MECI
20.08.17 | Semifinală | Albina Khabibulina | Tayisiya Morderger | 3-6, 7-5, 6-2 | Oldenzaal | Zgura |
STATISTICI MECI
Albina Khabibulina | Tayisiya Morderger | |
Prima administrare % | 69/108 (64%) | 65/113 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/69 (57%) | 43/65 (66%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/39 (51%) | 15/48 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 7/16 (44%) | 5/13 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 55/113 (49%) | 49/108 (45%) |
Total puncte câştigate | 114/221 (52%) | 107/221 (48%) |
Greșeli duble | 8 | 5 |
ași | 2 | 5 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Albina Khabibulina vs. Tayisiya Morderger - meciuri reciproce
20.08.17 | Semifinală | Albina Khabibulina | Tayisiya Morderger | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | Oldenzaal | Zgura |
Albina Khabibulina form & Tayisiya Morderger form
Albina Khabibulina - ultimele meciuri
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Irys Ekani | - | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
20.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 1-10 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Tubello | 5-7, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
15.07.19 Calificare | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 7-67, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Montpellier - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
19.03.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Aminata Sall | 7-5, 0-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Amiens - Zgura | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.19 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
22.01.19 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Navi Mumbai - Hard | ||||
16.12.18 Calificare | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Pune - Hard | ||||
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Muzaffarnagar - Iarbă | ||||
12.11.18 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.11.18 Calificare | vs. Avika Sagwal | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
17.09.18 1-a rundă | vs. Vlada Koval | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
13.09.18 Sfert de finală | vs. Daria Lodikova | 6-75, 0-3, - Albina Khabibulina - retragere | detaliu meci | |
12.09.18 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-63, 1-6, 7-5 | detaliu meci |
Tayisiya Morderger - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Calificare | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci |