MECI
23.04.19 | 1-a rundă | Adithya Karunaratne | Franziska Sziedat | 6-4, 6-0 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Adithya Karunaratne | Franziska Sziedat | |
Prima administrare % | 39/64 (61%) | 26/44 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/39 (64%) | 11/26 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/25 (44%) | 6/18 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/44 (61%) | 28/64 (44%) |
Total puncte câştigate | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Greșeli duble | 6 | 7 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Adithya Karunaratne | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Adithya Karunaratne | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Franziska Sziedat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Adithya Karunaratne vs. Franziska Sziedat - meciuri reciproce
23.04.19 | 1-a rundă | Adithya Karunaratne | Franziska Sziedat | 6-4, 6-0 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Adithya Karunaratne form & Franziska Sziedat form
Adithya Karunaratne - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.24 1-a rundă | vs. Renata Jamrichova | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.02.24 Semifinală | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - retragere | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Sfert de finală | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1-a rundă | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Franziska Sziedat - ultimele meciuri
W35 Hammamet - Zgura | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Emma Lene | 2-6, - Franziska Sziedat - retragere | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Matilde Mariani | 6-1, 1-0, Matilde Mariani - retragere | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Kaat Coppez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 6-72, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |