femei simplu Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
18:00
a 2-a rundă
Karolina Muchova  
Kristie Ahn  
20:00
a 2-a rundă
Magda Linette  
Aliaksandra Sasnovich  
21:00
a 2-a rundă
Mihaela Buzarnescu  
Anna Blinkova  
22:00
a 2-a rundă
Qiang Wang  
Fiona Ferro  
femei simplu Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
18:00
2-a rundă de calif.
Olga Govortsova  
Xin Yu Wang  
18:00
2-a rundă de calif.
Irina-Camelia Begu  
Jana Cepelova  
18:00
2-a rundă de calif.
Richel Hogenkamp  
Valeria Savinykh  
18:00
2-a rundă de calif.
Ankita Raina  
Denisa Allertova  
18:00
2-a rundă de calif.
Danka Kovinic  
Varvara Gracheva  
18:00
2-a rundă de calif.
Taylor Townsend  
Veronica Cepede Royg  
18:00
2-a rundă de calif.
Magdalena Frech  
Rebecca Sramkova  
18:00
2-a rundă de calif.
Elena Rybakina  
Arina Rodionova  
20:00
2-a rundă de calif.
Kristina Kucova  
Bibiane Schoofs  
20:00
2-a rundă de calif.
Jasmine Paolini  
Elena Gabriela Ruse  
20:00
2-a rundă de calif.
Nina Stojanovic  
Ann Li  
20:00
2-a rundă de calif.
Paula Badosa Gibert  
Quirine Lemoine  
20:00
2-a rundă de calif.
Katharina Hobgarski  
Priscilla Hon  
20:00
2-a rundă de calif.
Maddison Inglis  
Lizette Cabrera  
20:00
2-a rundă de calif.
Jaimee Fourlis  
Liudmila Samsonova  
20:00
2-a rundă de calif.
Ayano Shimizu  
Tereza Martincova  
femei simplu Hard Mexico W15 Cancun seturi 1 2 3 4 5
16:30
1-a rundă
Ingrid Gamarra Martins  
Dalayna Hewitt  
16:30
1-a rundă
Jane Wasserson  
Aleksandra Pitak  
16:30
1-a rundă
Eliz Maloney  
Natalie Johnson  
18:00
1-a rundă
Melis Yasar  
Ana Maria Andreea Ileana  
18:00
1-a rundă
Holly Verner  
Roosh Wijesundera  
19:30
1-a rundă
Haine Ogata  
Maria Gomez  
19:30
1-a rundă
Ayan Broomfield  
Fernanda Contreras Gomez  
19:30
1-a rundă
Ramona Mataruga  
Misa Malkin  
19:30
1-a rundă
Amanda Carolina Nava Elkin  
Katarina Kozarov  
21:00
1-a rundă
Stephanie Kent  
Emilie Lindh Gallagher  
femei simplu Zgura Paraguay W15 Lambare seturi 1 2 3 4 5
17:00
1-a rundă
Lara Rosario De Faveri  
Sarah Tami-Masi  
17:00
1-a rundă
Leyla Fiorella Britez Risso  
Sofia Luini  
20:00
1-a rundă
Elizaveta Koklina  
Alexa Pitt  
20:00
1-a rundă
Reza Timmerman  
Vivian Mayumi Toma  
femei simplu Zgura Russia W15 Moscow seturi 1 2 3 4 5
10:00
a 2-a rundă
Elena Korokozidi  
Vlada Koval  
12:50
1-a rundă
Ekaterina Yashina  
Julia Valetova  
13:00
1-a rundă
Ani Amiraghyan  
Ekaterina Shalimova  
14:40
1-a rundă
Ekaterina Makarova (1996)  
Evgeniya Levashova  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Anna Ukolova  
Maria Shusharina  
femei simplu Zgura Tunisia W15 Tabarka seturi 1 2 3 4 5
11:00
1-a rundă
Katarina Kuzmova (2001)  
Beatrice Lombardo  
13:30
1-a rundă
Agustina Chlpac  
Likhitha Kalava  
13:30
1-a rundă
Martina Biagianti  
Aminata Sall  
13:30
1-a rundă
Adithya Karunaratne  
Anna Powaska  
13:30
1-a rundă
Sebastianna Scilipoti  
Ani Vangelova  
17:30
1-a rundă
Noelia Bouzo Zanotti  
Coralie Garrigues  
17:30
1-a rundă
Costanza Traversi  
Andreea Prisacariu  
17:30
1-a rundă
Yekaterina Dmitrichenko  
Anita Bertoloni  
17:30
1-a rundă
Pilar Astigarraga Harper  
Alicia Smith  
femei simplu Zgura Belgium W15 Wanfercee Baulet seturi 1 2 3 4 5
13:30
1-a rundă
Nicole Gadient  
