MECI
06.06.16 | Calificare | Adrianna Sosnowska | Aneta Kulhankova | 6-3, 7-61 | Puszczykowo | Hard |
STATISTICI MECI
Polonia
23.04.99, 25 Vârsta
23.04.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
10.04.98, 26 Vârsta
10.04.98, 26 Vârsta
Adrianna Sosnowska vs. Aneta Kulhankova - meciuri reciproce
06.06.16 | Calificare | Adrianna Sosnowska | Aneta Kulhankova | 6-3, 7-61 | detaliu meci | Puszczykowo | Hard |
Adrianna Sosnowska form & Aneta Kulhankova form
Adrianna Sosnowska - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
26.07.20 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.20 1-a rundă | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.20 1-a rundă | vs. Magdalena Hedrzak | 6-0, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
06.08.18 Calificare | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Zalewska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Petange - Indoor Hard | ||||
30.10.17 1-a rundă | vs. Julie Gervais | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Jounieh - Zgura | ||||
05.10.17 a 2-a rundă | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.10.17 1-a rundă | vs. Sara Zeineddine | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Balaba | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Valeriya Rozenkova | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
22.08.17 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Tilander | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna-Lena Neuwirth | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
01.08.17 1-a rundă | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Belalova | 1-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Daryna Kovalenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
26.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Irina Lapustina | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
20.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Ladurner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
Almaty - Indoor Hard | ||||
30.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Almaty - Indoor Hard | ||||
23.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Vesna Dolonc | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
01.11.16 1-a rundă | vs. Luisa Marie Huber | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Arantxa Andrady | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Aneta Kulhankova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Mascenikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Grail | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Rania Music | 1-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W25 St. - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 0-4, - Aneta Kulhankova - retragere | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
06.05.18 Calificare | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ida Hasselbalch | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Fabbri | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Fodor | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Sarlota Sofie Sirotkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Walczak | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Kopsova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Adela Wasserbauerova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Skrzypczynska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
St. Poelten - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Teufl | 3-6, 1-6 | detaliu meci |