bărbaţi simplu Zgura Holland M15 Alkmaar seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Eduardo Dischinger  
Michiel De Krom  
14:00
1-a rundă
Niels Lootsma [6]  
Yanais Laurent  
14:00
1-a rundă
Roland Stuurman [WC]  
Gustaf Strom  
bărbaţi simplu Zgura Republic of Korea M15 Anseong seturi 1 2 3 4 5
05:30
1-a rundă
Cing-Yang Meng  
Andrej Glvac [3]  
05:30
1-a rundă
Uisung Park  
Daisuke Sumizawa  
07:00
1-a rundă
Hyeon Il Jung [WC]  
Seong-Gook Oh [6]  
07:00
1-a rundă
Makoto Ochi [1]  
Jean Thirouin  
bărbaţi simplu Zgura Germany M15 Kamen seturi 1 2 3 4 5
12:00
1-a rundă
Vladimir Ivanov  
Daniel Dutra Da Silva [5]  
12:00
1-a rundă
Shalva Dzhanashia  
Alexandar Lazarov [4]  
12:00
1-a rundă
Alessandro Ceppellini  
Paul Woerner  
13:30
1-a rundă
Nik Razborsek [6]  
Henri Squire [JR]  
13:30
1-a rundă
Bastien Presuhn [WC]  
James Frawley [8]  
13:30
1-a rundă
Tim Seibert [WC]  
Dominik Boehler  
17:00
1-a rundă
Daniel Altmaier [3WC]  
Mats Rosenkranz  
18:30
1-a rundă
Alexander Erler [7]  
Ronald Slobodchikov  
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic M25 Pardubice seturi 1 2 3 4 5
14:00
1-a rundă
Matej Vocel  
Andrew Paulson [WC]  
14:00
1-a rundă
Vit Kopriva [7IR]  
Christopher O'Connell  
14:00
1-a rundă
Brian Bencic [WC]  
David Poljak  
15:30
1-a rundă
Mariano Kestelboim [IR]  
Jan Satral [3]  
15:30
1-a rundă
Tomas Vanko [WC]  
Lukas Klein  
bărbaţi simplu Hard China M25 Yinchuan seturi 1 2 3 4 5
04:30
1-a rundă
Runhao Hua [8]  
Hu Liu [WC]  
04:30
1-a rundă
Rhett Purcell [IR]  
Chukang Wang  
05:50
1-a rundă
Wei Qiang Zheng [IR]  
Yusuke Takahashi [2]  
06:00
1-a rundă
Rio Noguchi [6]  
Pak Long Yeung  
bărbaţi simplu Zgura Belgium M25+H Arlon seturi 1 2 3 4 5
15:30
1-a rundă
Botic Van De Zandschulp  
Lucas Gerch  
19:00
1-a rundă
Tobias Simon  
Zizou Bergs [8]  
bărbaţi simplu Zgura Italy Milan Challenger seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Aslan Karatsev [q]  
Evan King  
11:00
1-a rundă
Alexandre Muller  
Stephane Robert  
11:00
1-a rundă
Corentin Denolly [ITF]  
Dimitar Kuzmanov  
12:00
a 2-a rundă
Francesco Forti [WC]  
Jose Hernandez-Fernandez [16]  
13:00
1-a rundă
Renzo Olivo  
Roberto Cid  
14:00
1-a rundă
Alex Molcan [q]  
Giulio Zeppieri [WC]  
15:00
a 2-a rundă
Martin Cuevas  
Mario Vilella Martinez [12]  
15:00
a 2-a rundă
Sumit Nagal [8]  
Laurynas Grigelis  
19:00
a 2-a rundă
Taro Daniel [3]  
Lorenzo Musetti [WC]  
bărbaţi simplu Iarbă United Kingdom Eastbourne seturi 1 2 3 4 5
13:00
1-a rundă
Daniel Evans [WC]  
Radu Albot [8]  
13:00
1-a rundă
Jay Clarke [WC]  
Leonardo Mayer  
15:00
1-a rundă
James Ward [q]  
Thomas Fabbiano [q]  
15:00
1-a rundă
Pierre-Hugues Herbert  
Feliciano Lopez [SE]  
16:10
1-a rundă
Gilles Simon [6]  
Tennys Sandgren [q]  
bărbaţi simplu Iarbă Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
13:30
a 2-a rundă
Jordan Thompson [3]  
Bradley Klahn  
13:30
a 2-a rundă
Altug Celikbilek [WC]  
Damir Dzumhur [5]  
14:30
1-a rundă
Kevin Krawietz [q]  
Cem Ilkel [WC]  
14:30
a 2-a rundă
Lorenzo Sonego  
Prajnesh Gunneswaran  
17:00
a 2-a rundă
Roberto Carballes Baena  
Adrian Mannarino [2]  
bărbaţi dublu Zgura Italy Milan Challenger seturi 1 2 3 4 5
12:20
1-a rundă
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
Andre Goransson/Sem Verbeek  
12:20
1-a rundă
Marco Bortolotti/Scott Puodziunas [ITF]  
Hans Hach Verdugo/Nathan Pasha  
13:40
1-a rundă
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [1]  
Riccardo Balzerani/Emiliano Maggioli [WC]  
13:40
1-a rundă
Julian Ocleppo/Andrea Pellegrino [WC]  
David Marrero/Roberto Maytin  
15:00
1-a rundă
Riccardo Bonadio/Christopher Heyman [ITF]  
Carlo Annovazzi/Giovanni Battista Olivero [WC]  
15:00
1-a rundă
James Cerretani/Nathaniel Lammons [3]  
Andrei Vasilevski/Andrea Vavassori  
bărbaţi dublu Iarbă United Kingdom Eastbourne seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
Ken Skupski/Neal Skupski  
Marcus Daniell/Wesley Koolhof  
16:10
1-a rundă
Juan Ignacio Londero/Cameron Norrie  
Ben McLachlan/Frederik Nielsen  
17:40
1-a rundă
Marco Cecchinato/Dusan Lajovic  
Rohan Bopanna/Pablo Cuevas  
18:30
1-a rundă
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [1]  
Marcelo Melo/Andy Murray [PR]  
19:10
1-a rundă
Dominic Inglot/Austin Krajicek [4]  
Nicolas Jarry/Leonardo Mayer  
19:10
1-a rundă
Scott Clayton/James Ward [WC]  
Fabrice Martin/Edouard Roger-Vasselin [3]  
bărbaţi dublu Iarbă Turkey Antalya seturi 1 2 3 4 5
13:30
1-a rundă
Denys Molchanov/Igor Zelenay  
Andres Molteni/Joran Vliegen  
14:30
1-a rundă
Sander Arends/Matwe Middelkoop  
Leander Paes/Benoit Paire  
15:30
1-a rundă
Damir Dzumhur/Matthew Ebden  
Robert Lindstedt/Tim Puetz  
15:30
1-a rundă
Roman Jebavy/Philipp Oswald [4]  
Sarp Agabigun/Yanki Erel [WC]  
16:30
1-a rundă
Ivan Dodig/Filip Polasek  
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [3]