Naoko Eto  
13:30
1-a rundă
Kathleen Kanev  
Linnea Malmqvist  
14:00
1-a rundă
Corina Mader  
Andreea Mitu  
15:00
1-a rundă
Alice Robbe  
Manon Arcangioli  
15:30
1-a rundă
Eline Audenaert  
Pauline Demel  
18:30
1-a rundă
Eliessa Vanlangendonck  
Tess Sugnaux  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Amanda Carreras  
Indy De Vroome  
femei simplu Zgura Germany W25 Braunschweig seturi 1 2 3 4 5
15:00
1-a rundă
Akgul Amanmuradova  
Emily Appleton  
15:00
1-a rundă
Vanda Lukacs  
Monika Kilnarova  
15:00
1-a rundă
Valeriya Strakhova  
Julia Middendorf  
15:00
1-a rundă
Marine Partaud  
Nuria Parrizas-Diaz  
16:30
1-a rundă
Kathinka Von Deichmann  
Seone Mendez  
16:30
1-a rundă
Jesika Maleckova  
Reka-Luca Jani  
16:30
1-a rundă
Tatiana Pieri  
Lisa Ponomar  
17:00
1-a rundă
Maryna Zanevska  
Julia Wachaczyk  
17:00
1-a rundă
Katharina Gerlach  
Yana Morderger  
17:00
1-a rundă
Jule Niemeier  
Carolina M. Alves  
17:30
1-a rundă
Cagla Buyukakcay  
Shaline-Doreen Pipa  
18:00
1-a rundă
Romy Koelzer  
Katarzyna Piter  
femei simplu Zgura Ecuador W25 Guayaquil seturi 1 2 3 4 5
18:00
1-a rundă
Chieh-Yu Hsu  
Emiliana Arango  
18:00
1-a rundă
Andrea Renee Villarreal  
Katsiaryna Skachkova  
18:00
1-a rundă
Charlotte Roemer  
Nathaly Kurata  
18:00
1-a rundă
Mari Osaka  
Camila Romero  
19:30
1-a rundă
Rebeca Pereira  
Yuliana Lizarazo  
19:30
1-a rundă
Barbara Gatica  
Alexandra Osborne  
19:30
1-a rundă
Jazmin Ortenzi  
Maria Camila Osorio Serrano  
19:30
1-a rundă
Raphaelle Lacasse  
Joselyn Margarita Treyes Albarracin  
21:30
1-a rundă
Jasmin Jebawy  
Victoria Bosio  
21:30
1-a rundă
Maria Lourdes Carle  
Lara Escauriza  
21:30
1-a rundă
Maria Jose Portillo Ramirez  
Katerina Stewart  
21:30
1-a rundă
Doroteja Joksovic  
Gabriela Talaba  
23:00
1-a rundă
Marcela Zacarias  
Eduarda Piai  
femei simplu Hard China W25 Guiyang seturi 1 2 3 4 5
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Su Jeong Jang  
Samantha Murray  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Ziyue Sun  
Fangzhou Liu  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Amy Zhu  
Xu Liu Sun  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Fang Ying Xun  
Aldila Sutjiadi  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Xinyu Jiang  
Zuzana Zlochova  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Qianhui Tang  
Aleksandrina Naydenova  
femei simplu Hard Japan W25 Tsukuba seturi 1 2 3 4 5
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Akiko Omae  
Mana Ayukawa  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Peangtarn Plipuech  
Nagi Hanatani  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Yukina Saigo  
Naho Sato  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Haruna Arakawa  
Carol Zhao  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Momoko Kobori  
Erina Hayashi  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Mai Hontama  
Erika Sema  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Himari Sato  
Haruka Kaji  
22.08.19
01:00
a 2-a rundă
Hiromi Abe  
Kyoka Okamura  
femei dublu Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
21:00
Semifinală
Darija Jurak/Maria-Jose Martinez Sanchez  
Hao-Ching Chan/Latisha Chan