MECI
04.09.18 | 1-a rundă | Agathe Timsit | Maria Tanasescu | 6-3, 5-7, 6-1 | Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Agathe Timsit | Maria Tanasescu | |
Prima administrare % | 67/92 (73%) | 71/102 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 47/67 (70%) | 45/71 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/25 (56%) | 14/31 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 4/14 (29%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 43/102 (42%) | 31/92 (34%) |
Total puncte câştigate | 104/194 (54%) | 90/194 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Agathe Timsit | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agathe Timsit | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
3-2 | Maria Tanasescu | |
0-0, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-3 | Maria Tanasescu | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-3 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Agathe Timsit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Agathe Timsit | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Agathe Timsit | 3-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Agathe Timsit | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Agathe Timsit | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Agathe Timsit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Maria Tanasescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agathe Timsit | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Agathe Timsit | 5-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Agathe Timsit | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Franta
25.08.92, 31 Vârsta
25.08.92, 31 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Canada
06.10.00, 23 Vârsta
06.10.00, 23 Vârsta
Agathe Timsit vs. Maria Tanasescu - meciuri reciproce
04.09.18 | 1-a rundă | Agathe Timsit | Maria Tanasescu | 6-3, 5-7, 6-1 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Agathe Timsit form & Maria Tanasescu form
Agathe Timsit - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 Calificare | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.10.19 Calificare | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
23.07.19 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.07.19 Sfert de finală | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - retragere | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.06.19 1-a rundă | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Netanya - Hard | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.06.19 1-a rundă | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
04.06.19 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.05.19 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - retragere | detaliu meci | |
15.05.19 1-a rundă | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.19 Calificare | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
04.03.19 Calificare | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
04.02.19 Calificare | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci |
Maria Tanasescu - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1-a rundă | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1-a rundă | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tampere - Indoor Hard | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
20.07.19 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.19 Sfert de finală | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - retragere | detaliu meci | |
18.07.19 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tacarigua - Indoor Hard | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tacarigua - Indoor Hard | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.05.19 Sfert de finală | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.04.19 1-a rundă | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.04.19 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.04.19 1-a rundă | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.03.19 Calificare | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detaliu meci |