MECI
02.07.17 | Semifinală | Agnes Bukta | Dea Herdzelas | 6-4, 6-2 | Lund | Zgura |
STATISTICI MECI
Agnes Bukta | Dea Herdzelas | |
Prima administrare % | 38/53 (72%) | 26/53 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/38 (71%) | 16/26 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/15 (60%) | 12/27 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/53 (47%) | 17/53 (32%) |
Total puncte câştigate | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 0 | 4 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Agnes Bukta vs. Dea Herdzelas - meciuri reciproce
02.07.17 | Semifinală | Agnes Bukta | Dea Herdzelas | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Lund | Zgura |
08.06.15 | Sfert de finală | Agnes Bukta | Dea Herdzelas | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | Bol | Zgura |
Agnes Bukta form & Dea Herdzelas form
Agnes Bukta - ultimele meciuri
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60+H Zagreb - Zgura | ||||
02.09.19 Calificare | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
13.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
08.07.19 Calificare | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Budapest - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
30.05.19 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.05.19 Calificare | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Wiesbaden - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - retragere | detaliu meci | |
29.04.19 Calificare | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.19 1-a rundă | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
24.01.19 Sfert de finală | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.19 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.19 1-a rundă | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
10.11.18 Semifinală | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.18 Sfert de finală | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | detaliu meci |
Dea Herdzelas - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - retragere | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - retragere | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - retragere | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - retragere | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.06.23 a 3-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | detaliu meci | |
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
24.05.23 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - retragere | detaliu meci |