MECI
18.03.18 | 2-a rundă de calif. | Agathe Timsit | Mathilde Lollia | 6-4, 4-6, 6-2 | Le Havre | Zgura |
STATISTICI MECI
Agathe Timsit | Mathilde Lollia | |
Prima administrare % | 43/84 (51%) | 64/95 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/43 (77%) | 36/64 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/41 (49%) | 17/31 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 5/14 (36%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/95 (44%) | 31/84 (37%) |
Total puncte câştigate | 95/179 (53%) | 84/179 (47%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Agathe Timsit | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mathilde Lollia | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-1 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Mathilde Lollia | |
0-0, 30-40 | ||
2-2 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agathe Timsit | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agathe Timsit | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
Agathe Timsit | 2-0 | |
0-0, A-40 | ||
Agathe Timsit | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Agathe Timsit | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-5 | Mathilde Lollia | |
0-0, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Mathilde Lollia | |
2-0 | Mathilde Lollia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Agathe Timsit | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Agathe Timsit | 3-1 | |
3-2 | Mathilde Lollia | |
0-0, 15-40, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Agathe Timsit | 4-2 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
Agathe Timsit | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Franta
25.08.92, 31 Vârsta
25.08.92, 31 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
20.05.00, 23 Vârsta
20.05.00, 23 Vârsta
Agathe Timsit vs. Mathilde Lollia - meciuri reciproce
18.03.18 | 2-a rundă de calif. | Agathe Timsit | Mathilde Lollia | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | Le Havre | Zgura |
Agathe Timsit form & Mathilde Lollia form
Agathe Timsit - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 Calificare | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.10.19 Calificare | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
23.07.19 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.07.19 Sfert de finală | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - retragere | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.06.19 1-a rundă | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Netanya - Hard | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.06.19 1-a rundă | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
04.06.19 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.05.19 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - retragere | detaliu meci | |
15.05.19 1-a rundă | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.19 Calificare | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
04.03.19 Calificare | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
04.02.19 Calificare | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci |
Mathilde Lollia - ultimele meciuri
W15 Le - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Maria Filipa Jukic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Olivia Gram | 4-6, 7-63, 8-10 | detaliu meci | |
10.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lola Collin | 3-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Katharina Spieth | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kubanova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 7-63, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Samira De Stefano | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kolie Allen | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 7-64, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Lucie Pawlak | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
20.03.23 Calificare | vs. Schena Benamar | 3-6, 7-65, 7-10 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Shannon Bovy | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Joue - Indoor Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detaliu meci |