MECI
10.09.19 | 1-a rundă | Alba Rey Garcia | Fanny Norin | 6-2, 6-2 | W15 Ceuta | Hard |
STATISTICI MECI
Alba Rey Garcia | Fanny Norin | |
Prima administrare % | 28/48 (58%) | 38/59 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/28 (82%) | 24/38 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/20 (55%) | 7/21 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/59 (47%) | 14/48 (29%) |
Total puncte câştigate | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Greșeli duble | 3 | 6 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Alba Rey Garcia | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Fanny Norin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Fanny Norin | |
0-0 | ||
Alba Rey Garcia | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fanny Norin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Fanny Norin | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Alba Rey Garcia | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Fanny Norin | |
0-0, 30-0 | ||
Alba Rey Garcia | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Fanny Norin | |
Alba Rey Garcia | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
11.11.01, 22 Vârsta
11.11.01, 22 Vârsta
Alba Rey Garcia vs. Fanny Norin - meciuri reciproce
10.09.19 | 1-a rundă | Alba Rey Garcia | Fanny Norin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W15 Ceuta | Hard |
Alba Rey Garcia form & Fanny Norin form
Alba Rey Garcia - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - retragere | detaliu meci | |
W25 Monzon - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
11.04.23 Calificare | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.23 1-a rundă | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - retragere | detaliu meci |
Fanny Norin - ultimele meciuri
W35 Naples - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Hilton - Zgura | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Susanna Maltby | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Libuse Havlova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
10.07.23 Calificare | vs. Victoria Gomez | 5-7, 7-65, 0-10 | detaliu meci | |
09.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Cayetana Gay | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Luana Plaza Araujo | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.23 Calificare | vs. Erika Abraham-Nilsen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Vero - Zgura | ||||
17.01.23 Calificare | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Norrkoping - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Aino Alkio | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.22 Calificare | vs. Julia Keranovic | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Naoko Eto | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Eupen - Zgura | ||||
01.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-1, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Sem Hazes | 5-7, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
21.07.22 1-a rundă | vs. Esther Bataille | 6-4, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
18.07.22 Calificare | vs. Irys Ekani | 7-66, 1-0, Irys Ekani - retragere | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Jade Haller | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
11.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Roisin Gilheany | 2-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
08.06.22 1-a rundă | vs. Aubane Droguet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.06.22 Calificare | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 6-4 | detaliu meci |