INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elena-Teodora Cadar vs. Aleksandra Pitak - meciuri reciproce
06.11.18 | 1-a rundă | Aleksandra Pitak | Elena-Teodora Cadar | 7-65, 6-3 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Elena-Teodora Cadar form & Aleksandra Pitak form
Elena-Teodora Cadar - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Lara Salden | Lara Salden - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finală | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Aleksandra Pitak - ultimele meciuri
W25 Prerov - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.19 Sfert de finală | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.19 Semifinală | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
31.08.19 Semifinală | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.19 Sfert de finală | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.08.19 Finală | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.19 Semifinală | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.19 Sfert de finală | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | detaliu meci |