Serbia
19.05.01, 22 Vârsta
19.05.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
25.08.92, 31 Vârsta
25.08.92, 31 Vârsta
Tina Vlajic vs. Agata Bachanek - meciuri reciproce
04.11.18 | 2-a rundă de calif. | Agata Bachanek | Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Tina Vlajic form & Agata Bachanek form
Tina Vlajic - ultimele meciuri
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.11.20 Calificare | vs. Larisa Bekmetova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-3, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Montemor - Hard | ||||
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-62, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.18 Calificare | vs. Paula Mihaela Onita | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Sophie Walzl | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
21.08.18 Calificare | vs. Ema Mulalic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Andjelka Andric | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 6-2, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
28.02.18 1-a rundă | vs. Donnaroza Gouvernante | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.18 Calificare | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Mila Mejic | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Agata Bachanek - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
24.04.19 Calificare | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - retragere | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.18 Calificare | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
29.10.18 Calificare | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
25.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
30.06.14 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
30.06.14 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Olecko - Zgura | ||||
25.05.09 1-a rundă | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Olecko - Zgura | ||||
26.05.08 1-a rundă | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
26.05.08 a 2-a rundă | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | detaliu meci |