Romania
04.04.02, 22 Vârsta
04.04.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
25.08.92, 31 Vârsta
25.08.92, 31 Vârsta
Anda Ghinga vs. Agata Bachanek - meciuri reciproce
28.10.18 | 2-a rundă de calif. | Agata Bachanek | Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Anda Ghinga form & Agata Bachanek form
Anda Ghinga - ultimele meciuri
W25 Arad - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Andreea Rosca | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Arina Petrova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tampere - Indoor Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Minetti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Pradova | 6-3, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Bedrnova | 0-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Lena Greiner | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Leonora Radocaj | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Petra Kucerova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
30.07.18 Calificare | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Maria Toma | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
23.07.18 Calificare | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Cristina Moroi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Theodora Iosub | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Agata Bachanek - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.19 Calificare | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - retragere | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.18 Calificare | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
29.10.18 Calificare | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
25.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
30.06.14 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
30.06.14 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Olecko - Zgura | ||||
25.05.09 1-a rundă | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Olecko - Zgura | ||||
26.05.08 1-a rundă | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
26.05.08 a 2-a rundă | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | detaliu meci |