrella Cabeza-Candela  
femei simplu Zgura Kazakhstan W15 Shymkent seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
01:00
Semifinală
Daria Kruzhkova  
Elina Avanesyan  
21.09.19
01:00
Semifinală
Anastasia Zakharova  
Tamara Curovic  
femei simplu Hard Australia W25 Cairns seturi 1 2 3 4 5
21.09.19
01:00
Semifinală
Zuzana Zlochova  
Olivia Rogowska  
femei simplu Zgura Montenegro W25 Podgorica seturi 1 2 3 4 5
15:00
Sfert de finală
Julia Grabher  
Marina Melnikova  
femei simplu Hard United Kingdom W25 Roehampton seturi 1 2 3 4 5
16:00
Semifinală
Pemra Ozgen  
Anna-Lena Friedsam  
femei simplu Zgura Italy W25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
16:00
Sfert de finală
Amanda Carreras  
Jessica Pieri  
16:00
Sfert de finală
Valentyna Ivakhnenko  
Seone Mendez  
16:00
Sfert de finală
Kathinka Von Deichmann  
Martina Trevisan  
17:30
Sfert de finală
Camilla Scala  
Stefania Rubini  
femei simplu Hard China Wuhan seturi 1 2 3 4 5
06:00
Calificare
Veronika Kudermetova  
Kurumi Nara  
11:00
1-a rundă de calif.
Ons Jabeur  
Patricia Maria Tig  
bărbaţi dublu Zgura Italy Biella Challenger seturi 1 2 3 4 5
15:40
Semifinală
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla  
Ariel Behar/Andrey Golubev  
15:40
Semifinală
Carlos Berlocq/Pedro Cachin  
Tomislav Brkic/Ante Pavic [2]  
bărbaţi dublu Indoor Hard USA Columbus Challenger seturi 1 2 3 4 5
19:20
Semifinală
Alex Lawson/Donald Young  
Martin Redlicki/Jack Withrow [4]  
20:40
Semifinală
Enzo Couacaud/Treat Conrad Huey  
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur  
bărbaţi dublu Indoor Hard United Kingdom Glasgow Challenger seturi 1 2 3 4 5
19:00
Sfert de finală
Jamie Murray/John-Patrick Smith [1]  
Altug Celikbilek/Cem Ilkel [ALT]  
bărbaţi dublu Carpet Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger seturi 1 2 3 4 5
14:50
Sfert de finală
Saketh-Sai Myneni/Jeevan Nedunchezhiyan  
Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang [3]  
21.09.19
01:00
Semifinală
Ray Ho/Kuan-Yi Lee [WC]  
Evan King/Hunter Reese [4]  
bărbaţi dublu Indoor Hard Switzerland Geneva seturi 1 2 3 4 5
22:00
Roger Federer/Alexander Zverev  
Denis Shapovalov/Jack Sock  
bărbaţi dublu Indoor Hard France Metz seturi 1 2 3 4 5
16:30
Semifinală
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [4]  
Robert Lindstedt/Jan-Lennard Struff  
bărbaţi dublu Zgura Romania Sibiu Challenger seturi 1 2 3 4 5
16:00
Semifinală
Ivan Sabanov/Matej Sabanov [1]  
Petr Nouza/Vaclav Safranek [ALT]  
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia St. Petersburg seturi 1 2 3 4 5
21:00
Semifinală
Matteo Berrettini/Simone Bolelli  
Sander Gille/Joran Vliegen [2]  
femei dublu Hard China Guangzhou seturi 1 2 3 4 5
16:30
Semifinală
Shuai Peng/Laura Siegemund  
Ying-Ying Duan/Zhaoxuan Yang  
femei dublu Hard Japan Osaka seturi 1 2 3 4 5
10:40
Semifinală
Misaki Doi/Nao Hibino  
Hao-Ching Chan/Latisha Chan